Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Ciekawe czy Ci z biura na czele z prezesem Tenneco dostali takie pensje jak My???

Franc
@Nowy

I jeszcze chodzą po hali i wymagania maja ze hohoho

Sorry za błędy w ortografii ja by się ktoś czepiał niech se komentarz odpuści.

No wypłata była była taka że hej ciekawe jak długo oni chcą to jeszcze ciągnąć zakładowej Solidarności podziękować oni tam mieszają ciekawe czy ągóra ma też takie pensje obniżyli se czy tylko nam lepiej by by było jak by powiedzieli że zamykają i tyle a nie ludzi trzymamą i płacą 80% bez premii

Jak bendę zwolnienia to bendą kto mądry zagranicę pojedzie do pracy a nie siedzi w Polsce i szuka pracy blisko

@Nowy

Proponuję zapoznać się najpierw ze słownikiem , a potem się wypowiadać

@Majster

Nie ucz mnie ortografii bo ja 3 obce języki umiem i zagranice wyjadę a Ty co nadal Polska bo Nie w Grudniu zamykają interes.

@Nowy

Jeżeli 3 języki znasz to co tu jeszcze robisz. To tylko świadczy o tobie , że więcej niż do naciskania przycisku "Start "się nie nadajesz. Także gratulacje!

No dzięki ????????

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Anka

widzicie teraz po wypłacie jak zakład dba opracowników, macie jeszcze wątpliwości że to koniec tej fabryki. Górnicy dostali 100% i 3 tygodnie wakacji a wy za co utrzymacie rodziny to już w amazonie lepiej zarobicie. Fiat w tychach już jedzie na jedną zmianę a ukraińców coraz więcej przy takiej inflacji traficie do caritasu.

suwnicowy

Jak tam Brema dalej tnie? Pozdrawiam

92% bez objawów

Ciekawe... Skąd takie info?? G czy G+ ?? No chyba że jak większość informacji tu, to wyssane z palca bzdury i mity opowiadane przez skrzywdzonego operatora bo mamusia powiedziała dość i kazała iść do pracy.

matrix
@92% bez objawów

No jasne że bzdury cały zeszły tydzień była na G firma zewnętrzna co zakładała nowy conveyor na nową hale a nasi pracownicy którzy nie mają co robić idą od poniedziałku biura malować zaczynają od gabinetu dyrektora. Gdyby mieli zamiar zamknąć tą firme to by nie pakowali w nią kasy!!!

Majster

Proszę nie wprowadzać ludzi i pracowników w błąd. Takim wpisem próbuje "Pani" wprowadzić zamieszanie na tym portalu. Jak widać produkujemy z pewnymi ograniczeniami jak wszystkie zakłady adekwatnie do sytuacji rynkowej.

Klajster
@Majster

Wniosek z tego taki, że pracownicy to nie ludzie... ????

@Majster

Mozliwe to prawda nikt prawdy nie mówi tam jaka jest faktyczna sytuacja firmy wszystko teraz jest z dnia na dzień a oni wiedzą wszystko o wiele czasu do przodu ale po co stresować pracowników no nie lepiej prawdę zataić jak jest obecnie

@92% bez objawów

Narazie fabryka chodzi ale wypłaty płatne 80% bez premii i praca do czwartku a czasem do środy to co to za pieniądze i tak prędzej czy później to zamkną a dowiemy się i tak dzień wcześniej albo w dniu zamknięcia każdy dostanie rozwiązanie umowy i narazie nikt wam nie powie że kondycja firmy jest zła zawsze wszystko się rozgrywa z dnia na dzień

Stary pracownik
@Nowy

Masz błędne informacje bo jest 100 % płatne z premią od tego miesiąca.

pracus
@Stary pracownik

Tak ale za piątki masz niepłatne

To pewne pracujemy do końca grudnia i zamykają firmę szukacie już nowej pracy???

???
@Nowy

A skąd masz takie informacje ? Podobno do końca roku ma tak być jak teraz jest.

@???

Rynki zbytu się kurczą w Hiszpani w Barcelonie zamykają fabrykę Toyoty 20.000 osób na bruk to znaczy co dalej tak słodko będzie nie wiem że każdy z was żyje tylko tą pracą ale nie tylko Tenneco istnieje jest dużo innych firm co nie obcinają wypłat pracownikom i puszczają ich bez premii za prace a to do grudnia za pół darmo będziecie pracować fanie

@Nowy

My pod Toyote nie produkujemy amorów

matrx

Nikogo nie zwolnili

Skąd takie rzeczy wiesz?

Były operator FA 1/2/3

W tenneco pracowalem 5lat od 2007 do 2012 roku.Akurat jak był wielki kryzys w branży samochodowej przezyłem wszystko wszędzie wszystkiego się nauczyłem żaden fajnal ani bejs nie był mi straszny,zaczynałem od paru złotych na godzinę chyba 9 by potem kolo 5roku pracy mieć około 13zł na godzinę , pewnie dalej bym pracował ale jak się ma rodzinę to trzeba o nią zadbać , niezałuje nawet jak mi mistrz zmianowy w biurze proponował 2zł podwyżki to mu powiedziałem mieliscie 5lat by docenić moje zaangazowanie solidność i wszechstronność teraz oczekuje podpisu pod wypowiedzeniem z woli pracownika bo nie było szans za porozumieniem stron . od 2012 jak zakonczyłem współpracę z tenneco pracuje ciągle w tej samej firmie . mam około 5000 tys na rękę co miesiąc sama praca może 5godzin roczne premie tez tez po parę tysięcy ,uważam ze dobrze zrobiłem , moje motto przezyłeś tenneco to przezyjesz wszystko .

Ciekawy
@Były operator FA 1/2/3

Można wiedziec jaka to praca za te 5tys? Albo chociaz jaka branza? Ciekawi mnie gdzie mozna tak zarabiac pracujac wczeaniej w tenneco. Pozdrawiam

Tennecowiec
@Ciekawy

Operator kolejek spalinowych w jsw.

pierre dzacy
@Były operator FA 1/2/3

ale jsw oddalone od tenneco przeszlo 50km. poza tym praca na kopalni wiec i zarobki wyzsze, barborki etc. nie ma co porownywac

Ciekawy
@Były operator FA 1/2/3

Gdzie zarabia się 5.000.000zl miesięcznie na rękę? Jestem zainteresowany.

Jurek
@Były operator FA 1/2/3

I napewno zus odprowadzany od 5000 hahahaha.

Były operator FA1/2/3
@Jurek

Pewnie ze z wiekszej kwoty bo te 5tyś to na ręke ,zdrowotne i chorobowe za zeszły rok to ponad 16tys sprawdz swoj pit od pracodawcy roznica jest , czy to zabawne przekonamy sie przy emeryturze.Za wczasu nie wezmiesz za rogi swojego losu to na starosc nie nienarzekaj .Nie. chwalę się tylko uswiadamiam czas leci a zdrowie siada to chyba czasem warto lepiej w zyciu zaryzykowac .

W jakim trybie pracujecie w Gliwicach? Macie zmienione umowy?

W trybie zdalnym

matrix

W trybie 8/10 czyli 4 dni w tygodniu umów nam nie zmienili

***
@matrix

I na 2 zmiany. Ta zmiana co ma nocki to ma postojowe płacone.

Leon

Ogień na liniach? A jak wyglada bezpieczeństwo epidemiczne ? Żeby nie było tak jak na kopalniach totalny paraliż i KWARANTANA

Anka

Szukam pracy na Bojkowskiej w Gliwicach. Zastanawiałam się tez nad firmą Tenneco. Jak się w tej firmie pracuje? Chciałabym tez wiedzieć w których firmach na Bojkowskiej pracują kobiety i można się zatrudnić?

@Anka

Jeżeli nie posiadasz innych kwalifikacji do żadnej innej pracy to tutaj faktycznie adekwatne zarobki ale jeżeli planujesz troszkę więcej/edukować się/podjąć jakieś kursy to jednak radziłbym się trzymać z daleka. Za takie pieniądze nie warto pracować na produkcji szczególnie na linii FA i jedyne co przemawia za Tenneco jest chyba umowa o pracę. To w zasadzie tyle z zalet. Jeżeli trafisz na linię BA to jest tam o niebo lepiej, praca bez bezsensownego naciskania, dużo mistrzów zmiany naprawdę ogarnia to co robi i jest dosyć przyjemnie.

Jak u Was w Gliwicach pracujecie macie jakieś postojowe ,czy urlopy musicie brać?

Ona

Mamy postojowe.4maja wracamy do pracy,nie będzie lekko;)

?
@Ona

Co masz na myśli mówiąc nie będzie lekko ? Po postojowym mamy pracować 4 dni w tygodniu.

Ona
@?

Mniej pieniędzy pewnie potem zwolnienia.A jeszcze gorzej jak zamkną tenneco;)

?
@Ona

Zwolnień nie będzie bo inaczej kasy nie dostaną z tarczy.

@Ona

A czemu tak pesymistycznie? W tenneco zwolnienia? A nawet jesli by byly, to chyba na pierwszy strzal powinni isc obcokrajowcy a nie my!!

A jest szansa na zatrudnienie?

gg
@Andrzej

Raczej zerowe ale pytaj

Lelek

Słyszałem o grupowych zwolnieniach. Trzeba cos szukac innego ale gdzie...

@Lelek

Wiekszosc zakladow produkcyjnych pracuje wiec mysle ze bez problemu cos znajdziesz. A zapewne w pierwszym zucie leca wszyscy zatrudnieni przez agencje pracy.

Zbi

Na hali G?

@Lelek

To było to przewidzenia z tymi zwolnieniami. Co do postoju to po świętach część osób wraca na małej hali na 2 zmiany. Ale podobno na 3 dni a potem nie wiadomo co dalej.

Nie ma zadnych zwolnien.

Obyś miał racje.

@ff

Nie beda zwalniac bo inaczej nie dostana kasy z tarczy antykryzysowej.

ff

A wiesz co z postojem? Podobno mamy robić kilka dni a potem znowu na postój.

@ff

We wtorek maja miec spotkanie na ktorym beda jakies konkretne decyzje co dalej.

ff

To napisz jak czegoś się dowiesz bo niestety ale brygadziści nic nie wiedzą co dalej.

@ff

Wystarczy zadzwonic do kadr i dziewczyny powiedza co dalej, a zapewne po spotkaniu brygadzisci dostana jakies informacje.

Kris

Bo nie ma zwolnień

G+

Do końca maja czy kwietnia?

@G+

Ja mowie o hali g a co do g+ musisz sie popytac jak to wyglada.

G+

G+ wraca 21 kwietnia

Postój ma być do końca maja. Jak bedzie robota to mają puszczać pojedyncze linie na 2 zmiany. Jak nie ma roboty to postojowe 80%.

g

I co dalej z postojem ktoś wie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe