Opinie o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Lider branży outsourcingu

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Dżana Xd

Słuchajcię pajace, widocznie nie chcecie w życiu do niczego dojść i byliście bardzo c (usunięte przez administratora) owi w tym co chciano wam pokazać !Żeby być dobrym handlowcem nie trzeba kłamać... wystarczy być pewnym tego, że jest to droga do sukcesu i nie ważne ile ona by nie trwała do sukcesu i tak dojdziemy ! w takim zawodzie nie ma miejsca na słąbych ludzi, dlatego dobrze, że wiekszość z was zrezygnowała już po pierwszym dniu ! każdy ma swoje zdanie i takie chamskie teksty jakie tu sypiecie są co najmniej nie na miejscu ! tym bardziej, że w biurze zero złego słowa :D trochę odwagi ! [usunięte przez moderatora] jest dobrą menadżerką ! dzięki niej dużo osób osiągnie sukces a że nie potrafiliście tego wykorzystać to już wasz problem ! w pracę wystarczy włożyć 100% zaangażowania a 100% osiagniemy ! powodzenia przy rozkładaniu towaru w tesco !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeśli tacy cwani jestescie to imieniem przynajmniej sie podpiszcie :D

pracownica

[usunięte przez moderatora] ty pazerna [usunięte przez moderatora], zatrudniasz sobie pracowników w przedziale wiekowym 15-22l. i wysyłasz ich w pola i wiochy jak żebrakow żeby wciskali biednym ludziom cyfre, którzy nie mają pieniedzy na chleb a co mówić na abonament zmyślony,praca od godz.8-22,23,24. Praca tania i płytka tylko dla burakow bez ambicji :) Adres: chopina 35/1, ciągle zmieniaja nazwe firmy wiec nie wiadomo jak się na prawde nazywa.somax, proton,cbk, centrum kredytowe, hobbit,cyfra+. Pozdro brudasy z chopina 35/1. :)

klauu

Właśnie dzwoniła do mnie ta pani. Już się cieszyłam! Coś mnie jednak tknęło, żeby wpisać nazwę firmy i numer telefonu w googlach no i wyskoczył mi ten wątek. To zwykłe oszukiwanie człowieka ,na rozmowę oczywiście nie pójdę.

szkoda gadać

JEŚLI KTOŚ TO CZYTA A ZAPROSILI GO NA ROZMOWĘ CZY 1 DZIEŃ PRACY SZKODA CZASU. WCZORAJ STRACIŁEM 15H NIE POLECAM NA PRAWDĘ POJECHALIŚMY NA JAKIEŚ [usunięte przez moderatora] JAZDA SAMOCHODEM PO LASACH POLACH KRZACZORACH... ZAL NA WROTKACH... LUDZIE CHAMSCY, NIE WYKSZTAŁCENI... ZERUJĄ NA LUDZKIEJ NIEWIEDZY WCISKAJĄ STARUSZKOM UMOWY... NIE POLECAM!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HOBBIT SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
asia

Może opowiem od początku jak trafiłam do tej firmy na \"pierwszy dzień w pracy\". Szukam na wakacje pracy biurowej więc wysłałam sporo CV na takie i podobne ogłoszenia, m. in. odpowiedziałam na ogłoszenie firmy SOMAX STUDIO. W czwartek pani zadzwoniła do mnie, że zaprasza mnie na rozmowę kwalifikacyjną na piątek - na rozmowie pani mnie przepytała jakie mam doświadczenie, jaka praca i pensja mnie interesuje itp, nic nie mówiła jaki rodzaj pracy oferują (ja też głupia nie spytałam). W poniedziałek zadzwoniono do mnie żebym przyszła dzisiaj (wtorek) na pierwszy dzień pracy. Dzisiaj było nas łącznie 5 osób, jakiś pan zapraszał nas pojedynczo do pokoju i tłumaczył na czym polega nasza praca, a jest to jeżdżenie po województwie i wciskanie ludziom Cyfry+. Niby wszystko super, ale zastanawia mnie kilka rzeczy: 1. Odpowiedziałam na ogłoszenie firmy SOMAX, jak pani do mnie dzwoniła, żebym przyszła na rozmowę kwalifikacyjną też mówiła, że to firma SOMAX, a już jak dostałam telefon, że dostałam pracę i mam przyjść na pierwszy dzień to pani powiedziała, że dzwoni z firmy PROMOTOR, a na szyldzie obok biura jest napis \"Centrum kredytowe Chopina 35/1\". To w końcu co: SOMAX, PROMOTOR, Kredyty, czy Cyfra+? 2. Dlaczego ogłoszenia były na stanowisko pracownika biurowego, a jak dzisiaj się pana oto spytałam, to mi powiedział, że niemożliwe bo oni mają tylko przedstawicieli handlowych? 3. Dlaczego dzwoniono do mnie z tej firmy z 3 czy 4 różnych numerów? (chyba ze dwa były już tu wymienione) Na prawdę nie polecam, wydaje mi się, że ta firma to jakiś wielki przekręt. Szkoda w ogóle czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

pedro

HAHAHAHAHAHAHA, więc w miejsce "rozmowy kwalifikacyjnej" mogę Cię zabrać na kawkę, bo czuję iż jestem Ci to winien, mnie też zapraszali :P (i też dzisiaj)

kasienka_pl19

Dzwonili do mnie ok. 30 minut temu.. nr: [usunięte przez moderatora] Firma nazywa sie podobno Somat Studio czy jakoś tam... Po tym co tu przeczytałam i po tym jak znalazłam na tej stronie dokładnie ten sam nr telefonu, z którego do mnie dzwonili (jakaś osoba podała ten nr - jeszcze w 2011 r., poszukajcie a znajdziecie), jestem juz pewna że nigdzie nie jadę!!! Spotkanie na być na Chopina 35/1 Jak dobrze czasem poszperać w internecie!!! Szukali pracownika biurowego:D teraz już wiem co to wg nich znaczy. Dzieki! Pozdrawiam

dagu90

Dostałem dzisiaj o 10 tel. od "firmy", której nazwa brzmi teraz CBK, więc to chyba to samo bo adres się zgadza jak i info o tej firmie nigdzie nie widać.

Junior

Także dostałem na dziś telefon na rozmowę, na szczęście coś mnie trafiło i sprawdziłem w google co to za firma. Numer [usunięte przez moderatora]. Chopina 35/1. Ja po tym co przeczytałem na 100% nie doradzę...

Z nr tel [usunięte przez moderatora] zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, wychodzi na to że to ta sama firma lecz kazała mi się pojawić na ul. Chopina 35/1. Proszę o rozwianie moich wątpliwości czy to ta [usunięte przez moderatora] firma.

:P

Witam, nie polecam, firma aktualnie nazywa się profit i sposób rekrutacji się nie zmienił i praca raczej też nie, podają się za porządną firmę a jaja se z ludzi robią, wysyłałem CV na chybił trafił, no ich oferta wydawała się ciekawa, byłem na tej niby rozmowie, i dzwonili ze 4 razy i o dziwo pracę dostałem, myślę podpucha jakaś, ale maiłem specjalnie do Lublina jechać 50km aby sprawdzić, ale na szczęście dzięki googlom i mapie znalazłem ten adres i zdjęcie starego szyldu hobb.it i ten wątek, dzięki Wam zaoszczędziłem czas i pieniądze:)

uaa

trzymać się jak najdalej od tej firmy!!! odradzam, oszustwo i jeszcze raz oszustwo!!!

kiara

jak dobrze ze znalazłam to forum,do mnie dzisiaj zadzownili i kazali przybyc na 15.20, bulgocząca baba , nawet nie uslyszałam nazwy firmy.

hobbit

Jeden wielki wstyd = hobb.it ,szkoda czasu na takie coś jak ta "firma", sami [usunięte przez moderatora] i jedna wielka patologia

PIotrek

Mnie też ta firma oszukała! Ogłoszenie ze szukają pracownika do biura. Panie zadzwoniła we wtorek 24,04 z numeru [usunięte przez moderatora] około 10 i zaprosiła mnie na rozmowę do ich biura na 15. 40 km w jedną stronę, ale się cieszyłem- wreszcie jakaś praca. Wejście do tego pseudo biura i od razu załapałem ze coś tu jest nie tak. 2 sekretarki, 2 drzwi. Jedne jak się okazało do pomieszczenia z antenami sat, drugie to sławna Cela No3 o ile dobrze pamiętam. Jakiś gościu w garniturze zaprosił do ów Celi czyli ichniejszego pokoju konferencyjnego. Rozmowa wyglądała jak przeprowadzenie ankiety, gościu wyglądał jakby wcale mnie nie słuchał. Rozmowa trwała max 5 minut a potem typ powiedział ze w ciągu godziny dostanę tel z informacją czy dostałem prace czy nie. Za godzinę dostałem tel. z zaproszeniem do pracy na drugi dzień na godzinę 9 rano. Ok ucieszyłem się. Następnego dnia przybyłem na 9. Zawołano mnie znów do tej ich celi i poinformowano mnie co to za praca. ŁAŻENIE PO WSIACH I WCISKANIE LUDZIOM ANTEN SAT. Od razu jak usłyszałem że to taka praca wiedziałem że się nie zgodzę. Zarobki mogą być niby w porządku bo gość powiedział ze na miesiąc można zarobić nawet 2 tys zł. Ale można też zarobić i 300zł na miesiąc ponieważ wynagrodzenie jest od ilości wciśniętych anten. Świetnie pomyślałem. Już pierwszego dnia chcieli mnie zabrać gdzieś pod Radzyń, a powrót miał być późnym wieczorem na co nie byłem przygotowany. W ogłoszeniu napisane było że chodzi o pracę biurową, w rozmowie kwalifikacyjnej/ankiecie tez powiedziałem ze w takim charakterze chciałbym pracować i inny system nie wchodzi w grę, więc albo oni robią świadomie ludzi w konia, albo mają coś nie tak z głowami. Wróciłem do domu. Pół dnia zmarnowałem. 20parę złotych za dojazdy w plecy. Unikajcie tej firmy jak ognia i trzymajcie się z dala od niej. Mam nadzieję ze nikt już im się nie da naciągnąć

Oszukana

ENERGEN a dokładnie akwizytor cyfry plus. Zrobili ze mnie idiotkę . . . Poszłam na rozmowę w sprawie pracy jako no właśnie treść ogłoszenia wyglądała tak Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Spółka Energen ogłasza nabór nowych pracowników na stanowisko mobilny doradca klienta. Praca na tym stawisku polega obsłudze klientów - odbiorców energii elektrycznej. - analiza dotychczasowych kosztów zużywanej energii - podpisanie umowy obniżającej ra (usunięte przez administratora) nki - informowanie użytkowników o możliwościach zmiany operatora Zapewaniamy pakiet szkoleń w przygotowaniu do zawodu Stałą pracę. Wynagrodzenie na poziomie 2000zł -3000 zł netto miesięcznie Możliwość awansu na stanowisko kierownicze po miesięcznym okresie próbym. Delelegacje. Spotkania integracyjne Co się okazało zaproszono mnie do pracy na 9 rano w poniedziałek jak spytałam jak to ma wyglądać to pani odpowiedziała ,że wszystkiego dowiem się na miejscu. Wsadzili mnie w samochód z paroma innymi i wywieźli 100 km za lublin na jakaś wi (usunięte przez administratora) rę i okazało się że sprzedajemy cyfrę + . Mało tego abonamenty które nie istnieją czyli najniższe. Reszta była ponoć ok. Nikt nie uprzedził mnie że cały dzień będę w terenie, żebym sie ubrała bądź zabrała coś do jedzenia. Byłam tak zła. Nie wiedziałam gdzie jestem, bez możliwości dotarcia na jakąś główną drogę skąd mogłabym wrócić do domu. Powróciłam ok 23. Głodna zziębnięta i tak zła, że miałam ochotę rozszarpać całe to śmieszne kierownictwo. Co więcej dowiedziałam się że jeśli nie chcesz z nimi dalej pracować to wysadzają cię w środku nocy gdzieś pod firmą i sobie radź. Żadnej stałej stawki tylko od podpisanej umowy jakieś prowizje.Chłopak z którym chodziłam nie miał szczęścia tego dnia i nie podpisał nic, więc presje wywierane przez co 5 min dzwoniącym telefonem czy coś ma były nieustanne. Jednym słowem dramat. Oszukują ludzi, szukam teraz sposobu aby im podziękować tak jak na to zasłużyli ale potrzebuję wiecej oszukanych ludzi. jeśli ktoś miał podobną sytuację, piszcie. Pozdrawiam i jeszcze raz uprzedzam strzeżcie się.

karla

A tu macie opis dzialania tej firmy [usunięte przez moderatora]

oj strach sie bac ciekawe dlaczego firma zmienial juz kilka razy nazwe? Oczywiste bo ma cos na sumieniu. To ze obiecywane sa duze pieniadze a dostaje sie o wiele mniejsze to ze za dojazd trzeba zaplacic samemu ( nie raz 40zł a nawet jak podpiszesz jedna do zarobisz 30zł - (usunięte przez administratora) .... dniówka) to ze nie jest zatrudniony na podstawie zadnej zadnej umowy to ze pracwonika traktuje sie jak zlo to ze kaze sie klamac pracownikowi cytuje pt "mnie to nie obchodzi jak ty to [usunięte przez moderatora] sprzedaz, mozesz klamac". Nowym osobom wciska sie kit ze niby abonamnt za 9 zł to ze to wszystko za darmo. Klientowi mozna zostawic tylko jedno zamowienie na montaz za 499zl a na abonament nie! prawie zaden z klientow nie wie o abonamencie, kaza mowic ze raty po 30zl i to czesc prawdy bo w biurze rozkladaja klientowi 36 razt po 30 zl albo 36 rat po 50 zl( a klient nie swiadomy to podpisuje a obiecane mial co innego) W [usunięte przez moderatora] mam takiego pracodawce tam jest sam wyzysk i dlatego nie dlugo tam zabawilem. Zastanowcie sie za nim tam pojdziecie jak ktos lubi klamac zyc w zaklamaniu jest cwaniakiem i chce zarobic grosze albo nie raz dolozyc do tego to porsze bardzo 1 Maja 29 mieszczace sie razem z biurem kredytowym pod roznymi nazwami hobb.it am grupa2, promotion a i z tego co czytalem to jeszcze abrazo pewnie nie dlugo wnowu zmienia nazwe

Melon

haha właśnie wszyscy narzekają ze nie ma pracy jak nie chcesz pracować to nie będziesz pracował a jak jesteś leszcz to nie dajesz sobie rady ja tam pracuje i jest super a kto pisze te bzdury to zapraszam powiedzieć mi to w oczy zapytać w firmie o [usunięte przez moderatora] wtedy wam pokażę co myślę o tych lamusach co piszą te wszystkie bzdury pozdr

nick

pracowalem tam ..... bylem trenerem ..... wiem jakie bylo podejscie do nowych osob i co mielismy robic .... na temat tej pracy moge duzo pisac i opowiadac. jesli ktos chce cos wiedziec to bez problemu odpowiem. z tej "firmy" odszedlem w maju a moze zostalem wywalony bo nie chcialem ludziom wkrecac glupot .... mniejsza z tym .... dobrze wiem co tam wciskali i co robili. powiem tak nikomu zle nie zycze, ale to co sie tam dzialo to byal przesada. nauczylem sie tam jak NIE traktowac pracownika. Chcesz aby twoj pracownik szanowal Ciebie? Ty szanuj jego. To moge powiedziec Panstwu [usunięte przez moderatora] chociaz do Pana [usunięte przez moderatora] nic nie mam bo okazal sie dobrym pracodawca. O Pani [usunięte przez moderatora] tego nie powiem .... Na dzien dzisiejszy prowadze wlasna dzialalnosc. Zatrudniam 2 przedstawicieli i kazdy z nich dostaje 10% od kazdej faktury i maja firmowe samochody. Ja im oplacam paliwo i nie zaluje ze tak to sie skonczylo. Stac mnie na wszystko ni nawet na to aby dac jakas premie za dobre wyniki w pracy. obietnice ze wyjedzie sie na biuro? Wielka sciema... Mozecie zapytac sie w CP jak skonczyly osoby co wyjechaly na wlasne biura .... Skonczyly z dlugami .... Jako szanujacy sie pracownik i pracodawca szczerze radze omijajcie ta firme. Jesli jest ktos co jest tak berdzo zdeterminowany i szuka pracy zostawcie jakis namiar na siebie i w miare mozliwosci odezwe sie. Dam tak jak moim pracownikom 10% od kazdej faktury.... ja na tym zarobie i Wy tez a firme hobb.it omijajcie dalekim lukiem... To moze na koniec powiem tak w skrocie jak tam bylo .... Wracales bez umowy to do skarbonki szlo 10 zl za kazdy dzien bez umowy .... caly samochod wracal bez umow to koszta paliwa szly na osoby co jechaly w tym samochodzie .... Wystarczy takich info? Jak nie to jeszcze moge cos dopisac .... To nie jest praca przedstawiciela tylko czysta aktywizycja .... Szczerze odradzam ..... No chyba ze ktos chce stracic a nie zarobic .....

Zostaw merytoryczną opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

HOBBIT SP Z O.O.