Opinie o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Lider branży outsourcingu

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

fuck

(usunięte przez administratora) a a mnie nie przyjęli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rych33

Ty przecież to nie ta sama firma (usunięte przez administratora) czytaj co pisze

hejka

Praca Lublin Chopina 35/1 ? o tym mówisz?

oppytanie

ale szmąca aby zeszmacić firma ok tylko konkurencja za duża i wrzuca wciaż smiecie w necie ludzie jest ok pracowałem miesiąc i polecam dorobiłem na wakacja dzieki i pozdroooooo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HOBBIT SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
nick

szkolenia, pełne przygotowanie do pracy łatwo nie jest, ale fajowi ludzie, kupa zabwy zaje...ta atmosfera praca dla MŁODYCH

anonimus

byłem na rozmowie niby kwalifikacyjnej praca w biurze chyba kredytowym, ale chyba chca mnie zatrudnic jako kuriera

han-po

Ja pracowłem jako konsultant wywali mnie po sie spóźniałem a nie tylko ja mało ucziwe podjescie nie wiem skad takie podejście to ludzi każdemy może się zdarzyć przeszedłem pakiet szkoleń, żeby ... znowu szukać pracy!!!!!

mariusz

Pracuje na Chopina jako dostawca nie wiem czy w fimie o którą pytasz bo nie wymieniasz nazwy a tu sa 3 biura pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy

anonimus

praca w biurze ra (usunięte przez administratora) nkowym albo kredytowym

hejka

he he szukają chyba jeleni do pracy przy wnioskach kredytowych !!!!!!!!!!!!

takitak

mnie praca odpowiada.pełna swoboda doboru dni i godzin pracy.Zarobki całkiem przyzwoite.Lubię jeździć więc praca sprawia mi przyjemność.Może mam inne rozliczenie z centralą zł z.Cała resztaniech siedzi w domach! . Jedyny minus to wrogość konkurencji

i co?

i co z tego, że mała firma ważne, że można znaleźć zatrudnienie i zarobić pieniadzę nie wszyscy musze zaraz w wielkiej korporacji!!!!!!!!!

pismak

TO BIURO HANDLOWE poszukuje kandydatów na stanowisko konsultant działu obsługi. Oferujemy: - stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży - pracę w rozwijającej się firmie - zapewniamy pomoc w pierwszych dniach pracy - zapewniamy telefon służbowy Oczekujemy: - doświadczenia w sprzedaży telefonicznej - dobrej znajomości komputera i Internetu - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - chęci do pracy Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. prima1212@interia.eu

król julin

zarobki ok, miła atmosfera ludzie w porządku czasem ktoś wypisze bzdure na forum, ale pewni go zwolnili z pracy i sie mści, takich tu najwięcej nierobki po zwolnieniu sie mszcza i pisza bzdety

ere

to biuro kredytowe!!!! trzeba przyjmować wnioski i obrabiać. nudyyyyyyyyyyy byłem dzis na rozmowie kwalifikacyjnej taka praca nie dla mnie

fun

ludzie najpierw sprawdź potem pisz to miejsce gdzie jest kilka firm nie pisac durnot i nie wprowdzac w bła∂ chyba że działa tu konkurencja ludzie odtrszaja innych zeby samemu dostać szybciej pracę co prawda bezorbocie duże, ale dajcie innym szanse a nie pisac zmyslone rzeczu zeby konkurentów wsydadzić co za czasy

mariola

na Chopina 35 są 4 firmy trzeba trafić do odpowiedniej !

anno

dzwonili takze z numeu[usunięte przez moderatora].ci sami przedstawili sie jako spolka capital

anno

Do mnie dzwonili ale nie odebralem z numeru [usunięte przez moderatora]. Jutro rozmowa ale po tym co tu przeczytlame nie wybieram sie. Na poprzedniej stronie czytalem ze jest to firma somot studio czy cos takiego, natomiast u mnie napisali ze spolka capital. Kazdej osobie przedstawiaja sie inaczej. Rezygnuje z tej rozmowy nie mam zamiaru dojezdzac 50 km zeby natchnac sie na oszustow

uno momento

chopina 35/1 biuro kredytowe i chyba pośrednictwa pracy po rozmowie czekam na telefon obiecali w ciagu tygodnia odpowiedź ktoś tam z Was pracuje?????????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

HOBBIT SP Z O.O.