Opinie o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Lider branży outsourcingu

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

SIEMA

siema wczoraj na rozmowie dzisiaj zosałem zatrudniony w dziale osbługi warunki n apierwszy rzut ok dam znać co dalej MAM [usunięte przez moderatora] W KONCU PRACE

mar28

Praca w dziale obsługi klienta oraz w dziale handlowym Ja pracuję jako kurier Teraz z tego co wiem trwa rekrutacja do działu na stanowisko konsultantów i doradców od poczatku dostajesz umowę , więc bzdur nie czytaj tylko wypłełnij kwestiinariusz i 2 dni czekasz na umowę chyba , że kwestionariusz niekompletny ale wtedy to chyba juz Twoja wina praca ok ludzie ok płace ok i w terminie nigdy nie było poślizgu a pracuj 8 miesięcy pozdro marcin

KAZIK

Jako pracownik biurowy staje w' obronie' tych co pracowac nie chce spóznia sie taki a potem pretensje, że wyrzucaja

mirek

hej i co mówiełm, że ok trzeba się tylko zaznajomić z klientami i jest prosto pierwszy tydzień na wariackich papierach zamet i trzeba się trochę przyłożyć ale starsi pomagają więc jest dobrze

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HOBBIT SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
michalina

oit - 2012-08-24 15:02:49 poradźcie, właśnie dostałam tam pracę, ale nie mam pojęcia na jakim stanowisku, wysłałam dużo cv i oni zadzwonili i udało się, ale nie pamiętam o jakie stanwsiko chodzi i tez mi nie powiedzieli, a głupio było pytać... warto zaczynać tam prace chopina 35/1?? ktos miał podobną sytuację?? Tak ja miałam podobnie zaczynałam od poniedziałku 2 dni szkolenie pod okiem jakiegoś starszegi pracownika potem zaznajomienie z dokumentami tego troche jest procedury masz na opanowanie 2- 3 tygodnie na pewno dostaniesz okres próbny ja miałam 2 mies teraz jest chyba 3 a startowałaś do działu obsługi? czy na kuriera? pewnie do działu bo teraz sa przyjęcia ja od miesiąca na wychowawczym ale za 2 miechy wracam do zobaczenia

michalina

oit

PRACOWNIK roku

WITAM WSZYSTKICH JEŚLI CHODZI ADRES CHOPINA 35 /1 WIEM, ŻE JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINI P[ROSZE JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ILOŚĆ FIRM ZNAJDUJĄCYCH SIE POD TYM ADRESEM JA PRACOWAŁAM W FUNDACJI I POŻNIEJ JAKO DORADCA DLA FIRM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NIE BYŁO PROBLEMU Z WYNAGRODZENIEM. BARDZO DOBRA ATMOSFERA W PRACY JEŚLI DOSTANIECIE ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA SZUKANIE GŁUPOT TYLKO PÓJŚĆ I SPRAWDZIĆ O CO CHODZI W KONCU TRZEBA SIĘ GDZIEŚ ZATRUDNIĆ NAWET JESLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ W BIURZE TO KAŻDE DOŻWIADCZENIE JEST WAZNE POZDRAWIAM

minutka21

ok sprawdzę mój kolega tam pracował pół roku temu

żart

aplikując na stanowisko konsultanta trafisz na listę oczekujących na pracę w dziale obsługi klienta. kolejka do pracy duża oczekują dyspozycyjności od zaraz a dzwonią po 3 ech tygodniach jak ja już mam inną robotę!!!!!!!! tyle wysiłków na marne mogli od razu powiedzieć , że czeka się długo na widomość

adm

praca w dziale obsługi klienta ( czasem upierdliwego) troche papierków, trcohe gadania zarobki ok trzeba byc punktualnym

Małoszcz

Mnie też zaproszono na rozmowe do spółki CAPITAL na Chopina 35/1 ale dzięki za info i już tam nie idę.

hola hola młoda damo

chyba nie zajrzałaś do tej firmy co trzeba patrzec ludzie gdzie idziecie a nie głupoty wypisywać [usunięte przez admina]

top12

Praca w kancelarii jakiejś byłem na romozmowie, ale chce do pracy od juz a ja mma 2 tygodnowy okres wypoweidzenia tak więc lipa

majkel

Dzięki za info. Dobrze, że przeczytałem ten wpis bo także zostałem zaproszony na rozmowę a nie wiedziałem jak tam trafić.

tom21

KAZIK

mariusz

Pracuje na Chopina 35/1 w Lublinie ( dodam) jako dostawca nie wiem czy w fimie o którą pytasz bo nie wymieniasz nazwy a tu sa 3 biura pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy

odp

Pani nic Ci nie powiedziala bo pewnie (usunięte przez administratora) sama nie wiedziała he he

zaraz zaraz

Hobb.it to onie czy nie bo się (usunięte przez administratora) gubię pod tą nazwą są juz 3 jakieś firmy w Lublinie nie wiem o którą wam chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

HOBBIT SP Z O.O.