HOBBIT SP Z O.O.

Lublin

HOBBIT SP Z O.O.

Opinie o HOBBIT SP Z O.O.

Czemu nic nie piszecie na forum HOBBIT SP Z O.O.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Tomasz

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w HOBBIT SP Z O.O.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Asia

Wydaje mi się, że całkiem nieźle tutaj się ostatnio kroi, moja koleżanka dostała prace i fajnie jest

yoanna

no to ciekawe czy to jeszcze nadal aktualne bo ja byłabym zainteresowana właśnie takim stanowiskiem koordynatora grupy sprzedażowej. niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji czy to jest wciąż świeże ogłoszenie i nie wiem czy w takim razie jest sens im cv wysylać i inwestować w papier.

Bortan

Niby tak, ale widziałem, że ponad 30 dni temu prowadzona była rekrutacja na koordynatora grupy sprzedażowej, więc chyba można powiedzieć, że coś się jeszcze w tej firmie kręci na terenie Lublina. Tylko zastanawiam się czy ich polem działania przypadkiem nie jest cała Polska, bo Lublin nie wydaje się zbyt dużym miejscem na tego typu sprzedaże.

szupunar

pracowałem 3 dni od 9 do 20 w terenie a trzeciego dnia policja się zgarnela wszytsko i dostałęm mandat albo do wyboru sprawa sodowa jak pracujecie to odrazu mówcie ze chcecie umowe o prace podpisac

domin

Hejo firma tzw "Capital care" czy coś mająca swoją siedzibę pod adresem 35/1 Chopina Lublin to akwizycja cyfry +. Jeśli ktoś lubi chodzić po domach, nie ma sumienia i naciągac naiwnych ludzi proszę bardzo. Byłem wcześniej na rozmowie w firmie capital care i oczywiście zostałem przyjęty na akwizycję do cyfry +. Ich telefon to (usunięte przez administratora) .Dziś miał być mój 1 dzień w pracy. Wyszedłem tak szybko jak wszedłem, bo nie chciałem wejść do furgonetki. Owszem pod 35 jest jakaś firma dominanta czy cuś, ale lokal 35/1 to tylko i wyłącznie akwizycja. Odradzam.

kazekxx

TO JEST CHŁAM JEDYM SŁOWEM BYLEM TAM NIBY NA PIERWSZYM DNIU PRACY DO SAMEGO KONCA NIC NIE POWIEDZIEL NACZYM PRACA POLEGA CO SIE OKAZAŁO MASZ CHODZIC PO DOMACH I NAMAWIAC LUDZI DO ZAKUPU CYFRY + A KASA TEZ JAST OD KAZDEJ PODPISANEJ UMOWY PROWIZYJNIE CZAS PRACY OD 9 DO 19 CZASEM NAWET NIC NIE ZARABIAJAC !!!!!!!!!!!!!!!!!JEDNYM SŁOWEM OMIJAC Z DALEKA TYCH (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gustaw pierwszy

capital care chopina 35/1 w budynku jest masa innych firm (usunięte przez administratora)! albo taki ciemnogród, ale ludziom się nie chce pracować

maro31

a ja sie dostała do tego capital czy kapital, czy capitol już sam nie wiem, ale 3 dni temu dostałem telefon, że zaczynam od 15ego muszę tylko donieśc dane swoje i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melon

po miesiącu zadzownili- że sie nie zakwlaifikowałem dobre zajeło im miesiąc czasu żeby mnie nie przyjąć

bulwers

a będę jeszcze jakieś przyjecia wysłałam CV chyba 2 tygodnie temu i nic bez sensu mało poważane traktowanie, mogliby chociaż z szacunku napisac, czy są zainteresowani i co robić czekac czy co!!!!!!

marta

ja byłam , ale do mnie nikt nie dzwownił, chyba się nie dostałam jednak szkoda. .... chyba dostałaś moje stanowisko, cóż!!!!! szukam dalej powodzenia melon

melon

Mam pytanie. czy ktoś był może wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie na ulicy Chopina 35/1 (firma Capital). I czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tej firmie bo poszedłem na rozmowę nie wiedząc na jaki kierunek i wychodząc również nie wiedziałem. dzisiaj do mnie zadzwoniono ze mam w poniedziałek przyjść tam do pracy ale nie powiedziano mi na jakie stanowisko, co miałbym robić i itp. czy ktoś mógłby mi pomoc i doradzić. z góry dziękuje

martin

zgadzam się, pracowałem tylko przez wakacje ( szkoło witaj!!!!) ale jest ok kasa na czas- bez proszenia się, że czas wypłaty ludzie w porządku nie wszyscy się dostają ale warto, może teraz... hejas hejas ludzie!!!!

wujo bobo

Praca OK. Jeśli ktoś nie chce pracowac, nie bd nigdzie pracował taka prawda. W Internecie każdy pisze to co chce, i konkurencja zapewne też. a wiec zapraszam do firmy osoby zainteresowane :)

dla mnie ok

lololo

lolek - 2012-09-07 15:05:45 Ok dzieki a mozecie mi powiedziec czym tak naprswde zajmuje sie ten capital bylem na rozmowie i nic tak naprawde sie nie dowiedzialem .mialo byc doractwo finansowe a to jest chyba zwykla akwizycja ludzie piszcie nazwy tych firm a nie po adresach bo tam jest kilka firm i nie wiadomo ktora opinia jest do czego ;) takze bardzo prosze powiedzcie mi cos o tym capital care .pozdro ;)ja jak pracowałem zajmowałem się kompletowaniem dokumentów, telefony do klientów, obsługa w biurze i takie tam pierdoły odeszłem bo miałem mieć pracę w Londynie, a się okazało, ze kicha wyszła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a przycieli a do firmy spowrotem nie przyjęli i ... tyle

lolek

do lolek

już wiem Capital Care Chopina 35/1 Lublin pracowałem 1 rok temu, teraz znowu są przyjęcia, zgłosiłam się i czekam na odpoweidź

do lolek

uwaga

szok brak szacunku dla ludzi stałem pół godziny i czekałem na rozmowę!!!!! w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie mam takie coś

grum

fajni ludzie szef ok

michał

WITAM WSZYSTKICH JEŚLI CHODZI ADRES CHOPINA 35 /1 WIEM, ŻE JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINI P[ROSZE JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ILOŚĆ FIRM ZNAJDUJĄCYCH SIE POD TYM ADRESEM JA PRACOWAŁAM W FUNDACJI I POŻNIEJ JAKO DORADCA DLA FIRM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NIE BYŁO PROBLEMU Z WYNAGRODZENIEM. BARDZO DOBRA ATMOSFERA W PRACY JEŚLI DOSTANIECIE ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA SZUKANIE GŁUPOT TYLKO PÓJŚĆ I SPRAWDZIĆ O CO CHODZI W KONCU TRZEBA SIĘ GDZIEŚ ZATRUDNIĆ NAWET JESLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ W BIURZE TO KAŻDE DOŚWIADCZENIE JEST WAZNE POZDRAWIAM

pu

michalina - 2012-08-24 15:30:45 Tak ja miałam podobnie zaczynałam od poniedziałku 2 dni szkolenie pod okiem jakiegoś starszegi pracownika potem zaznajomienie z dokumentami tego troche jest procedury masz na opanowanie 2- 3 tygodnie na pewno dostaniesz okres próbny ja miałam 2 mies teraz jest chyba 3 a startowałaś do działu obsługi? czy na kuriera? pewnie do działu bo teraz sa przyjęcia ja od miesiąca na wychowawczym ale za 2 miechy wracam do zobaczeniapodasz jakis numer bo bylem na rozmowie i czekam juz tydzień na odpowiedz

mike

Dzięki za info. Dobrze, że przeczytałem ten wpis bo także zostałem zaproszony na rozmowę, szukałem informacji o firmie i tak samo jak Ty zero informacji znalazłem. Wszystkie dane się zgadzają i forma ogłoszenia także, więc idę na rozmowe mam nadzieję, że nie maglują strasznie i nie trzeba czekać na odpowiedź czy cie zatrudnią

chopina 35

można naprawdę zarobić dobre pieniądze ale najważniejsze, że ludzie są ok atmosfera w pracy ważna a tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chce się pracować

odp

chopina 35/1/ jesli o to pytasz wynagrodzenie uzależnione od stanowiska ja pracuje jako kurier wyciagam 2700 ale starsi koledzy podobno moja więcej może inaczej sa umówieni z kierownictwem na razie nie pytam bo jestem na próbnym

mm3

ratunku siedziałam na rozmowie kwalifikacyjnej 35 minut!!!!!!! nigdzie mnie tak długo nie trzymali

Zostaw opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOBBIT SP Z O.O.