HOBBIT SP Z O.O.

Lublin

Opinie o HOBBIT SP Z O.O.

Asia
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że całkiem nieźle tutaj się ostatnio kroi, moja koleżanka dostała prace i fajnie jest

yoanna
użytkownik zarejestrowany

no to ciekawe czy to jeszcze nadal aktualne bo ja byłabym zainteresowana właśnie takim stanowiskiem koordynatora grupy sprzedażowej. niestety nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji czy to jest wciąż świeże ogłoszenie i nie wiem czy w takim razie jest sens im cv wysylać i inwestować w papier.

Bortan
użytkownik zarejestrowany

Niby tak, ale widziałem, że ponad 30 dni temu prowadzona była rekrutacja na koordynatora grupy sprzedażowej, więc chyba można powiedzieć, że coś się jeszcze w tej firmie kręci na terenie Lublina. Tylko zastanawiam się czy ich polem działania przypadkiem nie jest cała Polska, bo Lublin nie wydaje się zbyt dużym miejscem na tego typu sprzedaże.

szupunar

pracowałem 3 dni od 9 do 20 w terenie a trzeciego dnia policja się zgarnela wszytsko i dostałęm mandat albo do wyboru sprawa sodowa jak pracujecie to odrazu mówcie ze chcecie umowe o prace podpisac

domin

Hejo firma tzw "Capital care" czy coś mająca swoją siedzibę pod adresem 35/1 Chopina Lublin to akwizycja cyfry +. Jeśli ktoś lubi chodzić po domach, nie ma sumienia i naciągac naiwnych ludzi proszę bardzo. Byłem wcześniej na rozmowie w firmie capital care i oczywiście zostałem przyjęty na akwizycję do cyfry +. Ich telefon to (usunięte przez administratora) .Dziś miał być mój 1 dzień w pracy. Wyszedłem tak szybko jak wszedłem, bo nie chciałem wejść do furgonetki. Owszem pod 35 jest jakaś firma dominanta czy cuś, ale lokal 35/1 to tylko i wyłącznie akwizycja. Odradzam.

kazekxx

TO JEST CHŁAM JEDYM SŁOWEM BYLEM TAM NIBY NA PIERWSZYM DNIU PRACY DO SAMEGO KONCA NIC NIE POWIEDZIEL NACZYM PRACA POLEGA CO SIE OKAZAŁO MASZ CHODZIC PO DOMACH I NAMAWIAC LUDZI DO ZAKUPU CYFRY + A KASA TEZ JAST OD KAZDEJ PODPISANEJ UMOWY PROWIZYJNIE CZAS PRACY OD 9 DO 19 CZASEM NAWET NIC NIE ZARABIAJAC !!!!!!!!!!!!!!!!!JEDNYM SŁOWEM OMIJAC Z DALEKA TYCH (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gustaw pierwszy

capital care chopina 35/1 w budynku jest masa innych firm (usunięte przez administratora)! albo taki ciemnogród, ale ludziom się nie chce pracować

maro31

a ja sie dostała do tego capital czy kapital, czy capitol już sam nie wiem, ale 3 dni temu dostałem telefon, że zaczynam od 15ego muszę tylko donieśc dane swoje i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melon

po miesiącu zadzownili- że sie nie zakwlaifikowałem dobre zajeło im miesiąc czasu żeby mnie nie przyjąć

bulwers

a będę jeszcze jakieś przyjecia wysłałam CV chyba 2 tygodnie temu i nic bez sensu mało poważane traktowanie, mogliby chociaż z szacunku napisac, czy są zainteresowani i co robić czekac czy co!!!!!!

marta

ja byłam , ale do mnie nikt nie dzwownił, chyba się nie dostałam jednak szkoda. .... chyba dostałaś moje stanowisko, cóż!!!!! szukam dalej powodzenia melon

melon

Mam pytanie. czy ktoś był może wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie na ulicy Chopina 35/1 (firma Capital). I czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tej firmie bo poszedłem na rozmowę nie wiedząc na jaki kierunek i wychodząc również nie wiedziałem. dzisiaj do mnie zadzwoniono ze mam w poniedziałek przyjść tam do pracy ale nie powiedziano mi na jakie stanowisko, co miałbym robić i itp. czy ktoś mógłby mi pomoc i doradzić. z góry dziękuje

martin

zgadzam się, pracowałem tylko przez wakacje ( szkoło witaj!!!!) ale jest ok kasa na czas- bez proszenia się, że czas wypłaty ludzie w porządku nie wszyscy się dostają ale warto, może teraz... hejas hejas ludzie!!!!

wujo bobo

Praca OK. Jeśli ktoś nie chce pracowac, nie bd nigdzie pracował taka prawda. W Internecie każdy pisze to co chce, i konkurencja zapewne też. a wiec zapraszam do firmy osoby zainteresowane :)

dla mnie ok

lololo

lolek - 2012-09-07 15:05:45 Ok dzieki a mozecie mi powiedziec czym tak naprswde zajmuje sie ten capital bylem na rozmowie i nic tak naprawde sie nie dowiedzialem .mialo byc doractwo finansowe a to jest chyba zwykla akwizycja ludzie piszcie nazwy tych firm a nie po adresach bo tam jest kilka firm i nie wiadomo ktora opinia jest do czego ;) takze bardzo prosze powiedzcie mi cos o tym capital care .pozdro ;)ja jak pracowałem zajmowałem się kompletowaniem dokumentów, telefony do klientów, obsługa w biurze i takie tam pierdoły odeszłem bo miałem mieć pracę w Londynie, a się okazało, ze kicha wyszła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a przycieli a do firmy spowrotem nie przyjęli i ... tyle

lolek

do lolek

już wiem Capital Care Chopina 35/1 Lublin pracowałem 1 rok temu, teraz znowu są przyjęcia, zgłosiłam się i czekam na odpoweidź

do lolek

uwaga

szok brak szacunku dla ludzi stałem pół godziny i czekałem na rozmowę!!!!! w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie mam takie coś

grum

fajni ludzie szef ok

michał

WITAM WSZYSTKICH JEŚLI CHODZI ADRES CHOPINA 35 /1 WIEM, ŻE JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINI P[ROSZE JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ILOŚĆ FIRM ZNAJDUJĄCYCH SIE POD TYM ADRESEM JA PRACOWAŁAM W FUNDACJI I POŻNIEJ JAKO DORADCA DLA FIRM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NIE BYŁO PROBLEMU Z WYNAGRODZENIEM. BARDZO DOBRA ATMOSFERA W PRACY JEŚLI DOSTANIECIE ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA SZUKANIE GŁUPOT TYLKO PÓJŚĆ I SPRAWDZIĆ O CO CHODZI W KONCU TRZEBA SIĘ GDZIEŚ ZATRUDNIĆ NAWET JESLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ W BIURZE TO KAŻDE DOŚWIADCZENIE JEST WAZNE POZDRAWIAM

pu

michalina - 2012-08-24 15:30:45 Tak ja miałam podobnie zaczynałam od poniedziałku 2 dni szkolenie pod okiem jakiegoś starszegi pracownika potem zaznajomienie z dokumentami tego troche jest procedury masz na opanowanie 2- 3 tygodnie na pewno dostaniesz okres próbny ja miałam 2 mies teraz jest chyba 3 a startowałaś do działu obsługi? czy na kuriera? pewnie do działu bo teraz sa przyjęcia ja od miesiąca na wychowawczym ale za 2 miechy wracam do zobaczeniapodasz jakis numer bo bylem na rozmowie i czekam juz tydzień na odpowiedz

mike

Dzięki za info. Dobrze, że przeczytałem ten wpis bo także zostałem zaproszony na rozmowę, szukałem informacji o firmie i tak samo jak Ty zero informacji znalazłem. Wszystkie dane się zgadzają i forma ogłoszenia także, więc idę na rozmowe mam nadzieję, że nie maglują strasznie i nie trzeba czekać na odpowiedź czy cie zatrudnią

chopina 35

można naprawdę zarobić dobre pieniądze ale najważniejsze, że ludzie są ok atmosfera w pracy ważna a tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chce się pracować

odp

chopina 35/1/ jesli o to pytasz wynagrodzenie uzależnione od stanowiska ja pracuje jako kurier wyciagam 2700 ale starsi koledzy podobno moja więcej może inaczej sa umówieni z kierownictwem na razie nie pytam bo jestem na próbnym

mm3

ratunku siedziałam na rozmowie kwalifikacyjnej 35 minut!!!!!!! nigdzie mnie tak długo nie trzymali

mm3

ratunku siedziałam na rozmowie kwali 35 minut!!!!!!! nigdzie mnie tak długo nie trzymali

bbb

praca w dziale obsługi klienta ( czasem upierdliwego) troche papierków, trcohe gadania zarobki ok trzeba byc punktualnym

hex

praca dla asystentów

pomocy

szopena 35 ktos tam pracuje jakies namiary gdzie wysłać CV ????

help

z zawodowym wykształceniem nie masz co startować i tyl szukaj na budowie a nie biurze

nowy

jestem po pierwszym spotkaniu na szopena na razie jest ok podpisłałem umowę na czas próbny 3 mies. troche zmieszany jestem po tych recenzjach bo to chyba ktoś tu coś pomylił przeszkalam się w dziale obsługi wcle nie jest tak trudno

odp

może się nie dostałeś do pracy bo jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owy i tyle wiec nie pisz , że cud jakiś

oburzony

a co Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isz tam się dostać to jak czekac na cud!!!!!!

xxxX

oit - 2012-08-24 15:02:49 poradźcie, właśnie dostałam tam pracę, ale nie mam pojęcia na jakim stanowisku, wysłałam dużo cv i oni zadzwonili i udało się, ale nie pamiętam o jakie stanwsiko chodzi i tez mi nie powiedzieli, a głupio było pytać... warto zaczynać tam prace chopina 35/1?? ktos miał podobną sytuację?? tak ja miałem podobnie ech jak się szuka pracy to wysyłasz cv gdzie popadnie ale na szczęscie jest ok pracuje II tydzień jako konsultant

marlena

dzięki za opinie!!!!!!!!! zastanawiałam się czy iść na pierwszą rozmowe dzieki i do zobaczenia trzymajcie za mnie kciuki

bulwers

dokładnie ja pracuje juz ponad 2 lata i jestem mega zadowolony, jest to lekka i przyjemna praca mozna łatwo i duzo zarobic. Kierownik jest w pożadku, wszystko zalezy tu od ciebie bo nikt cie do niczego nie zmusza. A atmosfera jest poprostu wspaniala, Ludzie naprawdę fajni. często wspólne wypady do knajpki po pracy, kto chce oczywiście ja akurat zawsze chce ;)

mike

Zgadzam się, jezeli ktoś nie zna podstaw i nie chce sie ich nauczyc to sobie nie radzi i obwinia wszystkich na około,że mało placą, Że to tamto sramto. Jezeli sie pracuje to calkiem spora suma wychodzi na koniec miesiaca, jezeli ktos nie pracuje oczekuje cudów, premii i wiecznie ma pretensje.. sory ale dzis pieniadze z nieba nie spadaja... ewentualnie można sie wybrać do londynu na jakis zmywak czy do tesco, albo spedzic niezapomniane chwile pod pośredniakiem, może sypną jakimś groszem za [usunięte przez moderatora]:)

SIEMA

siema wczoraj na rozmowie dzisiaj zosałem zatrudniony w dziale osbługi warunki n apierwszy rzut ok dam znać co dalej MAM [usunięte przez moderatora] W KONCU PRACE

mar28

Praca w dziale obsługi klienta oraz w dziale handlowym Ja pracuję jako kurier Teraz z tego co wiem trwa rekrutacja do działu na stanowisko konsultantów i doradców od poczatku dostajesz umowę , więc bzdur nie czytaj tylko wypłełnij kwestiinariusz i 2 dni czekasz na umowę chyba , że kwestionariusz niekompletny ale wtedy to chyba juz Twoja wina praca ok ludzie ok płace ok i w terminie nigdy nie było poślizgu a pracuj 8 miesięcy pozdro marcin

KAZIK

Jako pracownik biurowy staje w' obronie' tych co pracowac nie chce spóznia sie taki a potem pretensje, że wyrzucaja

mirek

hej i co mówiełm, że ok trzeba się tylko zaznajomić z klientami i jest prosto pierwszy tydzień na wariackich papierach zamet i trzeba się trochę przyłożyć ale starsi pomagają więc jest dobrze

michalina

oit - 2012-08-24 15:02:49 poradźcie, właśnie dostałam tam pracę, ale nie mam pojęcia na jakim stanowisku, wysłałam dużo cv i oni zadzwonili i udało się, ale nie pamiętam o jakie stanwsiko chodzi i tez mi nie powiedzieli, a głupio było pytać... warto zaczynać tam prace chopina 35/1?? ktos miał podobną sytuację?? Tak ja miałam podobnie zaczynałam od poniedziałku 2 dni szkolenie pod okiem jakiegoś starszegi pracownika potem zaznajomienie z dokumentami tego troche jest procedury masz na opanowanie 2- 3 tygodnie na pewno dostaniesz okres próbny ja miałam 2 mies teraz jest chyba 3 a startowałaś do działu obsługi? czy na kuriera? pewnie do działu bo teraz sa przyjęcia ja od miesiąca na wychowawczym ale za 2 miechy wracam do zobaczenia

michalina

oit

PRACOWNIK roku

WITAM WSZYSTKICH JEŚLI CHODZI ADRES CHOPINA 35 /1 WIEM, ŻE JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINI P[ROSZE JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ILOŚĆ FIRM ZNAJDUJĄCYCH SIE POD TYM ADRESEM JA PRACOWAŁAM W FUNDACJI I POŻNIEJ JAKO DORADCA DLA FIRM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NIE BYŁO PROBLEMU Z WYNAGRODZENIEM. BARDZO DOBRA ATMOSFERA W PRACY JEŚLI DOSTANIECIE ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA SZUKANIE GŁUPOT TYLKO PÓJŚĆ I SPRAWDZIĆ O CO CHODZI W KONCU TRZEBA SIĘ GDZIEŚ ZATRUDNIĆ NAWET JESLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ W BIURZE TO KAŻDE DOŻWIADCZENIE JEST WAZNE POZDRAWIAM

minutka21

ok sprawdzę mój kolega tam pracował pół roku temu

żart

aplikując na stanowisko konsultanta trafisz na listę oczekujących na pracę w dziale obsługi klienta. kolejka do pracy duża oczekują dyspozycyjności od zaraz a dzwonią po 3 ech tygodniach jak ja już mam inną robotę!!!!!!!! tyle wysiłków na marne mogli od razu powiedzieć , że czeka się długo na widomość

adm

Zostaw opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOBBIT SP Z O.O.