Opinie o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

Lider branży outsourcingu

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOBBIT SP Z O.O. w Lublin

uwaga

szok brak szacunku dla ludzi stałem pół godziny i czekałem na rozmowę!!!!! w (usunięte przez administratora) ie mam takie coś

grum

fajni ludzie szef ok

michał

WITAM WSZYSTKICH JEŚLI CHODZI ADRES CHOPINA 35 /1 WIEM, ŻE JEST BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINI P[ROSZE JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ILOŚĆ FIRM ZNAJDUJĄCYCH SIE POD TYM ADRESEM JA PRACOWAŁAM W FUNDACJI I POŻNIEJ JAKO DORADCA DLA FIRM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NIE BYŁO PROBLEMU Z WYNAGRODZENIEM. BARDZO DOBRA ATMOSFERA W PRACY JEŚLI DOSTANIECIE ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA SZUKANIE GŁUPOT TYLKO PÓJŚĆ I SPRAWDZIĆ O CO CHODZI W KONCU TRZEBA SIĘ GDZIEŚ ZATRUDNIĆ NAWET JESLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ W BIURZE TO KAŻDE DOŚWIADCZENIE JEST WAZNE POZDRAWIAM

pu

michalina - 2012-08-24 15:30:45 Tak ja miałam podobnie zaczynałam od poniedziałku 2 dni szkolenie pod okiem jakiegoś starszegi pracownika potem zaznajomienie z dokumentami tego troche jest procedury masz na opanowanie 2- 3 tygodnie na pewno dostaniesz okres próbny ja miałam 2 mies teraz jest chyba 3 a startowałaś do działu obsługi? czy na kuriera? pewnie do działu bo teraz sa przyjęcia ja od miesiąca na wychowawczym ale za 2 miechy wracam do zobaczeniapodasz jakis numer bo bylem na rozmowie i czekam juz tydzień na odpowiedz

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HOBBIT SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
mike

Dzięki za info. Dobrze, że przeczytałem ten wpis bo także zostałem zaproszony na rozmowę, szukałem informacji o firmie i tak samo jak Ty zero informacji znalazłem. Wszystkie dane się zgadzają i forma ogłoszenia także, więc idę na rozmowe mam nadzieję, że nie maglują strasznie i nie trzeba czekać na odpowiedź czy cie zatrudnią

chopina 35

można naprawdę zarobić dobre pieniądze ale najważniejsze, że ludzie są ok atmosfera w pracy ważna a tu jest (usunięte przez administratora) i chce się pracować

odp

chopina 35/1/ jesli o to pytasz wynagrodzenie uzależnione od stanowiska ja pracuje jako kurier wyciagam 2700 ale starsi koledzy podobno moja więcej może inaczej sa umówieni z kierownictwem na razie nie pytam bo jestem na próbnym

mm3

ratunku siedziałam na rozmowie kwalifikacyjnej 35 minut!!!!!!! nigdzie mnie tak długo nie trzymali

mm3

ratunku siedziałam na rozmowie kwali 35 minut!!!!!!! nigdzie mnie tak długo nie trzymali

bbb

praca w dziale obsługi klienta ( czasem upierdliwego) troche papierków, trcohe gadania zarobki ok trzeba byc punktualnym

hex

praca dla asystentów

pomocy

szopena 35 ktos tam pracuje jakies namiary gdzie wysłać CV ????

help

z zawodowym wykształceniem nie masz co startować i tyl szukaj na budowie a nie biurze

nowy

jestem po pierwszym spotkaniu na szopena na razie jest ok podpisłałem umowę na czas próbny 3 mies. troche zmieszany jestem po tych recenzjach bo to chyba ktoś tu coś pomylił przeszkalam się w dziale obsługi wcle nie jest tak trudno

odp

może się nie dostałeś do pracy bo jestes (usunięte przez administratora) owy i tyle wiec nie pisz , że cud jakiś

oburzony

a co Ty (usunięte przez administratora) isz tam się dostać to jak czekac na cud!!!!!!

xxxX

oit - 2012-08-24 15:02:49 poradźcie, właśnie dostałam tam pracę, ale nie mam pojęcia na jakim stanowisku, wysłałam dużo cv i oni zadzwonili i udało się, ale nie pamiętam o jakie stanwsiko chodzi i tez mi nie powiedzieli, a głupio było pytać... warto zaczynać tam prace chopina 35/1?? ktos miał podobną sytuację?? tak ja miałem podobnie ech jak się szuka pracy to wysyłasz cv gdzie popadnie ale na szczęscie jest ok pracuje II tydzień jako konsultant

marlena

dzięki za opinie!!!!!!!!! zastanawiałam się czy iść na pierwszą rozmowe dzieki i do zobaczenia trzymajcie za mnie kciuki

bulwers

dokładnie ja pracuje juz ponad 2 lata i jestem mega zadowolony, jest to lekka i przyjemna praca mozna łatwo i duzo zarobic. Kierownik jest w pożadku, wszystko zalezy tu od ciebie bo nikt cie do niczego nie zmusza. A atmosfera jest poprostu wspaniala, Ludzie naprawdę fajni. często wspólne wypady do knajpki po pracy, kto chce oczywiście ja akurat zawsze chce ;)

mike

Zgadzam się, jezeli ktoś nie zna podstaw i nie chce sie ich nauczyc to sobie nie radzi i obwinia wszystkich na około,że mało placą, Że to tamto sramto. Jezeli sie pracuje to calkiem spora suma wychodzi na koniec miesiaca, jezeli ktos nie pracuje oczekuje cudów, premii i wiecznie ma pretensje.. sory ale dzis pieniadze z nieba nie spadaja... ewentualnie można sie wybrać do londynu na jakis zmywak czy do tesco, albo spedzic niezapomniane chwile pod pośredniakiem, może sypną jakimś groszem za [usunięte przez moderatora]:)

Zostaw merytoryczną opinię o HOBBIT SP Z O.O. - Lublin

HOBBIT SP Z O.O.