Dziesięcina Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Łódź

Opinie o Dziesięcina Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

mmm

Zgadzam się ze wcześniejszymi opiniami. Lizusostwo wiedzie prym, wszędzie są plociuchy więc najlepiej mieć spuszczoną głowę i się nie odzywać. Atmosfera ciężka i gęsta. Nadgodzin mnóstwo, oczywiście niepłatne a do 'odbioru'- odebrać nie ma kiedy bo taki młyn jest. Niekiedy pracuje się w soboty oraz pracę zabiera się do domu. Część wynagrodzenia płacona jest pod stołem. Odradzam

lik

Nie polecam, ciężka atmosfera, wynagrodzenie płacone pod stołem i ciągle nadgodziny.

paloma

szczerze odradzam to co teraz sie tam wyrabia to jakaś paranoja[usunięte przez admina] dla pracowników rotacja jak w piekarni i pełno kierowniczek tylko nie ma kto pracować a na dodatek lizustwo jest na I miejscu jest tam jedna specjalista od tego wynagrodzenia tez nie sa rewelacyjne a pakiet dla pracowników zerowy ODRADZAM

Zostaw opinię o Dziesięcina Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziesięcina Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego