Opinie o Maquet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Maquet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maquet Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maquet Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Bartłomiej

Cześć wszystkim! W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego przeglądam oceny pracowników. Liczę, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Bartłomiej

Arleta Nowy wpis
@Bartłomiej

Dzień dobry Bartłomieju. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to rekomenduję firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Pozdrawiam serdecznie. Arleta.

Koko Nowy wpis
@Bartłomiej

Tak obiady zamawiane z Sheraton

Maria Nowy wpis

To ile wynoszą te podwyżki, że piszecie że są żałosne?

BrygadaRR

Dziękujemy za jakże żałosne podwyżki!

Kapelusznik
@BrygadaRR

Super podwyżka można dobie waciki kupić w Rossmanie i inne dobra materialne na wypasie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Skyrider

Pierwszy etap kierownik i młoda ładna dziewczyna z rekrutacji :) Kierownik zadaje kilka konkretnych pytań i wie o co pytać i zna się na robocie. Jest konkret i techniczne pytania. Rekruterka uśmiechnięta z poczuciem humoru ale pozory mylą! i potrafi jak prokurator przesłuchać i wychwyci każde słowo. Jak człowiek sie zamota to obroci w żart i wyciąga cie ze stresu albo wręcz pomaga odpowiedzieć. Niby rekrutacja a przyjazny klimat razem stwarzają. Pytają czy są jakieś pytania, opowiadają o firmie i jak praca wygląda. Odpowiadają na wszytko. Drugi etap jest chyba z dyrektorem.

Artur
@Skyrider

Skoro tak złożona i rozbudowana jest rekrutacja do pracy w firmie Maquet Polska to szczerze mówiąc chciałbym ustalić, czy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej otrzymałeś już od razu informacje o warunkach płacowych, które firma ta oferuje od pierwszego dnia zatrudnienia? Teraz liczę, że zechcesz odpowiedzieć.

Jolanta

Czy dużo zmian w pracy zostało wprowadzonych w związku z pandemią?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Caryca K

Tak oczywiście do sprzątania biura

Agnieszka

Szanowni Panstwo, # HEJT OFF!!! ????

Grażyna
@Agnieszka

Co masz na myśli? Byłoby świetnie, gdybyśmy starali się pisać bardziej merytorycznie, mniej ogólnikowo. Jeśli pracujesz w Maquet Polska Sp. z o.o., to powiedz proszę, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej pracy.

AZKI
@Agnieszka

Wyrażanie opini ne jest równy hejtowi. Prawda w oczy kole, a najłatwiej zwalić to na hejt tak dziś popularny i nadużywny.

Jak wygląda ścieżka awansu w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Mamba

Nie ma żadnej ścieżki awansu, zapomnij ....

Abc

Mi się tutaj podoba, widzę zmiany na lepsze. Porządkuje się rzeczy i zaczyna to przypominać poukładana firme

Janusz
@Abc

A kto widzi zmiany na lepsze ???? Teraz 90% firmy to ludzie przyjęci za panowania nowej prezes. (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie jest tak fatalna że ludzie nie wytrzymują.

Cicha woda brzegi rwie
@Janusz

To masz mocną psychikę skoro tam jeszcze jesteś. Nie łatwo jest się dostać do pracy do Getinge. Firma stawia na jakość pracy oraz wiedzę. Mam nadzieję, że mi się jeszcze uda zatrudnić w Getinge :) Mam znajomego jest bardzo zadowolony. Podobno super ludzie. Widocznie jesteś wyjątkiem jeśli tam jeszcze pracujesz. Pozdrowienia! Bardzo nieładnie jest oczerniać ludzi bez ich wiedzy w internetach :P

@Cicha woda brzegi rwie

wjakość pracy i wiedzę? buhahahhahahahahahaha Chyba wiedzę w postaci znajomości pani Prezes

Teściowa

Nie polecam. Nierynkowa pensja brak awansów. Obłuda na każdym kroku. Do tego liczą sie tylko znajomości. Brak szacunku do pracowników. Pracownicy traktowani są źle. Bardzo duża rotacja pracowników świadczy źle o firmie.

Astronauta
@Teściowa

Potwierdzam. Dobrze już nie będzie....

Bartek

Bardzo często zmiany kadrowe dają powiew świeżości, nowych pomysłów.

ewa

praca w kazdym miejscu ma swoje zalety i wady, ale ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i jest serio coraz lepiej. W moim zespole byly niedawno zmiany, rzeczywiscie wymieniono kilka osob, ale to zmiany zdecydowanie na lepsze. Duzo bardziej kompetentni ludzie, widac, ze sa do pracy, a nie do chodzenia po gabinetach i kawiarniach. Na poczatku mojej pracy ciagle słyszało sie kto z kim, od kogo i dlaczego, teraz tego w ogole nie ma. Docenia sie ciezka prace i to sie czuje. Zdecydowanie pozytywnie. Godziny pracy normalne, rzadko zostaje, chyba ze naprawde cos mi wypadnie w ciagu dnia. Polecam!

Diego
@ewa

I ja się z tym w pełni zgadzam!

Zuzanna

@anonymous, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie Maquet Polska lub opowiedzieć konkretnemu użytkownikowi zrób to proszę w kulturalny sposób. Jaka jest Twoja opinia o firmie?

Tomaszek

@Robert Przepraszam, ale jestes bardzo zabawna ???? Od kiedy ciężka praca to lizanie tyłków .... Można się tym zmęczyć ale na pewno nie narobić. Właśnie wszystkie niezadowolone osoby są wkurzone na sitwę jaka zapanowała po zmianie zarządu.

@Tomaszek

@Tomaszek Jak jesteś tak sfrustrowany to po co tu jeszcze jesteś ?

Zuzanna

@Robert, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Ludzie szukają dla siebie najlepszej ścieżki zawodowej. Szczególnie w ostatnim czasie. Zanim pracownik przekona się co jest dla niego najlepsze, musi przejść pewną drogę zawodową. Zdobyte doświadczenie pomaga mu w podjęciu przyszłych decyzji związanych z zatrudnieniem. Czy orientujesz się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy Maquet Polska? Czy wymagana jest znajomość języków obcych?

Robert

Tak sobie czytam te wasze opinie i wydaje mi się, że wszystkie negatywne opinie piszą ludzie leniwi, którym nie chce się pracować. Takim ludziom zawsze będzie źle i zawsze będą narzekać niezależnie w jakiej firmie się znajdą. Problemy z odejściem pracowników ma dzisiaj każda firma nie tylko Maquet i ludzie nie szanują swojej pracy. To nie jest firma rodzinna, ale korporacja i ludzie którzy nie mogą się dostosować do tej zmiany odchodzą. Teraz zaczęto w Maquecie doceniać ciężką pracę i zapewniam Was, że nikt kto lubi ciężko pracować z tej firmy nie odchodzi. Atmosfera w firmie jest coraz lepsza i jak ktoś chce pracować to na pewno będzie się dobrze czuł w Maquecie. Znam kilku ludzi z firmy i wszyscy zgodnie twierdzą, że firma zmienia się na lepsze, a osoby które odeszły teraz chciałyby wrócić. Polecam

Pan Samochodzik

Parę osób odchodzi bo są na zastępstwo za dziewczyn na macierzyńskim. one zaraz wracają wiec normalne że szukają sobie nowej roboty.

Zuzanna

@Wierny Tomasz, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku oraz konkrety dotyczące firmy Maquet Polska. Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, jeżeli będą one oparte na argumentach i konkretnych przykładach. Warto podzielić się z nimi z innymi osobami.

Zuzanna

@Gaszący światło, Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę? Jak Tobie się pracuje w firmie Maquet Polska? Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zmiany w ostatnim czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maquet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Maquet Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Maquet Polska Sp. z o.o.