Maquet Polska Sp. z o.o.

Maquet Polska Sp. z o.o.
3 46

Opinie o Maquet Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@ewa, a jak oceniasz atmosferę pracy w Maquet Polska? Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? @Ślicznotka, czy jest aż tak źle w Maquet Polska? Jak widzisz inni pracownicy mają odmienne zdanie na temat pracy w tej firmie.

Zuzanna

@człowiek Napisałeś, że firma Maquet Polska zmierza w dobrym kierunku, czy możesz więc napisać, co zmieniło się ostatnio w tej firmie i jakie ma to znaczenie dla pracowników firmy? Jak wygląda system pracy, czy jest to praca w ustalonych godzinach, czy pojawiają się czasem nadgodziny? Czy istnieje w firmie system premiowy?

Ślicznotka
@Zuzanna 19.04.2018 08:27

No jasne że jest, właśnie go ogłosili po pół roku niby czekania na wytyczne, żeby ludzie się nie wściekli wcześniej. Pusty śmiech taki system.... Nie ma co liczyć na wyniki i na bonusy, ale sama góra sobie daje tylko wyrobnicy dostaną miskę ryżu bez zasmażki....

ewa

praca w kazdym miejscu ma swoje zalety i wady, ale ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i jest serio coraz lepiej. W moim zespole byly niedawno zmiany, rzeczywiscie wymieniono kilka osob, ale to zmiany zdecydowanie na lepsze. Duzo bardziej kompetentni ludzie, widac, ze sa do pracy, a nie do chodzenia po gabinetach i kawiarniach. Na poczatku mojej pracy ciagle słyszało sie kto z kim, od kogo i dlaczego, teraz tego w ogole nie ma. Docenia sie ciezka prace i to sie czuje. Zdecydowanie pozytywnie. Godziny pracy normalne, rzadko zostaje, chyba ze naprawde cos mi wypadnie w ciagu dnia. Polecam!

NO_wicjusz

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zwłaszcza jak wpycha się na siłę swoich ludzi z teczki...... A potem taki nasz „Kierownik” z kapelusza wyjęty nawet nie przedstawi swojego zespołu i ani be ani me i to po kilku miesiącach pracy w zespole, tylko wysługuje się lepszymi z dołu......... PORAŻKA TOTALNA

człowiek
@Kasandra 27.03.2018 22:20

nie zgadzam się, że jest TAAK źle, a było tak pięknie. teraz po porostu trzeba pracować a nie błyszczeć. nie kawkować, podjadać i rozwijać stosunki społeczne, a zwyczajnie robić to za co się bierze kasę. Firma idzie w dobrym kierunku POLECAM

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Maquet Polska Sp. z o.o.?

[email protected]

heheheh czy coś tu jeszcze działa? Customer service - nie, no wiadomo że nie bo brak kompetencji od góry do dołu. Handlowy - nie, wogóle to śmiech. Sekretariat - nie. Serwis - nie. Chyba tylko expres do kawy jest jeszcze ok

Bard

Przyszła lepsza zmiana ;) Dziewczyny zaczęły rodzic a faceci szukają innej roboty..... Jeszcze będzie przepięknie ....

Getinge

Proponuje zamknąć oddział i przenieść całą produkcje do Plewisk lub Komornik z tego co widzę Warszawka robi syf nie tylko w polityce ale i siostrzanych firmach.

Shelly

@endrju lepiej zajmij się swoim działem bo masz burdel, który sam zrobiłeś! A ta firma tonie i juz nic nic jej nie uratuje, bo nie szanują dobrych pracowników tylko przydupasów i podpierdalaczy. Kolejni co mają olej w głowie się zwalniają.

endrju

@nikoś zwolnienia masowe to dla mnie zwolnienia powyżej 5-10 osób na raz, a chyba tutaj taka sytuacja nie miała miejsca, co?

nikoś

Do Strusia. Rozumiem, ze jestes pracowanikiem firmy i czujesz sie w obowiazku chronienia wizerunku pracodawcy, ale lojalnosc ma swoje granice, czasami trzeba tez myslec i rozmumiec co sie czyta. Problemy zostaly opisane w pierwszym zdaniu. Jesli firma handlowa nie ma czym handlowac to nie jest problem? Doloz do tego zwolnienia masowe najwyzszego kierownictwa w innych krajach, zobacz sobie ogolnie dostepne wyniki finansowe calej organizacji, dodaj zla opinia o MQ na polskim rynku ( klienci)to moze cos zrozumiesz. Zrzucanie zlej atmosfery pracy na pracownikow wskazuje ze jestes u zloba, albo lizusem. Ale tacy tez juz byli w tej firmie, wiec niewiele sie zmienilo.

nikoś

Firma ma coraz wiecej problemow a kadra jest coraz gorsza. Brakuje produktow, produkcja wstrzymana przez FDA. Przydupas Wiesio w koncu pozegnal sie z firma, brak jego kompetencji obnazyl obecny prezes, facet przez 2 lata nic nie robil, opowiadal bajki i bral niezla kase. Na szczescie odeszla tez Agata R., ktora robila wokol siebie duzo szumu, a po odejsciu okazalo sie ze sukcesy zawdziecza tylko unikatowym produktom, zabraklo produktow zabraklo panienki i jej sukcesow ! Ale przyczynila sie do odejscia / zwolnienia kilku osob, niestety. Przykro bo firma jeszcze 4 lata temu byla OK. Ludzie pracuja bo musza, ale jak znajda cos innego to odchodza.

kler

Firma bardzo się popsuła. Nie można się doprosić odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Trzeba się stale upominać, ale i tak na odpowiedź trzeba czekać 3-4 tygodnie. Ceny skoczyły dwukrotnie w górę. Nie wiem kto dobrał tą kadrę. porażka. !!!!!!!!!!!

Ogórek

Fatalna firma, brak profesjonalizmu. Dobrze chociaż, że zwolnili Witolda R. ale nadal są jeszcze jego przydupasy: Agnieszka, Wiesio i Ania (jedna i druga). Pogrzebali firmę na amen. Wszyscy na siebie donoszą. Nikt nikogo nie szanuje, wyścig szczurów. Brak dostaw na czas, skargi od klientów. KOmpletny brak współpracy, nikt nic nie wie, nikt ci nie pomoże, brak wsparcia od przełożonego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.