Maquet Polska Sp. z o.o.

Maquet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Maquet Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@anonymous, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie Maquet Polska lub opowiedzieć konkretnemu użytkownikowi zrób to proszę w kulturalny sposób. Jaka jest Twoja opinia o firmie?

Tomaszek

@Robert Przepraszam, ale jestes bardzo zabawna ???? Od kiedy ciężka praca to lizanie tyłków .... Można się tym zmęczyć ale na pewno nie narobić. Właśnie wszystkie niezadowolone osoby są wkurzone na sitwę jaka zapanowała po zmianie zarządu.

anonymous
@Tomaszek 10.09.2018 21:29

@Tomaszek Jak jesteś tak sfrustrowany to po co tu jeszcze jesteś ?

Zuzanna

@Robert, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Ludzie szukają dla siebie najlepszej ścieżki zawodowej. Szczególnie w ostatnim czasie. Zanim pracownik przekona się co jest dla niego najlepsze, musi przejść pewną drogę zawodową. Zdobyte doświadczenie pomaga mu w podjęciu przyszłych decyzji związanych z zatrudnieniem. Czy orientujesz się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy Maquet Polska? Czy wymagana jest znajomość języków obcych?

Robert

Tak sobie czytam te wasze opinie i wydaje mi się, że wszystkie negatywne opinie piszą ludzie leniwi, którym nie chce się pracować. Takim ludziom zawsze będzie źle i zawsze będą narzekać niezależnie w jakiej firmie się znajdą. Problemy z odejściem pracowników ma dzisiaj każda firma nie tylko Maquet i ludzie nie szanują swojej pracy. To nie jest firma rodzinna, ale korporacja i ludzie którzy nie mogą się dostosować do tej zmiany odchodzą. Teraz zaczęto w Maquecie doceniać ciężką pracę i zapewniam Was, że nikt kto lubi ciężko pracować z tej firmy nie odchodzi. Atmosfera w firmie jest coraz lepsza i jak ktoś chce pracować to na pewno będzie się dobrze czuł w Maquecie. Znam kilku ludzi z firmy i wszyscy zgodnie twierdzą, że firma zmienia się na lepsze, a osoby które odeszły teraz chciałyby wrócić. Polecam

Wierny Tomasz

@Zuzanna Widac, że albo masz szerokie doświadczenie w różnych profesjach. Mydlarstwo tj. Mydlenie - profeska ;) Wybielanie - J.w. Psychologia - srednio ale jest nadzieja ;) Ludzie to nie bociany i jak jest dobra firma i atmosfera, to nie migrują a raczej zimują na dłużej. Moze nie liczylaś, ale ostatni okres to kilkanaście osob "zmieniło plany życiowe" wszyscy zapewne z innego powodu ;) A tak poza nawiasem, to te pytanka typu HR mogą zrobic wiecej szkody niz pożytku. Każdy szczery pracownik Ci to powie. Przy przedawkowaniu tej terapii mozna posunac sie do najgorszego i pochnąć kogoś w odmęty odchłani nicości i absolutnego uwolnienia sie od wszelkich stresów. Czasami takie próby sa udane, a to bardzo przykre i odbija sie na wielu niewinnych.

Pan Samochodzik
@Wierny Tomasz 14.08.2018 09:40

Parę osób odchodzi bo są na zastępstwo za dziewczyn na macierzyńskim. one zaraz wracają wiec normalne że szukają sobie nowej roboty.

Zuzanna

@Wierny Tomasz, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku oraz konkrety dotyczące firmy Maquet Polska. Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, jeżeli będą one oparte na argumentach i konkretnych przykładach. Warto podzielić się z nimi z innymi osobami.

Zuzanna

@Gaszący światło, Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę? Jak Tobie się pracuje w firmie Maquet Polska? Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zmiany w ostatnim czasie?

Gaszący światło

Powiem więcej, jest tak dobrze, że kolejne kilka osób w ciągu kilku tygodni będzie kontynuować swoją karierę poza organizacją .... BRAWO LEPSZA ZMIANA !!!! ????

Dr No

Hmmm... W ciągu kilku miesięcy bardzo dużo ludzi odeszło z własnej woli... to nie świadczy dobrze o pracy w firmie niestety. Nie wszystko co nowe jest lepsze z zasady, oj nie!!!

Zuzanna

@ewa, a jak oceniasz atmosferę pracy w Maquet Polska? Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? @Ślicznotka, czy jest aż tak źle w Maquet Polska? Jak widzisz inni pracownicy mają odmienne zdanie na temat pracy w tej firmie.

Zuzanna

@człowiek Napisałeś, że firma Maquet Polska zmierza w dobrym kierunku, czy możesz więc napisać, co zmieniło się ostatnio w tej firmie i jakie ma to znaczenie dla pracowników firmy? Jak wygląda system pracy, czy jest to praca w ustalonych godzinach, czy pojawiają się czasem nadgodziny? Czy istnieje w firmie system premiowy?

Ślicznotka
@Zuzanna 19.04.2018 08:27

No jasne że jest, właśnie go ogłosili po pół roku niby czekania na wytyczne, żeby ludzie się nie wściekli wcześniej. Pusty śmiech taki system.... Nie ma co liczyć na wyniki i na bonusy, ale sama góra sobie daje tylko wyrobnicy dostaną miskę ryżu bez zasmażki....

ewa

praca w kazdym miejscu ma swoje zalety i wady, ale ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i jest serio coraz lepiej. W moim zespole byly niedawno zmiany, rzeczywiscie wymieniono kilka osob, ale to zmiany zdecydowanie na lepsze. Duzo bardziej kompetentni ludzie, widac, ze sa do pracy, a nie do chodzenia po gabinetach i kawiarniach. Na poczatku mojej pracy ciagle słyszało sie kto z kim, od kogo i dlaczego, teraz tego w ogole nie ma. Docenia sie ciezka prace i to sie czuje. Zdecydowanie pozytywnie. Godziny pracy normalne, rzadko zostaje, chyba ze naprawde cos mi wypadnie w ciagu dnia. Polecam!

NO_wicjusz

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zwłaszcza jak wpycha się na siłę swoich ludzi z teczki...... A potem taki nasz „Kierownik” z kapelusza wyjęty nawet nie przedstawi swojego zespołu i ani be ani me i to po kilku miesiącach pracy w zespole, tylko wysługuje się lepszymi z dołu......... PORAŻKA TOTALNA

Kasandra
@NO_wicjusz 28.02.2018 23:11

Podobno nadzieja umiera ostatnia..... tutaj już jej nie ma i nie będzie, dawno została zakopana głęboko pod ziemia. Ostatnie kompetentne osoby są wygrywane bezpardonowo przez osoby z polecenia ;) Nic tylko pisać scenariusz do korpo-sitcomu Całkiem szybko wszyscy zostaną wymienieni na lepszy model z branży drukarek

człowiek
@Kasandra 27.03.2018 22:20

nie zgadzam się, że jest TAAK źle, a było tak pięknie. teraz po porostu trzeba pracować a nie błyszczeć. nie kawkować, podjadać i rozwijać stosunki społeczne, a zwyczajnie robić to za co się bierze kasę. Firma idzie w dobrym kierunku POLECAM

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Maquet Polska Sp. z o.o.?

w@urw

heheheh czy coś tu jeszcze działa? Customer service - nie, no wiadomo że nie bo brak kompetencji od góry do dołu. Handlowy - nie, wogóle to śmiech. Sekretariat - nie. Serwis - nie. Chyba tylko expres do kawy jest jeszcze ok

Bard

Przyszła lepsza zmiana ;) Dziewczyny zaczęły rodzic a faceci szukają innej roboty..... Jeszcze będzie przepięknie ....

Getinge

Proponuje zamknąć oddział i przenieść całą produkcje do Plewisk lub Komornik z tego co widzę Warszawka robi syf nie tylko w polityce ale i siostrzanych firmach.

Shelly

@endrju lepiej zajmij się swoim działem bo masz burdel, który sam zrobiłeś! A ta firma tonie i juz nic nic jej nie uratuje, bo nie szanują dobrych pracowników tylko przydupasów i podpierdalaczy. Kolejni co mają olej w głowie się zwalniają.

endrju

@nikoś zwolnienia masowe to dla mnie zwolnienia powyżej 5-10 osób na raz, a chyba tutaj taka sytuacja nie miała miejsca, co?

nikoś

Do Strusia. Rozumiem, ze jestes pracowanikiem firmy i czujesz sie w obowiazku chronienia wizerunku pracodawcy, ale lojalnosc ma swoje granice, czasami trzeba tez myslec i rozmumiec co sie czyta. Problemy zostaly opisane w pierwszym zdaniu. Jesli firma handlowa nie ma czym handlowac to nie jest problem? Doloz do tego zwolnienia masowe najwyzszego kierownictwa w innych krajach, zobacz sobie ogolnie dostepne wyniki finansowe calej organizacji, dodaj zla opinia o MQ na polskim rynku ( klienci)to moze cos zrozumiesz. Zrzucanie zlej atmosfery pracy na pracownikow wskazuje ze jestes u zloba, albo lizusem. Ale tacy tez juz byli w tej firmie, wiec niewiele sie zmienilo.

nikoś

Firma ma coraz wiecej problemow a kadra jest coraz gorsza. Brakuje produktow, produkcja wstrzymana przez FDA. Przydupas Wiesio w koncu pozegnal sie z firma, brak jego kompetencji obnazyl obecny prezes, facet przez 2 lata nic nie robil, opowiadal bajki i bral niezla kase. Na szczescie odeszla tez Agata R., ktora robila wokol siebie duzo szumu, a po odejsciu okazalo sie ze sukcesy zawdziecza tylko unikatowym produktom, zabraklo produktow zabraklo panienki i jej sukcesow ! Ale przyczynila sie do odejscia / zwolnienia kilku osob, niestety. Przykro bo firma jeszcze 4 lata temu byla OK. Ludzie pracuja bo musza, ale jak znajda cos innego to odchodza.

kler

Firma bardzo się popsuła. Nie można się doprosić odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Trzeba się stale upominać, ale i tak na odpowiedź trzeba czekać 3-4 tygodnie. Ceny skoczyły dwukrotnie w górę. Nie wiem kto dobrał tą kadrę. porażka. !!!!!!!!!!!

Ogórek

Fatalna firma, brak profesjonalizmu. Dobrze chociaż, że zwolnili Witolda R. ale nadal są jeszcze jego przydupasy: Agnieszka, Wiesio i Ania (jedna i druga). Pogrzebali firmę na amen. Wszyscy na siebie donoszą. Nikt nikogo nie szanuje, wyścig szczurów. Brak dostaw na czas, skargi od klientów. KOmpletny brak współpracy, nikt nic nie wie, nikt ci nie pomoże, brak wsparcia od przełożonego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.