counter
3 56 45 5 1
Agnieszka

Szanowni Panstwo, # HEJT OFF!!! ????

Tak1Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Maquet Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jolanta Nowy wpis

Czy dużo zmian w pracy zostało wprowadzonych w związku z pandemią?

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Caryca K Nowy wpis
@Pytanie

Tak oczywiście do sprzątania biura

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Maquet Polska Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agnieszka

Szanowni Panstwo, # HEJT OFF!!! ????

Tak1Nie1
Grażyna
@Agnieszka

Co masz na myśli? Byłoby świetnie, gdybyśmy starali się pisać bardziej merytorycznie, mniej ogólnikowo. Jeśli pracujesz w Maquet Polska Sp. z o.o., to powiedz proszę, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej pracy.

TakNie1
AZKI
@Agnieszka

Wyrażanie opini ne jest równy hejtowi. Prawda w oczy kole, a najłatwiej zwalić to na hejt tak dziś popularny i nadużywny.

TakNie

Jak wygląda ścieżka awansu w Maquet Polska Sp. z o.o.?

Mamba
@Pytanie

Nie ma żadnej ścieżki awansu, zapomnij ....

Abc

Mi się tutaj podoba, widzę zmiany na lepsze. Porządkuje się rzeczy i zaczyna to przypominać poukładana firme

Tak3Nie2
Janusz
@Abc

A kto widzi zmiany na lepsze ???? Teraz 90% firmy to ludzie przyjęci za panowania nowej prezes. (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie jest tak fatalna że ludzie nie wytrzymują.

Cicha woda brzegi rwie
@Janusz

To masz mocną psychikę skoro tam jeszcze jesteś. Nie łatwo jest się dostać do pracy do Getinge. Firma stawia na jakość pracy oraz wiedzę. Mam nadzieję, że mi się jeszcze uda zatrudnić w Getinge :) Mam znajomego jest bardzo zadowolony. Podobno super ludzie. Widocznie jesteś wyjątkiem jeśli tam jeszcze pracujesz. Pozdrowienia! Bardzo nieładnie jest oczerniać ludzi bez ich wiedzy w internetach :P

Tak2Nie2
@Cicha woda brzegi rwie

wjakość pracy i wiedzę? buhahahhahahahahahaha Chyba wiedzę w postaci znajomości pani Prezes

Tak3Nie
Teściowa

Nie polecam. Nierynkowa pensja brak awansów. Obłuda na każdym kroku. Do tego liczą sie tylko znajomości. Brak szacunku do pracowników. Pracownicy traktowani są źle. Bardzo duża rotacja pracowników świadczy źle o firmie.

Tak4Nie
Astronauta
@Teściowa

Potwierdzam. Dobrze już nie będzie....

Bartek

Bardzo często zmiany kadrowe dają powiew świeżości, nowych pomysłów.

Tak2Nie1

ewa

praca w kazdym miejscu ma swoje zalety i wady, ale ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i jest serio coraz lepiej. W moim zespole byly niedawno zmiany, rzeczywiscie wymieniono kilka osob, ale to zmiany zdecydowanie na lepsze. Duzo bardziej kompetentni ludzie, widac, ze sa do pracy, a nie do chodzenia po gabinetach i kawiarniach. Na poczatku mojej pracy ciagle słyszało sie kto z kim, od kogo i dlaczego, teraz tego w ogole nie ma. Docenia sie ciezka prace i to sie czuje. Zdecydowanie pozytywnie. Godziny pracy normalne, rzadko zostaje, chyba ze naprawde cos mi wypadnie w ciagu dnia. Polecam!

Tak3Nie4

Diego
@ewa

I ja się z tym w pełni zgadzam!

Tak1Nie3

Zuzanna

@anonymous, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie Maquet Polska lub opowiedzieć konkretnemu użytkownikowi zrób to proszę w kulturalny sposób. Jaka jest Twoja opinia o firmie?

TakNie2

Tomaszek

@Robert Przepraszam, ale jestes bardzo zabawna ???? Od kiedy ciężka praca to lizanie tyłków .... Można się tym zmęczyć ale na pewno nie narobić. Właśnie wszystkie niezadowolone osoby są wkurzone na sitwę jaka zapanowała po zmianie zarządu.

Tak4Nie1

anonymous
@Tomaszek

@Tomaszek Jak jesteś tak sfrustrowany to po co tu jeszcze jesteś ?

TakNie2

Zuzanna

@Robert, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Ludzie szukają dla siebie najlepszej ścieżki zawodowej. Szczególnie w ostatnim czasie. Zanim pracownik przekona się co jest dla niego najlepsze, musi przejść pewną drogę zawodową. Zdobyte doświadczenie pomaga mu w podjęciu przyszłych decyzji związanych z zatrudnieniem. Czy orientujesz się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy Maquet Polska? Czy wymagana jest znajomość języków obcych?

TakNie1

Robert

Tak sobie czytam te wasze opinie i wydaje mi się, że wszystkie negatywne opinie piszą ludzie leniwi, którym nie chce się pracować. Takim ludziom zawsze będzie źle i zawsze będą narzekać niezależnie w jakiej firmie się znajdą. Problemy z odejściem pracowników ma dzisiaj każda firma nie tylko Maquet i ludzie nie szanują swojej pracy. To nie jest firma rodzinna, ale korporacja i ludzie którzy nie mogą się dostosować do tej zmiany odchodzą. Teraz zaczęto w Maquecie doceniać ciężką pracę i zapewniam Was, że nikt kto lubi ciężko pracować z tej firmy nie odchodzi. Atmosfera w firmie jest coraz lepsza i jak ktoś chce pracować to na pewno będzie się dobrze czuł w Maquecie. Znam kilku ludzi z firmy i wszyscy zgodnie twierdzą, że firma zmienia się na lepsze, a osoby które odeszły teraz chciałyby wrócić. Polecam

Tak1Nie

Tak4Nie

Pan Samochodzik

Parę osób odchodzi bo są na zastępstwo za dziewczyn na macierzyńskim. one zaraz wracają wiec normalne że szukają sobie nowej roboty.

Zuzanna

@Wierny Tomasz, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku oraz konkrety dotyczące firmy Maquet Polska. Twoje wrażenia z pracy mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, jeżeli będą one oparte na argumentach i konkretnych przykładach. Warto podzielić się z nimi z innymi osobami.

Zuzanna

@Gaszący światło, Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę? Jak Tobie się pracuje w firmie Maquet Polska? Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zmiany w ostatnim czasie?

Gaszący światło

Powiem więcej, jest tak dobrze, że kolejne kilka osób w ciągu kilku tygodni będzie kontynuować swoją karierę poza organizacją .... BRAWO LEPSZA ZMIANA !!!! ????

Tak6Nie

Dr No

Hmmm... W ciągu kilku miesięcy bardzo dużo ludzi odeszło z własnej woli... to nie świadczy dobrze o pracy w firmie niestety. Nie wszystko co nowe jest lepsze z zasady, oj nie!!!

Tak7Nie

Zuzanna

@ewa, a jak oceniasz atmosferę pracy w Maquet Polska? Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? @Ślicznotka, czy jest aż tak źle w Maquet Polska? Jak widzisz inni pracownicy mają odmienne zdanie na temat pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maquet Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 56 ocen.