Vetoquinol Biowet

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Vetoquinol Biowet

Jezus

A mi sie zdaje moi drodzy ze tak naprawde te wasze negatywne komentarze spowodowane sa tym ze po prostu sami nie wiecie czego chcecie! W innych zakladach takich jak Faurenciea,czy TPV ludzie tez narzekaja a i tak tu wracaja. To w czym jest problem?? Najlepiej to nic nie robic i siedziec w domu i ciagnac zasilek? Z takim podejsciem daleko nie zajdziecie

Karol

Można zrozumieć, że ktoś nie jest zadowolony z pracy w Vetoquinol Biowet. Najprostsze rozwiązanie to zmienić firmę i po sprawie. Wiem jednak, że firma ciągle się rozwija, praca nad udoskonaleniami, tyle w temacie.

Lubiący

Jak jesteś za mądry , więcej wiesz niż kierownik to cię zwolnią

mecenas

W związku z tym, iż musiałem z dzieckiem iść na planowaną wizytę u lekarza od chorób zakaźnych zostałem zwolniony przez Ewę Ulanowską w obecności Katarzyny Urban. w czasie wręczania mi wypowiedzenia bez podania przyczyny z ust Ewy Ulanowskiej dowiedziałem się że nie moc uczestnictwa w pracy nie pozwala mi na dalszą współprace z nimi. A lizus Ewy Ulanowskiej tzw. pseudo klakier - Mariusz Skaskiewicz w czasie kiedy jeszcze tam pracowałem powiedział ze mam za cienkie uszy i wyśmiewał się ze wszystkich którzy jeździli gorszymi autami niż on, można by jeszcze przytaczać dowodów ale po co przecież jak ktoś zachowuje się jak beton to tego nie zrozumie. Jednych zwalniają a nowych poszukują i ruch w interesie jest. Ale jak byś chciał iść do pracy na magazyn do Kłodawy to idź ale nie mów nic bo cie zwolnią a kierownik Ewa Ulanowska ma trojkę słuchaczy

Dominika

@Zaangażowany dziękuję za odpowiedź. A czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju jakie daje praca w firmie? W treści ofert pracy powtarza się informacja o takich właśnie możliwościach. Jak wyglądało to w Waszym przypadku?

Dominika

@Pracownik zaangażowanyrozumiem, że firma wprowadza zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia pracowników. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie podstawowego wynagrodzenia, można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

Zaangażowany
@Dominika 18.09.2017 11:33

Fundusz socjalny, luxmed

Pracownik zaangażowany

Pracuję w Vtq, jeżeli pracujesz, nie pijesz (jesteś trzeźwy w pracy) i masz pojęcie o wykonywanych zadaniach to nikt do Ciebie pretensji nie ma Płace może nie najwyższe ale po ostatnich podwyżkach najniższa pensja to 2000 na rękę czyli 3000 brutto. Od roku wdrażany jest system kaizen i program pomysłów pracowniczych, mówi się również o zmianach w organizacji fabryki

Pracownik zaangażowany

Karol

Czy wyjaśniła się sprawa tej tajemniczej śmierci zwierząt o której pisaliście na tym forum? Sadzę, że to była zwykła plotka żeby pognębić jakąś osobę? A jak sie teraz pracuje w firmie, czy atmosfera po wakacjach dobra? Pracowałem tu kiedyś i miło wspominam.

Jakosc
@Karol 12.09.2017 23:18

Pracownik w jakości o padłych zwierzętach nic nie było słychać, to jakiś fake music być

Dominika

Firma dalej rekrutuje i obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Możecie powiedzieć na co mogą liczyć osoby, które rozpoczną pracę w tym dziale? W treści oferty pracy można przeczytać, że pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego. Możecie powiedzieć co się w tym pakiecie zawiera?

Zenek

@Robot O co chodzi z tą sprawą o której piszesz? Możesz coś więcej dodać? Sądzę, że przefajniłeś ten wpis ale ogólnie to coś takiego miało miejsce? Szukam pracy i miałem aplikować ale przeczytałem Twój wpis i chciałbym dowiedzieć się coś więcej w temacie

Tomek

mecenas
@Tomek 25.08.2017 09:18
Masz więcej informacji? Czy to nie jest ta sprawa, w której prowadzone jest postępowanie? Może warto naglośnić ten skandal?...

Jaka sprawa jeżeli można zapytać ? Chętnie się wypowiem

Dominika

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Handlowych. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Karol

Czy o firmie nie można powiedzieć coś dobrego? Myślę, że na takie narzekanie Vetoquinol Biowet nie zasługuje. To firma z piękną historią i bogatą przyszłością, gdyż działania prowadzone w firmie wskazują na jej rozwój. Szkoda, że tak mało jest wpisów pozytywnych.

Dominika

@anonim Wydajesz bardzo surową opinię. Firma Vetoquinol Biowet rozwija się, zbudowała międzynarodową sieć i jest obecna w 25 krajach.

Normalny
@Dominika 11.03.2017 15:43

Dominik jak myślisz na podstawie czego Anonim napisał ppinie o tej firmie? To ja Ci odpowiem , w oparciu o własne doświadczenoe zdobyte w tej firmie! Chyba wszyscy co to czytają zdaka sobie sprawe ze to prawda..... smutne ale wlasnie w ten sposob w Polsce bogaca sie i rozwijaja pseudo innowatorzy biznesu.

og

Warto też iść na przedstawiciela regionalnego @ypaoao, jest samochód służbowy

Totalne dno, brak możliwości rozwoju, tragiczna atmosfera. Samowolka brak odpowiednich ludzi przeznaczonych do liderowania zespołem, zarobki poniżej najniższej krajowej !

kris

Witam możesz się ze mną skontaktowac [usunięte przez administratora] ponieważ złożyłm tam papiery na magazyniera. Pozdrawiam

Słowa kojarzące się z tą firmą to (kompletne dno): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako szkoleń tak ale nic z tego nie wynika Atmosfera i ludzie tam pracujący są .poniżej dna Od jakiej stawki można negocjować pensję negocjować dobre sobie Najbardziej w tej firmie podobało mi się: w dni wolne od pracy Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się: sposób zarządzania

brożydar
@anonim 26.01.2009 15:15

Niedługo być może dowiecie się wiele ciakawostek o tej firmie. Menagement górą.

Zostaw opinię o Vetoquinol Biowet - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetoquinol Biowet