Opinie o TomTom International BV w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TomTom International BV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TomTom International BV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TomTom International BV w Łódź

Beata

@emem a po czasie jakieś podwyżki czy nie ma szans ?

sven hanavald
@Beata

co roku jest podwyzka, awanse minimum 1.5 roku. Na start koło 2.2 na reke i ma byc jedna zmiana od marca na digitalu

Krzyś

Witam! Czy orientujecie się jakie są zarobki na stanowiskach digital cartographer oraz geographic sourcing analyst??

Emem
@Krzyś

Nędza jest. Poniżej 2 tyś. na rękę na wejściu.

Krzys
@Emem

Kiepsko jak na taka firme....

al
@Krzys

a co ta firma ma w sobie ciekawego całkiem możliwe bo junior java tam dają 2100 netto... także polecam wawe... ogólnie ta forma to mi się wydaje (usunięte przez administratora)jakimś jak Samsung w Wawie gdzie mój kumpel ma po 3 latach 3 nettto

Jagger
@Emem

Jak ktoś komentując firmę i epatując swoje niezadowolenie robi to z błędem ortograficznym to jest doskonałym przykładem skąd niskie zarobki

@OutOfOffice Tyle niespójnej złośliwości czy inspiracji konkurencji jest w Twojej opinii. Nic w firmie nie można się nauczyć a na koniec dodajesz, że plusem jest język angielski!!

OutOfOffice

Pracy na stanowiskach digital cartographer oraz geographic sourcing analyst nie polecam. W pierwszym przypadku praca na zmiany (6-14, 14-22), projekty tak nudne i uwłaczające inteligencji, że aż dziw, ze trzeba przechodzić jakakolwiek rozmowę kwalifikacyjną żeby się tam dostać. Brak możliwości zdobycia jakichkolwiek przydatnych na rynku pracy umiejętności. Marne zarobki. Z plusów: zero stresów - przychodzisz, klikasz, wychodzisz. W drugim przypadku praca opiera się na zasadzie: Ufaj, ale kontroluj. System sprawdzania jakości pracy doszedł do niebywałych rozmiarów, wykonuje się quality checki oraz quality checki quality checków. Fatalna atmosfera pracy. Marne zarobki. Z plusów: zajęcia angielskiego.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TomTom International BV? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
drejfus

Spoko firma ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony!

Mariusz

@Krzyś, zastanawiasz się nad złożeniem aplikacji na stanowiska, które wymieniłeś w swoim komentarzu? Dlaczego praca akurat w firmie TomTom International BV zainteresowała Twoją osobę? Słyszałeś jakieś przychylne opinie o tym miejscu, czy może firma mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, więc miałbyś łatwy dojazd do pracy? Napisz coś więcej na ten temat.

me
@Mariusz

jestes pewien, ze po polsku piszesz?? "zainteresowała twoja osobe" ??? co to ma byc?? polska mowa nie byc trudna?? kali mówić, kali jeść?? naucz sie polskiego

Tytus

Po co takie gdybanie o zarobkach. Każdy ma inne warunki niezbędne do wyższej kasy !!

Mariusz

@Poldek, mam nadzieję, że ktoś z byłych bądź obecnych pracowników zatrudnionych w firmie TomTom International BV podzieli się z Tobą informacją na ten temat. Chętnie również poznamy opinie tych osób o tym, jak obecnie wygląda praca w firmie TomTom International BV.

Mariusz

@Poldek, interesuje Cie praca w firmie TomTom International BV na stanowisku Digital Cartographer? Wiesz już może, jak wygląda praca na tym stanowisku w tej konkretnej firmie? Czy dopiero poszukujesz informacji na ten temat, aby podjąć decyzję o ewentualnej aplikacji do pracy w tej firmie?

Poldek
@Mariusz

Nie, chciałbym wiedzieć jakie są zarobki w firmie na stanowisku digital cartographer?

Poldek

A jak z zarobkami na stanowisku Digital Cartographer?

Mariusz

@Emem, czy zarobki, które przedstawiłeś w swoim komentarzu oferowane przez firmę TomTom International BV, dla nowo zatrudnionych osób na stanowisku geographic sourcing analyst są zarobkami z wliczoną ewentualną premią? Firma wynagradza w jakiś sposób swoich pracowników i motywuje ich do bardziej wydajnej pracy? Przedstaw, jak to wygląda.

Mariusz

@Margot, dziękujemy za Twoją opinie w wątku firmy TomTom International BV. Czy możesz opisać dla nas kwestie dodatków socjalnych? Piszesz również o wątku przydatnych benefitów, wymień dla nas, jakie to benefity oferuję ten pracodawca swoim pracownikom? A co z tematem premiowania pracowników, można liczyć na częste premie? @EX, podczas Twojej współpracy z firmą TomTom International BV spotykałeś się zawsze z dobrym podejściem do pracownika? Uważasz by ten pracodawca oferował zbyt niskie wynagrodzenia, przez co jest straszna walka o awanse? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku.

Margot

Pracuję w tej firmie od 4 lat. W moim dziale pensje są dobre (od 3tys na rękę na początek). Atmosfera w porządku. Świetna praca dla młodych rodziców. Można bez problemu pogodzić życie rodzinne i zawodowe. Świetny kontakt z HRami, przydatne benefity. Polecam nie tylko jako firmę na początek.

Mariusz

@Ex, Mało napisałeś na temat atmosfery w pracy? Zapraszam Cię do opisania tego aspektu na forum, dla wielu osób atmosfera w pracy jest bardzo ważna. A może mógłbyś podać inne uwagi co do pracy w firmie TomTom International BV? Wszystkie twoje uwagi posłużą, jako pomoc dla innych.

ex
@Mariusz

Atmosfera jest zależna od zespołu. Wiem że dział map nie ma szczególnie dobrze w open space, donoszenie i konfidencja jest, zwłaszcza u tych którzy chcą szybko awansować. By być uczciwym są też fajne osoby, ale na pewno nie na stanowiskach kierowniczych :)

EX
@ex

Myślę że jest to związane z kiepskimi zarobkami jakie tomtom oferuje na takich stanowiskach no bo jak wyżyć za 3000-4000 zł brutto ? Nie dziwię się że ludzie nie są sobie przychylni i walczą o awanse jak tylko mogą. Jabyście dawali większe płace i atmosfera by sie polepszyła i szczurów było by mniej :)

Ex

Na pierwszą firmę po studiach można polecić, ale na pewno nie na więcej niż 2 lata. Zarobki na początek niskie, aczkolwiek jeśli umiesz się wybić i nie masz życia prywatnego (bo korpo to takich kocha), awansujesz szybko choć wcale nie oznacza to wielkiego skoku pieniędzy. Dlatego średnia wieku to chyba 28 lat, przeważnie ludzie wtedy zmieniają prace na lepiej płatną. Typowo, stawiają na tanią siłę roboczą (patrz - produkcja, dział map). Atmosfera w zależności jakiego masz szefa i współpracowników aczkolwiek wiem że nie jest specjalnie różowo. Odczuwalny wyścig szczurów. Programiści mają wielkie obciążenie bo ich jest mało. Na zebranie doświadczenia i wpis w życiorysie, a potem tyle was widzieli.

Kartograf

Właśnie kończę ponad 4letnią współpracę z tą firmą, jeśli nie znasz płynnie języka angielskiego nie masz co tu szukać. Zarobki niskie, w niektórych marketach na kasie są wyższe. Brak jakiejkolwiek motywacji ze strony pracodawcy. Są benefity - jak wszędzie. Jeśli ktoś chce stabilnej pracy i nie ma wysokich wymagań finansowych to na początek jest ok. Ogólnie NUDA.

Tom

Na sam start tuż po studiach firma ok, ale na pewno nie na dłużej. Jest socjal (multisport, medicover), ale to akurat w tej branży standart, zarobki przeciętne, szkoleń niewiele, nudne projekty. Atmosfera zależna od zespołu, w jednym ok w innym nerwowo. Odczuwalny wyścig szczurów. W dłuższej perspektywie nie polecam.

dron

Wpisz w Google: tomtom, potem na ich stronie zakładkę: sklep, potem zakładkę: motocykle a następnie zamów: Tom Tom Rider 40 za cenę jak oni podają: 1 449 zł. Po zakończeniu procedury zamawianie, wejdź na swoje konto a tam kliknij zakładkę: zamówienia i zobaczysz jak z ceny oferowanej: 1 449 zł będziesz miał w swoim zamówieniu cenę do zapłaty: 1 449 Euro. To nie żart taki numer z TomTom miały dwie osoby, które znam. Życzę zatem udanych zakupów w Firmie Tom Tom. Życzliwy.

Sam

Zarobki przeciętne, atmosfera na początku ok, ale po pewnym czasie psuje się i na nikogo nie można liczyć. Na dłużą współpracę nie polecam, na start ujdzie.

maja
@Sam

A czy cos możesz więcej napisać? Jakie zarobki (mniej wiecej), jak ze szkoleniami jaka umowa?

Lodz
@maja

Zarobki uzależnione od stanowiska, na produkcji najniżej. Atmosfera ok, praca zmianowa, umowa o prace, szkolenia, treningi itp wszystko jest

Margaret

Piszesz to z perspektywy pracownika? To portal oceny pracodawców. A gdybyś rozumiał budowę tej korporacji wiedziałbyś, że polski TomTom nie może zmieniać faktur holenderskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o TomTom International BV - Łódź

• Jak się pracuje w TomTom International BV?

Zobacz opinie na temat firmy TomTom International BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TomTom International BV?

TomTom International BV