Opinie o LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Łódź

Parisien321

Lvbet od 3 miesięcy manipuluje czasem w meczach np. Z 20 minuty gry robi się 33 i to już jest nagminnie oczywiście tłumacząc się regulaminem.Wspomniane praktyki to celowe wprowadzanie gracza w błąd. Nie dajcie się zwieść tymi ich bonusami... Bo tak naprawdę to wasze pieniądze. Pozdrawiam

A konsultant to jak tu może się rozwinąć zawodowo? W jednej z ofert na necie jest wzmianka o tym ale bez szczegółów. jak na razie czytam sobie oferty ale coś nowszej znaleźć nie mogę, w tej piszą ze przykładowo język niemiecki będzie uznany za atut. Zwiększyłby podstawę?

Marcin Niedzielski Nowy wpis

LVBET to przede wszystkim idealny bukmacher dla fanów e-sportu. Sam nim jestem i z czystym sumieniem mogę go polecić. Duża liczba rynków zdarzeń, mnóstwo tytułów gier, no i transmisje na żywo! Złego słowa nie można powiedzieć też o ofercie na sporty wirtualne. Dwóch providerów, wysoka jakość wizualizacji oraz kilka naprawdę świetnie dobranych bonusów, które są dedykowane właśnie pod ten rodzaj zakładów. Ja skorzystałem z portalu Zawód Typer i z kodem promocyjnym zyskałem darmowe 20 PLN na start i bonus 600 PLN od 1. depozytu na sporty wirtualne i gry karciane.

ja Nowy wpis
@Marcin Niedzielski

przestań namawiac na te (usunięte przez administratora)firmę ,w najblizszych dniach składam zawiadomienie do prokuratury ,firma która nie chcac sie przyznac do swoich błedów ,błedów w systemie który raczej nie jest błędem tylko celowa praktyka zamyka mi konto nie wypłacając kwot uzbieranych latami gry zostawilem kilkaset tysięcy te (usunięte przez administratora) połasili sie na kilkaset zl ,(usunięte przez administratora)

Cześć, a nie macie może żadnych ofert na dział IT przypadkiem? Funkcjonuje taki? z ciekawości pytam, bo jak na razie po firmach się rozglądam, te ofertę dla księgowej faktycznie widzę na stronie ale to byłoby na tyle. co z innymi działami?

Dzień dobry, czy będę potrzebny w zakładzie jeszcze księgowy? Wiem, że kiedyś był, mam przed sobą taka ofertę sprzed paru miesięcy. Ciekawi mnie jej aktualność, gdyż wskazane wymagania spełniam. Czy warto się interesować? czy znacie przy tym średnie wynagrodzenie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Księgowy/Księgowa?

Witajcie, jacy jeszcze inni Specjaliści mogą się przyjąć prócz Konsultantki? Pewna Pani akurat o to stanowisko pytała, lecz w sumie bez odzewu... Na stronie natomiast widziałem, że analityk sportowy jest potrzebny. Opiszecie jak taka praca wychodzi w praktyce? Sporo osób parę lat temu pisało o premiach tu w ogłoszeniu też jest podkreślona, z perspektywy tego stanowiska jaka może wypadać?

Janko muzykant

To jak do tej pory jedyna strona gdzie można dodać rzetelną opinię. Znalazłem 8 stron w internecie o tematyce lv. Każdy komentarz oczywiście ustawiony pod bukamachera.Dlatego też ostrzegam zwłaszcza nowych graczy przed rejestracja w lv ponieważ ta firma często stosuje zasadę kija I marchewki.Usunięcie danych oraz konta w lv jest praktycznie niemożliwe!!!!.

Parisien321

Maria

Kusi mnie to stanowisko konsultantki działu obsługi klienta mail-chat. To kilkutygodniowe szkolenie wstępne jest płacone, jak praca? Macie po nim lojalkę? Jaka jest podstawa I premia możliwa do wypracowania? Jaki poziom angielskiego będzie okej dla firmy? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi :D

Kama

Czy ktoś może wypowiedzieć się nt. biura w Łodzi? Interesuje mnie wynagrodzenie, warunki pracy, benefity, atmosfera. Rozważam aplikację do Działu HR.

Filip

Zgadzam się z użytkownikiem Jaro jeśli nie ma wygranych nie ma również przegranych sprawę również przekazuje na drogę prawną możemy pomyśleć o zbiorowym pozwie firmy lv bet. Kupon ewidentnie powiem być rozliczony jako zwrot jest to kradzież środków poprzez przywłaszczenie które miejsca nie powinno mieć

Jaro

Oficialnie przestrzegam i odradzam przed zawieraniem zakładów poprzez lv bet są to zwykli oszuści. Postawiłem zakład na dokładny wynik w tenisie na kwotę 1000 zł mecz zostaje przerwany z powodu krecza czyli kontuzji zawodnika a zakład zostaje rozliczony jako przegrany mimo iż stawiałem oficialny wynik. Wszędzie ale to każdy inny bukamechemer wypłacił zwrot STS, Fortuna, eToto tylko nie lv bet. Radzę się zastanowić czy warto grać u takich oszustów. I powierzać tak nie odpowiedzialnym ludziom swoje pieniądze. Bo możecie stracić wszystko mając nawet rację. Zwykli oszuści sprawa przekazana na drogę prawną

@Jaro

No skoro inni oddali to ja się nie dziwię złości. Ale z ich strony to jakie konkretnie argumenty padały na ten brak zwrotu?

@Monika

Ze strony lv bet padły takie argumentu że "Pana zakład i tak nie był by wygrany bo Pana zawodnik nie miał szans na wynik 3:0". tylko że ja stawiałem na dokładny wynik, to jak to jest nikt nie wygrał a przegranych jest mnóstwo. Czyli jest to jawne (usunięte przez administratora) jawne w biały dzień... Oto link do kuponu lv bet https://m.lvbet.pl/pl/pl/share-bet/OGAL3NRG5IE Jak stawia się zakład na dokładny wynik mecz musi odbyć się do końca, nie w połowie a jeśli się nie odbędzie w całości to nie ma wygranych i nie ma przegranych. Jest zwrot stawki i każdy to rozumie STS Fortuna eToto tylko nie firma LV Bet sprawa jest przekazana na drogę prawną. (usunięte przez administratora) i nic po za tym To że mój zawodnik nie miał szans na taki wynik to nie zmienia faktu że mecz nie został dokończony z powodu kontuzji i krecz a kupon rozliczony nie na faktach a na gdybyniu co by było gdyby. Nie polecam a wręcz ostrzegam wszystkich!

Jeśli chcesz zostać zwolniony bez powodu z dnia na dzień polecam :)

Zuzanna
@Tomek

Fajnie, że zechciałeś się tu wypowiedzieć, ale Twój komentarz jest dość lakoniczny, przydałyby się jakieś konkrety. Rozumiem, że zakończyłeś już swoją współpracę z firmą LV Bet. No dobrze, a czy nie pomyślałeś, żeby po prostu pójść do Dyrektora i bezpośrednio dopytać o powód zwolnienia? Jestem ciekawa.

@Zuzanna

Niestety mimo pytania o powód podczas ostatniej rozmowy nie dostałem odpowiedzi. Uważam to za słabe zachowanie, oczywiście każdy szef ma prawo podziękować za współpracę ale powinno to być w bardziej transparenty sposób.

Helena
@Tomek

Nie powiedzieli Ci nawet za co Cię zwolnili, dobrze zrozumiałam? I sam nie wiesz, jakie Twoje zachowanie np. mogło to spowodować? To kiepsko strasznie... A z kim innym nie dało rady pogadać?

Rafi
@Helena

Zawsze, jest jakiś powód, choćby redukcja stanowiska itp... Jesli faktycznie nie powiedzieli ,to mało profesjonalne ale ludzie są różni. Może po prostu nie zrozumiał powodu.

@Tomek

Oficialnie przestrzegam i odradzam przed zawieraniem zakładów poprzez lv bet są to zwykli (usunięte przez administratora) Postawiłem zakład na dokładny wynik w tenisie na kwotę 1000 zł mecz zostaje przerwany z powodu krecza czyli kontuzji zawodnika a zakład zostaje rozliczony jako przegrany mimo iż stawiałem oficialny wynik. Wszędzie ale to każdy inny bukamechemer wypłacił zwrot STS, Fortuna, eToto tylko nie lv bet. Radzę się zastanowić czy warto grać u takich (usunięte przez administratora) I powierzać tak nie odpowiedzialnym ludziom swoje pieniądze. Bo możecie stracić wszystko mając nawet rację. Zwykli (usunięte przez administratora) sprawa przekazana na drogę prawną

Agnieszka

Ja tam polecam pracę tutaj, wiadomo są jakieś wady jak w każdej firmie. Jeśli coś jest nie tak to pogadasz z przełożonym, który stara się wszystko wyjaśniać. Im więcej ludzi, tym więcej różnych charakterów i szybciej o jakieś spięcie, ale to normalne pracując w dużej grupie. Benefitów jest całkiem dużo i większość osób z nich korzysta.

@Agnieszka

Super, że przełożony ogarnia temat i da się z nim pogadać, a odnośnie benefitów to co konkretnie się na nie składa?

Agnieszka
@Monika

Dopłata do cateringu, prywatna opieka, fit profit, masaż, chilli room czy wyposażona kuchnia

Bronisław
@Agnieszka

Wszystko fajnie, ale chyba lepiej mieć wyższą pensję - podstawę, bo premia to nic pewnego - niż te wszystkie benefity?

Tomasz

Pytacie o wypłatę. Na początku jak wszędzie najniższa krajowa bez możliwości premii itp na czas 3mc. Oczywiście zawsze umowa zlecenie bo możliwości zatrudnienia na UOP pracodawca nie przewiduje. Jest niby imitacja płatnego urlopu itp ale to imitacja. Zarobki po okresie próbnym wzrastają o ok 1zl na h (chyba że menager zwolni cie bez podania przyczyny co lubi robić). Premie owszem są jest to premia jakościowa gdzie niekompetenty kierownik ocenia twoja prace na podstawie jego humoru lub jego braku. Są też premie za wyniki. Dofinansowanie do posiłków jest dużym plusem jak i super biuro. Chętnie odpowiem na resztę pytań

@Tomasz

"Jest niby imitacja płatnego urlopu itp ale to imitacja" wyjaśnisz co miałeś na myśli? To ten urlop w końcu jest, czy go nie ma? Bo już nic nie rozumiem.

@Stefan

W umowie zlecenie nie ma platnego urlopu ale w tej firmie kilka dni można wybrać jako urlop za który będą wypłacone pieniądze.

Basia
@Tomasz

A ile jest premii od wyniku?

Hmm
@Tomasz

A w jakim mieście pracowałeś? No i chyba takie badziewne warunki to tylko dla supportu, bo nie wierzę, że ktokolwiek z doświadczeniem w branży przyszedłby do nich na śmieciówkę i 3 k na rękę. Zresztą piszą obecnie, że pensja = podstawa + premia. Pytania, co to u nich oznacza, bo znając życie podstawa ozusowana tj. właśnie minimalna krajowa, a zakombinować można z premią.

WannaNewJob
@Tomasz

Firma rozpisała nowe ogłoszenie na grafika. Ten dział jest w miarę spoko czy generalnie firma taka se i nie warto się zastaawiać?

@WannaNewJob

Z tego co mogę zaobserwować z boku to graficy są zadowoleni, jest sporo projektów

Krzysiek

Sporo benefitów: dopłata do cateringu, prywatna opieka, fit profit, masaż, chilli room czy pełna kuchnia. Atmosfera i biuro też pozytywnie, nie ma klimatu korpo, każdy sobie pomaga. Jest też szansa na rozwój do innych działów. Polecam

@Krzysiek

Wow, faktycznie sporo tych dodatków ;D Mówisz o pracy w biurach, tak? Jest też szansa na awans z punktu do biura?

@Stefan

Tak, praca w burze. Jeśli chodzi o przejścia z punktów do biura to szczerze nie mam pojęcia jak to wygląda.

Teresa
@Krzysiek

To dobrze, że nie ma klimatu korpo, bo to ważne. A jak oceniasz atmosferę między pracownikami, a szefem? jest równie pomocny?

@Teresa

Wszystko pewnie zależy od tego jaki Dział :)

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Byłem na supporcie, co cię interesuje?

Praca na supporcie całkiem spoko, ludzie pomocni, spoko atmosfera i dopłata do cateringu.

Z mojej strony akurat polecam pracę w supporcie. Wynagrodzenie ok, sporo benefitów i bardzo elastyczny grafik. Kierownictwo wbrew obecnym tutaj opinią jest pomocne i otwarte na rozmowę.

Kaśka

Hej, jak w każdej firmie/dziale zdarzają się kwasy, w końcu pracuje tu sporo różnych ludzi. Kwestia dogadania sie. Wiadomo trzeba realizować zadania, jest sie z nich rozliczanym. Kasa jest ok, są premie, dodatki, benefity, imprezy. Ludzie w większości spoko. Nie mogę narzekać.

Rafał

Praca owszem w przyjemnej atmosferze teamu. Niestety kierownictwo zwłaszcza kierownik to osoba fałszywa i mało pomocna w różnych problemach.

@Rafał

Co masz na myśli pisząc w ten sposób? Możesz podać jakieś przykłady takiego zachowania? Fajnie jeśli napiszesz też coś na temat zarobków. Jesteś zadowolony z pensji w LV Bet?

Zostaw merytoryczną opinię o LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Melchiora Wańkowicza 3
    40-384 Łódź

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.