Opinie o Puh Inpuls Janusz Dudek w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Puh Inpuls Janusz Dudek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Puh Inpuls Janusz Dudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puh Inpuls Janusz Dudek w Siemianowice Śląskie

Kaśka

Tak wszyscy piszecie że spóźnione wypłaty zamiast zgłosić gdzie trzeba i poniosą wtedy karę. Pefron jeżeli się dowie to maga mieć poważny problem. To jest prawo pracy i jeżeli to łamią to zgłaszać niezwłocznie. Ich obowiązkiem jest do 10-tego kazdego m-ca wyplacać. Na nich też jest paragraf. Pamiętajcie

Szczęśliwa

Zwolniłam się z tej firmy kiedy właściciel kazał nam dodawać pozytywne komentarze raz dziennie.

@Rzecznik prasowy

To chyba nawet nieźle, a to są kwoty już na rękę? Jeszcze jakieś podwyżki są po dłuższym czasie od tych kwot?

Damian

Pracuję w firmie 1,5 roku. Nie narzekam, płaca najniższa krajowa plus dodatek za nocki, płacona na 10 co miesiąc w terminie, nie narzekam. To jest mój trzeci obiekt i problemem nie jest firma a ludzie, którzy nie szanują roboty. Picie na nockach i spanie to norma. Więcej kontroli by się przydało, w szczególności tam gdzie pracują długoletni pracownicy, jadą na dobrej opinii.

Julita

Ile najwięcej potrafi się spóźnić wypłata? Zgłaszaliście to wyżej, że tak nie może być? Bo chyba są umowy o pracę, nie? Wtedy kodeks pracy zakazuje opóźnień jakichkolwiek. Oprócz tego są jeszcze jakieś negatywy tutaj co do warunków? Brat chce sie przyjąć, więc prosilabym o szczera opinie:(

Obserwator z budowy

Na budowie Zygmunta Starego Gliwice ochrona kursuje z budy do Żabki i tak kilka razy dziennie! Teraz jak ma się ponad 1Promil następuje konfiskata pojazdu. ! Niestety w przyszłym tygodniu zgłaszamy i zabiorą na parking policyjny budę razem z ochroną ! :) Obserwator

Wiem, że narzekacie an firmę, ale robić gdzieś trzeba. Widziałem, że szukali dozorcy i chciałbym się przyjąć, macie info czy nie pojawią się w najbliższym czasie jakieś wakaty. Kojarzę z ogłoszenia, że praca była na dwie zmiany na cały etat. Pasują mi bardzo te 12 godzinówki, ale nie mogę sobie przypomnieć ile płacili i na jakiej umowie się robi. Jak ktoś coś wie więcej, będę bardzo wdzięczny za info.

Obserwator z budowy Nowy wpis

"Nie znaleziono propozycji pracy" tak mi pokazuje w ofercie na sprzątaczkę. Znaczy nie ma już przyjęć? Nawet na część etatu nic się nie znajdzie? A liczyłam, że da radę, jak mi koleżanka dała znać, że jest tutaj praca właśnie, szkoda że za późno najwyrażniej... zdarza się tak w ogóle, że się pracuje na mniej niż pełen etat?

Ja Nowy wpis

Firma nie wiarygodna , nie ma wypłat na czas , tłumaczą tym że przekształcenie firmy , ale co to nas obchodzi za pracę należy sie wypłata

Janusze

Fikcyjne umowy to u nich norma,(usunięte przez administratora) Każdy po kolei i wtym biurze patrzy co można zrobić, żeby wypchać sobie kieszenie sianem. Szkoda tylko że to siano to tak naprawdę im z butów wystaje.

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik do sprzątania terenu zewnętrznego w firmie Puh Inpuls Janusz Dudek odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ala

Było tutaj w komentarzach dłuższą chwilę temu, że jakoby płacą na ochronie minimalną krajową plus coś za nocki. Ile minimalna teraz wynosi, to ja wiem (3600 złotych), a kto napisze, jakie są dodatki za te nocki? Można samymi nocami pracować przykładowo?

Piotrek

Szukają pracownika biurowego ze znajomością podstaw księgowości i kadr. Byłabym zainteresowany tylko nie napisali nic o wynagrodzeniu. Ktoś wie jak teraz płacą na takim stanowisku? Z komentarza wynika że fizyczni mają kolo 6 tys, a biurowi?

Szczęśliwa

@Szczęśliwa

Ta firma to porażka. Dobrze zrobiłaś że śię zwolniłaś. Takich firm jak Inpuls na rynku jest mnóstwo . Ale są też dobre firmy ale trzeba być cierpliwym i sobie znaleźć taką aby pasowała i żeby warunki były w miarę. A w tej firmie zaczyna śię źle dziać. Dlatego ja też z niej odeszłam

roberto
@Ania

POPIERAM firma porażka

Maly
@Szczęśliwa

Niech wlasciciel zwolni tego jednego tam to nie bedzie negatywnych opini!

Maly
@Szczęśliwa

Niech wlasciciel zwolni tego jednego tam a nie bedzie negatywnych opini!

@Maly

O kim konkretnie mówisz? Widzę że znasz Inpuls od środka, powiedz mi w takim razie coś na temat atmosfery w pracy. Dobrze się dogadujecie? Bywają sytuacje stresowe?

Xxxxxxxx
@Szczęśliwa

Wlasciciel niech zwolni tego jednego tam i ni ebedzie negatywnych opinii

@Xxxxxxxx

Jakie są zarobki w Inpulsie? Czy młodzi ludzi mogą tu liczyć na dobrą pensję od pierwszego dnia pracy? Czy w ogóle zarobki od czegoś zależą?

Misi
@Szczęśliwa

Byla opinia ze to pewnie dyro kazal a nie wlasciciel bo JD spoko i zostala usunieta!dlaczego????przeciez tam niebylo nic obrazliwego!!!!

a
@Szczęśliwa

jakos w to niewierze.Pracowalam tam i akurat panDudek to gosc na poziomie,uwierzylabym gdybys napisala to o kims innym

Rzecznik prasowy
@Jakub

Można liczyć na 1. Podstawę wynagrodzenia 6700 PLN 2. Dodatek nocny 3600 PLN 3. Dodatek za pranie 500 PLN 4. Dodatek za niedzielę i święta 1550 PLN 5. Dodatek za brak absencji chorobowej 800 PLN 6. Dodatek za ,, uprzejmie informuję " 700 PLN No taki można osiągnąć jako świeżo upieczony pracownik Pozdrawiam Rzecznik prasowy

@Rzecznik prasowy

Kaśka

Damian

Borys
@Damian

To ze placa najnizsza krajowa, dodatek za h nocne i na czas to zadna laska to ich psi obowiazek wiec zaden argument. Teraz pracuje w innej firmie i mam premie kwartalne i roczne, talony na swieta i dostep do wszystkich specjalistow bez kolejki i bez czekanis, to sa argumenty

@Borys

dokładnie ! pensja na czas to obowiazek pracodawcy a nie argument o dobrej firmie są teraz 4 ogloszenia i zastanawiam sie czy wyslac na jedno z nich ( krawcowa) ale wasze wpisy nie zachęcaja zbytnio ktos się jeszcze wypowie ?

a
@Borys

a gdzie pracujesz?

Julita

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca w firmie Puh Inpuls Janusz Dudek? Jak oceniacie jego przebieg?

Sławek

Znalazłem ogłoszenie na kierowcę kat. C+E. Trasy w kółku Polska-Włochy- Polska. Podobno weekendy w domy. Każdy? Jak teraz ze stawką? Nic nie ma o wysokości dniówki i chętnie zasięgnąłbym informacji od pracowników.

Bożena

Nie możecie tutaj się pogodzić w tych zdaniach na temat właściciela, ale ta dyskusja trwa już tyle, że zdążyłam poznać wszystkie punkty widzenia. Nie chcę się wcinać, ale mogłabym poczytać coś o warunkach? Jakie godziny pracy, ciężko jest fizycznie?

tez bozena:)
@Bożena

wiesz co ja tam kiedys pracowalam i bylo naprawde ok wlasciciel SUPER to chyba jakies bzdury co pisza,panie w siedzibie firmy tez bardzo fajne,wszystko mozna sprawnie zalatwic .Polecam szczerze

Weronika

Już kiedyś dodawałam opinie teraz dodam kolejna !!! I nie będę ukrywała nawet imienia bo to bez sensu. Wiele rzeczy nie podoba mi się w firmie nie ma id dawna zwrotów za leki Niby teraz też nie ma dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego , brak premi Choc inni mają!!!! Na święta głupiej czekolady nie dawają , zawsze można zmienić pracę jak się coś nie podoba! Jednak mam fajny obiekt fajna ekipę Choc się pozmieniało na gorsze , najbardziej z tej firmy szanuje prezesa pana Skalskiego jest dobrym Prezesem miłym obiektywnym pomocnym !!! Nie lubię i nie szanuje nowego kierownika gdyż nie jest tego godny jednak akceptuje go i słucham bo tak trzeba , wiele powodów mogłabym tu podawać !!! A jest ich sporo moja najlepsza kierowniczka która robiła zebranie nam co mc pytała co się nam podoba a co nie urodziła dziecko pani Aneta to był idealny kierownik a tu muszę od 2 mc się prosić o środku czystości do pracy by recepcjsy była czysta i z własnej kieszeni kupują pracownicy bo kierownik nie ma czasu podrzucić lubię swoją pracę , obiekt ekipę , szanuje i cenie prezesa który jest jak wspomniałam obiektywny ale są rzeczy które wymagają dużo poprawy nie tylko od.nas ale i pracowników w firmie ale jak mi to kierownik powiedział,, jak się pani cos nie podoba może pani odejść,, w sumie mądre słowa mam wybór ???? plus że wypłata na czas a minus jeszcze taki że pracownicy mogą na rano robić a kombinuja że nie mogą, nie chcą bo się boją na rano bo za dużo roboty , odpowiedzialności a góra przytakuje na to !!! Ale ogólnie polecam firmę !!!!????

Iza
@Weronika

czyli co, można się tutaj dogadać żeby pracować np. na jedną zmianę? Bo piszesz że pracownicy kombinują, że nie mogą na rano... Czyli da się tak ustalić żeby chodzić na jedną zmianę gdyby się chciało?

Simona
@Weronika

A kto jest nowym kierownikiem?

Dowcipniś

Osobiście mam gdzieś tych co z nimi pracuje na obiekcie a mianowicie obiboków kapusi i donosicieli malkontentów i świń dowódczych zadowolonych itp. itd. Przychodzę wcześniej do pracy albo jak schodzę pluje do czajnika a oni piją te herbatki kawki i zupki chińskie:) ! A od czasu do czasu jest coś w typie LAKSYGENU na wypróżnienia długotrwałe. A ja sobie siedzę i pije soczek pomidorowy albo Pepsi I po co mi te nerwy ! Jest super zabawa !

Kamila
@Dowcipniś

No totalnie nie popieram twoich żarcików, ale powiedz mi lepiej o co chodzi z tym donosicielstwem - są z tego jakieś korzyści w firmie jak ktoś w ten sposób działa?

Bibi
@Dowcipniś

A my ci plujemy do tych buteleczek))))))

Agnieszka
@Bibi

Zawsze w firmie panuje taka wesoła atmosfera, że takie żarciki wzajemnie sobie robicie?xd

Janusz

pazerność i tylko kąbinowanie jak zabrać pracownikowi pieniądze

g24
@Janusz

odradzam prace w tej firmie zwłaszcza osobą niepełnosprawnym, brak szacunku ze strony przełożonych po prostu (usunięte przez administratora) i kombinowanie ludzmi

@Janusz

Ile już pracujesz w Puh Inpuls? Napisałeś o zarobkach, ale nie wspomniałeś jakie są widełki płacowe, może powiesz coś na ten temat? Ile tu można zarobić rzeczywiście i czy są też jakieś premie i dodatki?

@g24

Oj nie Prezes zawsze wysłuchuje reaguje i z szacunkiem odnosi się do pracownikow !!! Nie podzielam Pana opinii

Borsuk

A ja mam pytanie do wszystkich tych niezadowolonych piszących negatywne opinie, czy przyjmując się do pracy w Inpulsie braliście pod uwagę że trzeba będzie pracowac? a może liczyliscie na to że będziecie siedzieć 12 godzin na (usunięte przez administratora) i za to wam będą płacić ?? Przez wszystkie lata jakie przepracowałem w firmie na jednym obiekcie połowa przyjmujacych się to lesery którzy potrafili tylko chlac na nockach lub odsypiać melanże a jak wymagało się od nich pracy to rezygnowali, tyle w temacie.

Weronika

Nie wszystko może mi się podoba fakt,,premi nie ma i nic na święta ale to najlepsza firma w jakiej pracowałam Prezes pan Skalski barrrrrdzo obiektywny pomocny zawsze wysłucha wytłumaczy ,; wypłata na czas uwielbiałam moją kierowniczkę panią Anete już jej nie ma???? poza tym uwielbiam kocham mój obiekt i moją ekipę uwielbiam!!

poldek

Dlaczego jeszcze do tej pory nie zainteresowały się takie służby jak P.I.P czy PFRON ,SZPITALEM w SOSNOWCU gdzie pracują osoby niepełnosprawne warunki urągające godności człowieka i wykorzystywanie osób chorych .Przykład budka metr na metr bez bieżącej wody bez ubikacji warunki pożal się boże to tylko jeden przykład a jest ich mnóstwo.Pracownika praktycznie mają za darmo bo PFRON im płaci nie małe pieniądze , ze strony przełożonych nie ma żadnych reakcji bo wysługują się ,,,,ALA ,,,DOWÓDCAMI a ci dowódcy co chcą to robią .ODRADZAM wszystkim którzy chcą podjąć prace w te firmie ,szkoda zdrowia a przede wszystkim nerwów

lechu
@poldek

Zwłaszcza pani dowódca jest nie sympatyczna i złośliwa ludzie na nią narzekają a ona i tak robi po swojemu.

Kazimierz
@lechu

Dlatego ludzie uciekają na chorobowe a jak będzie tak dalej to będą się zwalniać.

@Kazimierz

Ten szpital to porażka.

Jo
@Piotr

Chetnych do pracy jest dosc

LESZEK
@poldek

popieram warunki fatalne tylko kontrola pip bo dalej tak nie może być

@poldek

Nowa wygrała i będą duże zmiany, oby na lepsze, bo obecna ochrona to nie udolna załoga.

Loniek

Nowa jest DE. BEST

ela..
@Ania

NOVA wraz z KONTRAKTEM wygrała szpital są to Dwie firmy w jednej......,,,,takie samo (usunięte przez administratora) jak INPULS

zenobia
@poldek

Będzie lepiej jak NOVA przejmie szpital, chociaż jest to firma krzak tak jak INPULS.

@poldek

To jest wina szpitala nie firmy z gościu to administracji szpitala że macie takie małe budki

@poldek

A co w tym złego, że osoby z niepełnosprawnością gdzieś pracują? To nie przestępstwo.

Bożena

Czy firma Inpuls oferuje swoim pracownikom jakieś dodatki do wynagrodzenia? Można spodziewać się premii lub np. bonów świątecznych? Czym zachęcają?

mario
@Bożena

w snach pomarz sobie o dodatku itd nic nie dają urlopy kiedy oni chcą a nie kiedy ty chcesz urlop jest ich a nie twój nie polecam najgorsza firma

Byly
@mario

Tak maja swoich przydupasow i znajomkow i oni biora jak chca a reszta jak zostanie i w listopadzie!

Kazimierz
@Byly

Nowa wygrała ale będą brali same pierwsze grupy , i grupy specjalne no i będzie rygor.

@Kazimierz

Szpital górniczy wygrała Nowa.

zenek
@Piotr

NOVA wraz z KONTRAKTEM są to dwie firmy w jednej............ takie samo (usunięte przez administratora) jak INPULS.

Babsztyl
@Bożena

Nawet kwiatka na Dzień Kobiet nie dostaniesz.

@Babsztyl

Długo pracujesz już w Inpulsie? Jaka panuje tu atmosfera i jak się traktuje pracowników? Możesz też wspomnieć coś na temat zarobków, z chęcią dowiem się jakie są realne pensje w tej firmie. :)

Mon

No raczej to nie jest jedna osoba.

?????
@Mon

No raczej jest i dlatego (usunięte przez administratora)wpis a niebylo tam nic obrazliwego jedynie prawda ze izka mon lena kasia i vito to jedna osoba.To sa jaja co robicie nierobcie sobie wstydu!!!!

Dla Pani/Pana informacji firma nie usuwa tekstów, tylko administrator strony.

Simon

Takie praktyki???coraz gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Puh Inpuls Janusz Dudek - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Puh Inpuls Janusz Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Puh Inpuls Janusz Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puh Inpuls Janusz Dudek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Puh Inpuls Janusz Dudek
4.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Norberta Barlickiego 12
    41-103 Siemianowice Śląskie