POWIATOWY URZĄD PRACY NR 1

Łódź

Opinie o POWIATOWY URZĄD PRACY NR 1

kasia

Najlepiej to wejsc na ich strone internetową i tam na bieżaco sledzic oferty pracy, maja tam rownież wiele ciekawych ofert na staż

afnbdviur

Z takim bydłem, jakie tam pracuje nie miałam już nigdy później styczności. Skąd oni w ogóle biorą tych ludzi? [usunięte przez administratora], wyzwiska, nieróbstwo, kumoterstwo, newsy wyssane z palca. Są działy, w których "partnerzy" urzędniczek mają konflikt z prawem, łącznie z osadzeniem w areszcie. Biorą tam ludzi z łapanki, bez wykształcenia - czyścicieli paznokci, fryzjerów psów - byle tylko z szerokimi plecami.

zdenerwowana

Pracuje tam wiele beznadziejnych osób, które wykorzystują inne osoby odbierają premie i skarża do dyrektorki. Zlecają pracę, którą pożniej same się chwalą... szczyt wszystkiego nygusy!!

Zostaw opinię o POWIATOWY URZĄD PRACY NR 1 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWIATOWY URZĄD PRACY NR 1