H. Skrzydlewska
counter
2 46 59 5 1

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w H. Skrzydlewska?

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Witam, Jak wygląda praca tu, jakie są zarobki i czy jest umowa o pracę?

Maro

Witam czy w Łowiczu będzie firma H.Skrzydlewska potrzebowała pracowników

Tak16Nie
Pracownik Nowy wpis
@Maro

Szukają cały czas. I do kwiaciarni i do zakładu pogrzebowego.

Katerina Nowy wpis
@Pracownik

W Łowiczu ta Kwiaciarnia to porażka sie juz zrobiła.Niby jest nowa wszystko fajnie ale te osoby co tam pracuja ze wsi to najgorsze.Pytasz ,prosisz nic nie rozumieja a szczególnie ta jedna nowa chyba Sylwia ma na imie.Ostatnio zamawialiśmy wiązanki na cmentarz , wszystko zrobione na odwrót.Rezygnujemy z usług tej kwiaciarni , lepiej pójsc troche dalej a miec profesjonalnie zrobione.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w H. Skrzydlewska?

Magda

Najgorszy zakład pogrzebowy z jakim się spotkałam zero szacunku do zwłok Ludzie pakowani w worki jak bydło okazanie niczym w garażu zero wsparcia ceny z kosmosu nieadekwatne do usług 1700 za trumnę do spalenia kobieta która spotkała się z nami w salce bezszelna i arogancka Nie polecam tej firmy nikomu

Tak6Nie4
Pracuś
@Magda

Haha pokaz mi firme gdzie zwłoki nie są pakowane w worki... ? Takie sa wymogi sanepidu. 1700 zl to zapewne cena za całosc kremacji a nie za trumne, samo spopielenie kosztuje ok. 700 zl + trumna+ przygotowanie osoby zmarlej+ urna. Po co pisac takie bzdury?

Tak8Nie4
Iwona
@Magda

Potwierdzam, zero szacunku dla zmarlych i rodziny. Zabranie zwlok z domu to koszmar. Rozpiety czarny worek polozony na podlodze przy lozku. Zwloki chwycone za nogi i pod ramiona, polozone na podlodze na worku, konczyny upychane do worka zeby sie zamknąl. Ta sama technika znoszania po 6ciu schodach, zwloki obijaja sie pupą o schody. Dla nas, rodziny to koszmar! Szczegolnie w porownaniu z usługą Klepsydry która chowała moją Mamę. Bialy worek owiniety bialym przescieradlem. Rozpiety polozony na łóżku. Glowa owinieta reczniczkiem. Odpowiednio ukladają zwłoki a potem jednym ruchem obracaja je do worka. Zawiazują suply na koncach zewnetrznego przescieradla i za nie chwytają i znosza po schodach. Po tych samych po ktorych Skrzydlewska wlokla zwloki mojego Taty

Tak2Nie2
Żegnaj
 Rekomendacja
@Magda

Ostatnie pożegnanie zawsze jest trudne... Szczególnie jeżeli dotyczy Twojego dziecka. Kilka lat temu opuścił nas synek i korzystaliśmy z pomocy Zakładu Pogrzebowego Skrzydlewska. Odniosłem inne wrażenie niż przytoczona wcześniej opinia. Byli na prawdę życzliwi, troskliwi i z dużym szacunkiem. Ciężko powiedzieć "polecam", bo to oznacza tylko jedno (no i nie zostaniesz "stałym" klientem), ale gdy jest taka potrzeba, to można liczyć na ten zakład.

Tak1Nie2
Robotnik
@Iwona

Po pierwsze firma H.Skrzydlewska używa wyłącznie niebieskich worków. Po drugie jakim cudem osoba zmarła przy znoszeniu uderza tyłkiem po schodach skoro ZAWSZE zwłoki znoszone są na noszach? Jeśli juz chce sie kłamać trzeba miec troche wiedzy i inteligencji. W tym wpisie tego zabrakło. A na przyszlosc prosze nie korzystac z uslug tej firmy i tyle, wolny rynek.

Tak8Nie
Wilk
@Pracuś

Po tym co napisałeś widać że (usunięte przez administratora) tam pracujesz i bronisz za wszelką cenę tego zjebanego zakładu. Obyś zdechł.

TakNie1
Pracuś
@Wilk

Każdy kiedyś zdechnie pajacu jak to pieknie ujełeś. Mysle ze szybciej ja cie wrzucę do worka niż sie spodziewasz.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Asiorrr
@Pytanie

Zadne specjalne. Koniecznie ok godziny 8 rano trzeba jechać na dziewiarską. Wejść do sekretariatu I zostawić swoje CV. Jeśli akurat wpadniemy na szefa A jest to największa szansa o tej porze to może z marszu zaprosić na rozmowę I w zasadzie od następnego dnia do pracy. Brakuje ludzi w firmie, więc każdą chętna osoba jest przyjmowana. Nauka w szybkim tempie .

3lbh

Nosić trumny haha

Zbigniew
@3lbh

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca ten sprawdza w jakikolwiek sposób poprzez testy psychologiczne, odporność danych kandydatów? Przy tego typu pracy trzeba mieć odporną psychikę, dlatego chciałbym to ustalić.

Ktos
@Zbigniew

Pracownicy to sprawdza.... Jedna druga trzecia chłodnia i jak nie uciekniesz to się nadajesz hahahah

Kołek
@Zbigniew

Twoja odporność okaże sie w czasie dwóch trzech dni ????

ja

Czy firma Skrzydlewska potrzebuje pracowników? Ponieważ poszukuje pracy a posiadam doświadczenie i jestem młody z kat. B

Ktos
@ja

Jak chcesz sobie popsuć i psychikę i kręgosłup to droga wolna.... W dzisiejszych czasach można wybierać w pracodawcach a tu nic ciekawego cię nie spotka...

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 181 dni.

Hej, czy w firmie H. Skrzydlewska płacą za nadgodziny?

Nick

Firma porażka (usunięte przez administratora) i darmozjady a co. Się działo na pogrzebie to porażka panowie niesli w ręce po zniczu jednym małymi stokrotki drugi Pan i trzeci a ksiądz musiał prosić żeby ktoś wziął wieńce bo panowie mieli wszyskich i wszyskich (usunięte przez administratora) a obsługa w biurze to dramat aż się rodzinie słabo zrobiło. Zero profesjonalizmu i olewanie klienta jak możecie to zmieniajcie firmę pogrzebową zawsze można zmienić jak ciało leży w. Chłodni teraz to wiem gdybym to wiedział wcześniej zamówił bym inną firmę!

Tak2Nie1
Jack
@Nick

Jeśli chodzi o wieńce to jest to kwestia do gadania W mojej firmie gdzie pracuje jeśli nikt nie zgłosi noszenia wieńce to niestety należy to do rodziny jeśli jest trumną to niestety nie bardzo jest możliwe przenoszenia wieńcy trzbabyloby zatrudnić ludzi do pomocy A to liczy się z kosztami.

@Nick

Takie są procedury szanowny Panie. Kazdy mysli ze skoro zaplacił za pogrzeb to pracownicy firmy zajmą sie wszystkim włącznie z doniesieniem kwiatow. Trzeba o tym pomyslec wczesniej. Jesli mamy duzo wieńców a spodziewamy sie ze nie bedzie komu ich niesc, lub nie chcemy ich targać warto za doplatą wynając do tego ludzi. Niestety do pogrzebu jest wysylanych tylko czterech ludzi wiec nie mogą niesc wszystkiego. Nastepnym razem proponuje zglosic w biurze problem i bedzie on rozwiązany za niewielką dopłatą.

Tak4Nie4
@Jakis pracownik

Nie pomyslec wczesniej tylko inną firme zatrudnić zobaczyć co oferuje i jakie są opinie klientów ich rodzin.od pracownikow to żąda sie kiltury ptzyzwoitosci i empatii a tego brakuje;(

TakNie1
Jurek Kopacz
@Snna

Myślisz ze inna firma da Ci za darmoche ludzi do niesienia wiency???? Haha dobre.

Tak2Nie

Na jakie benefity można liczyć w H. Skrzydlewska?

Krótko i zwięźle: żadne

Kołek
@Pytanie

Uspokój sie. Najniższa krajowa i do domu.

TakNie90

Kurczę widziałem fajna lala ale niedostępna. Dziwna opinia.... Odniosłem odwrotne wrażenie.... No cóż fajna du.. to inne (usunięte przez administratora) laski są zazdrosne.... Kobiety zadbajcie o siebie zamiast hejtowac....

Tak6Nie2
Karolina Warszawa

Totalna porażka!!! Zero empatii i chęci jakiej kolwiek pomocy! Do ostatniego momentu mówili że trumna będzie niesiona(gdzie od kościoła do miejsca pochówku jest spory kawałek) a wieńce będą niesione przez rodzine. Totalna kpina. Oni nie mogą wjechać swoimi samochodami a nam pozwolili prywatnym samochodem wjechać na teren cmentarza żeby przewieźć wieńce. Za wszystko ciągną pieniądze. Chyba zdarzyli dopiero zakupić meleks i na chwile przed msza zostaliśmy poinformowani że trumna będzie wieziona meleksem. Kolejna dla mnie oburzająca sytuacja było po przybyciu na miejsce pochówku "wrzucenie" od razu trumny do grobu. Ludzie pracujący w takiej branży powinni posiadać bardzo dużo empatii i współczucia bo nagła śmieć bliskiej osoby jest okropnym przeżyciem dla rodziny a takie zachowania jeszcze bardziej nie pozwalają się z nią pogodzić. NIE POLECAM KORZYSTAĆ Z USŁUG TEJ "firmy" SZCZEGÓLNIE W ŁODZI NA DOŁACH.

Tak6Nie
@Karolina Warszawa

Jesli osoba zmarła była cieżka to sorry ale malo kto bylby w stanie doniesc trumne w koniec cmentarza. Lodz jedynym miastem gdzie nosi sie trumny, troche szacunku. Pracownicy nie maja stalowych kregoslupow regularnie serwisowanych. Czesto mają po szesc siedem pogrzebow dziennie wiec czas na kazdy pogrzeb tez ograniczony, co wyjasnia wpuszczenie trumny. Chetnych do pracy w tym zawodzie brak.

Tak8Nie5
iza
@Karolina Warszawa

W pełni się z Tobą zgadzam. U nas w rodzinie był pogrzeb dwuetapowy. Pożegnanie i kremacja w Łodzi . Pogrzeb w innym mieście. Całość obsługiwała Skrzydlewska. Totalny (usunięte przez administratora) o którym tak często wspominają na swoich stronach. A jakość usług totalne DNO. W skrócie... Trumna do kremacji pomylona ( wybrana droższa była tańsza), urna stojąca na ziemi, do grobu wrzucona jak worek. Dalej, pracownik wypiął się (usunięte przez administratora) (aby podnieść urnę) do rodziny i wszystkich zebranych i świecił swoim rowem. Na tym usługa się zakończyła. Zostaliśmy z tymi kwiatami . Zrobił się chaos.Żenada. Temat do UWAGI, gazet ogólnie do mediów. To nie był pogrzeb w moim przekonaniu CYRK. Czy H. Skrzydlewska tez z takim szacunkiem była pochowana?!!!!!!????WSTYD

@Jakis pracownik

Teraz to rodzinie trzeba wczesniej muwic przez jaka firme chce byc chowana .nie zawsze firma przodu jaca w damym miescie jestd obra...

Adam
@Jakis pracownik

To moze należałoby godnie placic pracownikowi to i praca bylaby na najwyzszym poziomie a pracownik by trzymslby sie pracy....widocznie w tejpracy tylko wlasciciel jest doceniany przez siebie?

Wacław

Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania na firmę, ja polecam pracę.

Lopa
@Wacław

Witam czy są przyjęcia do firmy ☺

@Lopa

Jak rodzina zaplaci to ????

kasia

Dno!. Pani rozmawiająca o pochówku na ul. Kurczaki całą rozmowę śmiała się i żartowała-pozbawiona kultury osobistej. Jak tak można? W kwiaciarni na ul. Kurczaki Ukrainka nie mówiąca po poplsku. Obsługa nie miła,głupia nie składa kondolencji, smieje się. Panowie którzy nieśli trumnę mieli rozwalające się buty, za duże lub za małe stroje-komedia....pan grający na trąbce bez garnituru. Nie polecam firmy-zero szacunku dla rodziny zmarłego, zero kultury osobistej, liczy się tylko KASA.

Wieśniak

To co się dzieje w tej firmie przechodzi wszelkie granice pan wielki właściciel witold s nie liczy się z nikim ma wszystkich za śmieci ubliża, wyzywa od złodziei jesli ktoś ma trochę godności i honoru to nie bedzie tam długo pracował

Tak38Nie2
@Wieśniak

Po co u niego robisz??? Bo jestes nieudacznikiem i Witold uratował ci zycie ha ha

Tak1Nie3

Jakiś pracownik
@Wieśniak

Nadal u niego robisz i lizesz mu tyłek. Gdzie twoj honor i godnosc buraczku???

Tak2Nie1
Norbert

@Gustaw i @Magda To jest forum pracownicze a jeśli ktoś ma uwagi powinien pisać na adres firmy.

Gustaw

Organizacja pogrzebu w tej firmie to porażka inne firmy organizują wszystko A skrzydlewska tylko spalić i zakopać byle kasa była

Tak3Nie
Jarosław

@mała, czy uważasz, że jest szansa by w firmie nastały zmiany? Oczywiście pytam o zmiany na lepsze, korzystne dla pracowników. Jak rozumiem jesteś byłym pracownikiem firmy? Być może obecnie warunki pracy w firmie uległy poprawie? Wiadomo CI coś na ten temat? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Jarosław

@Tonik, nie sposób się z tym nie zgodzić. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? @Jack, powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

mała
@Jarosław

W tej firmie nie ma dodatkowych pieniędzy jest płacone na godzinę i to każdy ma inną stawkę a pracy jest od zarypania bo ciągle jest brak ludzi więc pracujesz tam gdzie cię dadzą . jak dostaniesz się do biura to pseudo kierownicy nie jednokrotnie bez szkoły zarypią cię obowiązkami żeby pokazać kto tu rządzi , uważają że pracując na tym stanowisku parę lat wszystko im wolno i że to biuro jest ich własnością.Pracowałam w tej firmie to wiem jak tam jest

Tak6Nie

Tonik

Może trzeba docenić pracę w dobrej firmie? Niestety nie wszyscy to potrafią zauważyć!!

TakNie2

Jarosław

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w H. Skrzydlewska mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o H. Skrzydlewska - Łódź

H. Skrzydlewska