Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska

Przemysław Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z firmy H. Skrzydlewska . Świeżość kwiatów na najwyższym poziomie. Organizacja pogrzebu również. Pani w biurze zajmuje się wszystkim profesjonalnie, od wyrobienia aktu zgonu po pełną kultury obsługę i organizacje pogrzebu. Wybór Urn i trumien bardzo duży i oryginalny. Przede wszystkim chłodnia na miejscu w Pabianicach i sala pożegnań. Kawa była takim przyjemnym dodatkiem, ale zawsze miło jak obsługa jest na plus. Ceny bardzo adekwatne, plotki mówiły że drogo ale to tylko plotki i ceny są super. Cieszę się bardzo że właśnie wybrałem państwa firmę.

Dominika s Nowy wpis

(usunięte przez administratora).Niestety mój teść o tym nie myślał zamawiając na gorąco tę firmę .Po dwóch dniach zabraliśmy mamę z ich chłodni .Antypatyczna pani ,która wypisywała papiery chciała wmówić nam trzy doby a były dwie .Ponadto wypełniając dokumenty „myślała głośno „Sztuk 1 ,słabo mi się zrobiło Chamstwo Brak słów .Poza tym siedząc z nami odbierała telefony Brak szacunki i poszanowania dla zmarłych jak i żywych . I najważniejsze wszędzie za przechowanie 2 dni jest 600 zł Tu 1000 i jeszcze traktuje Cię jak sztukę .Przestrzegam Również proszę zwrócić uwagę na wybór trumien do kremacji .Z reguły jest jedna wszędzie i najtańsza a u Skrzydlewskich bezczelnie naciągają rodziny na 3 rodzaje za bardzo duże pieniądze i nawet proponują trumnę lakierowaną .A to już jest nie możliwe (usunięte przez administratora)

Robert Slowinski Nowy wpis

Podziękowania dla firmy Skrzydlewska i dla Pana Marka z żyznej za profedjonalizm i mile podejscie do człowieka w tej trudnej chwili dziękuję wraz z żoną za pomoc we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem dziękujemy.

Julia Nowy wpis

Troche tu negatywnych opinii, ale postaram się nie zrażać, praca z klientem czesto jest trudna :) Stad moje pytanie, czy ktoś pracuje/ pracował w kwiaciarni? Szukam praktyki na dwa tygodnie, na kierunku florystki.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
w żalu

Wczoraj chowałam babcie w Firmie Pogrzebowej Skrzydlewska... Szczerze NIE POLECAM! ....Pieniędzy wzięli mnóstwo, w czym miało znajdować się przygotowanie ciała. Babcia w trumnie w ogóle nie wyglądała :( .... nie była ułożona, nogi wykrzywione, ubrania założone byle jak (spódnica założona bokiem), twarz nieumyta ! Prosiłam o delikatne podkreślenie brwi (babcia swoich nie miała) - oczywiście również totalny brak. Nie spodziewałam się, że wejdę na pogrzeb i wystraszę się własnej babci :( już byłam na niejednej takiej ceremonii, z mniejszych zakładów pogrzebowych i wszystko było idealnie dopięte na ostatni guzik.... Dodatkowo zero empatii i współczucia od osób pracujących, rzucali trumną jak chlebem z piekarnika. Coś okropnego, nie mogę sobie darować, że podjęłam się współpracy z taką firmą w tak delikatnej chwili :( Oddałam im w ręce bliską mi osobę ba przygotowanie jej do ostatniej drogi.... i co? Oni mają to w nosie. Kasa, kasa, kasa.... nic więcej. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobę przestrzegę przed korzystaniem z tej firmy. Trauma na całe życie. Nigdy więcej Skrzydlewska. Dodam jeszcze, że wieniec był mało gustowny, osobiście robię dużo lepsze w tej cenie bez żadnego doświadczenia. Skrzydlewska - spodziewałam się bomby, a tu kicha następna.

Magda
@w żalu

Byłam dzisiaj na pogrzebie bliskiej mi osoby. To co zobaczyłam przechodzi ludzkie pojecie. Zmarła nie przygotowana. Młoda kobieta a oni dodali jej że 30 lat. W trumnie położona jak worek. Pożegnanie w pośpiechu bo oni zaraz mają kolejne pożegnanie. Rodzina została wręcz wyproszona . Pod cmentarzem bieganie i szukanie kogoś kto wezmie wieńce wręcz wciskanie na i ten tekst "bierzcie te kwiaty ludzie bo nie ma czasu" . Ale kto nie ma czasu? Firma która za swoją pracę bierze grube pieniądze? Na cmentarzu nie czekali aż ksiądz powie że ciało zostanie złożone do grobu tylko wpuścili trumnę od razu rzucając nią na wszystkie strony. Czy na taki szacunek zasługuje osoba zmarła? Nie wspominając już o wieńcu rzuconym pod bramą razem z tabliczka osoby zmarłej!!! To już naprawdę przesada!!!! Jak tak można??? Jak można tak potraktować rodzinę która przeżywa żałobę ból rozpacz??? Czy naprawdę liczą się tylko pieniądze i oby następny?? Firma która powinna dodać otuchy w tym trudnym czasie liczy tylko pieniądze !!! Zero szacunku zero zrozumienia!

Olka

A zamiast opinii klientów, to bym chciała przeczytać opinie o pracy tutaj ...

Martyna

@Monika Forum pracownicze nie jest najniewłaściwszym miejscem na uwagi klientów!

Nie polecam Kwiaciarni Skrzydlewcy w Lowiczu.Bardzo zawiodlam sie zamawiajac tam wiazanki i kwiaty .Ludzie nie kompetetni i nie majacy nic wspolnego z przygotowywaniem wienicy i wiazanek.Zwlaszcza Pani S, blondyna gburowata i beszczelna w stosuku do klienta.Nie rozroznia ani kolorow ani kwiatow.Dla niej tulipan to gozdzik i na odwrot.szef pozatrudnial ludzi ze wsi ktorzy nie maja o niczym pojecia.

Zniesmaczony

W firmie Skrzydlewska w Łodzi przy ulicy Srebrzyńskiej 44 zamówiłam wieniec pogrzebowy za kwotę 350 zł. W godzinę po odbiorze kwiaty zwiędły i gubiły płatki. Składając reklamację nie oczekiwałam zwrotu pieniędzy lecz zwykłego słowa przepraszam. W rozmowie z przedstawicielem firmy usłyszałam, że sama zniszczyłam sobie wieniec na skutek jego złego transportu z groźbą, że jeśli ośmielę się wyrazić swoją negatywną opinię na forum zostanę pozwana do sądu. Zarówno obsługa kwiaciarni jak i przedstawiciel odpowiadający na moją reklamacje są osobami nieuprzejmymi, nie posiadającymi za grosz współczucia w stosunku do osób będących w żałobie. Spodziewałam się, że pod takim szyldem spotkam się z profesjonalizmem, taktem i szacunkiem do klienta. Jestem niemile rozczarowana. Na pewno po raz ostatni skorzystałam z usług tej firmy.

Jancol3

Uwaga na firmę pogrzebową [usunięte przez moderatora]. Na wczorajszym pogrzebie dali na pożegnanie nie tą trumnę co wybrała rodzina.Do kaplicy dotarła już właściwa ale porysowana , może z wystawki.Wiązanki i wieńce nędza.Obsługa w kapicy na Smutnej ubrana w koszulki w kratkę koloru szarego .Nie przystoi .Nie mili

Rozbawiony

Chyba żeś się naćpał.Większego syfu jak H.S w Łodzi nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska - Łódź

• Jak się pracuje w Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma H.Skrzydlewska Wł. Helena Skrzydlewska