Skrzydlewska Helena Kwiaciarnia

Łódź

Opinie o Skrzydlewska Helena Kwiaciarnia

w żalu

Wczoraj chowałam babcie w Firmie Pogrzebowej Skrzydlewska... Szczerze NIE POLECAM! ....Pieniędzy wzięli mnóstwo, w czym miało znajdować się przygotowanie ciała. Babcia w trumnie w ogóle nie wyglądała :( .... nie była ułożona, nogi wykrzywione, ubrania założone byle jak (spódnica założona bokiem), twarz nieumyta ! Prosiłam o delikatne podkreślenie brwi (babcia swoich nie miała) - oczywiście również totalny brak. Nie spodziewałam się, że wejdę na pogrzeb i wystraszę się własnej babci :( już byłam na niejednej takiej ceremonii, z mniejszych zakładów pogrzebowych i wszystko było idealnie dopięte na ostatni guzik.... Dodatkowo zero empatii i współczucia od osób pracujących, rzucali trumną jak chlebem z piekarnika. Coś okropnego, nie mogę sobie darować, że podjęłam się współpracy z taką firmą w tak delikatnej chwili :( Oddałam im w ręce bliską mi osobę ba przygotowanie jej do ostatniej drogi.... i co? Oni mają to w nosie. Kasa, kasa, kasa.... nic więcej. Mam nadzieję, że chociaż jedną osobę przestrzegę przed korzystaniem z tej firmy. Trauma na całe życie. Nigdy więcej Skrzydlewska. Dodam jeszcze, że wieniec był mało gustowny, osobiście robię dużo lepsze w tej cenie bez żadnego doświadczenia. Skrzydlewska - spodziewałam się bomby, a tu kicha następna.

Zniesmaczony

W firmie Skrzydlewska w Łodzi przy ulicy Srebrzyńskiej 44 zamówiłam wieniec pogrzebowy za kwotę 350 zł. W godzinę po odbiorze kwiaty zwiędły i gubiły płatki. Składając reklamację nie oczekiwałam zwrotu pieniędzy lecz zwykłego słowa przepraszam. W rozmowie z przedstawicielem firmy usłyszałam, że sama zniszczyłam sobie wieniec na skutek jego złego transportu z groźbą, że jeśli ośmielę się wyrazić swoją negatywną opinię na forum zostanę pozwana do sądu. Zarówno obsługa kwiaciarni jak i przedstawiciel odpowiadający na moją reklamacje są osobami nieuprzejmymi, nie posiadającymi za grosz współczucia w stosunku do osób będących w żałobie. Spodziewałam się, że pod takim szyldem spotkam się z profesjonalizmem, taktem i szacunkiem do klienta. Jestem niemile rozczarowana. Na pewno po raz ostatni skorzystałam z usług tej firmy.

Jancol3

Uwaga na firmę pogrzebową [usunięte przez moderatora]. Na wczorajszym pogrzebie dali na pożegnanie nie tą trumnę co wybrała rodzina.Do kaplicy dotarła już właściwa ale porysowana , może z wystawki.Wiązanki i wieńce nędza.Obsługa w kapicy na Smutnej ubrana w koszulki w kratkę koloru szarego .Nie przystoi .Nie mili

Rozbawiony

Chyba żeś się naćpał.Większego syfu jak H.S w Łodzi nie ma.

Zostaw opinię o Skrzydlewska Helena Kwiaciarnia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skrzydlewska Helena Kwiaciarnia