H. Skrzydlewska

Opinie o H. Skrzydlewska

Klient

Mogę polecić z całego serca, bardzo rzetelna obsługa na Dołach. Panie przemiłe, pogrzeb zorganizowany sprawnie. Nie mam do czego się przyczepić. Kwiaty tez piękne.

Bardzo profesjonalna obsługa, jestem zadowolony z obsługi i organizacji pogrzebu. Bardzo dziękuje firmie H.Skrzydlewska

Jadwiga

Serdecznie dziękujemy Panu Skrzydlewskiemu za pomoc w organizacji pogrzebu Naszej Mamy. Dziękujemy całemu personelowi, a szczególne podziękowania kierujemy do Pani Małgosi, która zajęła się Nami z pełnym zaangażowaniem i empatią. Profesjonalna i miła obsługa sprawiła, że ten smutny dzień było odrobinę łatwiejszy.

Daria

Dziś odbył się pogrzeb mojego ukochanego dziadka, firma pogrzebowa staneła na wysokości zadania, pełen profesjonalizm. Organizacją uroczystości pogrzebowej zajmował się punkt na Kurczakach w Łodzi, chciałabym serdecznie podziękować w pierwszej kolejności Pani Katarzynie, która z pełnym zaangażowaniem i niesamowitą dawką empatii pomaga przejść przez niezbędne formalności pogrzebowe. Kolejną osobą, ktorej należą się słowa uznania jest Pani Karolina przygotowująca ciało do uroczystości. Nie mogę nie wspomnieć o Panach świadczących usługę na cmentarzu, cała czwórka zrobiła na mnie niezwykle dobre wrażenie, stworzyli elegancką oprawę pogrzebu. Bardzo dziękuję za przepiękną uroczystość.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie H. Skrzydlewska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Matka

Z całego serca NIE POLECAM tej firmy pogrzebowej z ul.. Żyznej. Obsługa chamska, bez cienia empatii czy współczucia

Niezadowoleni

Pracownik tej firmy Jakub zabierając ciało mojego męża dał mi wizytówkę ze pomoże posprzątać I zdezynfekowac mieszkanie po mojej mamie . Przyjechał skasował 4 tysiące złotych i wyniósł wszystko co cenne z mojego mieszkania . Dwa telewizory, mikrofale , radio, odkurzacz, nawet armaturę w pudełku i płyny do prania. Kogo wy zatrudniacie , takie hieny . Wstyd dla całej Skrzydlewskiej . (usunięte przez administratora)

@Niezadowoleni

Miałam podobną sytuację z w/w imiennikiem czy mogę prosić o kontakt?

@Katarzyna

Proszę podać namiary

Przewodniczyłem pogrzebowi w Łodzi, byłem gościem. Obsługa fatalna. W kaplicy pogrzebowej na ul Ogrodowej brak wody święconej do pokropienia urny. Przy grobie brak kropidła, na moje pytanie o kropidło, obsługa odp: Powinien ksiądz mieć swoje. O szpatułkę do rzucenia ziemi już nie pytałem. Wyraz i postawa pracowników jak i grobowych:" rób swoje i (usunięte przez administratora)". Za dodatkowe nagłośnienie przy grobie zażyczyli sobie 300 zl. Poważnie...??? Takich hien jeszcze nie widziałem ????.

Karolina Warszawa

Totalna porażka!!! Zero empatii i chęci jakiej kolwiek pomocy! Do ostatniego momentu mówili że trumna będzie niesiona(gdzie od kościoła do miejsca pochówku jest spory kawałek) a wieńce będą niesione przez rodzine. Totalna kpina. Oni nie mogą wjechać swoimi samochodami a nam pozwolili prywatnym samochodem wjechać na teren cmentarza żeby przewieźć wieńce. Za wszystko ciągną pieniądze. Chyba zdarzyli dopiero zakupić meleks i na chwile przed msza zostaliśmy poinformowani że trumna będzie wieziona meleksem. Kolejna dla mnie oburzająca sytuacja było po przybyciu na miejsce pochówku "wrzucenie" od razu trumny do grobu. Ludzie pracujący w takiej branży powinni posiadać bardzo dużo empatii i współczucia bo nagła śmieć bliskiej osoby jest okropnym przeżyciem dla rodziny a takie zachowania jeszcze bardziej nie pozwalają się z nią pogodzić. NIE POLECAM KORZYSTAĆ Z USŁUG TEJ "firmy" SZCZEGÓLNIE W ŁODZI NA DOŁACH.

Jakis pracownik
@Karolina Warszawa

Jesli osoba zmarła była cieżka to sorry ale malo kto bylby w stanie doniesc trumne w koniec cmentarza. Lodz jedynym miastem gdzie nosi sie trumny, troche szacunku. Pracownicy nie maja stalowych kregoslupow regularnie serwisowanych. Czesto mają po szesc siedem pogrzebow dziennie wiec czas na kazdy pogrzeb tez ograniczony, co wyjasnia wpuszczenie trumny. Chetnych do pracy w tym zawodzie brak.

iza
@Karolina Warszawa

W pełni się z Tobą zgadzam. U nas w rodzinie był pogrzeb dwuetapowy. Pożegnanie i kremacja w Łodzi . Pogrzeb w innym mieście. Całość obsługiwała Skrzydlewska. Totalny (usunięte przez administratora) o którym tak często wspominają na swoich stronach. A jakość usług totalne DNO. W skrócie... Trumna do kremacji pomylona ( wybrana droższa była tańsza), urna stojąca na ziemi, do grobu wrzucona jak worek. Dalej, pracownik wypiął się (usunięte przez administratora) (aby podnieść urnę) do rodziny i wszystkich zebranych i świecił swoim rowem. Na tym usługa się zakończyła. Zostaliśmy z tymi kwiatami . Zrobił się chaos.Żenada. Temat do UWAGI, gazet ogólnie do mediów. To nie był pogrzeb w moim przekonaniu CYRK. Czy H. Skrzydlewska tez z takim szacunkiem była pochowana?!!!!!!????WSTYD

Snna
@Jakis pracownik

Teraz to rodzinie trzeba wczesniej muwic przez jaka firme chce byc chowana .nie zawsze firma przodu jaca w damym miescie jestd obra...

@Jakis pracownik

To moze należałoby godnie placic pracownikowi to i praca bylaby na najwyzszym poziomie a pracownik by trzymslby sie pracy....widocznie w tejpracy tylko wlasciciel jest doceniany przez siebie?

Zbyszek
@Adam

Jak Ci płacą za mało to się zwolnij, a nie odreagowuj swojej frustracji na rodzinie zmarłego. Proste.

@Karolina Warszawa

Podobnie działają na Szczecińskiej.

Magda

Byłam dzisiaj na pogrzebie bardzo bliskiej mi osoby. Obsługa fatalna. Zresztą i to mało powiedziane. Pożegnanie w zakładzie pogrzebowym w pośpiechu bo za chwilę kolejne pożegnanie. Skoro zakład tak dobrze prosperuje to może czas pomyśleć o drugiej kaplicy a nie ganianiu bliskich przy pożegnaniu ze zmarłym. Pod cmentarzem ganianie z kwiatami i wciskanie ludziom na siłę bo oni już się spiesz. No i ten tekst " bierzcie te kwiaty ludzie bo czasu nie ma" . Żenada. Na cmentarzu nawet nie czekali aż ksiądz powie że ciało zostanie złożone do grobu tylko szybko wpuścili trumnę rzucając nią przy tym na wszystkie strony. Czy na taki szacunek zasługuje osoba zmarła i rodzina pogrążona w żałobie która płaci dość spore pieniądze ???

Magda
@Magda

Zapomniałam jeszcze o wieńcu rzuconym pod bramą cmentarza razem z tabliczka .

Zbyszek
@Magda

Czyli to natychmiastowe wrzucanie trumny do grobu to norma. Myślałem, że tylko u mojej mamy tak się pośpieszyli przez pomyłkę. Żenada. Nigdy więcej Skrzydlewskiej.

@Magda

Przeżyłem to samo z tą firmą przy pogrzebie mamy.

Z całego serca chciałam podziękować firmie H.Skrzydlewska za pełen profesjonalizm, pomoc, podejście do sprawy w tak trudnym czasie jakim jest organizacja pogrzebu. Od początku do samego końca P.Magda służyła pomocą w każdej chwili do naszej dyspozycji. Chciałam również podkreślić profesjonalną obsługę pogrzebową zwracając szczególną uwagę na panów obsługujących część pogrzebu w kościele jak i na cmentarzu-dziękuję bardzo. Polecam wszystkim obsługę w tej firmie ponieważ czas załatwiania pogrzebu jest dla każdego ciężki i trudny. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim usługi w tej firmie. Godna polecenia pod każdym względem. Z poważaniem Anna Skowron

Beata
@Anna

Byłam na tej uroczystości pogrzebowej piękne wieńce oraz obsługa pogrzebu na duży plus dla tego polecam firmę H. Skrzydlewska

To co się odpierdala w Zgierzu to jest dopiero szczyt. Pracownicy nie mogą używać ładowarek do telefonu z powodu oszczędności. Ktoś tu ma dobrze (usunięte przez administratora) Jak usłyszałem to musiałem się podzielić taka informacją.

@123

A o jakich stanowiskach piszesz? Bo zaraz wyjdzie, że telefony i tak nie są im konieczne do pracy, to po co mają je ładować?

Matylda
@123

Firma nie jest instytucją charytatywną . Jeśli brakuje w domu na prąd to wypadało by pomóc małżonce i samemu poszukać pracy

Ola
@Matylda

Zgadzam się z tym.

Robert
@123

A w tym Zgierzu to pracują na infolinii, że trzeba telefon ładować??

@Matylda

Dobrze, że przy świeczkach nie muszą siedzieć jeszcze zakupionych z własnych funduszy????

Kamila
@123

No ok, a poza tym ładowaniem, to czy firma ma pozytywne podejście do pracownika? Chodzi mi o kwestie finansowe, premie i czy awans oraz podwyżki? W tej kwestii jest tutaj ok?

MarianL.

Chciałbym podziękować Pani Karolinie z Biura Pogrzebowego przy ul. Kurczaki, za pełen profesjonalizm, takt, obsługę, za duże zaangażowanie. Przy takiej postawie godnie reprezentuje firmę.

Marian L.

Kamila

Jak wygląda kwestia odzieży służbowej w tym zakładzie pogrzebowym? Czy osoby, które niosą trumnę lub kierowcy dostają pieniądze na odpowiednią odzież albo firma zapewnia garnitur lub jakiś stosowny uniform?

@Kamila

Zapewnia jak im zapłacisz więcej niż jest wart w sklepie. Niosą jeżeli Skrzydlewski im da więcej do łapy.

Zuzanna
@Były Pracownik

Serio trzeba dopłacać do ubrań? Mam nadzieję że za nic innego nie płacicie?

@Zuzanna

Chcesz mieć ciuchy z lumpeksu to jest wpisane w cenę. Owej firmie mało pieniędzy. Nie Pani jedna.

@Były Pracownik

Czyli faktycznie odzież to jedyne koszty jakie tu się ponosi?

Wacław

Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania na firmę, ja polecam pracę.

Lopa
@Wacław

Witam czy są przyjęcia do firmy ☺

Snna
@Lopa

Jak rodzina zaplaci to ????

Skorpion
@Wacław

Ciekawe ile dostałeś za te bzdury od Starego..??? Wiem coś o tym...Pracowałem i wykonywałem polecenia na 110%...ale Pani pseudo kierownik i tak było za mało....Kablowanie i wymyślanie kłamstw to była jej dewiza...a właściciel słucha jej jak wyroczni.Wylecialem , choć nie zrobiłem kompletnie nic .żenada.

@Skorpion

Coś o tym wiem. Stary Skrzydlewski jest na tyle (usunięte przez administratora) żeby dbać o innych.

Grabarz

nie polecam pracownicy brudni ubrani na kolorowo przy trumnie usrawiają sie zle w kaplicy i przed pogrzebem zachowują się głosno alkohol a szczególnie jeden pracownik codziennie po alkoholu wes sie Pan za pracowników

@Grabarz

Zgadza się. Niestety

Były Pracownik

Unikajcie tego zakładu NICZYM OGNIA. NAPRAWDĘ !!! Zero Szacunku, Wyzwiska to Podstawa, (usunięte przez administratora) Wyłudzenia są na porządku dziennym. Coś wiem o tym. Niestety jako były pracownik uffffff mogę przysiądz iż jestem bardzo zadowolony że nie pracuję i nie jestem ich klientem ! Powiem wprost - Klienci są (usunięte przez administratora) !!! Nie KORZYSTAJCIE Z USLIG POGRZEBOWYCH (PLACE NA CMENTARZACH Zarzadzanych przez ten SZLAM) FLORYSTYCZNYCH (wieńce znicze wiązanki) inaczej przekonacie się o słuszności powyższych zdań !!!! Przykre ale trzeba mówić wprost bez owijania!

Porażka nie firma. Powini to zamknąć. Na weselu wszystko przejdzie na pogrzebie nie. Zero jakiejkolwiek zaangażowania. Obsługa fatalna.nie polecam. Nic nie przygotowane a pieniądze chcieli by brać. Omijać szerokim łukiem(usunięte przez administratora).

Elżbieta

Niestety szczera prawda????

Zbigniew.

Usługa wykonana bardzo słabo w stosunku do zainkasowanej kwoty. Łącznie z wieńcami było to prawie 8 tysięcy. Oprócz sympatycznego Pana i Pani którzy pracują na ul.Żyznej obsługując klientów reszta to ludzie którym kompletnie nie zależy na wizerunku firmy. Stąd chyba najniższe noty tej firmy w wszelkich rankingach. Niestety sprawdziłem to dopiero po pogrzebie. Wiele mam do tej firmy zastrzeżeń ale czarę goryczy przelał taki incydent. Firma Skrzydlewska sama zaproponowała że podstawi pod kaplicę Meleksa dla osób mających trudności z poruszaniem się. Co prawda zastrzegli że będzie to podróż tylko z kaplicy do grobu co już samo w sobie jest trochę mało profesjonalne. No bo przecież te osoby przy grobie nie doznały cudownego ozdrowienia. Jedna z osób która naprawdę ma poważne problemy z chodzeniem zobaczyła że meleks zabiera księdza i ruszą z powrotem do kaplicy.. Poprosiła żeby więc panowie ją po drodze zabrali. Odmówili twierdząc, że powrót nie został opłacony. Nie został opłacony tylko z tego powodu, że podobno ów pojazd miał już brać udział w kolejnym pogrzebie. Skoro jednak nie brał i wrócił po księdza to przecież mógł odwieźć osoby które przywiózł. Firma stawia jednak jak widać na ilość kompletnie nie przejmując się jakością. Nie polecam.

Żałobnik

Dziś oglądałem relacje z pogrzebu ś.p.Krzysztofa Krawczyka.niby pięknie niby dostojnie super karawan i jeszcze pięć wiciaków na kwiaty,ale niestety brak dbałości o szczegóły.koleś z obsługi pierwszy z prawej nie dopasowany do reszty a już wybitnym śrutem byli panowie na cmentarzu.brudne poplamione ubrania i oni biorą udział w pogrzebie gdzie telewizja,pogrzeb o randze państwowej.masakra.od wielu lat pracuję w tej branży i nie do pomyślenia jest by pracownik w takim stroju zbliżył się przy rodzinie do trumny.to już nie jest PRL!!!!

Dotka
@Żałobnik

Zgadza się ja chowałam mamę z ta firma , tragedia zero szacunku dla zmarłego , zwłoki kompletnie złe przygotowane , widać ze wszystko na czas , pani przygotowująca zwłoki i wprowadzająca na rozpoznanie na ul zakładowej to porażka , jeszcze czegoś takiego nie widziałam , dobrze ze moja rodzina robiła zdjęcia , dopiero wtedy widziałam jaka ta firma jest beznadziejna

@Żałobnik

Kolego, zalisz się i kompletnie nie wiesz nic i tym, która firma robiła pochówek Krawczyka. Fa Skrzydlewska wynajmowała tylko miejsce pochówku, pracownicy zakładu pogrzebowego którzy uczestniczyli w pogrzebie nie byli skrzydlewskiej a firmy pogrzebowej z Warszawy, która załatwiała caly pochówek. Jak nie wiesz, to nie kłam!

Wilk
@Tomek

Bardzo trafna uwaga. Ludzie nie wiedzą ale łatkę muszą przykleić. Makabra. Jak można wylewać takie pomyje nie będąc pojnformowanym o wszystkim. Nie jestem pracownikiem

Zostaw merytoryczną opinię o H. Skrzydlewska - Łódź

• Jak się pracuje w H. Skrzydlewska?

Zobacz opinie na temat firmy H. Skrzydlewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Skrzydlewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H. Skrzydlewska