TomTom International BV

Łódź

Opinie o TomTom International BV

Kartograf

Właśnie kończę ponad 4letnią współpracę z tą firmą, jeśli nie znasz płynnie języka angielskiego nie masz co tu szukać. Zarobki niskie, w niektórych marketach na kasie są wyższe. Brak jakiejkolwiek motywacji ze strony pracodawcy. Są benefity - jak wszędzie. Jeśli ktoś chce stabilnej pracy i nie ma wysokich wymagań finansowych to na początek jest ok. Ogólnie NUDA.

Tom

Na sam start tuż po studiach firma ok, ale na pewno nie na dłużej. Jest socjal (multisport, medicover), ale to akurat w tej branży standart, zarobki przeciętne, szkoleń niewiele, nudne projekty. Atmosfera zależna od zespołu, w jednym ok w innym nerwowo. Odczuwalny wyścig szczurów. W dłuższej perspektywie nie polecam.

dron

Wpisz w Google: tomtom, potem na ich stronie zakładkę: sklep, potem zakładkę: motocykle a następnie zamów: Tom Tom Rider 40 za cenę jak oni podają: 1 449 zł. Po zakończeniu procedury zamawianie, wejdź na swoje konto a tam kliknij zakładkę: zamówienia i zobaczysz jak z ceny oferowanej: 1 449 zł będziesz miał w swoim zamówieniu cenę do zapłaty: 1 449 Euro. To nie żart taki numer z TomTom miały dwie osoby, które znam. Życzę zatem udanych zakupów w Firmie Tom Tom. Życzliwy.

Sam

Zarobki przeciętne, atmosfera na początku ok, ale po pewnym czasie psuje się i na nikogo nie można liczyć. Na dłużą współpracę nie polecam, na start ujdzie.

maja
@Sam 13.05.2016 21:59

A czy cos możesz więcej napisać? Jakie zarobki (mniej wiecej), jak ze szkoleniami jaka umowa?

Lodz
@maja 05.07.2016 11:34

Zarobki uzależnione od stanowiska, na produkcji najniżej. Atmosfera ok, praca zmianowa, umowa o prace, szkolenia, treningi itp wszystko jest

Margaret

Piszesz to z perspektywy pracownika? To portal oceny pracodawców. A gdybyś rozumiał budowę tej korporacji wiedziałbyś, że polski TomTom nie może zmieniać faktur holenderskiego.

Tom

Tomtom czyli firma krzak. Wystawiają faktury z nie pełnymi danymi w, których brakuje danych do rozliczenia z fiskusem, albo adresu albo nipu, chociaż dane te dostają przy zamówieniu. Skontaktować się centralą w Holandii bezpośrednio nie da. Maila takiego na stronie nie ma. Dużo osób z całego świata ma ten sam problem, a firma Tomtom ma to wszystko gdzieś. Musisz sobie wpisać chyba sam te dane. Operator w Polsce mówi, że nie ma możliwości wystawienia korekty do faktury z Holandii, sic! Większej bzdury nie słyszałem, cóż nie wiedza skarbowa.

Zostaw opinię o TomTom International BV - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TomTom International BV