Opinie o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Virtual Line sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virtual Line sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

an

od 2011 mieszkam w irlandi ale gdyby nie wyjazd nie zmienił bym pracy.pozdr

pracowałem w vline do 2011 roku, zarobki zależą od tego jakie masz doświadczenie i umiejętności pieniądze były niezłe, znajoma pracuje tam do dziś i też jest zadowolona pozdrawiam.

współprace z vline wspominam bardzo dobrze gdyby nie wyjazd za granicę pracował bym tam do dziś, bardzo duża możliwość rozwoju, miła atmosfera, pozdrawiam

admin

szukają administratora sieci , czy ktoś może przybliżyć warunki pracy i płacy jakie są oferowane na tym stanowisku ? pozdrawiam T.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Virtual Line sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
luki

witam firma prezentuje się bardzo ciekawie, praca też będzie fajna tak mi się wydaje, byłem na rozmowie i czekam na drugą czas pokaże

robert

Ja też wspominam bardzo dobrze prace tam jak bym mieszkał jeszcze w polsce pewnie bym pracował, pozdrawiam.

Witam, osobiście bardzo dobrze wspominam współpracę z virtual line, pracowałem w tej firmie 4 lata, we wcześniejszych wpisach jest dużo osób które narzekają ale 90 % komentujących chciało by leżeć i nic nie robić a kase na konto dostawać.

Jeśli chodzi o firmę Virtual Line to ja chwalę sobie osobiście bardzo, ponieważ pracowałem tam przez 2 lata i gdyby nie sytuacja rodzinna, która zmusiła mnie do opieki nad najbliższą mi osobą pracowałbym tam dalej.Jeśli wypełnia się obowiązki sumiennie to jest się docenianym w postaci premii.Natomiast jeśli chodzi się do pracy żeby nie siedzieć w domu to efekty są jakie są.

rid1910

mam internet w domu z virtual line i jakość usługo oceniam bardzo pozytywnie.

szkoda pisać kto...

jasne, godna polecenia haha, dobre.. :) Godna polecenia chyba tylko i wyłącznie jaksie jest przy (usunięte przez administratora) asem prezesa lub zastępcy prezesa lub może kierowniczka jakiegoś, albo jak się jest adminem... w innym wypadku jesteś złem koniecznym, musisz być bo bez ciebie nie istnieją, ale traktują cię jak powietrze, wyzyskują jak moga... NIE POLECAM

smichel

zgodnie powyższą opinią firma godna polecenia, pozdrawiam

Bartek

Witam Pracowałem w vline przez 3 lata i gdybym nie został zmuszony do wyjazdu z Łodzi pracował bym do dziś. Przez te 3 lata dużo się nauczyłem, w firmie jest duża możliwość rozwoju. Niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjechania z Łodzi w moje rodzinne z strony ale zawsze gdy jestem w okolicy odwiedzam firmę.

Mariusz1981

Dzisiaj byłem w Virtual Line na rozmowie kwalifikacyjnej, firma bardzo dobrze się prezentuje, miła atmosfera, atrakcyjne warunki wynagrodzenia aplikowałem na stanowisko doradca klienta biznesowego. Mają bardzo duży zasięg sieci internetowej w Łodzi, bardzo dobre podejście do klienta. Mam nadzieje że zadzwonią ponownie, bardzo bym chciał pracować w Virtual Line :)

xena

firma jest do bani ja bym w cholera ją zamknęła jako pracodawca dają (usunięte przez administratora) jak usługodawca tym bardziej...

bialy

Ta firma to porazka ,szkoda nerwow aplkujac tam i jeszcze gorzej pracujac.Kiedys dostawalo sie do lapy 1200 a oficjalnie na 1/4 etatu - 250 zl oficjalnie, hehe, to emerytura z tego bylaby z 30 zl. A teraz to nawet tego nie placa - kaza zrobic samozatrudnienie a daja 1400 i to jest wsio. 1400 i masz oplacic zus hehehe. Przestrzegam wszystkich przed praca tam na stanowisku technika, handlowca itd. I ten zalosny wyzyskiwacz ludzi Radek C. hehehee.

sem

Masz rację nie polecam tej firmy ciągle anonse

milusia

Odradzam pracę w tej firmie. Zatrudniają Cię na jedno konkretne stanowisko, a pracujesz na sześciu czy siedmiu za jedną pensję oczywiście i to raczej marną. Jeśli chodzi o motywację do pracy to jest ona następująca: Albo muwią, że cię zwolnią i następnie cię zwalniają, albo mówią, że dostaniesz premię, co oczywiście tylko mówią!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Virtual Line sp. z o.o. - Łódź

Virtual Line sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Tuwima 6 lok. 5
    90-010 Łódź