Opinie o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. w Trzcinica Jana Pawła II 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. w Trzcinica Jana Pawła II 2

Jako były Lider w Strykowie nie polecam pracy w rodzinnej firmie. Przepracowałem pół roku włożyłem dużo pracy, zaangażowałem się w rekrutacje ściągając dobrych pracowników, a okazało się że (usunięte przez administratora) więc zostałem zwolniony przy najbliższej okazji(usunięte przez administratora)

SD

Witam, przepracowałem w tej firmie ostatnie 3 lata nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat z każdym problemem można udać się do kierownika lub menadżera który zawsze oferuje swoją pomoc kwestie urlopu również nie sprawiają kłopotu zawsze można się dogadać. wynagrodzenia zawsze na czas 10 wszystko według wcześniej podpisanych umów i uzgodnieni. Ogólnie firma godna polecenia dla kogoś kto ma chęć do pracy.

Pracuję tutaj od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Firma rozwojowa, a maszyny to 21 wiek. Wszystko nowe, nie oszczędzają na częściach, nie ma stresu dla operatorów.

Roksana Nowy wpis

Dzień dobry. w ogłoszeniu dla specjalisty działu R&D jest napisane wprost, że wynagrodzenie ma się składać z części zasadniczej oraz premii. Ile więc sama podstawa wynosi i jak oceniacie wspomniane premie? czy trudno je wyrobić?

Hej. Są jeszcze dostępne oferty dla Key Account Managerów. W wymogach pojawia się mowa o tym, że trzeba mieć wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne. Pochwalicie się więc jakie podstawy udało się wam ugadać teraz na rozmowie? chce zobaczyć jak wysoka jest poprzeczka

Marcin Nowy wpis

na ile warto zarekomendować kolegę? Dopiero przyglądam się aktualnym ofertom KAMów jak widać poszukują i tak jak ktoś spytał o sojcal kiedyś to w benefitach maja te rekomendacje pracownicze. Zastanawiam się czy mógłbym się teraz z kimś z firmy odnośnie nich zgadać

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Czacha

Jest jakiś social w tej firmie???

Przejrzałem właśnie dostępne oferty na takim portalu i jedna z nich mnie zainteresowała. Chyba nikt jeszcze teraz w ostatnich opiniach nie pisał o konstruktorze wypełnień z papieru oraz tektury? W większości przypadków widzę, że doświadczenie jest raczej mile widziane? Czyli na spokojnie można się jeszcze wszystkiego nauczyć? I czy macie przy tym jakieś porady co do samej rozmowy, żeby dobrze wypaść?

Mam pytanie odnośnie pracy w Gatner... Myslę właśnie o wysłaniu Cv i chciałbym wiedziec jaka atmosfera panuje w firmie, dokładniej chodzi mi o biura, czy ludzie są pomocni we wdrożeniu nowego pracownika? Jak plasują sie zarobki, czy ludzie są zadowoleni, no i czy polecacie pracę? Z góry dziękuję za informację.

Ooo

Dostałem wypłatę, zrobiłem więcej nadgodzin niż w poprzednim miesiącu. Jest mniejsza wypłata o bardzo dużo, dzwoniłem do płac, mieli dzwonić, nie zrobili tego. Dosłownie olewka. Tyraj misiu nadgodziny a my mamy cię gdzieś. Masakra

@Ooo

I co teraz? masz to gdzieś przyklepane, że nadgodziny zrealizowałeś? Jak tu ewidencje prowadzą lub cokolwiek? ciekawi mnie tez ile można ich tak na oko nabijać? O ile % więcej są liczone?

Nie wiem czy faktycznie jest tak jak napisał poprzednik, że ten co mądrzejszy to ogarnie vpn ale czy ktoś z was ogarnia teraz warunki pracy na kontroli jakości? Inspektor widzę, że jest potrzebny. Aktualny standard pracy mnie interesuje. Jakie są widełki placowe?

Czy w firmie GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

SD

Byly pracownik.

Po przepracowaniu 3 lat odradzam zatrudnienia w firmie. Aktualnie zarobki są niższe niż to było na początku przygody. Normy cały czas są podkręcane przez nowego Dyrektora, nawet jak wyrobisz to za miesiąc norma wzarsta. Menager rozkłada ręce niezadowolenie pracowników sięga już zenitu i nawet starsi stażem pracownicy spakowali już walizki i uciekli bo widzą co się dzieje. A kolejni już szukają nowej pracy...

Julia

Ubiegam się o stanowisko lider zmiany produkcyjnej w Strykowie jak przedstawia się tam praca jakie warunki finansowe czy jest socjal i jak wygląda atmosfera w firmie.

@Julia

parę miesięcy temu ktoś także się ubiegał, chodziło o produkcję? i jak przebieg naborów? finanse ostatecznie zostały omówione na rozmowie? ile mogły wynieść, jakie umiejętności są kluczowe?

Firma jest ok, jest tak jak mówili na rozmowie. Wyplata zawsze 10 tego jest na koncie, kierownictwo w porządku, nie robią problemu z wolnym, no chyba ze juz ktoś przegina to wezma na rozmowe. Jak jesteś w porządku to oni też.

Paulina

A warunki jeśli o otoczenie pracy chodzi? O tym co powiesz? Pisali, że podobno zimno na hali i że praca jest słabo zorganizowana.. Jak to widzisz? Co z jakimiś narzędziami do pracy tak właściwie? I z tym braniem na rozmowę to jak trzeba sobie "zasłużyć"? łatwo podpaść?

@Paulina

U nas w Trzcinicy jest ok, wszystko co potrzebne jest. Stryków z tego co mówią to dopiero rusza więc może tam jeszcze trzeba poczekać na efekt Trzcinicy. A rozmowy - jak ktoś ma wpadki to je omawiają pytają czy się ma jakieś problemy czy coś pomóc no i żeby się poprawić

Paulina

Aha czyli coś nowego jeszcze jest? Jeśli o same warunki na umowie typu płaca itp to mają identycznie? To ile tu u was trzeba było czekać na bardziej pozytywny efekt? Tam też kadra inna zarządza czy to i tak jedna władza?

@Paulina

Ta firma zawsze była dobra, zależało mi żeby się tu dostać.

Zet

Zgadzam się, firma jest ok.

Paulina

I tak naprawdę jest okej na każdym szczeblu kariery? A co z odejmowaniem tych wyższych stanowisk? Jakie mam na to perspektywy? Bywają na nich jakiekolwiek rotacje czy nie da rady na nie przeskoczyć?

Drukarz

Aplikowałem na stanowisko lidera Stryków w nowo otwartej hali produkcyjnej. Ogólne wrażenie podczas rozmowy pozytywne nowa hala nowe biura wszystkie ze szklanymi drzwiami, zaplecze socjalne zapewnione (choć szatni nie widziałem jednak stołówka b. przyzwoita)pani HR business partner do spraw rekrutacji bardzo miła i ciekawie przedstawiła firmę, jej historię ico produkuje. Niestety to na tyle pozytywów ????. (usunięte przez administratora) pamięta zbyt dobrze czasy blisko 30% bezrobocia i podczas rozmowy był momentami arogancki i zadawał pytania zupełnie nie związane z pracą np. czy mam żonę, dzieci itp. Podczas rozmowy Pan "szycha" wyraźnie dał mi do zrozumienia że nie mają w tej chwili stanowiska dla człowieka z moim wykształceniem ???? a bardziej pewnie chodziło o stawkę jaką zaproponowałem. Jednak na koniec rozmowy powiedziano mi że mają jeszcze kilka rozmów zaplanowanych i że odezwa się do mnie w przeciągu tygodnia jednak ku memu wielkiemu zdziwieniu ???? nie odezwali się. Mi to powiedziało że nie podchodzą do ludzi poważnie i kandydatów traktują jak (usunięte przez administratora) którym nie należy się nawet podziękowanie za stratę czasu i udział w rekrutacji . Jeśli kandydatów tak traktują to ciekawe jak traktują pracowników ????. Podsumowując jeśli ktoś mieszka blisko ma bardzo podstawowe wymagania finansowe ((usunięte przez administratora)o może poszukać tam pracy. Jeśli ktoś ma większe wymagania lub liczy na rozwój swojej kariery (bo to nowa hala i nowa fabryka) to nie polecam bo z tego co(usunięte przez administratora)

powie ktoś coś więcej o pracy w Strykowie ponieważ jestem zainteresowany.

Przeszłość
@Kandydat

Nie polecam , robią w (usunięte przez administratora) z godzinami Raz każą po 8 raz po 10 raz po 12. Zimno non stop na hali i przez 2 miesiące to wc wogole nie mieliśmy, totalna porażka na temat organizacji totalnie nie polecam

@Przeszłość

te zmiany to w jakich okolicznościach występują? jest problem z jakimiś prognozami, że z większym wyprzedzeniem info nie mogą podać? kto to wylicza i ustala? i ciekawa też by była tak te godziny mogą być ostatecznie ujęte w umowie, napiszesz?

Przeszłość

Nie szanują ludzi i nawet zwalniają po tym jak wrócisz z zwolnienia po chorobie . Myślą ze będziesz robocikiem i chodził jak zegarek w szeregu. Cyrk totalny oraz zero organizacji. Na hali zimno oraz głośno i nie było dostępu do wc przez 2 miesiące, warunki spartańskie. Ciągła zmiana godzin raz każą po 8 raz po 10 raz po 12 i non stop jest coś zmieniane. Nie planujecie sobie urlopu bo zaraz to tez może być zmienione. Totalnie odradzam tej firmy oraz mały zarobek jeżeli wchodzi ci dużo nadgodzin oraz jedna sobota. To w corningu lepiej zarabiają na 3 zmianach i normalnych godzinach

Nowwwy6

Lipa straszna w Styrkowie dają 27.5 na godzinę. Magazyn produkcja...

Alibaba
@Nowwwy6

Brutto czy netto ?

Przemysław
@Alibaba

Chyba brutto bo jakby netto to wcale nie byłaby taka zła stawka. Ty chcesz się tu przyjąć do pracy? Na magazyn czy na produkcje? Są przyjęcia?

Czytam komentarze i np. ktoś pisał, że jeśli chodzi o pracę w biurze, to lepiej poszukać według niego innej firmy. No co z tą pracą na magazynie, jak jest na tle innych? Stawka opłacalna? Bo o tym już mniej.

Wara
@Ewa

Młoda tyle warta w tej firmie co ja ;) czyli NIC…

@Wara

Ile teraz osób u was w biurze jest i jak praca tam wygląda? pisali o wyścigu szczurów ale w ujęciu takim rzeczywistym jak to przebiega o co teraz się ścigają? zarobków serio nie dasz rady podać?

Zostaw merytoryczną opinię o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. - Trzcinica

• Jak się pracuje w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.