Opinie o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. w Trzcinica Jana Pawła II 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. w Trzcinica Jana Pawła II 2

Tom

Witam jak wygląda praca jako operator wózka widłowego? I jak z zarobkami ile idzie wyciągnąć?

Arek

Pewnie niektórym osobom nie udało się utrzymać w firmie więc postanowili dobrego pracodawcę oczerniać?

Cvka
@Arek

Co za bzdura!!! W tej firmie wyrzucani są wszyscy, którzy samodzielnie myślą. Tyle w temacie.

Hej jak tam w JanMarze się pracuje? Mam tam iść do pracy I pytanie czy warto czy szukać coś innego?

@Gość

Szukaj czego innego. (usunięte przez administratora)

Nie kłam Jasiu
@Gość

Nie warto!!! Szukaj czegoś innego. Jeśli masz wiedzę, zniszczą Cię psychicznie.

Xyz

Odradzam tam pracować

Przemysław
@Xyz

Czy mógłbyś proszę rozwinąć swoją opinie i podać argumenty, które wpłynęły na Twoją ocenę? Krytyka - jeśli jest konstruktywna - wiele wnosi do wątku. Napisz o swoich doświadczeniach w pracy. Mam na myśli wynagrodzenie i atmosferę panującą w firmie. Relacje ze współpracownikami i przełożonym są bardzo ważne. Zachęcam Cię do zostawienia pełniejszej opinii.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Orzel

Przestańcie głupoty opowiadać. Idealnie nie jest ale za darmo nikt wam pieniędzy nie da. Jest ciężko ale moje pytanie brzmi gdzie jest lekko. Pieniądze są naprawdę spoko jak się przykłada do pracy. A (usunięte przez administratora) są wszędzie w tej firmie także trzeba ich omijać i robić swoje.

pitu pitu
@Orzel

Nikt tu głupot nie opowiada, bo nie ma takiej potrzeby. Firma jest nieciekawa przez relacje między zarządem a kierownictwem. Liczy się tylko i wyłącznie czyste lizusostwo.

Qwer
@Orzel

Omijać plus nie pokazywać ze się ma mózg i z niego korzysta, bo jak tylko zwęszą ze się ma wiedzę to od razu pierwszy do zwolnienia. Pieniądze to nie wszystko. Szkoda zdrowia psychicznego.

Miauczek

Miałem okazję tam pracować - tak jak ktoś wcześniej napisał - mydlenie oczu i wszechobecne szczurostwo.

@batman

W jakich my czasach żyjemy? Każdy wypluty tutaj komentarz dotyczy urażonej dumy bo : " coś mi nie poszło- to się odegram". ...Ludzie! nadużywanie alkoholu? Łamanie BHP? Wierutne kłamstwo które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wydaj ci się że przyjdziesz do roboty, odbębnisz swoje bez zaangażowania a 3 tysie wskoczą ci na konto?Myślisz że jesteś tak (usunięte przez administratora) że to PRACA będzie ciebie gonić? Szanuj siebie - szanuj ludzi! Symulacje choroby psychicznej? Jeśli przerasta coś twoje możliwości zmień pracę...wolna wola. A plotkowanie i oczernianie innych?....poczekaj bo Kar­ma to su­ka, która często zmienia swe­go pa­na- kiedyś zas­komli i u twoich stóp. Nie nadajesz się do pracy przy taśmie? Spróbuj gdzie indziej.... a nie upubliczniaj opinii że to GUŁAG.

Xyz
@@batman

Myśle, ze poziom tego komentarza najbardziej oddaje poziom tej firmy... Stanowczo odradzam, szkoda zdrowia...

Super Mario
@@batman

Tonący brzytwy się chwyta

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Łódź i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

abcd

Nie polecam. Mydlenie oczu. Dużo obietnic bez pokrycia.

Pat

Jak dla mnie JANMAR jest ok. Płacą na czas, nie ma problemu z urlopami, zawsze można się dogadać. Polecam pracę w tej firmie.

Trele morele
@Pat

Żart!!!

Yeti

Zakład w Trzcinicy powinna chyba odwiedzić inspekcja pracy. Nie dość, że lekceważone są przepisy BHP względem chociażby pracy na wysokości to jeszcze niektórzy pracownicy lubią wpaść do pracy z alkoholowym oddechem...

Nick Nick

Szansę na dłuższe zatrudnienie mają wyłącznie lizusy, zero szacunku dla rzetelnej pracy. Każdy posiadający jakąkolwiek wiedzę prędzej czy później straci pracę, bo poziomem przewyższy tak zwaną kadrę zarządzającą. Porażka. Pracownikami zarządzają ludzie nie mający żadnego pojęcia jak powinny wyglądać relacje służbowe, przy tym są tak zakompleksieni świadomością poziomu, jaki prezentują, że zwalniają każdego samodzielnie myślącego pracownika. ODRADZAM!!!

Cris

Niestety, ale to prawda. Zakład Janmar w Trzcinicy to porażka... Pracowałem tam jakiś czas. Pracownicy często w rażący sposób łamią przepisy BHP i nikt tego nie kontroluje, a kierownictwo udaje, ze nie widzi problemu lub nawet sami łamią przepisy. Do tego jeden na drugiego donosi byleby podlizać się górze... Nie polecam nikomu pracy tam!

Strzeżcie się tej firmy!!! Inaczej czeka Was psychiatra i depresja! Brak szacunku dla człowieka, pełen wyzysk, dookoła kłamcy i (usunięte przez administratora) Nie można wierzyć w żadne słowo.

Średniowiecze! Ciężka fizyczna praca.

obserwator

no tak kartony ważą po 50 kg- a od czego macie podajniki na maszynach? transport odbywa się automatycznie - to co przenosicie ?

@obserwator

@obserwator A ty obserwujesz czy pracujesz? Stan na lini i odbieraj te kartoniki przez 10h

Asf

To nie jest zakład pracy tylko gułag Ludzie sami siebie nakręcają gonią za ilością jakby się paliło a biurowi się cieszą i tylko zacierają ręce patrząc jak jeszcze podkręcić ludziom śrube ;ludzie pracują po 12 godzin nie ma zachowanej doby pracowniczej nikt nie przestrzega kodeksu pracy jeszcze takich rzeczy jak tutaj to ja nigdzie nie widziałam

SMS
@Asf

Dokładnie.. Zamiast pokazać biurowym, że jest ciężko i trochę zwolnić, to gonią jakby im złote góry obiecano.. Brak szacunku do siebie i zdrowia. Najlepiej to w ogóle sobie weekendów nie róbcie, po co tracić czas na odpoczynek...

aaa

zwolnij się - Ukraina już czeka

wasz kolega
@Asf

zapraszam do nas, pracujemy tak samo - wy przynajmniej macie zus w całości odprowadzony bo reszta powiatu ma od najniższej - nie bez powodu w statystykach gusu Kępno to kraina biedy, chyba jesteś młodym człowiekiem i nie masz porównania bo znam paru ludzi którzy tam pracują i sytuacja chyba nie jest tak zła jak to przedstawiasz

Zostaw merytoryczną opinię o GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. - Trzcinica

• Jak się pracuje w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
3.4/5 Na podstawie 60 ocen.

GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.