Straż Miejska Oddział Dzielnicowy Łódź-Bałuty

Łódź

Opinie o Straż Miejska Oddział Dzielnicowy Łódź-Bałuty

Janusz

To wyjatkowa placówka.Żyją z mandatów , które nakładają na stare babuszki na rynku lub na ulicy.A ostatnio prześladują niepełnosprawnych.Sami na forach wypisują na swój temat pochwały.Tylko społeczeństwo ich nie popiera.Niepatroluja zapadłych uliczek gdy jest ciemno.Tylko blokady na koła i handlujace babki.Czy taka straż miejska jest nam potrzebna ?? Ile na nich wspólnej kasy idzie .Komendanta mają zbyt pobłażliwego .

Zostaw opinię o Straż Miejska Oddział Dzielnicowy Łódź-Bałuty - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Straż Miejska Oddział Dzielnicowy Łódź-Bałuty