Opinie o HART-TECH Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HART-TECH Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie HART-TECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HART-TECH Sp. z o.o. w Łódź

Lidzia Nowy wpis

Pracownik produkcji ma teraz w ogłoszeniu wskazane widełki na poziomie od 4,500 do 7,000 zł. ten górny próg składa się z samej podstawy czy jednak wliczana jest już w niego ta premia za wyniki z samego opisu? jeśli tak to w jaki sposób jest ona naliczana?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w HART-TECH Sp. z o.o.?

BM Nowy wpis

W naszej firmie stawiamy głównie na stałych pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Co prawda pierwszą umową jest umowa zlecenie która zostaje zawarta na miesiąc jednak po tym czasie jeśli obie strony są zadowolone zostaje podpisana umowa o pracę.

Urszula

To dobrze, że tak jest wszystko wyjaśnione co do pracownika produkcji. A jaka jest sytuacja na magazynie? Ile tutaj na początku się zarabia, czy ma się premie od przychodu itp.? I czy są przyjmowane osoby bez orzeczenia, bo ostatnio szukaliście z orzeczeniem o niepełnosprawności?

MK Nowy wpis
@Urszula

Premie od przychodu są dla wszystkich pracowników, tak jak wcześniej było napisane: "cały zespół tworzy firmę, a nie pojedyncze jednostki, czy działy". Jeżeli chodzi o pracę na magazynie, to na tą chwilę mamy komplet i nie przewidujemy dodatkowego zatrudnienia.

Zofia

premie zależą od przychodu pracownika czy całej firmy już? pytam, bo ciekawa jestem czy indywidualnie ma się tu na cokolwiek wpływ, np., na same w sobie warunki zatrudnienia? widziałam, że w pierwszym miesiącu jest zlecenie a później się zobaczy, jaka stawka na zleceniu i czy można liczyć na podwyżkę po miesiącu czy to dopiero później? jak tu finanse ostatecznie wyglądają?

MK
@Zofia

Premie zależą od przychodu. Zakładamy, że to cały zespół tworzy firmę, a nie pojedyncze jednostki, czy działy itp. Wszyscy razem walczymy o jak najlepszy wynik, wysoki przychód = wysokie premie :). Jeżeli chodzi o stawki to zachęcam do zapoznania się z aktualnym ogłoszeniem: https://www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-produkcji-CID4-IDS5eV2.html?bs=olx_pro_listing. Zawiera ono wszystkie informacje (staramy się opisać warunki tak, żeby nie tracić czasu potencjalnego kandydata i swojego), między innymi znajduje się tam: stawka godzinowa na zleceniu, stawka pierwszej umowy o pracę, średni procentowy udział premii przychodowej itp. Stawka drugiej umowy, po okresie próbnym jest uzależniona od zaangażowania oraz poziomu zdobytej wiedzy przez pracownika.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HART-TECH Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko C#/PHP Developer.

Czy w firmie HART-TECH Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Fizyczny, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

K.

Tak, w firmie jest System Motywacyjny, który zawiera miesięczne premie, których wysokość zależy od przychodu, obecności oraz zaangażowania.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

B.

Pierwszą umową jest umowa zlecenie, zostaje ona zawarta na miesiąc. Po tym czasie jeśli obie strony są zadowolone zostaje podpisana umowa o pracę. Oczywiście jeśli ktoś jest zaangażowany i chętny do pracy istnieje możliwość skrócenia tego okresu.

Zyta

A firma zatrudnia osoby na emeryturze może?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w HART-TECH Sp. z o.o.?

M.

Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna - przychodzi jednym przelewem do 10 każdego miesiąca. Premia dodatkowa kwartalna - wypłacana jest oddzielnie. Całe wynagrodzenie jest wpłacane na konto bankowe pracownika. Nie ma innej możliwości.

Pracowity

Firma tragedia (usunięte przez administratora) wyzysk i mobing i komentarze usuwane

Stefan
@Pracowity

Musisz pamiętać, że każdy taki zarzut jak np. mobbing musi być prawdziwy i bardzo dokładnie zweryfikowany, a dodatkowo, jest to forum publiczne. Jeśli chodzi o komentarze - nie są one usuwane, administrator kasuje jedynie część wpisu, która jest niezgodna z regulaminem GoWork.pl. Napisałeś, że firma to tragedia, a dlaczego tak uważasz? Jakie sytuacje świadczą o wyzysku?

Sylwester
@Pracowity

Jeśli ktoś jest @Pracowity i chętny do nauki i pracy powinien na pewno u nas się odnaleźć:) ...a jeśli różne specyficzne standardy, wymagania i charakter pracy hartowni nazywa mobbingiem i wyzyskiem nic mi nie pozostaje jak tylko to zdementować i powiedzieć że takie zarzuty są nieprawdziwe. Chciałbym zaznaczyć jednak że nasze potrzeby rekrutacyjne wynikają nie z dużej rotacji pracowników tylko z ciągłego wzrostu którego mamy szczęście doświadczać od początku działalności. Na obecną chwilę potrzebujemy jeszcze 2-3 pracowników i zamykamy rekrutację pewnie na dłuższy okres. Jeśli więc ktoś z Państwa zainteresowany jest pracą u nas zapraszamy do złożenia CV, ale proszę naprawdę dobrze przeczytać dostępne w internecie ogłoszenia i przeanalizować je, a jak już ktoś zdecyduje się umówić na rozmowę to na nią przyjść ( większość nie przychodzi i nie potrafi niestety poinformować że nie przyjdzie) - a jak ktoś już podpisze umowę zlecenie na pierwszy miesiąc próbny również przyjść do pracy ( niestety dlatego jest umowa zlecenie bo 50% nie przychodzi mimo podpisania, taka sama statystyka była przy umowie o prace więc prostsza dla nas jest umowa zlecenie na próbę dla obu stron). A więc podsumowując - ma ktoś ochotę przyjść i spróbować to zapraszamy. Powodzenia w poszukiwaniach najlepszego miejsca dla siebie.

asterix
@Sylwester

Powodzenia w poszukiwaniu pracowników

Wiktor

@basia a często są nadgodziny?

Basia
@Wiktor

Wszystko zależy od ilości zleceń, czasem są nadgodziny, czasem nie ma. Ale zawsze nadgodziny są dobrowolne.

Hej, czy w firmie HART-TECH Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Basia

Tak, wynagrodzenie za nadgodziny jest wypłacane.

Jonasz

Z całą pewnością nie dla wszystkich jest to zła firma. Wystarczy być dobrym pracownikiem bo firma ma dobre opinie!

Ola

A na jakie wypłaty można liczyc?

Jeremi

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnej osoby która napisałaby coś o atmosferze w firmie?

eKs
@Jeremi

Praca ciężka typowo fizyczna w wysokiej temperaturze i brudzie. Co do zarobków to przyzwoita ale nie konkurencyjna podstawa, przy nadgodzinach wygląda to znacznie lepiej (minus taki że życie rodzinne przycięte do minimum)

Mirosław
@Jeremi

Atmosfera w tej firmie to rzadkość ,stosunki między produkcją a zarządem panują w nadzwyczaj przyjaznych relacjach owszem specyfikacja pracy w hart techu jest wymagająca myślenia i dobrej kondycji fizycznej .Wynagrodzenie jest zawsze na czas (podatki są prawidłowo odciągane) wysokość pensji jest dyskusyjna ale na pewno wyższa od większości łódzkich produkcji

qwerty

Firma szuka pracowników produkcyjnych. Czy może ktoś napisać o pracy w tej firmie, szczególnie o pracy w systemie, no i oczywiście o zarobkach

Sylwester

Szanowny Kliencie, Staramy się realizować usługi na najwyższym poziomie dla wszystkich, jednak mniejszy klient musi poczekać na swoją kolej aby zebrać pełny załadunek urządzenia lub pokryć w całości koszty jego uruchomienia mimo że zleci np. 30 kg z możliwych 800 kg – a tego przeważnie nie chcę zrobić ( autor opinii na pewno jest u nas w kategorii „Mały Klient” - duży załatwia takie sprawy bezpośrednią rozmową i zawsze wspólnie znajdujemy optymalne rozwiązanie). W kwestiach twardości zawsze informujemy klientów o problemach w celu wspólnej analizy - bardzo często okazuje się że materiał jest bardzo niskiej jakości, lub zleceniodawca pomylił gatunek materiału. Oczywiście występują także błędy po stronie usługodawcy, które staramy się naprawiać. Będziemy wdzięczni za przekazywanie konkretnych uwag na maila biuro@hart-tech.pl aby przełożeni zajęli się konkretnymi przypadkami. To pozwoli poprawić jakość naszych usług oraz podnieść poziom obsługi klienta.

Marko

Nie wiem jak jest z warunkami pracy dla pracowników ale z punktu widzenie klienta, którym jestem to całkowita porażka. Terminy realizacji bardzo długie bez informacji kiedy zlecenie będzie zrealizowane a na dodatek nie mogą trafić z twardościami - albo wychodzi za miękkie albo za twarde. Nie jest to odosobniona opinia jak rozmawiam ze znajomymi z innych firm.

zainteresowany

Czy ktoś może coś napisać o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o HART-TECH Sp. z o.o. - Łódź

HART-TECH Sp. z o.o.