LOCKPOL SP.Z O.O.

Łódź

Opinie o LOCKPOL SP.Z O.O.

mała

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda!!!! nic sie nie zmieniło. Głodowe pensje dla pracowników technicznych na montażu. jedyny plus, to jedna zmiana od 7 do 15,

Szczęściarz

MJWR
@Szczęściarz 18.02.2015 21:28
Teraz się wszystko zmieniło. Dostaje 2000 zł netto, praca po 6h dziennie. Zdarzają się pracujące soboty ale za to płatne 200%....

czy nadal tam pracujesz, bo znów jest ogłoszenie? jakie warunki, godziny pracy, atmosfera?

Kosmaty

Bardzo niskie płace i bark możliwości rozwoju do tego straszna atmosfera w pracy. Bardzo duże restrykcje weboc pracowników.

Zostaw opinię o LOCKPOL SP.Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOCKPOL SP.Z O.O.