Opinie o Iserwis Julian Koplin w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Iserwis Julian Koplin. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iserwis Julian Koplin o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iserwis Julian Koplin w Łódź

baner wywiady
Ewa24 Nowy wpis
Pracownik

Partacze,pan Łukasz,nie chciało mu się wyczyść wymiennika to nadciągnął mnie na nowy no stwierdził że obecny ma pęknięta płytkę Stwierdził, że po wyczyszczeniu kamienia będzie ciekla woda.Lecz stary chętnie zabrał.Na wymiennik czekałam prawie 2 m-ce.W marcu montaż nowego wymiennika a dziś pięć bulgocze,wszystko się gotuje ,pięć nie daje ciepła na grzejniki.Poza tym brak faktury za usługę za i wymiennik i brak gwarancji.

Krzysztof Nowy wpis
Inne

Umawiam się ponad miesiąc wcześniej na serwis. Godzina i termin ustalony. Dzień przed wizytą, termin zostaje zmieniony. Ustalony na inny tj. Sobota. Prośba z mojej strony, aby zadzwonić godzinę wcześniej bo trzeba dojechać do domu gdzie nikogo nie ma. SOBOTA: Telefon z serwisu, że za 10 min ktoś bedzie albo za 1,5h. Więc że nikogo w domu nie ma wybieram opcję nr 2, za 1.5h. Przyjechałem siedzę w wyziębionym domu bo kocioł nie działa, czekam na serwis, a tu telefon z firmy, że dziś nikogo nie będzie :) Gratuluje podejścia i profesjonalizmu. I informacja dla Pani z obsługi serwisu. W innych serwisach są w stanie zadzwonić godzinę wcześniej i potwierdzić wizytę, albo poinformować, że się spóźnią, tak aby każda ze stron wiedziała na czym stoi.

Joanna Nowy wpis
Inne

Większość z Was jest zadowolona z usług tej firmy, miło poczytać. Zastanawiam się natomiast jak z terminami rozpoczęcia prac u nich? Długo trzeba czekać?

nkw Nowy wpis
Inne

Firma w dobrym, starym stylu. Dotrzymuje terminów i dba o klienta. Potrafią doradzić i pomóc w rozwiązaniu problemu. U mnie montaż pieca gazowego wykonywali Panowie: Łukasz i Bogdan - pełny profesjonalizm, a jednocześnie miła współpraca. Obaj Panowie umieją dbać o klienta. Polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Iserwis Julian Koplin? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektryk- pomocnik elektryka
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Sylwia
Inne

Ile instalator piecy tutaj zarobi? Mąż szuka pracy, staram się pomagać, a wiadomo że w internecie to najszybciej coś się dowiem :)

Anna
Inne

Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie Łukasz i Bogdan to super fachowcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni -dziękujemy

Danielslesz

Partacze. Podczas naprawy pieca nie odpompowali z niego wody. Efekt był taki ze serwisant oprócz swoich ubrań zalal sterownik pompy. Oczywiście Pan szef nie poczuwa się do naprawienia usterki. 1000 zł w plecy. Zdecydowanie odradzam

Wirol
Inne
@Danielslesz

Z łapanki firma ma ludzi chyba, bo coś trąci amatorką. Mnie nic nie zalali, ale zastanowić się dwa razy.

Zostaw merytoryczną opinię o Iserwis Julian Koplin - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Iserwis Julian Koplin?

  Zobacz opinie na temat firmy Iserwis Julian Koplin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Iserwis Julian Koplin?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iserwis Julian Koplin
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Granatowa 7
  92-703 Łódź
 • NIP: 7262575900 REGON: 365303172
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Iserwis Julian Koplin
Przejdź do nowych opinii