Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Kostek

Łowienie ryb śledzi na matjasie bardzo ciężka praca gdzie po pewnym czasie wysiada kręgosłup barki i nadgarstki mimo że jest dużo przerw to i tak ludzie się ochodza albo idą na l4 z powodów zdrowotnych. Na śmietanie jest jeszcze gorzej niż na matjasie. Śledzie łowisz w dużych skrzyniach które są ciężkie i musisz szybko dostarczyć na linie która szybko idzie. Człowiek i jego zdrowie się nie liczy tylko wyniki. Nie polecam tej pracy chyba ze chcesz stawić zdrowi o chodzić po lekarzach.

Hmm

Nie chce mi się wierzyć że firmy przyjmują jeszcze przez agencję i to jeszcze z Ukrainy i Nepalu . Ten kraj schodzi na psy

Były

Witam, Firma faktycznie źle traktuje Polaków. Osoba która przyjeżdża z Ukrainy pierwszy raz otrzymuje umowę na 3 miesiące - okres próbny (w tym nie ma znaczenia czy sprawnie posługuje się językiem polskim) . W tym czasie Polacy są zatrudniani w zdecydowanej większości przez agencje pracy i na umowy tygodniowe, ostatnio nawet 3 dniowe!! Nie można kierować i wylewać żalu na pracowników z Ukrainy tylko trzeba mieć za złe całej tzw górze która wprowadza takie dziwne i nie zrozumiałe praktyki. Od szacunku do pracownika powinni zacząć!!!

Benzym
@Były

Jaki z tego morał ? Że Ukraińcy za niedługo Was przegonią

MIsiek

Pracowałem w Linerze kilka lat i mnie sie tam nawet podobało. Na przyjęciu ryby ludzie są mega mili (pozdro dla Żwirka, Beatrycze i całej rseszty ) generalnie jak robisz swoje to praca jakoś idzie, nikt się ciebie nie czepia. Widziałem że mieli lepsze i gorsze dni, ale generalnie ludzie na rybie się wspierają, ba a nawet jest wspólna integracja. (przynajmniej na tej zmianie gdzie ja byłem ). Podsumowując Lisnera wspominam z uśmiechem :)

@MIsiek

Też pracowałem przez kilka lat i nie żałuję że tak długo tam pracowałem myślę o powrocie ale narazie poczekam

Misiek
@grzenas2233

ja juz powrotu nie planuje, ale polecam...(usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
zainteresowana

Czy firma aktualnie zatrudnia kontrolerów jakości?

@zainteresowana

Tak

aga

Jakie sa zarobki na produkcji na 3 zm od pn do pt .CZy stała pracownica ma 3 tys zł netto bądź więcej proszę o odp.

pracownica
@aga

3zmiany zależą od działu i czy jest robota. Na 3 tys nie licz chyba że zostaniesz operatorką

ale masz te 3000 tak?zawsze możesz zmienić

@pracownica

to awansuj. Dasz radę

aenie ta aga 0a

sama wiesz pa

@aga

MYSLAŁEM ŻE PISZĘ DO OSOBY KTÓRĄ ZNAM JEDNAK OKAZAŁO SIE ZE JEST PODOBNA DO MOJEJ ZNAJOMEJ NIE TE IMIE NAZWISKO PRZEPRASZAM JESLI URAZILEM NIE MIALEM TAKIEGO ZAMIARU PRZEPRASZAM TO DZIWNE ZE ADMINISTRATOR WYMAGA JEŚLI NIE PRZECZYTAŁEM REGULAMINU ŚMIECH

aga
@pracownica

AHA TO WOLE swoją pracę w 4 bryg i za prawie 4 tys zł netto tak się pytałam myślałam ze zwykłe pracownice zarabiają ponad 3 tys zł netto.

Mam pytanie: Jak wygląda tam praca? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? W jakich godzinach się pracuje? Pozdrawiam

Kandydat na pracownika

Miałam zamiar podjąć pracę w tej firmie , ale te opinie nie brzmią optymistycznie.

***
@Kandydat na pracownika

No nie ????

Rafał

Cześć. Ja mam pytanie odnośnie transportu. Czy autobus dowozi do pracy z Wapna? Albo z tych rejonów?

Siema ile zarabia się na czysto w tej firmie .

Zebra
@Adam

Mniej niż najniższa!

Tak jest żadna bzdura

Kedar

Jasne że to bzdura.

@Kedar

Dwa dwieście to fakt żadna bzdura tak zarabia się. Tu...ty pewnie siedzisz wyzej to się nie udzielaj jak nie wiesz.

Kedar
@Lin

1. Najniższa krajowa to 2061 netto a tyle nie zarabiasz. 2. Nie pisz że zarabia się tutaj mniej niż najniższą krajową bo to bzdura. Czytaj że zrozumieniem zanim na kogoś naskoczysz.

Jak długo trwa proces awansu w Lisner?

Gutas

Wieczność, nie ma takiej możliwości w tej firmie

Nigdy

Hm

Jaki awans???

Radek

Proces ten może potrwać kilka lat jak i całą Twoją "karierę" w firmie albo nigdy.

Byłam, pracowałam miesiąc, i wiecie co cieszę się że przeżyłam, krótkie doświadczenie ale jakie bolesne, zjeżdżają ludzi, katorżnicza praca co ja zrobiłam najlepszego że aż miesiąc przepracowalam.Ps.koniec końców same mamuty z Ukrainy będą pracować, żenada.

Zniesmaczony.

Firma żenada, szkoda się wypowiadać jeden (usunięte przez administratora) Ukraińców lepiej traktują niż rodzimego Polaka. Ale kij ma dwa końce wszystko do czasu. PS. Omijać z daleka zdrowie ważniejsze.

***
@Zniesmaczony.

Zgodzę się z tym ,ale to większość pracowników polskich nie potrafi się szanować,,co nie które pracownice wyśmiewają swoje koleżanki z linii mimo ,że z nimi pracują codziennie, szukają tylko sensacji i tego, kiedy która się pomyli żeby potem obagdywać . Jak dało się zauważyć to Ukraińcy i tym bardziej Nepalczycy bardziej się szanują A to ,,że wg niektórych są lepiej traktowani ( bo są tak jakby pod ochroną) to polityka firmy i tych, którzy są wyżej niż szary pracownik .

Kiki
@***

W tej firmie jest zero empatii , zrozumienia . Traktują ludzi jak śmieci liczy się Nepal i Ukraina .

Nie aplikujcie

Apel do wszystkich aplikujących. Zastanówcie się przed aplikowaniem czy warto. Nie ma żadnego poszanowania pracowników, traktowani są jak trybik mechanizmie produkcyjnym. Zauważyć można jak bardzo są wykończeni pracownicy tą pracą. Pchanie wózków (każdy waży około 250 kg do 350 kg, muszą brać 2 wózki żeby się wyrobić z czasem). Otwieranie paczek surowcami od 5 kg sztuka, a trzeba otworzyć na 1 osobę od 4 Ton zwyz, wyobraźcie sobie jak mogą ręce boleć, że się ich już nie czuje. Większość utyka od samego chodzenia w tą i spowrotem, nikt nie zapyta coś się stało tylko dalej pracujesz. Nie ważne na jaki dział dadzą dźwiganie ponad normę, jest normą. BHP nie istnieje tylko na szkoleniu. Na dziale mieszania po 10 minach będziesz miał/a dość , skrzynki nie udzwigniesz żeby wrzucić do sosów, a jak udzwigniesz to cię czeka taka norma przez 8h. I to wszystko za niecałe 100 zł dniowki.

BlackWidow
@Nie aplikujcie

Zgadzam sie z tym co pan/pani pisze w 100% byłam tam kilka dni i żałuję, totalna masakra, szukają taniej siły roboczej i tyle... czucie w palcach (konkretniej w opuszkach) odzyskałam dopiero po 3 dniach... stawka nieadekwatna do wykonywanej tam pracy... jednym słowem (usunięte przez administratora) nie polecam również... no chyba że nie cenisz siebie i lubisz harować za zaledwie 2100 od pn. Do pt. :-D

Przesada
@Nie aplikujcie

Może jeszcze brygadziści stoją i popędzają batem ? Bez przesady, aż tak tragicznie nie jest ale jak komuś się nie udało to teraz wylewa swoje żale.

@Przesada

Oczywiście że nie stoją batem, ale chodzą za tobą jak cień. Podnosi się minimum 25 kg co parę sekund i chce się zregenerować poprzez chwilowy odpoczynek, to jest komentarz ze strony brygadzistów/kierowników "czemu nic nie robisz ?". Tłumacząc się z chwilowej przerwy bo dłonie, nadgarstek, nogi, kręgosłup , barki dają osobie znać. Nie rozumieją tego, bo chodzą w pojedynkę lub 2 osobowej grupie. Patrzą lub rozmowiaja między sobą i czasami podsmiechują się. Jest to gorsze niż chodzenie z batem bo mentalnie i psychicznie wiesz że traktują cię jak robaka.

Pp
@Nie aplikujcie

Zajadą Ciebie jak pas nie polecam. Wszyscy uciekają z tej firmy po jakiś czasie.

Kosa

Dziś brygadzistki ze działu śmietanowego przeszly granice totalnej głupoty. Wysłały na śniadanie prawie cały dział na stolowce miejsc jest mniej nie miał kto gdzie usiąść Gdzie są kierownicy, kto odpowiada za działania brygadzistek? Powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za takie działania. Te osoby zupełnie nie nadają się do zarządzania ludźmi. Brak słów

SSS
@Kosa

Miejsca na stołówce by starczyło, a może zastanowisz się ? co robili tam ludzie z innych działów dla których czas przerwy dawno minął i nie powinno ich tam być, zanim zaczniesz innych oceniać i obrażać . Cały dział ??? ty chyba nie wiesz ilu nas pracuje na śmietanie............

Maryśka
@SSS

Stołówka pracownicza jest miejscem ogólnodostępnym i nie jest otwierana "od" - "do". Wystarczy policzyć ile jest dostepnych miejsc siedzących na stołówce (podpowiadam - 60) zanim wyśle się na przerwę 4 linie czyli 50 osób. Ze stołówki korzystają nie tylko "działy" ale również personel pomocniczy. Do tej pory jak mi się wydaje, wymienione linie chodziły osobno na posiłek ( 9:50/10:20/10:30...) Czyżby zagrożenie Covid w owym feralnym dniu, nagle zanikło czy ja jestem jakaś inna? "... miejsca by starczyło gdyby" ...durniejszego tlumaczenia nie słyszałam

Kosa

Napisała brygadzistka...

Ioi
@SSS

Na śmietanie jest (usunięte przez administratora) zdrowie stracisz bardzo szybko

Tika

Ukraińcy i Nepalczyczy są preferowani lepiej traktowani niż Polacy firmie w Lisnerze Polska mają gdzieś ponieważ nie dostają dofinasowania$$$. Ne ma szans na rozwój awans podwyżkę to jest wielki kant. Ciężkie warunki pracy bardzo małe zarobki a kierownik, brygadzistki myślią że człowiek to robót

Danyy

Firma krzak, krzak się wyrwie i po firmie z daleka od tej firmy, Ukrainca lepiej traktują niż Polaka, niedługo same brudasy będą pracować, bardzo duża rotacja pracowników żenada. PS. To nie HEYT!!!!!

Bakua
@Danyy

Niestety to prawda, podwyżek zerood 2 lat, to firma która utrzymuje się z pośrednictwa, bo nikt ty nie chce pracować, ale. Powoli ludzie odchodA co widać przez ostatnie pół roku

@Bakua

Powiem szczerze że 15 lat charowania stwierdziłem że trzeba zmienić pracę bo w tej firmie nie ma szans na rozwój lub awans ludzi coraz mniej nie rozumiem dlaczego pracownicy zagranicy mają pracę a w polacy nie mają pracy na dziale

Grzenas2233

Witam wszystkich którzy chcą pracować w firmie po kilkunastu latach tam przepracowanych bym wrócił ale niestety już nie wrócę polecam warto próbować swoich sił wszędzie

Zabierają premie na siłę

Nowy kontent Lisnera, co jest bardzo niezrozumiały. Kabinie dla palaczy mogą przebywać max 3 osoby, na przerwie jest minimum 50 osób. Osoba każda chcąca zapalić musiałaby poczekać kilka minut. Nie przestrzeganie tych reguł grożą zabraniem premii za cały miesiąc. Chodzą pracownicy z biura i robią zdjęcia. Najśmieszniejsze jest to że z biura siedzą w 6 lub 10 osób i im to nie przeszkadza. W szatni nieobowiazuje wewnętrzne rozporządzenie firmy. Obok ciebie stoi z 20 osób i każdy obok każdego się rozbiera. Wchodząc jak wychodząc z pracy również odległość między pracownikami jest do 2 cm odstępu. Gdzie tu logika !!!!!

Radgar
@Zabierają premie na siłę

Czy jest taka indywidualna premia, ktora moze byc zbrana pracownikowi ? Ktora ? Chcialbym wiedziec jaka / ktora premia została zabrana jakiemukolwiek pracownikowi. Kłamstwa piszecie. Czemu na komisjach i spotkaniach nie ma powaznych wniosków pracowniczych - tylko: spodnie są za ciasne, kurczak nie smakował, Ukrainki sie malują w pracy - same bzdety. Obiady są za darmo. Nadgodziny płatne 100% i dodatek 50PLN. Dojazd do pracy za darmo. Dodatek socjalny na święta bożonarodzeniowe 1000 -1500 PLN i parę setek teraz, w kwietniu dla każdego pracownika Lisnera. Komu jest na rękę tak oczerniać warunki socjalne w firmie. To zakład produkcyjny a nie biuro z kawkami i ciasteczkami. Relacje towarzysko-ludzkie to nadal układy miedzy Polakami. A zawiść bierze się stąd, ze niezależnie czy Polak, Nepalczyk, Ukrainiec wszyscy maja te same stawki, premie, dodatki i socjal. Pracownicy z dłuższym stażem i ocenami rocznymi maja więcej niż przeciętnie w swojej grupie. To dobra firma. Nie pasuje coś, załatw swoja sprawę to na jadalni.

@Radgar

Premia 1000..1500?? Tyle lat tu robię i nigdy takiej premi świątecznej nie miałem. Dojazdu też darmowego nie mam z posiłków nie korzystam bo mi nie służą...a gdzie tak jest że nowy pracownik dostaje taką samą stawkę co ten co 20 lat pracuję tylko w lisnerze

Zona Ragnara
@Lin

(usunięte przez administratora) Premie były dla pracowników Lisnera 14 grudnia. Jak nie złozyłes wniosku do kadr , to zrob to teraz. Jest 14 tras autobusowych za darmo. co do gradacji to sa stanowska operator 1,2,3 i nie ilosc lat pracy a umiejetosci praktyczne sa wyrożnianie wiekszymi stawkami.

Jacuś
@Zona Ragnara

Gościu chyba ci się firmy pomyliły ha ha

Syn Ragnara
@Zona Ragnara

Matka co ty piszesz? Gradacja i autobusy są ale premie świąteczne 1000 pln??? Może tyle dostały pojedyncze osoby z grupy A ale nie przeciętni pracownicy!!

Życzliwy

Pozdrawiam pracowników magazynu w lisnerze i jednocześnie wyrazy współczucia. Trafił do was na magazyn Rudy patologiczny kłamca , donosiciel, perfumiarz. My odetchnęliśmy z ulgą że się wkońcu pozbyliśmy go z naszego zakładu Bardzo zaburzał współpracę.

Życzliwa
@Życzliwy

Ten wpis powyżej nie zawiera danych wrażliwych, nie określa jak się dana osoba nazywa, gdzie mieszka, ile ma lat i w jakiej firmie pracowała. Nie narusza również regulaminu serwisu więc moderator go nie usunie bo z punktu widzenia prawa wpis odnosi się do niewiadomej soby. Proszę więc ludzi nie straszyć i zaakceptować prawdę o sobie!

Ona
@Życzliwa

To w jaki sposób się wyrażasz wraz ze swoim kolegą to świadczy tylko o Twoim niskim poziomie inteligencji. Tym wpisem reprezentujesz swoją firmę, w której pracujesz, a widać to gołym okiem jakie patologiczne środowisko reprezentuję. Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast zajmować się plotami i życiem innych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner