3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PayPro S.A.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Administrator IT w firmie PayPro S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 7000 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Sabrina

Aktualnie firma prowadzi nabór dla stażystów i praktykantów. Podzielicie się swoimi doświadczeniami? Jak to wygląda, czy można dużo się nauczyć, rozwinąć swoje kompetencje? Podobno odbywają się szkolenia specjalistyczne i jest możliwość pracy hybrydowej. Zgadza się wszystko? Czy stawka jest o wiele niższa, niż na samodzielnym stanowisku? Chodzi mi o IT :) Pracownicy są pomocni, czy słabo reagują na stażystów? :P

Spellman
@Sabrina

Tez aplikowałam, szkoda że nie napisali nic o stawce ani godzinach pracy.. @Pracodawca

@Spellman

W ramach Graduate Program 2023 oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin (8 h) oraz możliwość rozpoczęcia pracy od godziny 7:00 do godziny 9:00. Stawki uzależnione są od działu, w którym docelowo kandydat będzie pracował.

SH
@PayPro S.A.

Jest możliwość pracy na pół etatu albo 3/4 dla osoby uczącej się? Weekendy są wolne od pracy ? Z ciekawości, które działy są najbardziej opłacalne jeżeli chodzi o wynagrodzenie??:)

Pati
@PayPro S.A.

a jest szansa dowiedzieć się przynajmniej jakie są widełki płacowe takie ogólnie panujące w spółce? a jeśli się nie uda podać, to na jakie benefity pracownicze można liczyć? :)

Nowy wpis

@Pati

Warunki finansowe są omawiane podczas procesu rekrutacyjnego i są uzależnione m.in. od stanowiska, poziomu wiedzy, doświadczenia. Dodatkowo każdy pracownik ma możliwość skorzystania z takich benefitów jak: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, nauka języka angielskiego, wsparcie psychologiczne, eventy firmowe, szkolenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych/soczewek. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z działem HR (hr@przelewy24.pl)

FK Nowy wpis
@PayPro S.A.

Co do tych benefitów, to karta sportowa jest opłacona w całości? Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to czy trzeba dokładać coś od siebie? Natomiast co do dofinansowania do wypoczynku oraz zakupu okularów, to jak wysokie ono jest? :) Czekam na informacje.

Nowy wpis

@FK

Zarówno karta sportowa oraz ubezpieczenie medyczne są dofinansowywane przez pracodawcę. Zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowanie na stronie: https://www.przelewy24.pl/kariera. Z chęcią poszerzymy temat na rozmowie rekrutacyjnej. Można również do nas napisać na adres: hr@przelewy24.pl.

Hej, jak pracuje się w obsłudze klienta? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Mają działa handlowy? Czy może ktoś opisać jak wygląda praca w tej firmie w tych działach? Mają zespół CR np? Dajcie znać gdzie zjadujaie też aktualne oferty pracy,

FQ

Hej, firma niżej pisała, że nie ma jednolitych zarobków jeśli chodzi o odbywanie stażu. Podobno wszystko zależy od oddziału. Macie informacje na temat stawek w marketingu?:) Jak to jest z rekrutacja, można aplikować przez cały rok, czy raczej największe szanse są na dostanie się na staż w wakacje? Dostał ktoś z was później propozycję pracy już na umowie o pracę? Zastanawia mnie tez, jak to stażystów podchodzą inni pracownicy? No i jak firma przydziela zadania? Nie ukrywam, ze najbardziej interesuje mnie digital (seo, ppc) niż np. content czy social media. Czy na to już nie mam wpływu i za bardzo wybrzydzam?:D

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa kwalifikacyjna -> Zadanie do zrobienia -> Druga rozmowa kwalifikacyjna Rozmowa krótka, ale konkretna, bez dziwnych HRowych pytań. Po rozmowie zadanie do zrobienia. Drugie spotkanie w celu omówienia zadania. Cały proces rekrutacji bardzo szybki. Po drugiej rozmowie pozytywna decyzja o zatrudnieniu tego samego dnia.

Pytania o doświadczenie, obsługę niektórych programów, dyspozycyjność oraz oczekiwane zarobki.

Halo, znajdę tu kogoś pracującego w dziale obsługi klienta? Mam kilka pytań, brakuje mi trochę informacji w ofercie pracy. Chcę aplikować na Młodszego Specjalistę, więc chyba najbardziej ciekawi mnie jak wygląda tu rozwój, awanse wewnętrzne? Ile wynoszą widełki dla młodszego specjalisty, i ile rosną w górę po awansie na specjalistę właśnie? To prawda, że w godzinach pracy są lekcje angielskiego? Tak co tydzień, czy aż tak dobrze to nie ma? :) Beneifty w sumie standardowe są z tego co czytam, a jakieś dodatki płacowe? Premie? To chyba praca z biura, ale może macie do dyspozycji kilka dni, gdzie jest możliwośc pracy zdalnej?

zizi

praca na infolinii jest psychicznie męcząca dająca w kość czy łatwa i przyjemna jeżeli chodzi o problemy zgłaszane przez klientów? I ile dziennie średnio telefonów jest odbieranych ?

@brakODP

Sama rozmowa nie przebiegła źle - jednak pod koniec rekrutacji zaczęli pytać o wymagania, które nie były ujęte w ogłoszeniu o pracę. Odpowiedź miała zostać przekazana max. Do następnego wtorku - termin minął miesiąc temu. Takim zachowaniem firma pokazuje tylko brak profesjonalizmu - jeśli takie zachowanie ma miejsce na rekrutacji to zapewne w stosunku do pracowników również.

@@brakODP

A na jakie stanowisko rekrutowałeś i jakie to były pytania poza obszarem wymagań? Może tak tylko sprawdzali, czy masz jeszcze jakieś inne kompetencje, które mogłyby być tylko mile widziane, ale niekoniecznie wymagane...a co do tego feedbacku, to próbowałeś sam się dowiedzieć dlaczego Cię nie przyjęli?

@@brakODP

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Odnosząc się do Twojego komentarza, przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi. Natomiast w kwestii wymagań na dane stanowisko - pytania dotyczące kompetencji spoza zakresu opisanego w ogłoszeniu mają na celu rozważenie szerszego potencjału współpracy.

Na jakie wsparcie w PayPro S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

PayPro S.A.

W firmie przestrzegane są wszystkie prawa wynikające z Kodeksu pracy. Dodatkowo oferujemy benefity, z których można korzystać także podczas ciąży (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program wsparcia psychologicznego).

Wanda
@PayPro S.A.

I po macierzyńskim jest zapewniona możliwość powrotu do pracy?

@Wanda

Tak, jest to obowiązek ustawowy pracodawcy.

Aro

Serio? Przecież takie pytanie w ogóle nie powinno paść a już przy innych pracownikach to bardzo słabe. Nikt nie zgłosił takiego zachowania gdzieś wyżej? Jak już wspomniałaś o umowie to jak się kończy to na ile zwykle przedłużają? Na rok czy dłużej?

Czy PayPro S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W PayPro S.A. oferujemy różne formy zatrudnienia, natomiast zdecydowana większość to umowy o pracę.

Wanda
@PayPro S.A.

To jakie jeszcze formy zatrudnienia firma oferuje? Proszę o wymienienie. Ja bym osobiście potrzebowała umowy zlecenia, jestem studentką dzienną i potrzebuje po prostu dorobić sobie na swoje wydatki. Od czego to zależy kto dostaje UoP, a kto zlecenie bądź inną umowę?

@Wanda

Oprócz umowy o pracę, oferujemy także umowy zlecenie oraz B2B. Jesteśmy elastyczni co do formy zatrudnienia. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami.

@PayPro S.A.

Czyli można też pracować na własnej działalności. A jakbym chciał umowę o pracę to na ile zwykle się dostaje? Na rok podpisywany jest kontrakt czy na dłużej? Ludzie którzy już mają większy staż mają na czas nieokreślony?

@Jan

W pierwszej kolejności podpisujemy umowę na 3-miesięczny okres próbny, a kolejna z reguły jest już na czas nieokreślony.

Tomcio
@PayPro S.A.

Czy przy zmianie umowy np. po okresie próbnym zwykle jest podwyżka? Jak tak to ile?

arkadiusz57

Dlaczego pobralisci 2razy za jedną usługę

Gosia

Miałam ostatnio rozmowę na stanowisko do działu prawnego. Mój odbiór rozmowy bardzo pozytywny. Bez zbędnych pytań typu jakim zwierzęciem chciałbyś być. Rzeczowe pytania. Czy polecacie pracę w tym dziale? Czy firma wypłaca jakieś premie itd?

@Gosia

Na rozmowie nie było informacji o finansach? Bo zwykle pytają jakie się ma wymagania finansowe i mówią o premiach. Czy byłaś dopiero na pierwszym etapie i jeszcze będzie jedno spotkanie?

Kandydatka

Pozytywne wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej.

@Kandydatka

O to świetnie. Widzę że szukają teraz specjalisty ds. wdrożeń systemów IT i specjalisty helpdesk. Na które stanowisko aplikowałeś? Powiesz coś więcej o warunkach jakie zaproponowali na rekrutacji bo chyba jesteś zadowolony. Byłeś na dwóch etapach czy jest tylko jedno spotkanie?

Ziomek

Miałem rozmowę na stanowisku młodszego officera AML. Nie podobało mi się, że manager przeszedł na Ty. To nie jest profesjonalne. Ja rozumiem, że takie ma podejście, ale jest coś takiego jak savoir vivre.

AN
@Ziomek

No to chyba jest kwestia gustu a nie rzetelna opinia o pracodawcy. W wielkich korporacjach juz dawno odeszlo sie od Paniowania

Ziomek
@AN

Ale to nie jest wielka korporacja i jesteśmy w Polsce

Edyta
@Ziomek

A to nie można było powiedzieć że Ci to nie pasuje? Chyba by zrozumiał że nie chcesz w taki sposób rozmawiać?

Masz Nick Ziomek a na Ty nie chcesz przejść :D Paniczu

@Paweł

Widocznie mu nie pasuje. Ty tu pracujesz i wiesz że panuje taki zwyczaj że wszyscy mówią sobie na ty? Ciekawe czy do kierownictwa też można się tak zwracać.

A.
@Ziomek

Z tego co kojarzę, to nie było w ogóle takiej rekrutacji w 2022 roku. :)

pracująca
@Jan

a widzisz można i do kierownika się zwracać na TY. W tej firmie nie ma spiętych gaci jak w większości i pomimo możliwości mówienia na TY każdy ma do siebie szacunek i nie prowadzi to absolutnie do nadmiernego rozluźnienia atmosfery w pracy.

Magda

Miło wspominam dobrą atmosferę, jaka panowała. Szczególne pochwały należą się Pani, z którą miałam szkolenie. Bardzo merytoryczna i przyjazna osoba oaz działowi kadr za podejście do pracownika.

Ciekawy
@Magda

A z czego to szkolenie?

Sławomir

Co to za sytuacja, no i co z reklamacją, oraz zwrotem pieniędzy? Chyba mają odpowiednie i sprawnie działające procedury?

Nie rozumiem pretensji o prace na zmiany jeśli się na taką aplikuje. Nie rozumiem też pretensji o lojalkę na wybrane przez siebie szkolenia. Jest to w sumie duża firma, mocno rozwijającą się. Ogrom technologii, który daje pole do rozwoju. Atmosfera jaka panuje w pracy jest przyjemna i osobiście nie narzekam. Płacą też dobrze i współmiernie do umiejętności oraz wykonywanej pracy.

Łucja

Tu z tymi pretensjami o lojalkę akurat może chodzić o to, że w tej firmie widocznie może tego wymagają odnośnie jakiegoś szkolenia, gdzie w innej tego nie robią. To może ludzie czują się przyskrzynieni przez to. Niby jakby warunki tutaj były dobre to nie powinni się obawiać, że ktoś po ukończeniu szkolenia odejdzie, prawda?

Byly

Są różne metody zatrzymywania pracowników ale lojalki za szkolenia, konferencje na rok lub dwa lata to chyba jeden z tych gorszych w tej branży gdzie rozwój jest podstawą.

Ilona
@Byly

A czym są te lojalki za szkolenia? Nie jestem w temacie. To jakiś dodatek do wypłaty czy jak?

Ziomi
@Ilona

Lojalka to inaczej umowa zobowiązująca Ciebie do zwrotu poniesionych kosztów, które zostały przeznaczone na Twoje szkolenie. Z reguły z każdym kolejnym miesiącem jest ona proporcjonalnie pomniejszana od daty jej podpisania.

Ryszard
@Ziomi

A to jest duża kwota tego szkolenia?

Ziomi
@Ryszard

To zależy od kosztów szkolenia, z reguły amortyzuje się to w trackie 1-2 lat.

Na jakiego przedzialy zarobki może liczyć Mid Fullstack w dziale programowania? Będę wdzięczny za odpowuedz

Marlon

O, to ja podbiję to pytanie, bo widzę ze jest oferta na deva PHP, fajnie byłoby wiedzieć ile można się spodziewać?

@Były
@Marlon

Na MIDa to zalezy jakie masz doświadczenia zwłaszcza przy sporych systemach z dużym ruchem to spokojniej możesz powyźej 10k brutto mowić.

Doh

Czy można pracować zdalnie na stanowisku ds. obsługi klienta albo helpdesk?

@Doh

Tak

@Doh

Tak, w obsludze klienta, obecnie mozliwy wybor 3 trybow pracy, z biura, w pelni zdalnie oraz hybryda. Aczkolwiek, opcje dostepne po 1-2 miesiacach szkolenia w biurze. Na ten moment firma powoli wraca do biura, lecz nadal 90% pracownikow zdalnych.

Jan

Tego typu sytuacje oczywiście nie powinny mieć miejsca. Czy mimo tego rekrutacja przebiegła pomyślnie? Jakich kwalifikacji od Ciebie wymagano i jakie warunki pracy zaoferował pracodawca? Takie informacje przydadzą się innym osobom szykującym się na rozmowę kwalifikacyjną.

do Jacek

to ciekawe bo w PayPro nie ma kadrowych...

Oczywiście że są...?
@do Jacek

Oczywiście że są...?

Klara

Jakie są zarobki na stanowisku konsultanta Infolinii? Czy ktoś może opowiedzieć jak atmosfera i jakie szanse rozwoju, awansów etc?

Aneta
@Klara

Też mnie to ciekawi, podpisuje się pod Twoim pytaniem. A powiedz, aplikowałaś już do firmy PayPro może? Bo jeśli tak, to chętnie się dowiem, jak to u nich jest z informacją zwrotną itp. Jeśli tylko możesz, to odpisz i napisz jakieś szczegóły.

Zostaw merytoryczną opinię o PayPro S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w PayPro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PayPro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayPro S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PayPro S.A.?

Kandydaci do pracy w PayPro S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.