Opinie o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER PLUS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

obecny

Maja, ja pracuje w tej firmie już ponad 10 lat i nie narzekam. Umowę mam na okres stały i z tego co wiem to tak jak kolega napisał wcześniej, trzecia umowa jest na czas nieokreślony (umowa na czas określony jest max na 3 lata). Jeśli uważasz, że 6 lat to długo to się mylisz. Niektóre firmy nie dają nawet takich umów, a tu przynajmniej wypłata jest na czas i wszystko na papierze a nie pod stołem. Poza tym, nie wiem czy masz doświadczenie w sprzedaży części, ale jeśli nie masz to wyszkolenie niedoświadczonej osoby to nie jest tak hop siup - trzeba trochę czasu, i nie mówię tu o 5 miesiącach czy nawet o roku. pozdo

czyli wychodzi,ze umowe na stale dostaje sie dopiero po szesciu latach...

były

Umowy na czas nieokreślony w tej firmie nie dostaniesz NIGDY , maksymalnie daja na 10 lat.

lol
@były

Co ty wypisujesz były. Na tą chwile Suder nie daje już umów na 10 lat, maksymalny okres to 3 lata. Trzecia umowa zawarta z tym samym pracodawcą musi być już na okres nieokreślony (ja już taką mam). pozdro

miejsc brak

W Grudziądzu niestety nie zapotrzebowania (3-ch kandydatów na jedno miejsce). Co do Gdyni to też jest kpl. więc trzeba czekać - moze kiedyś coś sie zwolni.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik w Dziale Wsparcia Sprzedaży
mm

nadgodzin nie ma a jak są to 1do 1 oddają wolne

były pracownik(na szczęście)
@mm

Nam za nadgodziny (inwentaryzację) nic nie zapłacili,ani wolnego też w zamian nie zaproponowano. pozdrawiam

pan trąbeczka

co do proponowanych pieniędzy to wdze że warunki są bardzo dobre, dlatego chętnie podejmę u nich pracę jak najszybciej. jeśli oczywiście będą chcieloi mnie przyjąć. no właśnie, a jakie mają precyzyjnie wymagania wobec nowych kandydatów których reklrutują? napiszcie tez prosze jak u nich wygląda sprawa z nadgodzinami, oksik?

jak tam,BOŁTRUKIEWICZ?

wyrobiłeś chociaż JEDEN RAZ marżę,odkąd ,,stawiasz na nogi'' oddział w Gdyni?? :))) prezes już pewnie szykuje specjalną premię...

diskotek

smiechy chichy moich znajomych, ale na dzien dzisiejszy oto jest taka masakra z praca ze nie wiem co dalej z tym zrobic. juz chyba koniec zaraz bedzie ze mna jak po raz kolejny nie zaplace nic a nic za rachunki. tutaj myslicie ze latwo daja prace czy niestety nie ? pomozcie bo mi na trpawde potrzeba tego.

Mm

Słupsk to patola kbks to parówki foliowane po 3 latach pracy sam odszedłem razem z całą załogą splus i teraz jest ok pracuje u konkurencji i nie dajemy im wytchnienia z 25000 marży robią ok 14000 i mają za swoje a tak jak czytałem wcześniej w tej firmie można stracić pracę za czyjeś widzimisię a po rozmowie z Boguszem stwierdził że tez by za te pieniądze nie pracował .

byly pracownik

Wypłaty zostały zmniejszone dokładnie o 20% , stąd własnie ta informacja, kolego. Pozdrawiam

do k

I nie narzekaja,ze maja obciete te zarobki o 20% ? Co za wyjatkowo wyrozumiali pracownicy . . . :)))

w Gdyni dalej kibel...

Nic sie nie sprzedaje-i nic dziwnego,wszystko na jutro,badz pojutrze,a do tego drozej niz u konkurencji(plus jeszcze oplata za kuriera:).Wystarczy przejsc na druga strone ulicy,by miec lepsze,taniej i na miejscu. Kiedys mocnym ,a wlasciwie JEDYNYM ATUTEM oddzialu Gdynia byli dobrzy sprzedawcy,ale te czasy minely bezpowrotnie...

he?

tzn. w Gdyni czy w Grudziadzu?

k

aha i z tego co wiem to na zarobki nikt nie narzeka

k

teraz jest całkiem miła atmosfera.chlopaki wporzo i co najważniejsze inny kierownik!miła i rzetelna obsługa i w razie potrzeby nie ma problemu żeby dowieźli coś na miejsce awarii.polecam

były

Podobno ludzie przychodza na okres probny i odchodza sami . Na sklepie zostaly tylko trzy osoby,w tym kierownik ,o ktorym mowa powyzej . . .

Jest oferta pracy w Suder Plus w oddziale w Gdyni. Czy są może tu obecni pracownicy tej firmy aby powiedzieć szczerze jakie panują tam warunki ?

zawiedziony pracą w firmie

4 osoby opuscily zespol,ktory liczyl 5 osob - to rzeczywiscie dosc wysoki odsetek... i to w czasach,gdy tak trudno w Polsce o jakakolwiek prace.Nikt bez powodu by sie na to nie zdecydowal...

boltrukiewicz w Gdyni

Odkad pare miesiecy temu zaczal kierowac oddzialem w Gdyni,jedna osoba zostala zwolniona,natomiast trzy zdecydowaly sie odejsc same...

zasluga boltrukiewicza

Oddzial w Gdyni ma obroty niskie jak nigdy dotad,wielu klientow sie odwrocilo.Chyba dostanie od centrali jakas specjalna premie... :)))

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER PLUS SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w SUDER PLUS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER PLUS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER PLUS SP. Z O.O.?

SUDER PLUS SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 36 ocen.

SUDER PLUS SP. Z O.O.