Opinie o Lumag Sp. z o.o w Budzyń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lumag Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lumag Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumag Sp. z o.o w Budzyń

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Lumag Sp. z o.o i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Naprawdę aby dostać się na specjalistę ds. eksportu wystarczy angielski na poziomie B2? Nie żeby coś ale w opisie wymagali przy tym minimum 3 lat doświadczenia w handlu międzynarodowym. Jeśli tak to są organizowane jakieś szkolenia, żeby na spokojnie mieć pełne C1?

Nowy Nowy wpis

Dzień dobry bardzo często wisi ogłoszenie na dział mieszalniczy proszę o jakąś opinie pracownikow pracujacych tam na dziale, ogłoszenie jest fajnie napisane ale chyba tak fajnie nie jest skoro non stop jest powielane . Proszę o jakieś opinie

Czy każdy handlowiec ma te sama podstawę niezależnie od kompetencji? W tej aktualnej ofercie piszą, że wymagają minimum 3 lat doświadczenia, zastanawiam się co jeśli kandydat ma więcej. również jako mile widziany został wskazany język niemiecki lub francuski. Zawyżą cokolwiek?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier ds. Zakupów w firmie Lumag Sp. z o.o? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Myślałam o zatrudnieniu się jako specjalista ds. eksportu już kiedyś ale wiem ze oferta mnie ominęła, myślałam ze cos tu będą o niej pisać ale komentarze są dość dawne. Bo sprzed minimum roku. ustosunkujecie się do tego tematu szacunku? W czym rzecz? I ile tak z ciekawości teraz na tym eksporcie się zarobi?

Były

W tej firmie Najkorzystniej być na L4 albo się zwolnić.Euro pejskie z naciskiem na pejskie standardy pracy za głodowe pensje zero szacunku dla człowieka ..

Go

Najlepszy kierownik złożył wypowiedzenie w tej firmie dobrze to już było...

Danuta
@Go

A z jakiego powodu tak się stało? Coś nie tak, że ludzie się zwalniają? Na jakim poziomie macie zarobki?

Edi
@Danuta

Zarobki na poziomie 3500-3700 w systemie pracy 3 zmianowym. Obsługujesz maszyny na których się (usunięte przez administratora) oraz nie możesz pomylić bo twoja pomyłka powoduje ze wadliwy towar trafi do odpadu (szlifierka)lub w najlepszym przypadku do poprawek(tampodruk). Od maszyny możesz odejść do wc lub napełnić kubeczek z wodą przy dystrybutorze. Każde inne odejście od maszyny 1 upomnienie 2 nagana 3 wylot z pracy. Szefostwo zapowiedziało że podwyżek niema i nie będzie tak więc niema co się dziwić że ludzie odchodzą. Atmosfera w pracy bardzo kiepska szefostwo oraz kierownictwo czepia się przysłowiowo o byle G. Niema co się dziwić że ludzie odchodzą do firmy produkującej osłonki. Tutaj niema już nic ani szacunku do pracownika, ani pieniędzy ani dodatków na święta czy urlopowych. Zero motywacji.

Grażyna
@Edi

To były dodatki na święta i je zabrano? A przerw też nie macie skoro nie można odejsc od maszyny?

DawidA

A jak wyglad praca na utrzymaniu ruchu? Zarobki, wymagania itp?

Bolo
@DawidA

Dobra praca dla ludzi ktorzy poza praca nie maja innych zajec. Weekendowe dyzury pod telefonem - nie mozesz nigdzie wyjechac dalej tylko siedzisz w domu i czekasz az zadzwonia po ciebie oczywiscie za darmo. Kase dostajesz tylko jak ciebie wezwa. Jak lubisz totolotek to masz pole do popisu: czasami siedzisz pare godzin, a czasami siedzisz po 12 godzin - czesciej to drugie. Zmieniasz recznie ciezkie formy w smarze i syfie wdychasz caly pyl przy czyszczeniu filtrow naprawiasz czesto maszyny ,,,byleby szly,,, czyli wd40,kontakt spray itp bo firma oszczedza na czesciach. Czeste zmiany w grafiku,,, czasami dowiadujesz sie w czwartek ze w piatek schodzisz z nocki i idziesz na druga zmiane, ciezka atmosfera ,,, kazdy jedzie na kazdego szczegolnie uzytkownicy palarni.

@Bolo

ktos sie zgadza na dyzur weekendowy za darmo , powaznie tak jest? ciezko mi w taka sytuacje uwierzyc ze ktos bierze prace do domu bez zarobku ?

Praca

Dzień dobry szanowny pracodawco dlaczego zatajacie na jakie zarobki można u was liczyć? Jest to chyba Najbardziej kluczowy aspekt w wyborze pracy?! Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Lumag Sp. z o.o? Chodzi o pracę jako Elektromechanik, takie ogłoszenie jest na Praca.gov.pl 15 listopada.

Bolek

Tam nie ma żadnych benefitow ani socjalu.

Zainteresowana

Jak wygląda praca przy pakowaniu??

Majsterek
@Zainteresowana

Ty się nie pytej tylko do roboty, Mamusia wygania do pracy to chlebaczek że sobą i zapraszamy :)

Brc
@Zainteresowana

Brak słów odpuść sobie

Truci

Ta firma jest bardzo niesprawiedliwa w kwestii zarobków dla starych pracowników i ich kompetencji. Pewne jest to że nowy pracownik będzie zarabiał około 100 złotych mniej od pracownika ze stażem 10 lat co wywołuje już lawinę śmiechu i tego jak bardzo pracodawcy nie chcę się bo żyje w innym świecie gdzie zarabia tyle żeby go było go stać na odłożenie na przyszłość a my możemy o tym zapomnieć. Nie ma w tej firmie żadnych szkoleń ani podnoszenia umiejętności bo według nich od 2-4 operatorów im wystarczy którzy będą odpowiedzialni za całą zmianę, chcą by się wykończyli fizycznie i psychicznie. Nie ma żadnych paczek ani bonusów. Premia jest zależna od szefa produkcji, za godziny nocne płacą mało i dodatkowo mamy sporo nadgodzin w tej pracy co jest bardzo pokrzepiające bo tylko przez pracę na nadgodzinach możemy sobie coś dorobić według pracodawcy. A teraz nowi pracownicy uważajcie latem bo na hali 38 stopni to norma plus pył który znajduje się na całej hali i płucach już każdego z nas bo ich hala nie posiada dobrej wentylacji.

@Truci

Raczej sam sobie zapracowałeś, że jesteś tak nisko frustrato :) co ty masz za kompetencje?? Szef kiedyś powiedział że pączek w tej firmie nie będzie i po co to ludzie piszecie? Nie podoba się to do Kabat, a nie jakieś żale (usunięte przez administratora)

Lubię zapiera...

Pracownik.. Widać że jesteś z administracji skoro tak piszesz. Lekko jest pracować u was a nie na hali. Zapraszam pełne lato 39 stopni jak nie więcej i naprawdę wymogi bardzo duże, nie wszystkie działy ale jednak!!! W klimie siedzi się bardzo spoko i rzadko wychodzi bo w sumie po co skoro ma się wszędzie szarych ludzi co odpowiadają i można im doje... Wiadomo o co chodzi. Firma się rozwija ale jeśli chodzi o ludzi to bardzo kiepsko dbanie. Tak samo z zasobem wiedzy pracownika totalnie niczym się nie różnisz od nowego może 100 więcej :-)

Pracownik3

Jeśli szukasz pracy w normalnym zakładzie to ten zakład nie jest dla ciebie w skrucie. Praca 3zmianowa za 2700netto jeśli przcujesz cały miesiąc i premia jest w miarę możliwości zero dodatków czyli social paczki itp. W tym zakładzie masz nadany numer i tak cię traktują jeśli by mogli to by Ci go wytyatulowali na czole jesteś nikim i niczym masz zapirniczac a jak cie kierownik złapie na gadaniu straszy naganą np szłapka. Praca ogólnie ciężka stoisz 8godz w jednym miejscu na pakowaniu ciężarówki operator cioty jedne napierniczaja bo się kierowników boją i tak odbierasz kilka ton jedna ręką. Atmosfera jest masakryczna każdy (usunięte przez administratora) każdego co niektórzy zachowują się jakby byli właścicielami jest tam jeden taki ogólnie nie byłem z nim na zmianie ale można się na słuchać o nim chyba każdy będzie wiedział o kogo chodzi Adrian P. Ale pomijając to ja bym tam nie chciał przepracować ani jednej godziny nie dbają o pracowników nie ma podwyżek co roku nie ma nic bardzo nudna i monotonna praca na szczęście że już mnie tam nie ma. Tak że jak chcesz tam pracować zastanów się 2 razy bo 2700 minus dojazdy to szału nie robi

zainteresowany

szukają może handlowców?

@zainteresowany

Wiesz, wygląda na to, że w chwili obecnej Lumag nie szuka Handlowców. Na stronie firmy jest tylko jedno ogłoszenie - dotyczy ono pracy na stanowisku Operatora CNC: https://lumag.pl/kariera/ Ale może napisz do nich bezpośrednio i dopytaj - być może znajdą dla Ciebie jakiś wakat. Co Ty na to?

Jojo
@Marta

Taa wakat dobre chyba ,ze do akwarium na stanowisko kierownicze aby gnebic ludzi chyba ze jesteś lizus i dobrze zaganiasz to i podwyżke dostaniesz która ci sie nie należy, a w akwarium jak to w akwarium internet jest i dwa komputery to pasuję allegro albo gdzie wyjechać na wczasy to przychodzą do pracy opracowywać tematy :D nie ma problemu również z zaminanami np z nocki na druga zmianę pewnie wstanę jak muszę haha

Marian
@Jojo

Dobrze wiedzieć, że nic sie w tej firmie nie zmieniło :) Od razu uśmiech na twarzy sie pojawił

@Jojo

Przypadkiem nie jest to łamanie kodeksu pracy ? Trzeba zadać pytanie czy pracodawca tego wymaga? Jest to łamanie dóbr człowieka.kodeks pracy jest dość zawily i non stop cos się zmienia...

Lumag
@Jerzy

w tej firmie nie ma takiego czegoś jak prawa pracownicze , po powrocie z chorobowego dostajesz wypowiedzenie z własnej winy.

@Lumag

Czy możesz bardziej rozwinąć swoją odpowiedź?

Barlis

Jakie zawód

Jakie są warunki zatrudnienia w Lumag Sp. z o.o?

Barlis

Dzień dobry szuka o pracę że potrzebuje mi

Kuba

jak ktos szuka firmy sezonowej , w której nie można chorować to serdecznie polecam ;-)

Chudy

Praca raczej jak w Holandi czyli na sezon Marzec , Kwiecień przyjmują porobisz 3 miesiace na Najniższej cale lato w gorączce napindalasz, kierownicy czepiaja sie o byle co picia swojego nie mozesz mieć, z ukrycia jacyś ludzie z biur chodzą robia Ci zdjęcia rzekomo ze siedzisz z telefonem ( a za telefon w tej firmie masz wylot zbierają plus ) a na koniec rok zblizają sie swieta dostajesz wypowiedzenie ,i na nastepny rok rekrutacja od nowa , nie licznym udaje sie przetrwać, masz chorobowe z przyczyn losowych rownież jak byś juz tam nie pracowal tutaj tyczy sie to wszystkich, mozna sobie zadać pyatnie kto co czego oczekuje od pracy stablisnosci i szanowania czy w ręcz przeciwnie

@Chudy

Dlaczego jest zakaz posiadania swojego napoju? Skoro nie można mieć swojego picia to mam rozumieć, że pracodawca zapewnia dostęp do wody pitnej? Wyjaśnij tę kwestię, ponieważ mnie zaniepokoiła.

Chudy
@Jerzy

tak oczywiscie woda jest dostepna caly rok moze byłem jakis inny ale ta woda mi nie służyła, Ty nie mogłes butelki żywca wniesc na hale , a kierownicy pizze w godzinach pracy zamawiali ,(usunięte przez administratora) stwierdzam ,ze w tej firmie Najlepiej być na L4 pozdro mordy

zainteresowany

szukają handlowców?

Halina
@zainteresowany

Lumag chyba na chwilę obecną nie szuka Handlowców. Na ich stronie jest tylko ogłoszenie, dotyczące pracy na stanowisku Księgowego/Księgowej: https://lumag.pl/kariera/ Ale może powinieneś do nich napisać i po prostu dopytać. Jak zatem zrobisz?

walczyk

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i szkoda, że muszą mieć swoich maruderów!!!

Halina
@walczyk

Witaj! Masz może jakieś swoje, bezpośrednie doświadczenia jeżeli chodzi pracę w firmie Lumag? Z jakiego powodu uważasz akurat to przedsiębiorstwo za dobre miejsce do pracy? Na forum potrzebne są też konkretne opinie na temat benefitów, jakie oferuje dany pracodawca, więc jeżeli mógłbyś się podzielić jakimiś informacjami to byłoby fajnie.

Szeregowy

Fajne opinie aż się śmiałem sam do siebie a co do zakładu ludzie dajcie sobie luz prezes powiedział paczek nie będzie socialu nie będzie no cóż nie to nie w (usunięte przez administratora) to mam płaci marnie jak (usunięte przez administratora)ma dobry humor zrobi premie jak nie to premia w dół za zjebane klocki nie z winy człowieka cały zakład premia w dół 2700 to nie wiem czy to dobry zarobek w tej firmie a jeśli chodzi o awans hahahaha dobre sobie dostaniesz jak nie będziesz chorował więcej niż 10dni i znów (usunięte przez administratora) prawda bo przez (usunięte przez administratora)dostałem awansu 70zl netto super aż się cieszę (usunięte przez administratora)pisała tu o ludkach którzy chodzą się kąpać w czasie pracy no jasne kierownicy mechanicy automatycy tak szlachta może ale nikt nic z tym nie robi bo kto ten zakład różni się bardzo od innych zamykają cię na 8 godz i (usunięte przez administratora) tylko tyrac tyrac tyrac nigdzie nie wyjdziesz tylko siedzisz w tej duchocie i pot neci po plecach 40stopni na hali potrafi być latem ale tego prezes nie widzi my robole mamy je ac aż padniemy i tylko to się liczy pozdro

Opi
@Szeregowy

Ale socjal masz mleko;) nie wiem co tam jeszcze można zaliczyć, ciepla wodę?

Ejber
@Szeregowy

Jak Ci się w lumagu ciezko na krześle siedzi i pakuje klocki to szukaj szczęścia gdzie indziej. Ciekawe czy masz tyle odwagi żeby zmienić pracę, bo pisanie anonimowych opinii nie wymaga wielkiego męstwa.

produkcja
@Ejber

Tutaj chyba kierownik sie odezwał , na was też przyjdzie czas

Zostaw merytoryczną opinię o Lumag Sp. z o.o - Budzyń

• Jak się pracuje w Lumag Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Lumag Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumag Sp. z o.o?

Lumag Sp. z o.o
3.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Rogozińska 72
    64-840 Budzyń