Jenox akumulatory

Chodzież

Opinie o Jenox akumulatory

Alan

@Adam skoro dobrze płacą, to na pewno już połowa sukcesu. Szkoda, że liczą się znajomości, a nie umiejętności i doświadczenie. Ciekawe czy tak jest do dzisiaj.

Adam

firma się rozwija ale nie jest najlepiej.Moim zdaniem słaba kadra.Pracownicy są dość dobrze wyszkoleni,ale jeśli nie masz tam kogoś znajomego to ciężko się pracuje.Robi się bardzo ciasno,tylko ludzie z bliskiego kręgu kadry mają lżej.Ale jak zawsze mówie jak jest dobra kasa to jest ok.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Jenox akumulatory - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jenox akumulatory