ZAP Piastów

Piastów

Opinie o ZAP Piastów

Mik

Mam wrażenie, że warto się tym zainteresować, dobra firma

robotnik

firma stabilna dobry płatnik, pracuję tam ponad trzy lata. Ale nic za darmo bardzo ale to bardzo ciężka fizyczna robota i bardzo szkodliwa każdy pracownik {robotnik - ma we krwi ołów ( ponad 250 to norma przeważnie około 400 jakiś jednostek na ileś tak krwi) , cynk i kto wie co jeszcze} bo rodzina i przyjaciele rodziny prezesa pracujący w biurze to raczej nie! Relacje pracodawca - pracownik złe to raczej wygląda Panowie Szefowie - robole i tępaki. A jak podskoczysz to masz po premii ! a wynagrodzenie głównie jest premiowo- akordowe. Czyli jeśli podpadniesz przełożonemu tracisz kasę!!! a jak nie podpadniesz a ktoś nad tobą ma zły dzień i ma chęć to też zabierze Ci kasę np; ostatnio , za brak nakrycia głowy 200zł. za nie wiadomo co tez 200zł . teraz tj za maj 2013 za rzekomy zły skutek technologiczny przy produkcji przez 8h na jednej linii produkcyjnej (prezes twierdzi że to wina robotników a my wiemy że z gówna czekolady się nie zrobi !!! ) ale to robotnicy oddadzą prezesowi przez dwa kolejne miesiące od 1000zł do 200zł miesięcznie. !!!! czyli nie jest tak kolorowo. A tak naprawdę źle robi się od jakiegoś roku a dlaczego ??? kto to wie???

Zostaw opinię o ZAP Piastów - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Piastów