Opinie o Agro Sznajder Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agro Sznajder Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agro Sznajder Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Sznajder Sp. z o.o. w Olsztyn

dzień dobry, czy jest tu osoba, która może pracowała jako technik serwisowy w ostatnim czasie? Od paru dni jest dostępna oferta w kontekście maszyn rolniczych. , z opisu wynika, że wpasowuje się w wymagania i ciekaw byłbym ile można zarobić, ponieważ nie ma widełek. Kiedyś pisali o tym, że stawki mogą się różnić od tych na umowie… czy to prawda?

Młody Nowy wpis

Zgadzam się z innymi wypowiedziami. Miło jest tylko podczas rozmowy o pracę. Prezes udaje ze chce być fajny i miły. Później to już tylko gorzej. Zawsze pomyłka przy kwocie netto/ brutto, później jest jeszcze lepiej gdy człowiek zachoruje i idzie na L4 to premii nie ma wypłacanej za dany miesiąc taka zasada w Agro Sznajder żeby pracownicy nie chorowali. Pracowałem tam 2,5 roku. Zarząd ma pracowników w nosie dla nich liczy się tylko kasa. Generalnie nie polecam tej firmy. Gdy człowiek chce odejść to mega utrudniają żeby tylko nowa praca przepadła.

Tymek

Można od początku liczyć na umowę o pracę, czy jest okres próbny?

Easy
@Tymek

Umowę dostaniesz ale kwota będzie inna niż ustaliłeś na rozmowie kwalifikacyjnej. Standart w tej firmie

Kamila Nowy wpis
@Easy

A jak duża jest ta różnica w wysokości wynagrodzenia? Dla niektórych osób może być ono wystarczające. Zastanawiam się też dlaczego w takim razie podpisujecie umowę skoro stawka na niej Wam nie odpowiada w późniejszym czasie i są co do niej zastrzeżenia?

Michał Nowy wpis

W firmie pracuje od 3 lat. Standardowo przy podpisywaniu umowy o prace prezes myli kwoty netto/ brutto. Póżniej jest kręcenie ze źle się zrozumiało. Prezes jest osobą, która nie dotrzymuje danego słowa w myśl zasady Jak nie masz na piśmie to nie masz wcale. Prezes udaje ze próbuje rozwiązać problemy a generalnie są zamiatane pod dywan. Co do dyrektora serwisu to chyba największa pomyłka w tej firmie. Osoba nie znająca się na mechanice ani na zarządzaniu podległymi pracownikami. Raz każe robić w jeden sposób póżniej w inny i udaje ze zawsze wina klienta. Nam każą u klientów kombinować żeby tylko więcej godzin wyszło. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie. Sam planuje zmianę pracy tak jak kilku innych pracowników.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro Sznajder Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Olek

Różnica wynika z kwoty netto i brutto tylko po co takie uwagi zostawiać? Fajna firma, dobra atmosfera chyba, że komuś brakuje chęci do pracy?

Easy

(usunięte przez administratora) Żaden serwis tylko zwykły warsztat mechaniczny. W sznajderze to tylko maszyne wepchnąć a po gwarancji to za grube naprawy się nie biorą. Tylko części mogą sprzedać i olej wymienić. Porażka. Przejechałem się na tym pseudo serwisie. Serwisanci w miarę ogarnięci, ale raz rozmawiałem z kierownikiem serwisu to widać brak doświadczenia u niego w maszynach. Nie polecam.

Staszek

Słyszał ktoś czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje? jaka umowę firma proponuje na starcie?

rumcajs

Jeśli chodzi o pracę, to na 6. Prezes, bardzo sympatyczna osoba, z którą można porozmawiać i rozwiązać wszystkie tematy, nie czepia się o wyniki! Bo po prostu wie, że rolnictwo to trudny temat: raz lepiej raz gorzej. Jeśli chodzi o zarobki, to tyle ile zarobisz to tyle masz :)

Stach

Firma jak najbardziej warta dobrej opinii. Ma swoje doświadczenie ,a poza tym to dobry pracodawca więc polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Sznajder Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Agro Sznajder Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Sznajder Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Sznajder Sp. z o.o.?

Agro Sznajder Sp. z o.o.
  • Towarowa 9