Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Trelemorele

Brak słów z ta firma . 40 stopni na hali a koerownicy stana przy Tobie i bede Cie zmuszac ,zebys został na nadgodziny … Nie masz prawa sie nie zgodzic … Padnijmy moze na tej hali z wycienczenia to moze ktos sie nad nami zlituje … przerw bdodatkowych brak . Robcie nadgodziny a i tak pojdzciecie w sobote na druga zmiane do pracy … planowaniem w tej firmie to chyba sie zajmuje dziecko z przedszkola … ogarnijcie sie w koncu tam u gory bo wstyd na Tychy co tu sie wyprawia juz dawno gadaja ,ze od bosa zdala . Tu pracuja ludzie a nie maszyny!

@Michalina

Miśka dobrze mówi , warunki pracy coraz gorsze Nie szanuje pracowników i samego siebie

@neutralny

kiedyś to było miło pracować w tym zakładzie mili ludzie majstrowie to zależało od układów (pikniki zakładowe było miło a teraz sie zapomina o weteranach na 25 lecie zakładu i 20latch pracy piękny gest dyrekcji dla byłych pracowników brak Byłego Dyrektora powodzenia dla załogi i dyrekcji

@My

Z tego co tutaj przeczytałem to obecny szef dużo różni się od poprzedniego. A czemu były dyrektor odszedł z firmy, skoro był tak lubiany? Co teraz takiego się dzieje, że wspominasz o aferach?

Jak wygląda rekrutacja? Jakieś przykładowe pytania podacie?

@Produkcja

Mnie z kolei ciekawi, czy jest możliwość rozwoju zawodowego? Bo o awans, sądząc po innych opiniach, może być trudno. Co w takim razie motywuje pracowników Bos Automotive Products do wydajnej pracy? Z tego, co pamiętam, firma była w 2022 w czołówce rankingu pracodawców z branży motoryzacyjnej w Polsce (stworzonego przez Polski Instytut Badania Jakości). To wyróżnienie chyba nie wzięło się z powietrza?

Titi

Co jak co ale nie raz się widzi jak to na deskach kolesie się "Opieprzają" a szczególnie dwie osoby..... A co do Pani Wioletty to bardzo sympatyczna osoba i podziwiam że potrafi Ogarnąć ten cały bajzel i mieć głowę na karku zawsze podejdzie porozmawia, pośmieje się takich Majstrów się ceni :-)

Nikoś Nowy wpis

Odporność na stres i dyspozycyjność, to dość szerokie pojęcia. Poza tym, mają swoje granice. Dlaczego więc umieszczono je w ogłoszeniu na Technologa - Inżyniera procesu? W jakich godzinach się pracuje, i z czego ten stres się bierze?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Co, ale po co te rewizje. Co można wynieść z firmy i czy na tej podstawie firma zwalnia, jak coś znajda albo jak ktoś nie chce pokazać torby? I czy taki przepis o rewizjach jest wpisany w regulamin pracy, który pracownicy musieli zaaprobować?

Pracownik 321

Wspolczuje wszystkim ,ktorzy trafia na podmontaz do liderki Magdy. Z gory zostanie obsmiany,obgadany na palarnii ,wyzwany od niewiadomo kogo. Ta liderka to jest jakas porazka . Zero profesjonalizmu. Czlowiek zmeczony praca i noezadowolony ze swojego zycia ,ktory musi przelac swoje niepowodzenia i frustracja na pracowników. Zenada!!!

Pracownik321
@Pracownik 321

Trafiają tam niestety wszystkie te osoby z produkcji które albo nie dają rady albo są problematyczne, leniwe i nie widzące problemu w sobie

@Pracownik 321

Czy spotkalaś się w bos na produkcji z profesjonalnym podejściem?Przecież tam jest nie ważne jak ludzi traktują,ważne że plan schodzi.Jedna Pani majstrowa,stoi nad swoimi dziewczynami i liczy kroki,żeby tylko norma zeszła, nawet jak mają awarię,problemy,to norma musi zejść.Ta kobieta przechodzi samą siebie.Co do podmontażu,to znam dwie takie lideki, pierwsza wyżej wymieniona i jest jeszcze jedna najjaśniej świecącą gwiazda.

Qwerty
@Info

Tak jest dokładnie majstrowa kroki liczy i plotkuje i tego dyrektor nie widzi?O nim tez plotkuje.

@Qwerty

No a co z udzielaniem pomocy, dbaniem o sprawną organizację pracy i odpowiednim rozdziałem obowiązków? Jak to wychodzi tym, którzy są liderami? Z jaką pomocą bym się zetknął, jako nowy pracownik?

Info

O jaką pomoc pytasz?Nowym pomagają z reguły pracownicy,liderka przeważnie wybiera inny ring,żeby nie musieć się,,użerać",bo wiadomo z nowym będą opóźnienia, one nie mogą sobie pozwolić pracować do końca, choć za to biorą pieniądze.Liderki umywają ręce od wszystkiego,wybierają sobie ludzi z którymi pracują, żeby szybko skończyć. O sprawiedliwym podziale nie ma mowy,jedni ciągle np.na volvo inni tylko na NQ.Wychodza na ringi te same osoby,jakby inni się nie nadawali do pracy,mimo interwencji kierownictwa nic z tym nie robią. Taki jest sprawiedliwy podział pracy.

@Info

A czy Ci pracownicy, którzy pomagają nowym mają lepiej za to płacone? Jak liderki wyrobią się z pracą szybciej niż kończy się sama praca to idą wtedy do domu? W ogóle takim liderem można zostać poprzez awans czy biorą tylko ludzi spoza firmy?

Ifo

Pracownicy z tego tytułu nie mają żadnych dodatkowych pieniędzy,nagrodą jest praca do końca zmiany(z przymrożeniem oka).Liderem raczej zostaje się przez awans wewnętrzny,bo musisz znać proces produkcji.Liderki oszczędzony czas poświęcają na plotki.

@Ifo

Nie bardzo rozumiem, tak tu narzekacie na liderów, a próbowaliście zagadać szefostwo w tej sprawie? Każdy ma jednak nad sobą jakiegoś przełożonego i powinno się rozmawiać o problemach. Jaka ewentualnie jest reakcja na zgłaszanie takich sytuacji? Jest perspektywa na poprawę tych relacji?

Info

Domyślam się żeś swój, więc sprawa wygląda tak.Jeśli zgłaszasz problem kierownikowi zmiany,to tak jakbyś grał w squasha. Piłeczka odbija się od ściany i zamiatane jest wszystko ,,pod dywanan".Niektórzy kierownicy nie nadaja się na to stanowisko.Gdyby ktoś z góry chciał rozmawiać indywidualnie z każdym z pracowników bez świadków myślę, że dużo by wyszło co się dzieje i jak niesprawiedliwie traktują pracowników.

O. Nowy wpis
@Info

Kto pracuje wiele lat w tej firmie to wie że biurowi robią wszystko by nie pracować. Taka jest prawda i zawsze tak bylo. Kawa, plotki i wzajemna adoracja gdy siedzisz w biurze. Mają czas by stać i plotkować na hali i palarni ale do pracy wołami nie zagonisz. Dla nich najważniejsze jest by norma była zrobiona oraz żeby pracownik był tani. Ciągle te same awarie maszyn nie przeszkadzają. Ich nowe pomysły maszyn tylko robią postoje. wiadomo że firma kieruje się w ukraińską stronę polak nie ma czego szukać i wierzyć na dobry zarobek.

@O.

Te maszyny to w jakim są stanie i czy dział utrzymania ruchu daje radę je naprawiać? Czy te awarie wpływają na wysokość zarobków, ponoć jakieś normy macie, a jak norma to pewno i premia?

Nikt

(usunięte przez administratora) zakład już niedługo będzie cały Ukraiński, super robicie !!!! Teraz Polak będzie zwykłym robolem nic nie wartym (chociaż i tak nie jest nic wart w tej firmie za te śmieszne pieniądze) a Ukrainiec będzie ceniony i wszystko im będzie wolno tak jak do tej pory.

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda rekrutacja? Jakieś przykładowe pytania podacie?

Agata

A atmosfera w zakładzie ogólnie jaka jest? Współpracownicy są ok? W ogóle to jest praca zmianowa czy stałe godziny są? Możesz dać znać?

Majka
@Agata

Ogólnie to pracownicy robią złą atmosferę , są zawistni , jeden drugiemu by wbił nóż w plecy , udawane koleżeństwo i skarżenie do biura na współpracowników. Ale na forum smarują dyrekcję i obwiniają wszystkich żeby siebie wybielić. Nie polecam

@Majka

Na co tak skarżą? Rzeczywiście jest na co czy tylko jakieś plotki idą dalej? A taka osoba której nie ma co zarzucić i która porządnie pracuje ma tu szanse na jakieś premie albo awanse?

Dorota
@Monika

Jeśli awans itp to tylko rodzina, lizusy albo bliska relacja...

Jak w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska? Czy są problemy z planowaniem urlopu?

Odpowiedź

Praktycznie nie ma takich możliwości. Dla kobiet tym bardziej.

Kubi
@Odpowiedź

Dlaczego dla kobiet tym bardziej nie ma takich możliwości? A co z umiejętnościami, doświadczeniem, stażem pracy? Jak motywacja, by podnosić swoje kwalifikacje, dawać z siebie więcej, niż się nieraz chce? No chyba, że pozostaje cieszyć się kasą, jaką ta praca daje?

B.

Raz na 5-10 lat jedna z produkcji awansuje do biura. Urlopy decyduje kierownik nie ty. Zapomnij o planowaniu terminu tez po świętach w grudniu trzeba być w pracy.

Ksenia
@Monika

Na to nie licz.Nikt z ,,góry"nie widzi jak pracujesz.Liczy się słowo lidera,jak z liderem źle żyjesz masz po robocie.Kierownictwo wszystkiego się boi zasłania się następnym kierownikiem,dyrektorem.Nikt się za Tobą nie wstawi .Sumując cenią i szanują(usunięte przez administratora),i lizusów,donosicieli itp.

Małgosia

Znaczy preferują rekrutacje wewnętrzne albo z polecenia? Mocnych słów używasz, ale ja już pracowałam w kilku firmach i po prostu funkcjonowało coś takiego jak rekrutacja z polecenia kierownika np., to nie było nic dziwnego. A z zewnątrz nie ma opcji wskoczyć od razu na wyższe stanowisko?

Wiolka

To prawda po trupach chce bić punkty u dyrekcji a z drugiej strony plotkarstwo i brak lojalności. Jak to po rodzinie.

Kora

To nie głupoty lider decuduje o wszystkim

Ilona
@Dorota

Ale że serio? Czyli nie doceniają pracy a tylko swoje prywatne upodobania? Z premiami tak samo czy tutaj chociaż można na sprawiedliwość liczyć? I jak już to czy premie można dostać co miesiąc?

Produkcja
@Michał

Czy sa w ogole przyjecia na produkcje?Jaka jest atmosfera w pracy?

Mirka
@Produkcja

Mnie też interesuje ta praca na produkcji. Szczególnie, to czy wiecie, czy jest szansa pracować tu tylko na pół etatu? Czy biorą jedynie na cały etat? Produkcja pracuje też w dni świąteczne np. Wielkanoc lub regularnie pracuje weekendami??

Nieznana

Hmm... Jestem ciekawa jakie podwyżki będą w nowym roku skoro Krajowa wzrośnie ???????? ale na co tu liczyć przecież UKRAINA i INNE NOWE OSOBY co kompletnie NIC NIE POTRAFIĄ ZARABIAJĄ WIĘCEJ I SĄ BARDZIEJ DOCENIANE NIŻ CZLOWIEK CO ROBI 7,10,15,20 ITP LAT..... A i niech sobie popatrzą dobrze na ludzi z niektórych zmian co Czyszczą rury ( w sumie robot czyści) jak łażą bez przerwy po hali i zagadują innych ludzi którzy ciężko pracują a tym z Rur się nudzi i (usunięte przez administratora) robią podpierają się na innych ringach.....a zarabiają tą samą stawkę co każdy. To samo na deskach wielce ludzi potrzebują do roboty kobiety z produkcji idą na deski a Oni ? STOJĄ W KÓŁECZKU I (usunięte przez administratora)GŁUPOTY ALBO ŚPIĄ... Ale(usunięte przez administratora) każdy majster ma to w (usunięte przez administratora) i nic z tym nie robi

Nieważne

Ludzie sami roznoszą plotki zamiast się zająć własnym życiem i własnymi problemami. Ledwo coś się powie na początku hali to już na końcu jest wiadome co się działo mimo tego że jeszcze z 10000 razy zostanie ta Plotka przekręcona. Taka jest prawda każdy wierzy w to co chce a nikt się nie zapyta wprost danej osoby o co tak naprawdę chodziło tylko wymyśla każdy własne teorie spiskowe. Na każdej zmianie coś jest, żadna zmiana Nie jest idealna i nigdy nie będzie. Zawsze będą wzloty i upadki, te dobre i te złe chwile ale LUDZIE trochę Szacunku do Siebie i do Innych spędzamy tu w firmie większość swojego życia.

Titi

Jakie są zarobki na produkcji dla nowych pracowników?

Ktoś
@Ania

No właśnie, jaka jest pensja? I czy jest opcja awansu z produkcji do biura? Z czasem i może po jakiś szkoleniach, jest opcja przejścia na stanowisko administracyjne jakieś?

A2
@Ktoś

Miejsca w biurach zajęte przez rodzinę...z czego mieliby cię szkolić? Chyba z podrabiania podpisów...bo tylko kombinować tam potrafią...

Ula
@Ktoś

Czy sa przyjecia na produkcje?Jakie sa zarobki i atmosfera w pracy?

Itracę cierpliwość

To samo tyczy się firmy, która zapewnia nam ubrania a raczej ich notoryczny brak ciągłe zgłaszanie problemu do Pana na dyżurach i przełożonym i nic może fima zwróci mi za pranie ubrań w domu Nie potraficie zrobić porządku z tym

@neutralny

@obiektywny
@@neutralny

Dalej sa uklady i rodzinne i inne relacje. Nimi sobie tylko szkodzi dyrektor i opinie psuje. Kiedys bylo lepiej.

@prawda
@@neutralny

To prawda szkoda byłego dyrektora. Wtedy wszystko było lepiej. Atmosfera w pracy, majstrowie a dyrektor był z klasą i w porządku dla wszystkich nie tylko dla lizusów.

Łukasz
@@prawda

Nie bylo żadnego kolesiostwa dyrektor kierownik jak teraz. I jako CZŁOWIEK super gość szanowany i poważany.

@@prawda

Piszesz, że kiedyś było wszystko lepiej. A co się zmieniło od tego czasu? Poza kierownictwem jak wygląda atmosfera pracy?

My
@Łukasz

To był super facet.Pozdrawiamy byłego Pana dyrektora. Za jego rzadów żadnych afer nie było i takiej zawiści i fałszu.

@My

Czy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bolek

Nadgodziny są płatne, ale jak odmówisz kilka razy to kierownik wręczy Ci pismo do rąk ,że jesteś niedyspozycyjny i postraszy zwolnieniem. Musisz żyć tylko pracą...

Tośka
@Bolek

Kierownik produkcji tylko zastrasza stosuje (usunięte przez administratora)i niewybredne docinki na temat kobiet. Najgorszy i skacze kolo dyrektora zeby tu utrzymac.

She
@Bolek

Ludziom kierownik dali urlopy gdy produkcja na max a teraz kazą po 12 pracować. Siedzą na urlopie a kierownik chodzi i wrecza nadgodziny. Długi weekend też w pracy. Pewnie w biurze pusto będzie

Zło

Słyszeliście panie co po roku są przyjmowane pod firmę dostają większe stawki niż my po 8 latach Co to ma być!!! Co by było mało to się tym jeszcze chwalą!!! Podobno chcą je zatrzymać by się nie zwalniał i szły na Fiata bo tam więcej zarabiają A nas Nie chcecie zatrzymać!!! Zobaczymy czy te panie jak my się po zwalniamy będą pracowały tak jak my na 5 ringach

GorszeZło
@Zło

Nie będą pracowały na tylu stanowiskach ,bo pójdą i się poskarżą że za ciężko i znowu je przerzucą na lżejsze. Wystarczy na pierwsze lepsze ogłoszenie z olx wejść i stawka na dzień dobry jest wyższa niż tu po wielu latach pracy. Czy to nie daje ludziom z gory do myślenia? Za nic mają starych pracowników?

Belzebub
@GorszeZło

Panie z Ukrainy od samego początku są lepiej traktowane co niestety przekłada się na komfort pracy ludzie chodzą zdenerwowani , panuje nieprzyjemna atmosfera a zarobki dają jeszcze bardziej do myślenia i powodują rozdrażnienie.. niestety Bos nie docenia starego pracownika wyszkolonego praktycznie na każdym ringu, który nie narzeka i robi wszystko co mu się każe.. jeżeli dalej tak to będzie wyglądać starzy pracownicy będą się zwalniać baa już się zwalniają ale to się przełoży na prace innych bo jeżeli ktoś ma pracować z paniami z Ukrainy które nie chcą Szyc bo się nie nadają , zwijarki za ciężkie kontrola za duża odpowiedzialność najlepiej tylko klameczki.. pęknie to wszystko i wypowiedzenia poleca jak po sznurku a niestety nie nauczą panie z dnia na dzień innych stanowisk skoro po roku czasu i tak nie chcą się wszystkiego nauczyć .. Pracy wszędzie pełno

Lsu

Ktoś się orientuję kiedy będzie głosowanie na przedstawiciela pracowników?

Henia
@Lsu

A to ciekawe, nie znam takich głosowań. A jak ono wygląda technicznie? Jest urna i kartki do głosowania papierowe? Czy jakie elektroniczne głosowanie? I kto może głosować, każdy pracownik, nawet z krótkim stażem?

Ukp
@Henia

Głosowanie odbywa się na kartkach i zostawia się je w skrzynce dla kadr z tego co pamiętam Fajnie bybylo jakby jeszcze pytania do dyrektora można było zadawać w taki sposób

Bożena

A co to za nowe normy? Właściwie to rozważałam tutaj aplikacje ale stwierdzenie, że na budowie mają lżej mnie trochę przeraziło. Te zmiany zostały już wprowadzone? Poza tym może ktoś powiedzieć czy firma preferuje jakiś konkretny wiek pracowników?

Trelemorele

...
@Trelemorele

To się zamień z Simonem jak jesteś taki mądry albo zwolnij. Ale fakt, swoich nielojalnych kierowników powinnien dawno wymienić.

Klima
@Trelemorele

Oni mają to gdzieś że ty pracujesz w 40 st.oni siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach większą część niepotrzebna ale staną w 10 os i rządzą bez sensu potem szybko wracają do siebie bo za gorąco Simon weź trochę i ulituj się nad swoimi pracownikami dzięki nim masz godne życie .Ludzie to nie roboty .

@...

Głupie żarciki za jego plecami to standard.

Michalina

A co mnie jego opinia obchodzi co to prezydent sam sobie opinię niszczy już kilka lat temu zaszalal .Teraz wyzyskuje sorry ale stary dyrektor szanował szaraków a ten tylko wycisnąć jak cytrynę .

Klima

W firmie Bos już nich niechce robić kiedyś nie było problemów z nowymi pracownikami a teraz sami Ukraińcy i myśla że nimi załatają wszystko

@...

A ty co (usunięte przez administratora) szefa sam się zwolnij bo pewnie jesteś jednym z nierobów co kawkę robią rano wyjdź popracuj na ringu wtedy pogadamy studenciaku po zaocznych .

Żenada
@...

Wiesz co siedzi juz u siebie zarabiaj te 8 tys miesięcznie i się nie udzielaj policzyć z tylko ile ty jesteś produktywny do tego co zarabiasz.Bo ja bym ci nawet 2 tys wypłaty nie dała .

Aga

Z czym zaszalał?

@Aga

To wszyscy wiedzą

Blada

Nie wiem na co czekacie ? Zwolnić się, spróbować gdzieś indziej - wszędzie banery że przyjmą do pracy. Po 7 latach masz 150 zł więcej niż pomarańczowe które miotły nie łapią wymyślają co mogą robić a co nie kręcą nosem i Cię(usunięte przez administratora) . To co się męczyć ? Piszecie a nic nie robicie. Serio myślicie że dyro ma czas czytać Wasze wypociny i tym bardziej się nimi przejmować ? Coś zmieniać? Najwyraźniej macie pojęcia jak działa ta korpo.

Zorro
@Blada

Po co się męczyć niektórym to jednak zależy ... jeszcze .A temu jeszcze piszą bo myślą że ktoś się opamięta w tej firmie to jest jedyne forum gdzie naprawdę można się wypowiedzieć. Dyro powinien jednak czytać takie fora ile to zajmuje 10 minut może by wiedział co się dzieje w firmie .

Wrr
@Zorro

Dyro nie wie co sie dzieje w firmie a problemy osobiste odbijaja sie na firmie.

Fgh
@Wrr

Cała prawda,kazdy się boi odezwac a problem jest i kazdy widzi.

@Fgh

Ja tu nie pracuję i nie wiem o jakim problemie piszesz? Możesz opisać sytuację i warunki pracy? Bo jak inaczej wiedzieć, czy szukać tu pracy i jak by tu mogło być, czy z ludźmi czy z kasą?

Krzychu
@Adam

Z kasą słabo chyba ze chcesz dostawac troche ponad najnizsza krajowa Kierownictwo raczej ok Dyro po przejściach i to widać w firmie kiedys był ok rodziny szkoda ale moze sie pozbiera i naprawi tego mu zyczymy.

@Krzychu

No to oby tak było z dyro. A duże trzeba mieć kwalifikacje, by przyjęli do roboty, czy robią mocny przesiew na rekrutacji? I jakie system zmianowy w firmie funkcjonuje?

Kierownicy
@Krzychu

Chyba nie wszyscy sa tacy ok. Rafał czasem wku....ale jest ludzki majsterowa tez. A Dyro stracił chyba u wszystkich po aferze i prawda rodziny szkoda najbardziej. Moze odzyska bo dawniej był ok i problemow nie bylo. Majstrowie dla mnie ok.

@Kierownicy

W takim razie kto nie jest ok? Skoro piszesz że nie wszyscy są ok. Jak z atmosferą wśród współpracowników? Zgrana ekipa tutaj pracuje?

Mali

Jak wygląda praca w Bos? Serio tak traktują ludzi?

Średni
@Mali

Serio pytasz na takim forum gdzie ludzie tylko się żalą i oczekujesz wiarygodnej odpowiedzi . Przecież tutaj nikt nie napisał pozytywnej opinii , ludzie dalej tam pracują , jak były zwolnienia to każdy się bał czy go zostawią. Wiec bez tragedi, zakład jak każdy inny. A forum służy tylko do anonimowych żali bo tak jest łatwo.

No name
@Mali

Tzn JAK? Mobbing przełożonych, ataki współpracowników, strach przed przyjściem do pracy...nie wiem czego oczekujesz ale jest normalnie. Praca na trzy zmiany, czysto, schludnie, w miarę dobry socjal.

Serio
@Średni

Serio to ci napisze że nie wiesz o czym mówisz . Czemu się Dziwisz że nikt nie napisał pozytywnej opinii lata tu pracuje było kiedyś ok ale od około 2016 idzie ku gorszemu .

Czy ktoś z was pracuje w dziale IT i może mi pomóc? Czy zarobki w tym dziale są konkurencyjne i czy można się tu rozwijać jakoś? Poza tym jak z atmosferą, są tu jacyś fajni pomocni ludzie?

Wqurwiony

Żenada by ludzie po kilku dobrych przepracowanych latach w tej psełdo firemce dostawali najniższą srednia krajowa . Smieszne jest to ze jak NIE masz najniższej krajowej to dostajesz aneks z wielka pompą o podwyżce :) na poczatku wydaje sie o super podwyżka tylko po sekundzie uswiadamiasz sobie ze wyrownali ci place do najniższej sredniej krajowej

Lidia
@Wqurwiony

To dostajecie najniższą czy średnią krajową? Dwie zupełnie różne sprawy, najlepiej podaj całą kwotę. I co z premiami do tego?

@Lidia

Nie łap nas za słówka wszyscy wiedzą o co chodzi średnią krajową plus premie to wy macie w biurach a nie my na produkcji myślicie że macie do czyszczenia z głupkami nawet Lidia jak dodamy tzw premię za obecność i prd to mamy lekko ponad 4 tyś brutto masz całą kwotę Lidia i sieć cicho za tym biureczkiem

Agata

Ta kwota co podałeś to na ile zmian jest? Praca jest też w nocy? Dodatki jakieś są za to?

Wqurwiony

Ludzi maja w (usunięte przez administratora) i jak ktos juz wspomniał wcześniej jestes dla nich tylko numerem niczym jak w (usunięte przez administratora) roznica tylko tak a ze dostajesz "kase " by przeżyć od 10 do 1-go kazdego miesiaca na pozostale dni musisz zarobic gdzie indziej i tak (usunięte przez administratora)na okraglo padnij powstań i zwija im dalej te sztuki Zaraz pewnie beda pisac to zatrudnij sie gdzie indziej ja wam mowie cala ta kadra kierownicza to wujek ciocia kuzyn i w (usunięte przez administratora) wchodzacy lalusie jak masz problem z jednym to zgnoją cie wszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.