Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
counter
3 60 326 5 1
o jak nie my to kto

A na lamie co się wyprawia?? Aż jestem w szoku że Wasza majstrowa tego nie widzi choć jest tak bystra, a może nie chce widzieć??? Mimo że dostaje sygnały.. echo..boicie się odezwać?? Jesteście brzydko mówiąc śmieciem czy pracownikiem firmy BOS?? Że pozwalacie na to aby Liderka z ku...ami i chu..aami się do Was oddzywała?? Określenie mieć plecy to już dziewczyny nie te czasy już nawet za "du***e"nie da się nic kupić a Wy się boicie odezwać... Szok ale dawajcie się dalej jak to mówią jak sobie pościelisz tak się wyśpisz..Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku..skoro ma plecy niech idzie do biura a nie zatruwa życie na produkcji. Zastępczynię musi brać do kompa bo nie potrafi grafiku zrobić a Wy róbcie normę za dwie bo liderka nieporadna. Ale da się?? Da..Więc wszystko jest ok tylko nie atmosfera jakiej byście chciały no i wypłata...bo liderka robi 25% normy a reszta wszystko WY, MY ONi ...bo przecież ma plecy...

Tak9Nie47
Niki

Czy ktoś może logicznie coś wyjaśnić?.Dlaczego nie ma premii kwartalnej!?Przecież do tej premii była by garstka ludzi.Tak właśnie docenia się dobrego pracownika w firmie BOS.Teraz będą się zasłaniać kryzysem.Przecież obecna premia powinna być za miesiące kiedy nie było jeszcze ,,korony".Rada pracownicza też powinna żądać wyjaśnień i dokumentów gdzie i na co idą pieniądze.Problem w tym,że są to osoby,które nic nie zrobią,bo boją się o własne tyłki.Podpisują i godzą się na wszystko.Imprezy integracyjnej nie było,wigilii nie było.Gdzie zaoszczędzone pieniądze?!Bezsensowne projekty(czyt.pomysły) są realizowane i komuś za to płacą.Po co??tego nie wie nikt.Przecież, to kpina z pracowników.

Tak88Nie12
Zadowolony

Witam was serdecznie. To co się dzieje u was firmie łamie nie tylko serce ale i prawo. To co się czyta jest straszne. Wasz Pracodawca dziewczyny i chłopcy żyje w innym świecie. Robi z wami co chce. A wy dajecie mu na to prawo. Wiem rozumiem boicie się o pracę jak każdy z nas ale to nie powód żeby dawać mu prawo na wszystko. Dziewczyny nie dajcie się jesteście silne to wy rządzicie światem nie jakiś Niemiec

Tak17Nie11
Xyz

A ja myślę, na cholere narzekacie non stop przecież jest tyle firm wokół, którzy tak dbają rzekomo o pracowników, wystarczy złożyć wypowiedzenie i sobie pójść pracować gdzieś indziej :) Narzekaniem nic nie zmienicie.

Tak63Nie2
Alton

Może mi ktoś wytłumaczyć jak można pracować na nad godzinach za urlop? Przecież to jest nie zgodne z kodeksem pracy. Logistyka, utrzymanie ruchu mają płacone za wypracowane nadgodziny, a produkcja za wolne. (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu!

@Alton

Właśnie. Dlaczego nas wykorzystują? Za nadgodziny niech nam zapłacą, a nie okradani ze swojej pracy na każdym kroku. Normy wysokie, premie kwartalne zabrane i najlepiej pracować dla nich za free.. Strach się bać.

@Xx

Podpinam się, gdyby zapłacili ludzie chętniej zostaliby na nadgodzinach lub przyszli w sobotę... Skoro to my mamy ratować produkcję to niech nas odrobinę docenią i zrozumieją...

@A@a

Ratujemy produkcję oraz Państwa z biur,którzy przy redukcji etatów w pierwszej kolejności powinni wylecieć.W normalnych firmach cięcia zaczynają się od najlepiej zarabiających,ale nie w naszej wspaniałej firmie BOS.Gratulacje dla podejmujących decyzję!Teraz niech Państwo ,,biurowi"wyjdą i(usunięte przez administratora).,skoro ich etaty zostały utrzymane naszym kosztem.

@Jon

Racja, w naszej firmie jest słabe zarządzanie.. Powinni zrobić sobie rozeznanie jak jest na innych zakładach i brać przykład. U nas więcej kadry "zarządzającej" niż pracowników. Nie motywują nas do pracy...

@A@a

Do tego wychodzą palić co godzinę, a nam robią wywody (ja nie pale) ale widząc tą ignorancję płynącą od ludzi którzy powinni dawać przykład, mam ochotę zacząć. I też sobie co godzinę wyjść.. Mają nas za nic to przykre.

Kandydat
 Problem
@Xx

Teraz jeszcze lepiej uwaga zakaz przyłbic.. Ktoś powinien rozbiec się i przywalić w ścianę za takie nakazy i zakazy już naprawdę brak słów...

Problem
@A@a

Przecież całe kierownictwo nosi maseczki pod nosem do jasnej cholery więc skończcie nam dowalać ciągle!!!!

Zgadzam się

Masakra Nowy wpis
@A@a

Dla świętego spokoju chciałam załatwić zaświadczenie do przyłbicy... Ale od dwóch dni dzwonię po parę godzin do przychodni i nie da się dodzwonić... Muszę iść chyba osobiście... Bo to mądre by osoba zdrowa (tzn bez przeziębień itp) szła teraz do przychodni... Ciekawe czyy pan z biura zapłaci mi za leki...

@Masakra

Sprawa o przyłbice,została zgłoszona do RPO,PIP, Jeśli chodzi o zaświadczenia to: Bez prawnego uzasadnienia pracodawca nie może pozyskiwać i przetwarzać danych wrażliwych pracownika. W razie nieuprawnionego gromadzenia tych informacji podwładny może żądać od firmy odszkodowania, a pracodawca oprócz obowiązku jego zapłacenia może ponieść także odpowiedzialność karną.zgodnie z art. 221 Kodeksu pracy. Ponadto informacje wrażliwe(zaświadczenie od lekarza ) są szczególnie chronione przez prawo, ponieważ dotyczą bezpośrednio sfer należących do prywatności czy nawet intymności osoby fizycznej. Potwierdza to wyrok Sądu Najwyższego z 5 sierpnia 2008 r. (sygn. akt I PK 37/08), zgodnie z którym pracodawca nakładający na pracownika obowiązek udzielenia informacji innych niż wskazane w art. 221 § 1 i § 2 Kodeksu pracy lub w odrębnych przepisach działa niezgodnie z prawem.

@Alton

Pracodawca może udzielić czasu wolnego na wniosek pracownika lub bez takiego wniosku. Jeżeli wystąpi on z wnioskiem do pracodawcy o udzielenie czasu wolnego w wybranym przez siebie terminie, pracodawca jest zobowiązany udzielić mu go w proporcji 1:1, czyli za dwie godziny nadliczbowe – dwie godziny czasu wolnego. Natomiast gdy odbiór czasu wolnego za nadgodziny został narzucony pracownikowi odgórnie przez pracodawcę to ma on obowiązek udzielić go w proporcji 1:1,5. Oznacza to, że za dwie godziny nadliczbowe pracodawca musi udzielić pracownikowi trzech godzin wolnych do końca okresu rozliczeniowego. Na wniosek pracownika pracodawca może zgodzić się na odbiór czasu wolnego za nadgodziny nawet w kolejnym okresie rozliczeniowym. Ważne jest to, aby to pracownik sam wskazał we wniosku, że dany termin mu pasuje jako czas wolny za przepracowane wcześniej nadgodziny. Nie ma w Kodeksie pracy pojęcia "odrabiania godzin"

Tak17Nie
Jon

Brawo!! Polać temu panu;)

@Jon

Należy też pamiętać że pip wydało zalecenia: Rodzaje środków koniecznych do zastosowania można sklasyfikować jako eliminujące zagrożenia (np. zmiana organizacji pracy – większy udział pracy zdalnej, jeśli to możliwe), a jeśli nie jest to możliwe – minimalizujące zagrożenia i oddzielające zagrożenia od pracowników poprzez: Między innymi środki organizacyjne (np. zmianowość na stanowiskach pracy, zwiększenie czasu trwania i ilości przerw w pracy, kierowanie tylko wykwalifikowanych pracowników do wykonania określonej pracy), Zmianowość na stanowiskach pracy... Co przez to rozumieć? A no to że jeżeli robicie nadgodziny to znaczy że zmiany się na siebie nakładają, jak się pozarażacie to jest szansa na odszkodowanie i to nie małe gdyż zakład nie dostosował się do zaleceń pip np:zmianowość na stanowiskach pracy ,narażając was na kontakt w większą ilością ludzi. ????

Pip

Zakład pracy łamię przepisy, zakazuje przyłbic i pół przyłbic a w ROZPORZĄDZENIU (nie ustawie) pisze o zakryciu ust i nosa... Niech biuro się określi jakim prawem!!!??? Na dodatek przepis ten jestt nakazem podejrzanych osób chorych... Czyli Bos łamie prawo... Do tego zmusza do nadgodzin...

@Pip

Pismo to rzecz jasna zostało nam przysłane z Niemiec.. Jest powołanie na niemiecki instytut zdrowia, ale my chyba pracujemy w Polsce? Dlaczego na piśmie nie ma żadnego podpisu?

@A@a

Jest podpis Pana z biura który posiłkował się artykułem lekarza z Niemiec... Artykuł chyba do końca nie przeczytał... Tak samo jak przepisów, poczuł się strażnikiem Teksasu... Tylko że on nie tworzy prawa... Nawet jeśli zasłaniają się bhp... To łamanie praw

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Gdzie jest Pip dlaczego nie zrobi z tym porządku.?? Nadgodziny za wolne itd.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

To się w głowie nie mieści

Wchodzą nam pracujące soboty na zmianach pierwszych i drugich... Wciąż powtarzane słowa że przemysł samochodowy dostał najbardziej po (usunięte przez administratora) (nie licząc gastronomii i handlu) dlatego będziemy robić za dni wolne, ma to sens gdyby nie chęć przyjmowania nowych pracowników (po co dbać o starego pracownika-płacić za nadgodziny lub dodatkowe dni). Słyszałam dziś jeden z absurdów że ponoć wózkowi nie mogą nosić przyłbice chyba że za okazaniem zaświadczenia lekarskiego (jaki To ma sens i podstawę prawną? ????) może to plotka, mam nadzieję bo takich głupot to dawno nie słyszałam.

Yyr
@To się w głowie nie mieści

Firma postanowila zarobić na starych pracownikach aby móc zatrudnić nowych.Nie ma to jak zabrać premie kwartalne nakazać soboty za wolne a kupować maszyny i zatrudniać nowych ludzi! Szkoda , że dyrektor nie wypowie się dlaczego premii kwartalnej nie zwrócą. Zamówień ogrom ,nowe projekty ale najlepiej jakby pracownicy od poniedziałku do soboty za wolne chodzili.

@To się w głowie nie mieści

Żadna plotka????i to co się dzieje w tym bosie to podchodzi pod niewolnictwo

Magazyn ????

Magazyn raczej ten nie ma płacone, mogą ponoć nam dać wolne za nadgodziny ale według prawa za każdą nadgodzinę 50% powinnaś mieć 1.5h wolnego, za 100% powinnaś mieć 2h za każdą nadgodzinę. Firma już dawno przestała myśleć o kim kolwiek, zrobią wszyscy na co się im pozwoli. Im później zaczniesz im zwracać uwagę czy walczyć o swoje tym więcej Stracisz. Firmy nie zmienisz, możesz zmienić firmę ale dużo to nie zmieni ???? za bardzo światowi się zrobili żeby myśleć o jednostkach, pewnie się obudzą jak będzie za późno że wsumie przydało by się paru ogarniętych ludzi w pracy, ale ci ogarnięci stąd zwieją

Ppp
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Mierzenie temperatury...hmm...Dla mnie osobiście cała sytuacja z Covidem jest przerysowana,ale skoro są jakieś wymogi to stosujmy się do nich.Jak można mierzyć temperaturę zepsutymi termometrami?równie dobrze można w ogóle tego nie robić.Świeci na czerwono,ale dla świętego spokoju puszczane są osoby na halę.Ok 10 osobą zaświeci i będą zdrowe,a 11 chory,ale i tak wejdzie.Byłam świadkiem,kiedy zatrzymano pracownika do ponownego pomiaru,to było wielkie oburzenie i śmiechy .W ten właśnie sposób cały zakład w niedługim czasie będzie na L4.Oczywiscie nie żebym miała coś przeciwko*)Gdzie sens takich pomiarów?

Tak5Nie
Nana

Jeżeli firma chce zatrudniać nowe osoby to powinno ją stać żeby wypłacić premie kwartalne! To jest skandal!

Tak7Nie2
Nikt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Obóz pracy , kobiety nie mają tu głosu. Karzą Ci jeść na zawołanie ,paranoja. Wszystkim zmieniają przerwy,nawet jeden ring idzie o dwóch różnych godzinach.A chłopcy o tej co chodzili.Dlaczego??? Dlaczego się nie odzywacie tylko siedzicie cicho?? Tu trzeba walczyć o swoje prawa a nie pozwalać sobie na takie traktowanie!!!

Tak5Nie8
Hermenegilda

Wszyscy się boją koronawirusa a na hali 99,9% osób maseczki ma spuszczone a jakieś 60% nie myje rąk wychodząc z ubikacji bądź przesiaduje w ubikacji z telefonem w ręku bo to takie sterylne miejsce wolne od wirusa cyrk na kółkach

Yuoo
@Hermenegilda

Pomyśl zanim coś napiszesz. Same na siebie bicz kręcicie.

Ona
@Hermenegilda

Wina kierowników którzy nie pilnują dyscypliny i dyrektora że nie wyciąga konsekwencji. Widoczne każdemu to pasuje. No ale każdy wie jak w bos pracują kierownicy.

Tak2Nie2
Oshs
@Ona

Nie wiem o jakiej zmianie piszesz ale na zmianie STL i MAR już dawno temu wyciągnęli konsekwencję za spuszczoną maseczkę,także pilnują.

T
@Oshs

A na której zmianie problem z wirusem się pojawił.... Każdy wie. Powinno się wysłac na testy pracowników tej zmiany skoro jedna osoba była zarażona. Ale kto by wtedy normy robił gdyby połowa firmy miała wynik pozytywny

@Oshs

No szczególnie za siedzenie na palarni i przebieranie się w szatni na 15 minut przed końcem zmiany.

UgryzMnie
@Oshs

Co Ty gadasz na każdej zmianie WIĘKSZOŚĆ OSÓB nie stosuje się do zasad noszenia maski apropo dzisiaj z pewnej zmiany (A dokładniej z wczorajszej nocnej 6.07)widziana była osoba bez maski na stołówce weszła jakby nigdy nic posiedziała i wyszła również bez maski. Że niby kto to pilnuje? Nikt. Wszyscy bronicie własnej du** i nagadujecie na inne zmiany tylko to potraficie jedna zmiana nagaduje na inne.

UgryzMnie
@Xyz

Nie ma nic takiego żeby siedzieć szatni 15 minut przed bo pilnują i równo z gongiem idziemy pod zegar

Oshs
@UgryzMnie

Ale na tej zmianie o której piszę wzietą kase za niestosowanie się do noszenia. Nie interesuję mnie kto idzie wczesniej kto nosi maskę a kto nie. 30 stopni i ludzie w maskach parodia..Jeżeli sie obawiacie o swoje zdrowie zostańcie w domu. W innych firmach nie noszą w ogole masek i jakoś jeszcze nikt nie umarł.

Lolo
@Hermenegilda

A czy biura się stosują do zaleceń?zwłaszcza pijąc kawę przy okrągłym stole zapewne zachowują dystans i oka przez maseczkę.?

Pracownik produkcji

Proponuję wyłączyć telewizor i włączyć myślenie. Mam duże "ale" co do tego zakładu ale ... polecam wejść na stronę rządową i zapoznać się z przepisami... "Wyjątki. Gdzie nie trzeba zakrywać ust i nosa? w pracy – jeśli nie masz styczności z osobami z zewnątrz (np. podczas obsługi klientów i interesantów"-źródło strona rządowa, resztę proszę sobie dopowiedzieć... Nie będę się wypowiadać w kwestii poglądów, ale proszę logicznie myśleć... Codziennie mamy styczność z ludźmi których historii nie znamy (i mogą być chorzy) , nie wiadomo kto przed nami dotknął w sklepie danego produktu czy na niego Kichał... Ale czy każdy chodzi w rękawiczkach? Niee Co do maseczek życzę powowedzenia pracować w 30stopniowym upale... Kiedy bez maski jest duszno. Skuteczność ich jest jak majtki założone na twarz żeby miała sens musiałby być filtr pp3. Stygmatyzować pracowników o to że mają koronę , jest złe i chore. Na innych zakładach nawet maseczek nie noszą, więc w kwestii koronaświrusa akurat nasz zakłady ma mocne wymagania. Dbajmy sami o swoją odporność, dystans jak boimy się wirusów i bakterii... To nie przechodzi powietrzem tylko kropelkami (kichanie smarkanie itp.). Nie wzbudzajmy niepotrzebnej paniki. Ps Czy ktoś słyszał o złamaniu bez złamania? Lub bezobjawowej anginie? To tak dla przemyśleń

Tak9Nie
T
@Pracownik produkcji

A kwarantanna ile trwa, 14 czy 5 dni na innych zakładach? Czy są prowadzone testy? Czy tylko kopalnie potrafią działać i być stygmatyzowanie?

TakNie1
@T

Sprawa kopalni i zachorowań to inna bajka- stygmatyzacja jest ich ale po za Śląskim województwem a... Mam na to swój pogląd. Jeśli osoba która jest zidentyfikowana jako chora na covid jest wpisana w papiery u lekarza ( czyli idzie to dalej, statystyki, sanepid pewnie itp) więc L4 bądź kwarantanna jestt wypisana chyba przez lekarza? Czy lekarz się na to zgodził? Bo na L4 chodzić do pracy nie wolno- a może znów z tych afer - to plotki?! ... Nie wiem nie orientuje się. Kwestia kwarantanny to temat sporny jak cały koronawirus. Pozdrawiam życzę dużo zdrowia i spokoju

?

Firma was naraża ? Czy ludzie sami się narażają ma kontakt bo chodzi gdzie chce a później szuka dziury w całym. Najlepiej zakład zamknąć ale oczywiście pieniążki na konto bo się należą.Co niektórzy to myślą że kasa z nieba spada boisz się to się zastanowić czy siedzisz w domu na garnuszku u mamy czy pracujesz i się nie nakrecaj. Życzę trochę rozumu .

Tak9Nie1
Lusi
@?

Tu chodzi o kwarantannę kilku osób aby nie zarazić innych a nie zamknąć cały zakład.Co daje 5 dniowa kwarantanna?

Bubiba
@Lusi

Szkoda tylko, że nagonka zrobiła się dopiero gdy dziewczyny musiały się wstawić na polecenie góry do pracy a to, że od poniedziałku pracujecie z osobami, które miały również kontakt z zakażona osobą powyżej 15minut już Was nie boli. Po za tym logicznie myśląc dziewczyny cały zeszły tydzień pracowały, korzystały z jadalni, ubikacji, szatni, rozmawiały z różnymi osobami - teoretycznie więc KAŻDY z nas może być zakażonym i cała zmiana powinna iść na kwarantannę. Zamiast wylewać pomyje na obcym forum proponuję udać się do biura i tam z właściwymi osobami wyjaśnić zaistniałą sytuację. Życzę wszystkim pogody ducha oraz bezpiecznych wakacji :)

Tak11Nie
JJ
@Lusi

Kwarantanna to min. 14 dni, 5 dni to żadna kwarantanna.

Aaaa
@Bubiba

Dobry dyrektor zrobiłby porządek i wyjaśnił pracownikom dlaczego nie stosuje się zaleceń i przepisów, tylko trzeba pracować z osobami które mogą być zarażone. Może gdy wirus dojdzie do biurowych to się wystraszą i będą działania. Na razie są chronieni za szybą. Dlaczego firma nie przeprowadziła testów? Boją się wyniku?

Tak2Nie3
@Bubiba

Każdy z nas może mieć styczność z zarażonym... Bez sensu jest cała ta nagonka l... Codziennie możemy mieć z kimś styczność... Bo nie uwierzę że ludzie zamknęli się w domach... Nie wyjeżdżają... Odwiedzają... Itp. Pomyślcie logicznie...

Blabla

Dlaczego każą nam pracować z osobami które miały styczność z osobą zarażoną? Chore to jest wszystko

Tak8Nie4
Blabla1
@Blabla

a dlaczego taka osoba nie jest na kwarantannie? zgłoś to do senapidu

Tak1Nie3
Nieznana521
@Blabla

No dokładnie.... aż strach iść do roboty skoro takie coś miało miejsce w naszej firmie... jakieś niedopilnowanie czy co? Po co mierzą temperaturę skoro jednak ktoś bym zarazony na zakładzie? Niby bezobjawowo? (usunięte przez administratora)

Tak1Nie4
@Blabla

Proponuję wyłączyć telewizor i włączyć myślenie. Mam duże "ale" co do tego zakładu ale to co pani/pan pisze to ręce opadają... polecam wejść na stronę rządową i zapoznać się z przepisami... "Wyjątki. Gdzie nie trzeba zakrywać ust i nosa? w pracy – jeśli nie masz styczności z osobami z zewnątrz (np. podczas obsługi klientów i interesantów"-źródło strona rządowa, resztę proszę sobie dopowiedzieć... Nie będę się wypowiadać w kwestii poglądów, ale proszę logicznie myśleć... Codziennie mamy styczność z ludźmi których historii nie znamy (i mogą być chorzy) , nie wiadomo kto przed nami dotknął w sklepie danego produktu czy na niego Kichał... Ale czy każdy chodzi w rękawiczkach? Niee Co do maseczek życzę powowedzenia pracować w 30stopniowym upale... Kiedy bez maski jest duszno. Skuteczność ich jest jak majtki założone na twarz żeby miała sens musiałby być filtr pp3. Jeśli pani się boi pracować bo ktoś zachorował... Brać L4.. W dzisiejszych czasach to nie trudne. Stygmatyzować pracowników o to że mają koronę , jest złe i chore. Na innych zakładach nawet maseczek nie noszą, więc w kwestii koronaświrusa akurat nasz zakłady ma mocne wymagania. Dbajmy sami o swoją odporność, dystans jak boimy się wirusów i bakterii... To nie przechodzi powietrzem tylko kropelkami (kichanie smarkanie itp.). Nie wzbudzajmy niepotrzebnej paniki. Ps Czy ktoś słyszał o złamaniu bez złamania? Lub bezobjawowej anginie? To tak dla przemyśleń

Tak2Nie1
Szok

To forum powinno zmienić nazwę na " bezkarne wylewanie pomyj " tyle nienawiści i obrażania innych

Tak14Nie1
Blabla

Przyszły do pracy i pracują a mogły przecież odmówić i nas nie narażać .Firma nas naraża .Gdzie jest sanepid?

Tak3Nie3
Kamil
@Blabla

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Tychach Budowlanych 131, 43-100 Tychy ????

Tak8Nie1
Bla0
@Blabla

Może trzeba zgłosić do dyrektora. Która zmiana, które osoby. Albo wypisać tutaj by sobie ulżyć i napiętnować te osoby.

TakNie6
Blabla

Wszystkiemu winna jest firma nikt inna. kosztem ludzi,byle by norma była zrobiona.

Tak1Nie3
Xxx

Kryzys jest A dyrektor sobie nowe auto kupuje ????Firma oszczędza na ludziach, a ludzie nic nie robią bo się boją stracić pracę która i tak daje marne zarobki ????

Nww
@Xxx

Co ciebie to interesuje że ktoś kupuje sobie nowe auto? Stać kogoś to kupuje, nie patrz komuś w portfel. Nikt nie trzyma nikogo na siłę, możesz zawsze zmienić pracę jeżeli nie odpowiadają ci zarobki.

Tak9Nie3
@Nww

Tylko to firmowe auto. Czyli kasa firmowa?? to w końcu jest ten kryzys czy niee. Tylko pracownicy mają zaciskac pasa??

Tak15Nie1
@Xxx

Nie rozumiem,co Ciebie tak dziwi?Przecież nagroda za podpisanie tarczy musi być!

Tak7Nie1

Czy pracownicy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak2Nie18
@Pytanie

W jakim celu takie pytanie ??

Tak17Nie2

Podaj wiec tak dużą firmę gdzie wszyscy się lubią , z chęcią się dowiem

Tak22Nie1
AaA
@Pytanie

Czy chodzi o to aby rozpocząć spór na forum ??? A może za mała aktywność pracowników na forum ???

Tak13Nie
Wojtek

Macie postojowe teraz ?

krasnal

Jak myślicie co czeka zaklad w najbliższych miesiącach?

TakNie2
Ja
@krasnal

To co powiedzieli 3 miesiące 80% płatne itp itd mam nadzieję że chociaż wczasy pod gruszą wypłacą

Jaja
@Ja

Chyba 60 % jeszcze nam z stawiki (usunięte przez administratora) wzięli

Mila
@krasnal

I nie masz prawa człowieku zaplanować sobie urlopu bo powiedzą 2 tygodnie przed nim czy czasem do pracy nie przyjdziesz..... . Bardzo proszę kierownictwo o jakieś zrozumienie nas i szacunek oraz odrobinę wdzięczności bo normy wam robimy a za te 80% to nam się nie uśmiecha ciężko pracować :/

SŁAWEK
@krasnal

Będzie zamknięty, bo ludzie kryją że są zarażeni Cowid 19, dlaczego nie informuja

TakNie5
Nieznana
@SŁAWEK

Skąd w ogóle takie informacje ??

@Ja

A,ja mam dziwne przeczucie,że dobrze wychodzą na tej ,,tarczy":( i mam wrażenie,że niestety ją wydłużą.Chcę się mylić!!

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.