Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Simon

Wstydź się Simon mamy za darmo robić bo Ty się chcesz za darmo wykazać dość tego odkąd ty jesteś to w Bos kryzys kup sobie jeszcze jedna furę za 350 tys.

G
@Simon

Dyrektor i kierownik byli w sobotę w pracy za wolne?

Sna
@G

odpoczywał bo ciężkim tygodniu pracy po po świętach przyjdzie?

Wlad

Traktuje swoją rodzinę jak pracowników ma wszystkich (usunięte przez administratora) Jak był stary dyrektor było lepiej pozdrawiamy Pana Jastrzębia

Misia
@Simon

Takiego (usunięte przez administratora) jak jest teraz nie pamiętam wszyscy mówią że jak Simon panuje lub nie.. Większe konflikty niewypłacane premie może naprawdę on się nie nadaje na takie stanowisko i jeszcze kochanki ciekawe czy centrala wie kto je sponsoruje lub raczej my sponsorujemy.

Zzzzz

Skąd wiesz?

ex
@Zzzzz

na mnie też leciała ale sie nie dałem:))

@ex

Gratuluję ????????????????

?

Skąd wiesz? Jakieś doświadczenia masz w tym temacie?

@?

Simon

Kochanka dyscyplinarkę dostała?

Słusznie
@Simon

Jeśli tak to zasłużyła. Co ona myślała, że awans dostanie? Nie dostała, zrobiła Simonowi złą opinię i poszła. I tak nikt jej nie lubił.

Prawda
@Słusznie

Tupeciara! Nie tylko za Simonem się uganiała, a potem zwaliła wszystko na niego i jego problem.

@Słusznie

A to jej już nie ma? Nawet nie zauważyłem :)

Kochanka

Tylko i zawsze żonaci. Są najlepsi.

Ja1

Jest i największą podwyżkę dostala i slyszalem że wkrótce dostanie awans

Xyz
@Kochanka

Dla takich jak ona tak :))))

Kochanka

Zajęłam się twoimi. Już nawet razem zamieszkaliśmy i jestem w 3 miesiącu ciąży. Nie musisz życzyć nam szczęścia:))))))

Koleżanki
@Kochanka

Gratulujemy! I poziomu też;)

Jacek
@Kochanka

Tylko i wyłącznie poziomu tej Pani gratulujemy :(( I wspólczujemy.

zzz
@Kochanka

Gratulacje! :)))))))))))) W końcu!

Ja też
@Kochanka

Ja też gratuluję i tatusiowi,kimkolwiek jest:)

Coco

to juz jest skandal i nadaje się ewidentnie do PIP-u co ONI robią z NAMI pracownikami!!! Oczy nam mydlą gdzie te wypłaty !!!!!???

Wrrr

Jak tam dziewczyny marcowe podwyżki?

Hehe
@Wrrr

Podwyżki!! Zapytaj Państwa z biur.Przy takiej inflacji,to jałomłużna na produkcji:(

@Hehe

Mówi prawdę

XXX
@Wrrr

Dokładnie ,to są podwyżki ? Przy obecnej inflacji ? A o premi kwartalnej też cisza .. co teraz powiedzą że wojna ? Bo wymówka pandemi już nie wypali

T
@XXX

nie ma wypłaty na koncie... papierowe podwyżki ... firma nie zrobiła wypłat w terminie. Do 10 juz pieniędzy nie zobaczymy.

Nikt
@T

No dokładnie jaja sobie robią ? Tłumaczenie że wszystkie banki poza MBankiem miały awarię w piątek haha Myślą że ludzie uwierzą im w te bajki ? Teraz powinni zapłacić z odsetkami !!!!!! Co mieli zrobić Vi ludzie co wogole pieniedzy im brakło ???

Zzz
@Nikt

Awarii w bankach nie było, tylko bos zablokowali, haha. Każdy wie że dostęp do kont był. To HR źle dni policzył lub Firma chciała przytrzymać kasę na swoich kontach. Czy HR będzie ukarany? Nam zabierają premie za błędy.

Smutek

Cieszy cię to baranie że ktoś nie dostał w terminie pieniędzy.

@Smutek

Widzę że ktoś nie do końca zrozumiał mojej wypowiedzi, a barana pewnie masz we łbie, w sumie co innego może mieć osoba pisząca tak do innych i w dodatku anonimowo.

@Wrrr

Nie wyśmiewać się że w terminie ktoś pieniędzy nie dostał co się dziwisz .

@Smutek

Widzę że konwersacja z twoją osobą nie ma najmniejszego sensu gdy dalej nie widzisz tego ze ja swoją wypowiedzią cisnę na zakład, a nie naśmiewam się z osób co nie dostały wypłat bo sam nie dostałem, więc jak nie rozumiesz czegoś do końca to się nie wypowiadaj

@Wrrr

Ale tak to wygląda śmiejesz się z innych żeby zaliczki pobierali i ja jestem zła sama się zastanów

@Wrrr

Źle to przeczytałam przepraszam wrrr teraz rozumie

Pochwala

Bardzo ladny gest na Dzien Kobiet . Male, a cieszy . Oby nie jednorazowo :) pozdrawiam pomyslodawcow

Lot
@Pochwala

Milej będzie jak dadzą w końcu podwyżki

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

Typowy Janusz

Witam Na jaką stawkę można liczyć przez ATP? Praca na 2 zmiany, soboty płatne czy do wybrania? Swoją drogą dziwne macie godziny rozmów kwalifikacyjnych, piątek 17:30? Chyba, że ktoś w agencji się pomylił. Pozdro

Zks
@Typowy Janusz

Ciesz się ze Cie nie zaprosili na 22 tez tak bywa.

I co gdzie ta wasza Ukraina czekajcie jak to było jak nie my to oni mieli walić drzwiami i oknami i co i nic ni ma ich, a jak przychodzą to nagle chorują i lipa co wy myślicie że oni są (usunięte przez administratora) otwierają olx a tam ogłoszenie że firma obok daje 3400 na dzień dobry, my też czekamy co nam skapnie z pańskiego stołu i nara

Up

Ktoś się orientuję czy sprawa zastępców została poruszony?

Pr.p
@Up

To jest forum z opiniami ,tu się nie załatwia swoich wymagań . Idź do przełożonych i zapytaj wprost , a nie drążysz temat i myślisz że ktoś to za ciebie zrobi . Pytałaś o to w firmie ?

Geno

Czyli na górze dalej siedzi ten wyzyskiwacz.

Kop

Radzę firmie przygotować porządne podwyżki patrząc na najniższą krajową i to co inne firmy na terenach przemysłowych dają ! Nikt za 3400 brutto nie będzie chciał pracować na produkcji!

@Kop

Wszyscy wiedzą w około jakie są place ale nasze simony zatrzymały się w czasie .

Ukraina
@Kop

My może nie będziemy za tyle pracować ale Ukraina już tak

TikTak
@Smutek

Może tak być. Przypuszczam że ci którzy sa odpowiedzialni za decyzję dotyczące podwyżek jadają w restauracjach tylko my zwykle szaraki zjadacze chleba za 10 zł jesteśmy tego świadomi ile wszystko teraz kosztuje.

Jgcp

W życiu bym w tej firmie nie została zastępca żadnych profitów. Na innych zakładach zastępca ma stały dodatek ale firmie Bos daleko do takich standardów. Nie dziw , że kierownicy chodzą po hali i się proszą żeby ktoś się zgodził na to jakże wspaniałe stanowisko. Szkoda nerwów i tak nic nie wywalczycie podziękujcie za stanowiska i niech sobie radzą.

Edi

Napiszcie mi proszę jak z sobotami pracującymi w lutym ,marcu które są pracujące ? I czy jest jakiś system pracy w soboty ? Dzięki.

Bffu
@Edi

Tego to nikt nie wie. Tu z dnia na dzień się dowiadujesz czy sobota robocza.

Jk

Ja również chętnie się dowiem czy sprawa zastępców zostanie przedstawiona dyrektorowi.

Ki.

Tez jestem zastępca dobrych kilka lat i również uważam że powinien być stały dodatek za to jaką funkcje wykonujemy.Oczywiście dodatek powinien być niższy jak u liderów ale byłoby miło gdybyśmy my również zostali docenieni i nasza praca bo jak na razie motywacji do bycia zastępcą w tej firmie nie ma żadnej.Niestety nie wiedzialam o tym że można zadawać pytanie ale nie uważam że trzeba wieszać psy na przedstawicielce. Ze swojej strony po ludzku proszę aby zadała pytanie w tej kwestii dyrektorowi i przekazała odpowiedź liderom. Pozdrawiam

NIK
@Ki.

Ale po co z takimi pytaniami do dyrektora? Są kierownicy zmian i kierownicy zakładów i takie tematy można bez przedstawicieli i dyrektora poruszać.

Pp
@NIK

O przyznawaniu stałego dodatku decyduję dyrektor. A w tej sprawie powinien kontaktować sie przedstawiciel załogi.

Clo

Zarabiając na ringu 3050 to żadna podwyżka te ich procenty nie mówiąc już o tym że jestem zastępca i nie mam z tego tytułu żadnego dodatku a liderzy znow podwyżki. Nieważne że liderka idzie na inny ring a wtedy ja liczę topy ogarniam ring i raport skoro ta funkcja jest nieodpłatna to może ja zlikwidować albo niech trenerzy wykonują te zadania skoro firma nie przewiduje żadnego dodatku. Przedstawicielka również nie raczyła zapytac ale po co skoro ona jako lider dostanie podwyżkę.Nie dziwi mnie ze mało kto chce być w tej firmie zastępcą.Najwyższy czas zrezygnować z tego "stanowiska" polecam każdemu!

Pr.p
@Clo

Przedstawicielka jest zgrzewającą tylko zgrzewającą nie chodzi do ringu pracować i walczy o swoje . Będą miały większe dodatki i oczywiście one mogą być bez maseczek bo w zimę im tak ciepło od zgrzewark że nie mogą oddychać. Przecież one nie roznoszą covida tylko ringi.

@Pr.p

No i wszystko się wyjaśnia. Każdy zastępca w jakimś stopniu pomaga liderom ale tylko na bosie się robi za jelenia w każdej innej firmie jest płacone za to

Aaa
@Clo

Był czas na zadanie pytań . Jedna z liderek zapytała o podwyżkę dodatku i otrzymała odpowiedź. Od zastępców nie było żadnych pytań więc o co chodzi ?

@Aaa

Niby kiedy ? Do mnie taka informacja nie dotarła! Rozumiem, że według przedstawicielki to normalne ze liderzy mają dodatki a zastępcy robią za (usunięte przez administratora) na zakładzie!

Pl
@Aaa

W czym problem aby przedstawiciel zapytał dyrektora o tą kwestię? Skoro jest jakiś problem.

@Aaa

Nic nie wiem o tym,że były zbierane pytania do dyrektora.Nadmienie,że nie jestem z zmiany przedstawicielki,nie interesuję się plotkami,nie chodzę na palarnię,tablicy nie mam czasu czytać.Od zawsze w bos przepływ informacji kuleje:( Ważne informacje powinny być przekazywane przez kierowników- liderom-pracownikom.

Yyy

No okaże się zaraz ze tylko nieliczni wiedzieli i wywalczyli swoje powinna byc skrzynka gdzie można wrzucać ważne pytania! A nie jednemu się przekażę drugiemu nie i wychodzi kto na tym zarobil

o jak nie my to kto

A na lamie co się wyprawia?? Aż jestem w szoku że Wasza majstrowa tego nie widzi choć jest tak bystra, a może nie chce widzieć??? Mimo że dostaje sygnały.. echo..boicie się odezwać?? Jesteście brzydko mówiąc śmieciem czy pracownikiem firmy BOS?? Że pozwalacie na to aby Liderka z ku...ami i chu..aami się do Was oddzywała?? Określenie mieć plecy to już dziewczyny nie te czasy już nawet za "du***e"nie da się nic kupić a Wy się boicie odezwać... Szok ale dawajcie się dalej jak to mówią jak sobie pościelisz tak się wyśpisz..Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku..skoro ma plecy niech idzie do biura a nie zatruwa życie na produkcji. Zastępczynię musi brać do kompa bo nie potrafi grafiku zrobić a Wy róbcie normę za dwie bo liderka nieporadna. Ale da się?? Da..Więc wszystko jest ok tylko nie atmosfera jakiej byście chciały no i wypłata...bo liderka robi 25% normy a reszta wszystko WY, MY ONi ...bo przecież ma plecy...

Wy My Oni
@o jak nie my to kto

Nie pracujesz na tym Lamie skoro piszesz Wasza majstrowa , hejt z powodów "prywatnie Cię nie lubię " lub plotek jest mało dojrzały. W Internecie można pisać wszystko bo jest anonimowość a odwagi powiedzieć w oczy brak...

Bład
@Wy My Oni

Mylisz się, już w kilku zakładach poszedłem i powiedziałem w ryj brygadziście/liniowemu co moim zdaniem robi źle i w moim odczuciu jak sie zachowuje. I tak dobrze myślisz, nie przedłużyli mi umowy, ale mam satysfakcje ze przynajmniej mam bools-y i się nie boję powiedzieć w ryj co uważam za głupie i powalone.

@o jak nie my to kto

A liderka Katarzyna z lama co roniła z pracownikami byli zgłoszone do majstra miał coś zrobić i nic nie zrobił a dziewczyny musiały się zwolnić i leczyć przez taka liderkę i tez nie odpowiednia odoba na nie odpowiednim stanowisku

@Kasia

A język polski to ty znasz czy trochę wypiłaś na odwagę ? Pewnie do pracy w takim stanie się też wybrałaś i Cię ponosi

BC
@o jak nie my to kto

Ja po dzisiejszym dniu z zachowania pracownika ochrony jestem zadowolony że się niezatrudnilem w Nos Tychy ochrona jest wazeliniarska do pani kierownik to co dopiero pracownicy na hali.ochroniarz z niego jak?a z sklepu to by go wynieśli tacy są byli emeryci górniczy policjanci itd.To prawda co piszecie o tej firmie wielkie?

Biedaki

Nie powinnismy tego podpisać i tyle podwyżki do 5 % wiec możesz dostać 2% to jest dla mnie poniżenie człowieka ja tego nie podpisze powiem zeby se kawe kupili za to

Krycha
@Biedaki

Nooo raczej. Być Po może po" podwyżce " to nawet na kawę nie straczy.Po kilku ładnych latach pracy mieć stawkę praktycznie taką samą jak nowo przyjęte osoby to jakieś nieporozumienie.

Podwyżka

W innych firmach podwyżki konkretne a w bosie.. 100 zł na odczep sie

@Podwyżka

Jeszcze nie było podwyżek, podobno maqją dać tyle co inflacja...

Sjs
@Podwyżka

JEŻELI to prawda ze do 5% os stawki to to są jaja! Takie podwyżki to sobie mogą robic w biurze przy normalnych zarobkach! ALE PRZECIEZ SPADEK ZAMOWIEN MIMO ZE PRACY OGROM LUDZI ZATRUDNIAJA ALE TRZEBA PRZYOSZCZEDZIC NA STARYCH PRACOWNIKACH WSTYD ! WSADZCIE S3 TE 5% W ...

Dudu

Niestety firma bos w tym momencie nie ma nic do zaoferowania , lepiej jak najszybciej zmienić pracę

Bal

Ciekawe w którym sklepie kupie chleb czy też zapłacę rachunki za wolne.. Zyski w milionach a najlepiej żeby pracownicy robili w sobote za wolne. To są żarty po prostu !

Wrr
@Bal

Prawda

Szery
@Bal

To dlaczego nie zrobicie pozwu sądowego przeciw firmie, skoro tak jest Wam źle. Kto chce pracowac to będzie pracować. ..trzeba bylo się uczyć i mieć dobrą płatna prace niż narzekać na obecne zarobki.Firmę trzeba szanować, bo daje prace

Szery Sczery
@Szery

W dzisiejszych czasach trzeba mieć trochę szczęścia by mieć lepiej płatną pracę lub plecy w Bos to raczej plecy bo niektórzy z biur to tylko kawę potrafią robić a co do pozwu to nawet najbardziej szary pracownik powinien być doceniony i dostawać wypłatę z nadgodzinami które wypracował. Odnośnie wypłat to dziewczyny zarabiają na granicy ubóstwa firma sama sobie reklamę takimi zagrywkami typu wolę za soboty lub nadgodziny 3 mies. Okres rozliczeniowy itp tu już powoli NIK niechce robić.

Sczery
@Szery

Firmę można szanować jak ona szanuje ciebie.

Biuro
@Sczery

Już jedną taką zwolnili która robiła sobie plecy

Telefelee

Podobno z biura jadą w gory.. Kryzys pełna parą

@Telefelee

Prawda.kochanki też jadą?

Kryzys
@Telefelee

I tu mamy cały kryzys 30 robi na 40 w biurach oni góry a my liczenie kiedyś to przynajmniej góra udawała ze na robolach im zależy szkoda gadać też jadą za wolne do wybrania wstydź się Simon za frajerów nas masz niektórzy na produkcji mają studia ale nie mieli szczęścia i pleców.

Kik
@Kryzys

Ciekawe,czy centrala wie, co wyprawia się w BOS Tychy?Na wszystko są pieniądze,tylko nie dla pracownika(:

Łącznik
@Kik

Właśnie ciekawe czy jest jakaś możliwość kontaktu z Boss w Niemczech przez zwykłych pracowników bez pośrednictwa Simonow itp.

Woda
@Kik

O co chodzi?ja jak zwykle nic nie wiem;(;(

Rozkmina
@Kik

Co sie dzieje ? Jakies konkretne info dawajcie bo ludzie sie tylko denerwuja .

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.