Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Wrr

Witam czy atmosfera w pracy musi być taka fatalna ,nie da się uczciwie pracować stanowisko kierownika zmiany R upoważnia do zajmowania się plotkami ?.

Wyk
@Wrr

Jest dokładnie tak jak piszesz, brak warunków do normalnej pracy Kierownik zmiany Re.... na plotkach wydrapała sobie to stanowisko, a za zajmowane stanowisko może podziękować Zbyszkowi. Musi zajmować się cały czas plotkami, aby wiedzieć co o niej mówią, a potem mogła się do ludzi (usunięte przez administratora)i zastraszać.

Rozkmina
@Wyk

Noooo to ładnie komus Renia musiala zajsc za skore ,ze ja tak obsmarowali tu na forum. Ludzie … drama jak nie powiem co i wyrzygiwanie w i internecie,ze ktos taki zly i taki niedobry . Po pierwsze polecam takie problemy zalatwiac face to face ,zawsze to jakby „doroslej” a po drugie to jest forum na temat pracy a nie dla zawistnikow ,ktorzy pluja jadem bo znajac zycie Majstrowa Renata nie dala komus urlopu na piatek albo przepustki …. Dziecinada

Iebsbdj
@Rozkmina

Bo jest prawdziwa

Tetetw
@Rozkmina

Dokładnie.. nigdy nikogo nie da się zadowolic, lepiej obsmarować w necie..

Rozkmina
@Iebsbdj

Co takiego R plotkuje?

Zwolnia

Hmm szykują się zwolnienia pracowników produkcji oczywiście.. Czy jest jeszcze kogo zwalniać? Chyba że jest plan, że osoby z biur będą pracowały na produkcji. Ciekawa sprawa

Walentyna
@Zwolnia

Słyszałam takie plotki tylko nikt oczywiście nie wierzy a się spełniają.

Zwolnienia
@Walentyna

No jakoś ciężko sobie wyobrazić majstow pracujących na Lini jako fizyczni. Z tego co słychać dużo osób samo się zwalnia. Sytuacja sama ludzi do tego zmusza.

@Zwolnienia

Kto z biur przyjdzie robić fizycznie są tak zadufani w sobie ze aż wstyd.. Niby po studiach a nie czają ze fizole na nich zarabiają zwalniajcie będzie jak na budowie jeden robi 4 nad nim stoi tak mają wyglądać oszczędności ciekawe czy Niemiec szefowie wiedzą jaki jest galamatiasz w polskim bosie.

Łukasz
@Marek

Proszę nie uogólniać. Nie wszyscy z biur urządzają sobie podczas pracy " prywatę" i mają protekcję u dyrektora. Reszta zajmuje się pracą.

....

Jest źle a będzie jeszcze gorzej;(;( Nic im nie daje do myślenia,że wyuczeni pracownicy się zwalniają;(

Zwolnienia
@....

Z tego co słychać na siatkach, dużo osób się zwolniło samych. A podobno szykują się tam zwolnienia.

Darek
@Łukasz

Nie wszyscy wypisują cały dzień do dyrektora i znikają na długo w konferencyjnej, nie wiadomo po co. I robota zapewniona. I nie wszyscy opowiadają potem o jego słabościach i problemach.

Ojej
@....

Nadchodzi czas cieszenia się okresem Świątecznym więc .... nie broniąc nikogo....myśli nasze skupmy na bliskich,na sobie,co zrobić żeby było nam lepiej albo jak pomóc innym a plotki zostawmy ,bo każdy jest dorosły I wie co robi;) WSZYSTKIEGO DOBREGO;);)

Od ex

Do przyszłych pracowników zastanówcie się czy warto pracować w BOS. Firma która nigdy nie chciała płacić nadgodzin. Nadgodziny do wybrania to ulubione zdanie kierowników. Pracowników nie zwalniają boją się spraw w sądzie. Pracownikom dziękują gdy skończy się umowa określona i nie przedłużają. Wolą zatrudnić nowego przez agencję pracy. O urlop trzeba się prosić bo kierownik powie pracownik ma być w pracy. Jak chcą zwolnić pracownika proste niech sam odejdzie jak mu zredukujemy godziny pracy. Do wypłaty by osiągnąć płacę minimalną liczą premię i wszystkie dodatki. Czyli 2800 brutto tak naprawdę może być niższe jeżeli kierownik zabierze premię. Brak związków zawodowych dyrektor sam ustala warunki w firmie. W pismach chwali się podwyżkami które mało kto widział. może tylko ulubieńcy kierowników. Wodę do picia podłączyli do kranu. W łazienkach z baterii leci powietrze a nie woda. Przyjdziecie, zobaczycie.... podobno nie wszyscy mają redukcję wypłaty. Są biurowi których zmiany nie dotyczą.

Ppppp
@Od ex

"są biurowi ktorych zmiany nie dotyczą" To prawda. Jakbyś był mężatką i kręcił z dyrektorem to też byś tak miał. A potem mu robi opinię Wszyscy wiedzą jaką

Qqq
@Ppppp

Hmmm. Wiesz masz dowody? To są pomówienia. A one są karalne

Qqq
@Qqq

To nie są pomówienia. A karalne jest to co robi koleżanka i jaką opinię robi dyrektorowi.

Xxxxx
@Od ex

Cięcia etatów dla pracowników a zyski firmy za ubiegły rok liczony jest w milionach

@qqq
@Qqq

@Qqq co kogo obchodzi jego prywatne życie? Ale to standard . Plotki i plotki. Czemu tylko kobieta wg ciebie jest tylko winna? Nagła zmiana że tak dyrektora bronisz? Jeżeli tak jest jak poszesz to chyba 2 strony tego chcą więc kto komu robi złą opinię. A może to on lata za babami... Stanowisko zajęte na kilkanaście dobrych lat. Wiec nie odda nawet koleżance. Wyżej już raczej nie awansuje...

Mmmm
@@qqq

Na takim forum moim zdaniem powinno się dzielić opiniami i spostrzeżeniami panującymi w firmie a nie plotkami. Ci co plotkują niech zajmą się swoim życiem prywatnym .Każdy jest dorosły i wie co robi.

Lila
@@qqq

A może ta osoba która tak kręci i obgaduje tą Panią która niby ma coś z dyrektorem sama leci na dyrektora i te jak pisze obiecane stanowisko . Żal jej (usunięte przez administratora) ściska. Każdy ma swoje życie i to jego sprawa co robi czy dyrektor czy każdy inny pracownik

Mmm
@Lila

Nikt nie powinien się wtrącać w czyjeś życie a tymbardziej na forum o tym wypisywać.

Nnnn
@Mmmm

A mnie tylko żal żony i rodziny dyrektora :(

MY
@Nnnn

Szkoda,że nie ma już tych starych czasów...wtedy do pracy szło się z uśmiechem na twarzy,nie było takiego podejścia ludzi ,jak jest teraz;(;(

tre
@Nnnn

do QMmmm i innych krytykantów Niech każdy się zajmie własnym życiem, a nie życiem innych. Trzeba zrobić porządki wokół siebie i z własnym życiem prywatnym, a nie naprawiać, krytykować i oceniać innych. To najłatwiejsze, zwłaszcza na bezimiennym forum. Tolerancji, spokoju i życzliwości dla innych życzę.

Aaa
@tre

Zgadza się, każdy ma swoje sumienie, moralność i wie co robi Ale jeśli ktoś ma romans w godzinach pracy i dostaje na to pozwolenie, to jest to co najmniej nie w porządku do innych, którzy pracują i takie sytuacje i spostrzeżenia psują atmosferę ogólnie

@Od ex

Ludzi zwolnili to teraz każda sobota robocza. Kierownicy już ćwierkają że po świętach nie ma urlopów.

Pracuś

Może Szanowny Pan Dyrektor zaprosi Państwa z za biurek do pracy na hali.Przecież dzięki nam zostały zachowane etaty,które są zbędne.

...
@Pracuś

Sądzisz że dyrektor potrafił na hali pracować? Swój swojego nie skrzywdzi.

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jcr

Jeżeli chodzi o podwyżki to informacja została wywieszona a co z premią kwartalną?? Czy pracownicy mają prawo do jakiś informacji za co pracują??!!

??
@Jcr

Jeest już marzec... I powinna zostać wywieszona nowa informacja. Czy dostaniemy podwyżki czy nie. Automotive niby po (usunięte przez administratora) dostaje... Ale prawda jest taka że wszyscy dostali podwyżki tylko nie zakład bos... To chyba świadczy o tym że osoby rządzące są mało kompetentne bo nie potrafią gospodarować. Pieniędzmi. Najłatwiejsze oszczędności na pracowniku- to żadna sztuka i każdy głupi potrafi. Przykład zmarnowanych pieniędzy... Mnóstwo walających się braków (można odzyski ale po co?!)

!!!
@??

Informacja została wywieszona. 3 kartki oczekiwań pracodawcy, nic dla pracownika, Ocena dyrektora to kryzys, urlopów nie planować, firma zdecyduje kiedy zostaną przydzielone. Pracownik ma się dostosować. Normy dobrze policzone, mamy montować dla zysków dyrekcji.

Ręce opadają
@!!!

Mamy się cieszyć że mamy 30minut przerwy, ale nie znam żadnego zakładu gdzie jest ustawowe 15minut (chyba że to druga przerwa). Normy coraz większe ale kasy za to więcej nie widać... Wszędzie podwyżki tylko nie u nas... Czy na innych bosach jest taka sytuacja? Czy centrala bos wie jak to w Polsce wygląda? (niech ktoś zobaczy sobie pięknie traktowanie pracowników bosa w Czechach - profil na Facebooku). Wszystko mamy robić pod inne placówki-standaryzacja-tylko nie traktowanie pracownika. Może jakby zrobić ten strajk włoski albo zbiorowe L4 (jak to ktoś wspomniał) to może by zobaczyli że bez tych mróweczek daleko nie zajadą... Ludzie niezadowoleni... Nie widziałam aby były w tej firmie aż tak złe nastroje... I niezadowolenie.

Fanka
@Ręce opadają

Nie ma podwyżek, ale dawają nadgodziny. Kto pracuje na montażu Hyundai to sobota zapewniona. Nie zrobi się normy w tygodniu i można zarobić nadgodziny w sobotę. Kto chętny przychodzi też w tygodniu na 12h i jak się ustawi to dwie dniówki wpadną.

@Fanka

Ja chyba czegoś nie rozumiem hmmm....,Czy Ty się cieszysz,że są nadgodziny?.Ty powinnaś takie pieniądze zarobić bez nadgodzin!!,a nie tyrać jak wół,żeby godnie żyć.Co mi po nadgodzinach,jak w domu jestem gościem.A firma i tak ma to gdzieś.Wazne ,że u nich cyferki się zgadzają.

X
@Pp

Pieniądze z podwyżek idą na nadgodziny dla mułów roboczych. chętni przyjdą bo podlizują się kierownikom. Tacy w bos robią kariery. Pracownik ma być zawsze gotowy na wezwanie. Firma ma gdzieś rodziny pracowników. Pismo dyrektora to pokazało. Czemu linia Hyundai zawsze pracuje w soboty? Widzieliście ile braków produkują codziennie. Może kierownicy powinni stać i pilnować co tam się dzieje, jeden stoi na pakowaniu afterów cała zmianę to ma blisko.

Fanka
@Pp

A ile byś chciała zarabiać ? Idź do innej firmy zobacz czy tyle płacą. Widzę że nadgodziny i tak robisz to nie narzekaj. Wypłata Ci się podoba bo przychodzisz dorabiać. Trzeba wykorzystać jak dają.

@X

Tutaj muszę stanąć w obronie ludzi z Hyundai.Niestety całą winę za nie ,,wyróby "można zwalić,ale na technologów,maszyny(które szwankują),logistyków(brak części).No ale jak to bywa w tej firmie winę ponosi zawsze najsłabszy w ogniwie(pracownik).Co do kierownika,to nie masz racji,bo to nie on tam wystaje,tylko majster.(mylisz hierarchię w tym zakładzie) Od Hyundai jest inny majster(kobieta).Ludzie z Hyundai są tak wyrabani,że uwierz mi ostatnia rzeczą o jakiej marzą jest pójście w sobotę do pracy(nawet za kasę)Od jakiegoś czasu mamy dwa zakłady,oczywiście w zależności od interpretacji:)tzn.jak oni mają potrzebę to jest jeden,a jak Ty to są dwa.Nie ogarniesz tego.ha,ha...Wiesz czego nie rozumiem,że podwyżki nie dają,bo jest spadek zamówień,więc po co są normy podnoszone skoro nie ma zamówień?ludzi zwolnili,bo nie ma potrzeby,ale w biurach są zamówienia i jest potrzeba tylu osób,bo nie ogarniają.??Najgorzej,że jeden zrzuca na drugiego i nic nikt nie wie.Byłaby jedna osoba odpowiedzialna ,to uwierz mi byłoby wszystko jak należy.I to całe zrzucanie wszystkiego na covid jest już nudne.Nie mają innych argumentów,a nas mają za ,,debili"i myślą,że w to wszystko wierzymy:(Bravo dla zarządzających!!Miejmy nadzieję,że to się zmieni.Sama po nastu latach zastanawiam się nad zmianą pracy:(

Ciekawa
@Pp

Ciekawa czy ona liczy że będzie jego trzecią żoną? Normy podnoszą żeby nadgodzin nie było. Tylko kto będzie to robił za te same pieniądze. Biurowych tyle bo hala na pół podzielona a i tak nie ogarniają.zgadzam się, podział fikcyjny, bo nas rzucają z linii na linie. Jeszcze można kolejnych trenerów awansować na majstrów a wolne biurka się znajdą. Dwóch kierowników hali z mało, to podzielmy halę na 3.

@Fanka

Po czym wnioskujesz,że dorabiam nadgodzinami:)Uwierz mi nie mam siły na nadgodziny.Ja chce godziwie zarobić bez nich!Właśnie myślę o zmianie pracy:(Wiesz ile zarabiają w innych zakładach?Jesteś zadowolona z pracy po 12,żeby zarobić tyle co powinnaś zarobić w 8h,to ok.Serio pierwszy raz słyszę ,żeby człowiek cieszył się z tego,że pracuje po 12h.Masz życie rodzinne?

Wtr
@Pp

Shift leader, factory manager , gdzie ty tu majstra widzisz?

@Wtr

To ilu jest kierowników w tej firmie?skoro to jest kierownik zmiany,to kim są panowie T.G oraz Sz.Więcej kadry zarządzającej niż ludzi do pracy ehhh...Za moich czasów był majster i tyle:)

Wtr
@Pp

Shift leader x6, factory manager x2, dyrektor x1. Twoje czasu minęły. Teraz hala podzielona a wypłaty dla kierownictwa podwójne. Taka polityka w czasach kryzysu.

Ol
@X

Zapraszam na linię Hyundai skoro wszyscy się tak nas uczepili to jest nowy model maszyny się psują są dni gdzie jest po 4-5 andonów na jednej zmianie części mamy jakie mamy teraz już jest dużo lepiej bo nasz technolog staje na głowie by nam pomóc! Pozatym są ludzie jak na każdym ringu którzy się starają w tym co robią,a są tacy którzy puszczają braki na swoim stanowisku bo kontrola to wyłapie nie patrząc na to,że wtedy jest zmontowany cały ABR zamiast odrzucić topa już na początku lub po prostu docisnąć klamkę jak maszyna nie dociśnie mimo tylu szkoleń i tak mają to gdzieś! Osoba na kontroli ma 350 sztuk do sprawdzenia musi patrzeć na wszystko bo innym się nie chce patrzeć co robią. Jest zwrot premię biorą osobie na kontroli bo ona ma widzieć wszystko! To jest duży team 14 osobowy z czego 5 pracowników patrzy na to co robi,a reszta sobie z tych szkoleń i samokontroli żartuje puszczą braka to się śmieją i puszczają następne więc o czym tu wogóle gadka! Osoba na kontroli robi w takim stresie bo inaczej straci premię musi patrzeć na wszystko, plus dodatkowo naprawiać sztuki jak np co drugą sprężynkę bo nam cykają,a na Nx i Ne jest co sprawdzać!

As
@Ol

Tak zapraszamy ale to nie technolog nam pomaga tylko jakościowiec i kontrola jakości, technolodzy to nam tylko życie utrudniają te ich pomysły i ustawianie ludzi po ringu kto ma co robić? Skoro norma schodzi to po cholere nam się w robotę wpierdzielają robimy tak jak nam jest lepiej jeszcze trochę i przyjdzie nam pokazać jak mamy zakładać sprężynki czy jak i w której ręce trzymać nitownicę bo on tak chce...zamiast zająć się poważnymi sprawami by ułatwić nam prace to utrudnia i tyle w temacie

Gskxndlz
@As

Czekajcie , spokojnie . Bez nerwow . Jeszcze troszke czasu minie . Jeszcze parenascie razy bedzie reklamacja ,jeszcze kilka godzin andonow i bedzie szlooooo wszystko jak leci . Jak kazdy model na tym tym zakladzie . PAMIETAJCIE ! ILOSC NIE JAKOSC . Tak cudownie pokazuja to normy na nx i ne

Żerr
@As

Sobota jest pracująca czy tylko dla chętnych ?

@Gskxndlz

NE jak można policzyć nową normę bez pracowników? Znów nowa norma,a na żadnej zmianie nie był liczony czas klejarka klei tym samym tępem co kleiła! Hałasy hmm jeden dopuszczalny drugi nie którym uchem nadsłuchiwać na kontroli czy jest ok czy jednak nie jest? NX lamująca obcina uszy w topach za sztancową w tym celu zamontowana kamera,ale halo kamera plus osoba dodatkowa nie licząca się do normy? Wydaje nam się,że kamera powinna być jak nie ma osoby dodatkowej do tej czynności ale biuro wie lepiej jeszcze usłyszymy,że osoba dodatkowa sobie stała bo przecież nie ma stanowiska dla 9 osoby by mogła komuś pomóc! A pani sztancowa sobie stoi 20 min na ringu i patrzy jak pracujemy lub chodzi po hali bo nie ma co robić wkońcu odjęli jej pracę niech odpoczywa! Zmiana kleju skoro trwa 10-15 minut dlaczego nie jest odpisywana u nas od normy? A klejarze odpisują? Zdaża się często,że klej się kończy nie ma naklejonego buforu i wszyscy stoją!W takiej sytuacji lamująca mogła naszyć więcej i mogła zejść pomóc osobie na klejeniu teraz jak ma to zrobić obcinając jeszcze topy? Czy oni myślą,że klejarka przyśpieszy? Nie odpisujemy wymiany kleju i musimy gonić by nadrobić to 15 min czasem zdaża się,że wymieniamy 2× na zmianę co daje 30 min pot się z(usunięte przez administratora) brak za brakiem andon za andonem jeszcze nadrabiać zmianę kleju coś tu jest nie tak!

I JA

Może wreszcie ktoś zauważył że kończycie pracę godzinę wcześniej więc nie płacz bo na innych obszarach jest gorzej

@I JA

Ciekawe która zmiana tak kończy bo jeśli chodzi o nas to kończymy pracę za 10 za 5 to właśnie inne obszary sobie spacerują po hali godzinę wcześniej,a do nas nikt nie chce przychodzić bo robi do dzwona

Ppx
@X

Jeśli chodzi o nadgodziny Kierownicy zmianowi tylko podchodzą do tych osób co się podlizują tak jest ze wszystkim.

@Ppx

Nadgodziny to tylko mechanicy mają czy odjęcie etatu dotyczy wszystkich?. pracownicy tymczasowi nie podlegają bos bo nie są pracownikami firmy. Za soboty im płacili a starzy pracownicy mieli do wybrania.

Do I

Spacerują, 10 min pod zegarem wcześniej, a na "wysokie" normy narzekają...

One

Ale dlaczego wszyscy z biura dostają za romans koleżanki i jej "wychodzenie"?

@One

Dokładnie tak To ona powinna się wstydzić

@One

Too.. takie dramy się dzieją,a ja nic nie wiem;)Jak to możliwe?No,ale tak to jest jak się ma swoje życie,a nie żyje cudzym.

Lidia
@Ppx

Może po prostu to podlizywanie się to bycie normalnym pracownikiem a wy jesteście mega konfliktowi? Po prostu? Wystarczy trochę kultury

@Lidia

Romans w pracy z przełożonym to normalne? Mężatka ktora rozbija rodzinę? I znika z biura Chyba nie

Luki
@Echo

Więc gratuluję jesteś tym normalnym pracownikiem z nielicznych. W Bos liczą się tylko plotki życie innych ośmieszenie i poniżenie kogoś jak z nimi nie trzymasz tą mają cię za kogoś gorszego bo jak to tak można mieć swoje życie i nie interesować się innymi w Bos to podstawa najpierw życie innych ośmieszanie i poniżanie kogoś a na samym końcu praca

@Luki

Wiesz,tak naprawdę interesuje mnie tylko ,żeby mieć na koncie 10go.za wykonaną pracę.Wychodzac za bramę Bos,już mnie myślami tam nie ma.Co mnie interesuje życie innych.Przecież, to są dorośli ludzie,którzy biorą odpowiedzialność za swoje zachowanie.Wiem też jak to działa,to jest taki głuchy telefon.Na początku hali powiesz słowo,,rozmawiają",a na końcu powiedzą,że ,,całują".Mam swoje zmartwienia.Szkoda tylko,że szefowie(kierownicy zmian) nie potrafią doceniać dobrych pracowników,tylko ich wykorzystują.Miejmy nadzieję,że covidowy kryzys ma się ku końcowi i rok 2022 będzie lepszy:)Wszystkim nerwy puszczają:(

Pppppp
@Echo

Wszystkim nerwy puszczają wielu się zwolniło a drugie tyle szuka tylko okazji żeby uciec za taką wypłatę co ma być teraz. Bos się stoczył na telefony dla biur było ale trzeba etaty uciąć no sorry jak tak mają wyglądać oszczędności to gratuluję pomyślunku.

Luki
@Echo

Dokładnie też tak mam z osobami z tej pracy. Wypłaty będą masakra ale my na to wplywu niestety nie mamy. Docenienie pracownika nigdy nie doceniali dobrego pracownika jeden skacze po ringach by załatać dziurę jest sprytny i potrafi wszystko inny robi tylko na jednym modelu i to nie wszystko a ma stawkę taką jak ten skoczek a może nawet większą zawsze tak było temu się nie dziwię,że nowi przychodzą i ściemniają,że nie umią teraz też bym tak zrobiła ale już za późno każdy liczy na to,że normalne wynagrodzenie wróci bo ci z biura mało odczują te cięcia,a my z wypłaty 2000 porażka albo rachunki albo żywność super wybór

@Pppppp

Też mam już dość.Czekam do końca roku,jak sytuacja się rozwinie:(

@Echo

Nigdy pracownik nie był doceniany...co mają zrobić osoby co samotnie wychowują dzieci i nie mają żadnego innego dochod tylko to co zarobią na Bosie ? pod most ? Bo raczej nie każdy może sovie pozwolić na drugą pracę w takiej sytuacji gdzie nie ma dziecka zostawić ??? Wszystko drożeje jedzenie, prąd, gaz, czynsze.... o tym też nie pomyślicie, nie każdy ma z Nas tak różowo i bogato jak Dyrektorzy,Kierownicy czy inni.... Czemu kierownictwo nie weźmie się za osoby biorące notorycznie L4 czy co chwile wolne? Czemu bie sprawdzacie tych osób większość ludzi ściemnia z L4 i albo nieźle dawają w łape lekarzowi albo po znajomości....

@Nieznana

Nie po to pracuje by szukać drugiej pracy jak (usunięte przez administratora) 7 dni w robocie. Niech dyrektor zmieni umowy tym co zarabiają kilka tysięcy. Kierownicy do niedawna byli operatorami tak jak my na linii a awans dostali bo byli tani ludziom z wykształceniem i doświadczeniem trzeba zapłacić

aga
@Lidia

odp.Lidia Jak tak rozumiesz... Mega konfliktowi bo nie chodzą po hali , nie obgadują ludzi tylko pracują sumiennie i nie podlizują się .......

Ciekawa

Jak to wygląda z pracą na najbliższy czas, wie ktoś może ??????

Okoń

Witam, mam pytanko czy w tym roku na święta Bożonarodzeniowe będą bony na choinkę i karpia mrożonego lub filety? Bardzo mi zależy. Pozdrowienia Okoń.

Szczupak

Tak będą, Pozdrawiam Szczupak

Panga
@Okoń

W tym roku na święta króluje ja???? za te wypłaty może wystarczy????

Ulala
@Panga

A z wędlin..... mortadela ;(

@Okoń

Będą u dyrektora na stole bo nas nie będzie stać ‼️

Zwolnia

Dokładnie, najlepsze jest to że albo ludzie się zwolnili, albo na długich zwolnieniach bo już są tak zajechani. Załoga coraz starsza, normy wyśrubowane , zaniedlugo emerytury. Kogo oni chcą zawalić. Ludzi w biurze tyle ze jeden na drugim siedzą. Większość problemów które są na produkcji sami ludzie muszą rozwiązać. Brak słów. Wiadomo jaka jest sytuacja w branży. Ale ludzie z produkcji bez garstka.

Jeśli to serio kogoś zdjęcia to takich rzeczy się nie upublicznia Słabe

Klim

Noi to udostępniasz po co gwiazdy dwie macie inne na firmie w pewnej aplikacj dziewczyny się bawią nagrywają filmiki mają po 2-3tys obserwatorów każdy je wspiera teraz już mają konta prywatne więc ich nie znajdziecie???????? z obawy przed bosem nawet zakładały fikcyjne konto do nagrywania filmów i kombinowały żeby właśnie takie osoby jak są w Bos ich nie dojżały:) hihihi to tylko właśnie o tym świadczy jakimi osobami są ludzie u nas człowiek człowiekowi wilkiem wam mówię dowidzenia a dziewczyną powodzenia:)

Kogo daj nazwiska która zmiana i który ring

@Klim

Plotki i śmiechy za plecami zawsze w tej firmie były i będą kto co z kim

Klim

Dokładnie temu napisałam,że obcy ludzie je wspierają i nawiązują ciągle nowe znajomości :) W Bosie by miały tak (usunięte przez administratora)tyłki i znając tych ludzi nawet by se pozakladali konta i je hejtowali,a tak już ich nie znajdą:) Zamiast się trzymać razem każdy każdego podpierdziela i każdy z każdego się wyśmiewa,a plotki to ich chleb powszedni masakra pozdrawiam

I JA

A co? Widziałaś na własne oczy ? Też nie , wiec pociskasz właśnie ploty jak połowa firmy

abc

I do tego nie robi dyrektorowi dobrej opinii

Echo

Mam nadzieję,że to sprawdzone info.Wiecie,jak łatwo zniszczyć komuś życie:(

Ppp

Ona właśnie niszczy rodzinę

Demonia
@Ppp

A w ogóle o kim wy mówicie i co to ma do tego że dostaniemy wypłaty na poziomie renty.

@abc

Potwierdzam Jak jej nie wyszło to mu teraz robi złą opinię

@Demonia

Właśnie o kogo chodzi? Każdy tu mądry ale na linii zamiast strajkować i nie pracować to jak mrówka robi. A dyrektor i kierownicy się śmieją że za grosze w bosie są robole.

Aaa
@Bos

O koleżankę z logistyki ktora "narozrabiała" a teraz dyrektorowi kiepską opinię robi. Wstyd! Mężatka!

A
@Aaa

To Wasz problem? Przestańcie bzdury wypisywać. Nie macie co robić...

@Aaa

A dlaczego tym się tak interesujesz i komentujesz po każdym postem? Jesteśmy tutaj aby wymienić informacje o firmie i warunkach pracy..... Żenada.

Właśnie O pracy, a koleżanka nie pracuje tylko zajmuje się dyrektorem i jak wcześniej ktoś napisal " ma obiecane stanowisko" To że z męża frajera robi to nie znaczy że ma dyrektorowi teraz złą opinię robić. Dokladnie, żenada

@Bos

Tylko masz złe informacje bo mrówka już w tej firmie nie pracuje i nikt na linii nie strajkuje wszyscy robią swoją normę,a to,że ktoś sobie wybierał pracę gdzie będzie pracował lub po prostu robił sobie pomalutku to się nie dziwię,że się denerwowała bo jest więcej osób które to komentują ale tylko parę osób które potrafią się na ten temat odezwać głośno

Walentyna

A dyrektor niby święty ????

Walenty
@Walentyna

Na pewno nie święty ale chyba nie broni się w taki sposób jak ona Najlepszą obroną jest atak

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

XYZ

uciekaj jak najdalej z bos mobbing wykorzystywanie ludzi a o szacunku brak mowy :)

Nr.

Bos zapewnia nerwice i to wszystko.

As

Zależy na jakim modelu mi zapewnia śrubokręt, szmatkę,cytrynkę, łopatkę. ????

Hkk
@As

Zawsze się śmiałam z karty multisport jak siłownię mamy na bosie :D sauna w lato tez zapewniona:D mozna to zamienić na fizjoterapię lub kosmetyczkę :D

@Nr.

Idz do Lear albo Maflow

Ejzehalo

Halo halo ! A aneksy do umow na zmieniona stawke to ktos raczy wreczyc ? Co to za jaja ?! Firma posmiewisko !!!

@Ejzehalo

Aneksy musieli dać 01.10. Teraz to dopiero od 01.11. Kto dostanie mniejsza wypłatę niż w umowie może iść do PIP. Wiosna 2020 20% mniej wypłaty dyrektor kupuje nowe BMW. Jesień 2021 czyżby zmiana samochodu? A może nowy dom? Firma pieniedze ma. Czy katowicki biurowiec twza redukcję wypłaty. Widzieliście jak ostatnio się spasł. Jemu na obiad kasy nie brakuje. Niech przyjdzie na linie montować. Biurowi siedzą na stołówce 50 minut a nam liczą każdą minutę.

Obserwator

Wielkie niezadowolenie pracowników z powodu wizyty PIP. Tak, osoby z "syndromem sztokholmskim" wymagają pomocy psychologa i psychiatry. Bardzo ważne jest także wsparcie rodziny. Głównym założeniem leczenia jest pomoc ofierze w odzyskaniu właściwej perspektywy i emocjonalne oddzielenie od sprawcy .

@Obserwator

Wszyscy się cieszą,że dokładnie wiesz co to syndrom sztokcholmski.Prawda jest taka,że sami sobie stwarzacie taką atmosferę każdy nadaje na każdego o byle pierdołę dziewczyny zrobiły się takie zawistne,że masakra przebywamy w tej robocie 8h dziennie ludzie,a sami sobie stwarzacie taką atmosferę. Po prostu przychodzcie róbcie swoje i idzcie do domu i tyle. Temat przerw był już poruszany u dyrektora nie raz dał odpowiedz za każdym razem sami doprowadzicie do tego,że po prostu skróci nam przerwę z 30 min na 20 i wtedy będziecie zadowoleni? Serio nie widzicie,że sami sobie szkodzicie. Nie jestem dupo lizem dyrektora ale serio przesadzacie pózniej cierpią inni z tą kwartalną przeviął bo móvł tej garstce ludzi wypłacić całą bo w cholere ludzi było na l4 a nowe modele NE NX NQ szły cały czas nie pomijając ludzi na innych modelach kto nie był na l4 powinien dostać całą kwartalną ale cóż tu nas zrobił w balona be te niecałe 300 zł to śmiech na sali ale cóż. Szanujmy się nawzajem,a lepiej będzie nam się w tej pracy spędzało czas,a nie nadawanie jedna na drugą kablowanie itp jesteśmy dorosłymi ludzmi.Jedynie kto sie trzyma w tej firmie i tak powinno być to chłopcy z desek reszta powinna brać z nich przykład.

Obserwator

Nie rozumiem co ma wspólnego twój komentarz i jąkanie się w nim z wizytą pip, walką z dyskryminacją, segregacją, walką o prawa pracownika , apropos widzimisiowej premi ,i tym co się tam dzieje wystarczył by zbiorowy pozew , ale do tego trzeba mieć jaja , dowodów jest wystarczająco dużo

@Obserwator

Twoje wcześniejsze komentarze i jąkanie się na temat covida itp co wnoszą jedynie (usunięte przez administratora)ę jesteś taka cwana/cwany na forum? Podburzając ludzi i tyle tylko potrafisz? Po co piszesz anonimowo ujawnij się proste skoro jesteś tak doświadczony/ona w prawie pracy,kodeksach itp potrafisz o ludziach pisać,że przyszedł PIP i nikt się nie odezwał? A TY taki wielki Bos i co jedno wielkie g***no anonimowo każdy jest mądry,a szczególnieTY ściągając regułki o covidzie z neta itp itd.Czytając wszystkie twoje poprzednie komentarze stwierdzam,że masz smutne życie i żyjesz tylko nakręcanien ludzi na każdy temat na tym forum nie podoba się zmień pracę gdzie będzie ci lepiej i wszystko będzie zgodne z kodeksem pracy marnujesz się w tej firmie i na tym forum:))

Dddf

Jak by się dało pewne rzeczy powiedzieć w Bos...... Zaraz by tą osobie w obroty wzięli.

@Dddf

Zgadzam się ale skoro obserwator jest taki wyuczony w każdym temacie każdego potrafi pouczać zna przepisy i ma tak wielkie jaja z tego co sądzi o sobie na forum to dlaczego nie zostanie przedstawicielem załogi wszyscy z chęcią na niego/nią zagłosują wtedy się wykarze jak jest naprawdę nie tylko na forum. Większość ludzi się nie odzywa bo każdy się po prostu boi jedni mają dzieci na utrzymaniu,jedni mają kredyty inne starsze kobitki chcą spokojnie dorobić do emerytury proste. Ale skoro już jest taki obserwator który potrafi wypowiedzieć się na forum na każdy temat zna wszystkie przepisy co się należy,a co nie niech startuje na przedstawiciela załogi będzie chroniony nie zwolnią go/jej że zamiast na forum anonimowo powie dyrektorowi prosto w twarz co jest nie tak

Yolo

W punkt.

Lol

Jak sama nazwa wskazuje... To obserwator. Hahaha. Zmiana musi być w nas by coś zmienić... Jak dajesz sobie wejść na głowę to proszę bardzo... Pracodawca myśli że jest święta krowa... Dużo pracy na Tychach w brew pozorom... A bos nie jest w ogóle już atrakcyjną opcją...Jak kiedyś... Dlatego odeszłam

@Lol

Tak jest Bos to już inna firma niż kiedyś niestety. Ale nie każdy może sobie pozwolić od tak na zmianę pracy szczególnie jak się ma dzieci i kredyty w banku. Liczy się ta umowa na czas nieokreślony i płynność na konto. A w nowej pracy jest różnie dostaniesz umowę na miesiąc,pół roku i co dalej? I jest więcej takich osób jak ja. Fakt dyrektor ucina nam już ze wszystkiego,wszystkie premie dodatki ucina jak może ale może patrzmy z drugiej strony zamówienia całkowicie spadły prawie nie ma roboty idą tylko te nowe modele inne wyrywkowo,a jednak nie zrobił masowych zwolnień jak w innych firmach mamy dalej pracę jest jaka jest ale liczy się,że jest wogóle. Mamy nadzieję,że jeśli zamówienia wrócą tak jak było kiedyś zwróci nam normalnie krwaltalną podwyżki będą nie po 100 zł itp i zacznie biurowych traktować w ten sam sposób bo jest ich tam już tylu,że brakuje miejsca a chęci i zapału do pracy brak niektórzy przychodzą do tej roboty jak za karę odsiedzieć te 8h i tyle pogonił by tych technologów jakościowców do roboty by pomóc pracowniką w problemach wkońcu za to im płaci nie małe pieniądze,a nie wszystko zwalają na pracownika i to nam potrafią uwalić premię za byle co,ciekawe czy biurowym tak chętnie bierze premie za to,że np części ciągle brakuje i produkcja stoi. Odechciało mi się dyskusji,a tobie rzyczę powodzenia w nowej pracy :)

Lol

Rozumiem.... Dlatego też nic się nie zmieni... Zamówienia spadły? A nowe biuro dla biurowych w kato to za powietrze się zrobiło? Zatrudnili tyle biurowych... Z waszych pieniędzy... Każdy z nich zarabia trzy jak nie lepiej razy niż wy... Wam zabierają im dają... Im więcej ich. Tym większy bałagan... Chaos... I (usunięte przez administratora) Muszą gdzieś oszczędzić. Mam nadzieję że zrozumiecie że dopóki macie zdrowie możecie pracować.... A pracodawcę - zmieniać. Pozdrawiam i życzę dobrego

@Lol

Ale my o tym wszystkim wiemy o tym,że nawet jak nam płacili 7/8 to na nowe tel dla biurowych i inne pierdoły kasa też była, to jest wszystko do czasu utną całkowicie krwaltalną dadzą znów podwyżki po 100 zł. Ludzie zaczną się zwalniać bo za najniższą krajową to nas wszędzie muszą przyjąć. Kiedyś był jeden majster np Sławek potrafił ogarnąć bez problemu całą halę nie było zamieszania takiego jakie jest teraz potrafił wszystko załatwić,a co najważniejsze szanował ludzi i każdy szanował go do dzisiejszego dnia szacunek do niego jest i będzie ale to były inne czasy teraz jest jak jest, ale to nie będzie trwało wiecznie bo dobrzy pracownicy zaczną uciekać ,a inni chodzić na l4 bo już nic nie stracą Pozdrawiam:)

Obserwator

W życiu nie pracował bym za takie ochłapy jakie ty masz, nie jest moją intencją uprzykrzać komuś życia , jestem odpowiedzialny za to co piszę a nie za to jak to interpretujesz, wszystkim co robię kieruje jeden powód " kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem każdego Polaka" a ty dalej bądź tam gdzie jesteś z podkulonym ogonkiem całując pracodawcę po nóżkach. Krok po kroku swoją biernością zaciskacie pentelkę na szyji biorąc tym samym całą odpowiedzialność na Siebie.

@Dddf

Za wzięcie w obroty jest 15 000zl zadośćuczynienia ale nie dla kogoś kto się boi

@Obserwator

Tak 15000 zł tylko to trzeba udowodnić mieć świadków taki mały szczegół. I nie trwa to tydzień tylko tylko kilka miesięcy.

@Jjjjjjj

A gdyby chodziło o twoją rodzinę i popełnionym na niej przestępstwie też byś odpuścił ? Pewnie tak. Na szczęście tu chodzi tylko o źródło dochodów niezbędnych do przeżycia , nowy telefon , i fotki z wakacji za 500+ na ista

Trele
@Obserwator

Myślę,że jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem,który bardzo został skrzywdzony w życiu.

@Trele

Słuchajcie samo to że w naszym zakładzie nie ma związków zawodowych już coś świadczy jak ktoś się zajmuje tym tematem to zaraz znika z firmy metody mafijne. Jakby były związki to by dyrektor musiał jakoś wytłumaczyć wydadki czemu premii niema czemu części nie ma itp.

@Jjjjjjj

No wiadomo,że z związkami było by inaczej nawet był taki temat poruszany nie raz tylko zbierz grupę 10 osób które się nie wyłamią. Była grupa gdy zaczęli rozmawiać jak to zrobić by było dobrze i doszli do tego,że wniosek trzeba złożyć do sądu,a sąd może go odrzucić,że pracodawca ma prawo sądownie sprawdzić kto do związku należy i tam jeszcze jakieś inne rarytasy to nagle z 15 osobowej grupy zostały 4 osoby także ten...

Wystarczy że ktoś coś powie z tych 10 osób i już się znajdą haki

@Trele

A jakieś lepsze argumenty niż te rodem z gimnazjum masz ? Po miejscu w którym pracujesz sądzę że to twój max możliwości ;)

@Jjjjjjj

Ja nie brnę w te gadki wogóle przychodzę robie swoje i wychodze jakieś spiski,konflikty,interesowanie się życiem innych to nie dla mnie robię swoje najlepiej jak potrafię widocznie jestem marnym pracownikiem bo dostaję ochłapy jak to obserwator stwierdził:))

@Obserwator

Jak PIP przyjeżdża to kabanos w akwarium nie jest taki ważny. Jak ostatnio przyjechali to cały dzień siedzieli i myśleli co zrobić.

Jatp

Czy ta firma jest poważna? Miala zapaść decyzja co do pożyczek firmowych i do dziś nie ma żadnej informacji na ten temat! Kto zastępuje przedstawiciela pracowników? Niech się tym zajmie !

@Jatp

Człowieku czy ty jesteś poważny? Nie widzisz co się teraz dzieje w firmie prawie całkowity spadek produkcji,a ty o pożyczkach serio? Jak to nie ruszy to połowa ludzi poleci na bruk,(usunięte przez administratora)

Ole

Jeśli będą redukcję,to jak myślisz,która połowa poleci.Ta pracowita,czy ta udająca,że pracuje?

@Ole

A skąd ja mam to wiedzieć nie wiem może się pozbędą tych nie wygodnych co zapierdzielają i się odzywają na różne tematy nie chodzą z podkulonym ogonem naprawdę nie mam zielonego pojęcia czym się będą sugerować bo były przypadki gdzie osobę która wyrabiała normę zwolnili,a taką co nie wyrabiała zostawili nie mam zamiaru siać żadnej paniki bo narazie niechcą ludzi zwalniać to wszystko zależy czy produkcja ruszy i kiedy

Bkl

Czekaj zaraz firma zaproponuję nadgodziny za wolne.

pra
@Bkl

czy to prawda że z siatek zwalniają?

@pra

Z tego co nam wiadomo zwolnili wszystkich przez agencję stałych pracowników raczej jeszcze nie

Zainteresowana

Słyszałam ze chodzą słuchy o zmniejszeniu etatu. Wie ktos coś czy to prawda.

@Zainteresowana

Ja nie słucham plotek bo jest ich dużo już nawet była plota,że 50 ludzi mają zwolnić. Co tydzień jest inna po co się stresować narazie dyrektor niechce nikogo zwalniać bo ma nadzieję tak jak my,że to ruszy. Napewno jak coś wymyśli z mniejszeniem etatu to się o tym dowiemy od majstrów wcześniej lub z zwolnieniami. Jest czas jaki jest i musimy to przeboleć bo nie tylko u nas jest taka sytuacja,a ludzie się sami nakręcają leci plota za plotą.

Zainteresowana

Niektórzy w piątek do pracy przychodzą inne ringi piątek mają wolne za pełną stawkę czy w tej firmie będzie kiedyś równe traktowanie pod koniec okresu rozliczeniowego dyrektor wyrówna płatne dni wolne lub będzie premia dla tych co nie chodzili na postojowe? 10 dni dodatkowego urlopu dla wybranych Hyundai musi pracować na wszystkich.

#Ja
@Zainteresowana

Słyszałam o zmniejszeniu etatów ale w biurach

@Zainteresowana

Z tego co wiem dziewczyny z Hyundai też się wymieniają raz idzie jedna grupa raz idzie druga do pracy bo jest ich dużo na tych modelach. Co do postojowego nie wiem nie jestem przedstawicielem załogi i nie rozmawiam z dyrektorem o wszystkim są poinformowani majsrowie wystarczy spytać nam majsrowa wszystko mówi

@#Ja

No to napewno tam ludzi brakuje tylko miejsca już nie ma gdzie ich posadzić bo każdy majster powinien mieć swojego szkoleniowca bo jeden szkolemiowiec nie ogarnia dwóch majstrów :) Jedynie szkoleniowiec Łukasza i Renaty ogarnia co to jest praca dwie pozostałe zmiany masakra:)

Stara pracownica
@#Ja

Kto jeszcze pamięta dwie zmiany, jednego majstra, jednego kierownika. Była praca i premie kwartalne. Teraz zrobili stanowiskach podwójne. Biurek stoi więcej. Tam jest z czego zmniejszać.

@Stara pracownica

Tak,a najlepsze,że ten jeden majster ogarnął całą hale robiło się spokojnie, a teraz dwóch majstrów ustawia tablice 15 minut,a i tak zle ustawią bo po godz po ciebie leci,że jednak idziesz gdzie indziej????

@#Ja

No,to chyba najwyższa pora! Ile czasu jeszcze będziemy ich utrzymywać.My też mamy domy,rodziny,kredyty.Dlaczego w dobie kryzysu,gdzie są cięcia,szuka się oszczędności zawsze poszkodowana jest grupa najmniej zarabiająca?Oni przy swoich zarobkach nawet tego nie zauważą..Super,że nie chcą zwalniać i to się chwali,tylko czemu jedna strona jest zawsze lepiej traktowana.Z drugiej strony,zawsze jak mówili,że nie będzie zwolnień i będą przedłużać umowy,było dokładnie odwrotnie.

On
@One

Chyba że masz plecy u dyrektora jak ta z biura,to robota pewna

Jak ma obiecane stanowisko kierownika to będzie ogarniała żeby potem stać przy tablicy. Decyzje już podjęte.

Noi co z tego? Jej życie jej sprawa nie macie co robić tylko plotkować o ludziach co robią w swoim wolnym czasie nic wam do tego wszyscy jesteście tacy idealni w pracy i poza nią żenada

#Ja

Z tego co wiem to podczas pracy

Z tego co widać to wy najbardziej zajmujecie się bardziej plotami niż pracą. Nie interesuje mnie czy ona pracuje czy nie to nie ja jej wypłacam pensję,A dyrektor to dorosły inteligentny facet więc on nie potrzebuje waszego wsparcia by kogoś wyśmiewać i wytykać palcami on sobie sam radę da. Ogarnijcie się ludzie to forum służy do informacji związanych z naszą pracą,a nie wyśmiewaniu się z kogoś anonimowo masz coś do kogoś powiedz mu prosto w twarz,a nie chojracz anonimowo na forum

I JA

Połowa wpisów na tym forum to obgadywanie i obrażanie innych . Pewne osoby anonimowo zbyt dużo sobie pozwalają. Dobrze by było żeby (usunięte przez administratora) poniosły konsekwencje

@I JA

Tak będzie zawsze bo to są ludzie którzy mają smutne życie i muszą się wyżyć na kimś innym za swoje niepowodzenia przykre to. To z tą kobitką to już jest totalne przegięcie i powinno to zostać zgłoszone do odpowiednich służb bo to już nie są żarty to jest karalne. To,że ktoś se na kogoś coś napisze to no dobra jestem w stanie to zrozumieć jakoś nie podając nazwisk itp ale kogoś prywatne zdjęcia publikować to już nie jest ani śmieszne ani normalne

Zainteresowana

Twoje tzw ploty stały się faktem.

Xy

Ciekawe za co ma obiecane to stanowisko?Za to że rodzinę rozbija?

@Xy

A ciekawe co ty masz obiecane że kogoś smarujesz na forum i jaki masz w tym interes.

JA

Da radę, za tą kasę co zarabia na pewno. Nowe BWM już czeka w końcu znowu ucięli etaty.

JA
@One

jak długo każdy wytrzyma w tej robocie na zmniejszonej wypłacie? 4 dni w bosie a potem trzeba do drugiej lecieć żeby rodzinę utrzymać. A jakie poświęcenie zrobił dyrektor? Życzę wytrzymałości i cierpliwości dla was i dla mnie.

@I JA

Ciekawe czy jej kierownik wie jak się nudzi w pracy i ugania za dyrektorem ?

Kierownik logistyki chyba nie jest świadomy tej sytuacji bo na pewno by reagował. (usunięte przez administratora) i jak twierdzisz obiecane stanowisko to chyba bardzo sie nudzi

One

Noi? Wspołczuję ci i tym wszystkim osobą które się z Tobą zgadzają. Jakie wy musicie mieć smutne i żałosne życie wchodząc z butami w życie kogoś innego załóżcie zrzutkę wpłacę wam parę groszy idzcie za nie do kina,na basen gdzie kolwiek będziecie mieć jakąś atrakcję w tym swoim szarym życiu,a nie siedzicie na forum i oczerniacie dziewczynę bo wam się tak podoba.Jej życie jej sprawa,a nie wasza no ale do takich inteligentów nic nie dociera nara

Gggg

Wszyscy biurowi hahaha was 50% powinni juz dawno wywalić albo zagonić do roboty.

@Gggg

W ramach sprostowania niewyscy tzw biurowi są zbędni jest tam wiele osób co naprawdę każda firma nie uciągnie bez nich takim szacunek że się uczyli i zdobywali doświadczenie ale jest też duża liczba co tam się chyba z przypadku dostała biorą pieniądze i nic poza tym.

@Gggg

I jeszcze jedno nie rozumie dlaczego zmniejszają etaty a kupują coś za 0.5 miliona takie to niezbędne w dobie kryzysu i jeszcze te telefony do 3.5 tys dla każdego (usunięte przez administratora)wstydź się na takich oszczędnościach a ucinasz etat.

@Gggg

Ludzie godzicie się na redukcję wypłaty a dostaliście jakieś aneksy? Czy inne planty też zredukowały wypłaty czy tylko polski dyrektor taki ambitny? Przed centralą pewnie chwali się że niskie koszty pracy, może zmienić z 4/5 na 1/2. Wtedy dopiero będą oszczędności. A ludzie w bosie i tak będą robić za ochłapy bo będzie lepiej. Roboty jest tyle że czas pomyśleć o dwóch zmianach a nie że ludzie dostają 80% bo trzecią zmianę trzeba utrzymać. Kiedyś były dwie zmiany było dobrze, teraz dwóch kierowników na każdej zmianie a roboty nie ma. A co z nowym biurowcem w katowicach też im zredukowali wypłaty? W przyszłym roku pewnie wymienią samochody kierownikom i dyrektorowi i nowe telefony rozdają. Ktoś jeszcze pamięta po co stoi klejarka 3 nie uruchamiana od 2 lat. Na zagniataniu wymieniają maszyny na nowe tylko po co.

bos
@Gggg

Widać że nie znasz wymagań automotive. to coś jest potrzebne do testów. Telefony się należą, taki standard branży. Tak samo flota samochodowa. Jak oszczędzać to na ludziach. święta bez prezentów dla dzieci lub na kredytach dyrektor zapewnił.

@bos

To się nie zdziwi jak ogarnięci będą się zwalniać i zostaną sami desperaci.

Boss
@Gggg

Redukcja wypłaty ma spowodować żeby ludzie sami się zwalniali. Nie chcą płacić odpraw i dawać wypowiedzeń. Boją się że dostaną pozwy a tak za porozumieniem stron wszystko się odbywa. 20 procent mniej na wypłacie dyrektor i jego kierownicy nawet nie odczują. A my jak długo tak damy radę?

Itra

W tej firmie to nawet rąk po robocie nie umyjesz bo takie oszczędności ze woda ledwo leci cyrk na kółkach!!!!!!

......
@Itra

To nie woda do rąk tylko do picia. (usunięte przez administratora)

czytaj
@......

Link sponsorowany przez Żywiec zdrój jest w 100% obiektywny

Obserwator

Lol syndrom sztokholmski level hard u większości pracowników, atakowanie mnie bo pokazuje że możecie walczyć o swoje prawa.... Mentalność niewolnika w firmie na porządku dziennym jest , po co mam się ujawniać niewolnikom ? Żeby na mnie najeżdżali bo chce dobrze ? Ja mam bardzo dobrze dzięki walce o swoje a nie stanie w miejscu i narzekanie że "pan zabrał ,:pan nie daje", jakbym ja miał takich pracowników pod sobą byłbym wniebowzięty , bo robią z wami co chcą a wy przyklaskujecie , regułki z internetu? Tak ! Prawo pracy , wyroki sądów,konstytucja, prawa obywatelskie wszystko jest na wyciągnięcie ręki właśnie w Internecie, kiedyś ludzie nie mieli tak prostego dostępu do prawa i potrafiło walczyć o swoje, dziś kaganiec na pys*k i siedź cicho... a jeszcze najlepiej żreć się między sobą, a pracodawcą będzie jaw doił jak chce. Ja już nic nie pisze w takim razie miłej pracy za 500€ (w Holandii za mycie kibli 1200€). Życie stoi otworem dla was widocznie tym drugim. Dziękuję dobranoc śpijcie dalej.

@Obserwator

Z tego co wiem PIP na zakładzie był podobno w sprawie przerw możesz mi wytłumaczyć gdzie łamią przepisy?Bo może zły kodeks czytałam? Przerwa ustawowo jest do 8h roboczysz 15 min my mamy 30 min w lato w upały gdy jest 28 stopni na hali przysługuje ci krótka przerwa mamy te 5 min czasem są dwie . Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracowniką dostęp do wody,napojów mamy wodę dostępną cały czas tak samo z pomieszczeniem klimatyzowanym by pracownik mógł odpocząć ok jest stołówka z klimatyzacją więc możesz na 5 min czy na przerwie 30 min się ochłodzić więc gdzie są łamane przepisy? Plus z tego co tam piszą wcale nie musimy mieć na hali wiatraków to jedynie dobra wola pracodawcy. Jedynie biurowym należy się co godz przerwa 5 min bo się gapią w komputery. Więc gdzie łamią przepisy jeśli chodzi o przerwy z chęcią się dowiem naprawdę. Co do naszych premi okradania nas z nich,ogromnych wypłat traktowania nas jak bydło to już inna bajka. Z tego co mi powiedziano PIP był w sprawie przerw może zle mnie poinformowano bo tu plota nakręca plotę. Ale skoro to prawda to gdzie oni łamią przepisy jeśli chodzi o przerwy może wiesz coś więcej?

Obserwator

Dzień wolny dla zaszczepionych (dyskryminacja) Segregacja sanitarna , łamanie rodo, maski ,

Obserwator

A z pip chodziło mi o to że ludzie się wkurzają że kontrola bo myślą że pracodawca będzie się za to mścił

@Obserwator

No tak to prawda tylko,że oni mają zawsze na wszystko odpowiedz i tyle. Tak ludzie właśnie tak myślą,że będzie się mścić,a dlaczego bo temat np przerw był poruszany już dużo razy i zawsze była odpowiedz ze strony dyrektora niedawno było z nim spotkanie też był poruszony temat przerw byśmy mogli te 5 min odpisywać od normy bo czasem jest tak,że ktoś inaczej nie może sobie pozwolić na tą przerwę np zgrzewające jak są dwie przerwy to jest 10 min. Dostaliśmy odpowiedz,że możemy sobie zmienić przerwę z 30 min na 20 min,a pózniej zrobić sobie 10 min dodatkowej lub dwie po 5 min? Czyli logiczne,że stwierdziliśmy,że ma zostać tak jak jest ,a nagle ktoś leci do PIPU bo przerwy? Tak obawiamy się teraz,że nam skróci przerwę z 30 min na 15 albo 20 i tak zostanie na stałe,a co jak lato minie myślisz,że odda nam to co wziął nie bo skoro upały się skończyły to nam przepadnie to 10 -15min przerwy. Tyle w temacie przerw. Jeśli chodzi o dyskryminację itp też bez problemu obejdą ten temat oni mają wszystko przemyślane. Tak jak to,że były osoby które pracowały od stycznia nie mając najniższej krajowej gdzie ustawowo była najniższa podniesiona, nie powinni automatycznie podnieść stawki na najniższą już w lutym? Hmm... gdybyś usłyszał wytłumaczenie pań z kadr dlaczego tak jest to byś po prostu padł:)

Obserwator

A dlaczego tak się dzieje ? Tylko i wyłącznie dlatego że nikt nie nie postawi ,nikomu nie chce się walczyć i ruszyć dupy, większość nie ma pojęcia o prawie, o mobingu , o BHP, a kontrolę są ogólnie a nie że ktoś zgłosił więc skąd taka pewność. Wystarczyłoby 10 osób z jajami żeby działać , każde info ze strony pracodawcy powinno być dokumentowane jako dowody w sprawie, nawet tłumaczenie pani z kadr która nie jest zwolnioną z odpowiedzialności za nieznajomość prawa, ja sam jestem po wojnie z pracodawcą o dokumenty bo myśleli że mają doczynienia z robolem a szybko się okazało że jednak ja miałem rację i jeszcze pisemne przeprosiny dostałem żeby czasem nie składać pozwu. Jakie według ciebie mają obejście na identyfikatory na których są udostępnione dane wrażliwe chronione rodo. Jakim prawem osoba zdrowa jest podejrzana o chorobę i musi nosić maskę , może chodźmy już na zapas z kulą u nogi na łańcuchu bo będziemy na zapas podejrzewać się o popełnienie przestępstwa . Kiedyś.... Biały i czarny, dziś zasz¢zepiony i nie zasz¢zepiony... A w sejmie maseczki tylko do kamery ubierają, Pan i niewolnik na życzenie

Obserwator

Nie ,nie mają przemyślane, bo to nie dzieje się tylko u was , znam przykłady wygranych spraw w których pracodawca musiał płacić zadośćuczynienie. Więc nie opowiadaj głupot bo tylko pompujesz w ludzi bezradność a to nie o to chodzi w pracy zespołowej, ja jestem tu po to żeby motywować do działania alby ludzie stawali w swojej obronie a nie ulegali, znam przykłady gdzie 50 pracowników jednego dnia nie przyszło do pracy a decyzja o podwyżce zapadła w godzinę. I zaznaczam ! Ja nikogo do niczego nie zmuszam, ani nic nie sugeruje , podaje tylko znane mi przykłady a w zamian za to jestem atakowany przez kogo ? Przez pracowników hahha stawiających się na przegranej pozycji ....

@Obserwator

Nie nie pompuje w ludzi bezradności każdy jest kowalem swojego losu ale nie będe robić z siebie pośmiewiska,a czemu walczysz o ludzi by było lepiej,a oni co potrafią tylko biadolić na hali przychodzi co do czego ty jesteś frajerem i taka prawda bo każdy przed majstrem lub kierownikiem wszystkiego się wypiera i zostajesz sam. Miał być strajk zbiorowy i co jak się skończyło na gadkach szmatkach sam byś zastrajkował? Ja osobiście walczyłam o lepszą pracę chociaż na ringu wypowiadałam się za wszystkich bo wszystkim to nie odpowiadało zrobiłam z siebie debila bo przyszło co do czego wszyscy przy majstrowej nabrali wody w usta i zostałam sama dlatego nie będe stawać w obronie niczego i nikogo bo nie warto. Mam kontakt z prawnikiem który się zajmuje inną moją sprawą i wiem,że jeśli chodzi o moją osobę wszystko jest zgodne z prawem mimo,że on tak jak pół hali uważa inaczej. Do PIPU ktoś ich teraz zgłosił i chodziło między innymi też o przerwy dlatego zadałam ci pytanie gdzie łamią prawo z przerwami moj prawnik też z chęcią się dowie może wiesz coś czego on się nie douczył,a przyda się mu to na dalsze lata? A skąd wiem,że ktoś ich zgłosił po prostu niektórzy biurowi zbyt głośno rozmawiają między sobą na hali nie wiedząc o tym,że BOS ma wielkie uszy.

Haha

Jeśli nie walczysz nic nie dostaniesz... Wystarczyło odezwać się o rekompensatę... Wygrane jak nic ale lepiej skulić ogon

??
@Obserwator

W tej firmie nie ma z kim rozmawiać.Jeśli pracowałeś/łaś,to wiesz.Szefowie nie wiedzą co to dialog,rozmowa.Próbujesz rozmowy i masz wrażenie że grasz w Sqsha,tz.odbijasz sobie sam piłeczkę.Kierownictwo zmian jest,żeby być.O niczym pojęcia nie mają.Jak chcesz rozmawiać,to zasłaniają się kierownikiem,dyrektorem,zero własnego zdania,a żeby już stanął w obronie pracownika hmm...zapomnij.Ja pytam od czego oni tam są i po co tyłu ??Obwiniają się o wszystko nawzajem,żadnego o nic nie można się doprosić .Był jeden,wiedział co do niego należy,wiedział że musi zrobić,zdecydować,bo on jest odpowiedzialny.Niestety my tego nie zmienimy niesprawiedliwość wobec pracowników jaka była taka jest i każdy udaje,że nie widzi.

Oooo

Należy się,bo pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach,nie to co Ty:)Kasa z socjalnego nie powiem mniejsza,bo i pracowników mniej.Na kawusię do expresu i ciacho wystarczy.No chyba nikt nie powie,że robią zrzutkę?!Właśnie,przerwy biurowych,to jest zagadka,ciekawe ile jest produktywnej pracy w ciągu 8h.dniówki?.Za jednego nieproduktywne go biurowego mają dwóch fizycznych pracowników,ale nie....oni są bardzo potrzebni.Lepiej nas,,zajechać":( Naprawdę nikt tego nie widzi?Czy chodzi o znajomości,rodzinę?

Haha
@Oooo

No właśnie... Kiedyś patrzyliśmy chodźby na przychodzenie do pracy przez biuro... Na gminne spóźnianie dla nie których to standard... A ty wyjdź do góry się przebrać dwie minut czy pięć i już haja... Kara finansowa... Ale to że jest się w pracy by być na przekazaniu zmiany. To nie doliczą... W zakładzie nepotyzm-rodzinnie bo większość biura spokrewnione... Dlatego jest paru kretynów co nie wie co robić lub nie potrafi ale jest bo jest - w końcu rodzina... Bos spadł na (usunięte przez administratora) a raczej poniżej... Słyszałam że na paczkomat ach fajnie zarabiają i trochę tam przeszło osób... I pracodawca nie odwala takich cyrków...

Oj.
@Obserwator

Miałeś się już nie odzywać .A ciągle to samo

Niktznany

Dostał juz ktos przelew z Premii kwartalnej?? Bo ani widu ani słychu z przelewami hmm czyzby jakas sciema?

Lp
@Niktznany

Do końca miesiąca mają być.

@Niktznany

Do ostatniego mają być na koncie więc znając politykę naszej firmy będą w piątek ostatnim przelewem :)

Xyz

To jest jawna segregacja... Może od razu jak w (usunięte przez administratora) opaski na ręce kto zaszczepiony a kto nie... Czy Pan k. Duda lub zakład bos weźmie odpowiedzialność za powikłania poszczepienne? Czy oni wiedzą że nnie którzy nie mogą się szczepić? Czy Pan Duda wie że szczepionki nie chronią... Nie są magiczną tarczą... Tylko pozwalają lżej przejść chorobę... Ciekawe jak się do tego pan Krzysztof ustosunkuje.

Lewandowski R
@Xyz

Proszę pamiętać ,że to działa w dwie strony.Zaszczepieni mogą mieć takie same odczucia co nie zaszczepieni.Nikt nikogo do szczepień nie zmusza.Nie podważam zdania ani jednych ani drugich.Może szczepionka chroni i pozwoli lżej przejść chorobę albo aż.

@Xyz

Śmieszne jest to ci co się nie szczepili nie mają prawa ściągnąć masek,a zaszczepieni tak przecież osoba zaszczepiona też się może zarazić tak samo jak niezaszczepiona jedynie ta szczepionka jest po to ,że lżej chorobę przejdzie :) hmmm i 1,5metra odstępu możesz ściągnąć maskę to na jakim ringu ma się taki odstęp chyba,że norma idzie na dwie osoby lub 3 zaszczepionym nawet identyfikator nie pomoże ^^ Oj ludzie zaczyna się dyskryminacja i segregowanie ludzi ci są zaszczepieni to są ok,a ci nie ok. Więc pozostaje mi noszenie maski cały czas bo ja królikiem doświadczalnym nie mam zamiaru być :)

Że zaszczepieni bez masek ?? Pierwsze slysze , to nie u nas w firmie

Klim

Yhy drugi dzień minął i już sobie dziewczyny obliczają czy mogą ściągnąć maskę i robią bez bo niby mają odstęp^^ a może nam też to przeszkadza,że ona nie ma maski bo może mnie zarazić szczepionka jej nie choni przed chorobą :) No chyba,że chce pokazać na hali,że jest trendy i się zaszczepiła to proponuję wypiąć biceps jak pudzianowski i chodzić z odsłoniętą ręką plus jakieś epp pod pachę i nie zapominajmy o identyfikatorze niech sobie go przypnie tak żeby wszyscy widzieli:)

Bbn
@Klim

Jestem przeciwko identyfikatorom ale pisanie ze ktoś chce być trendy bo chce pracować bez maski to zenada ten człowiek po prostu chce oddychać!

@Bbn

A my nie chcemy skoro na hali jest 35 albo nawet więcej stopni? Musimy być zmuszeni do szczepienia by normalnie oddychać? To nie jest nagonka na tych zaszczepionych wręcz przeciwnie chcą niech się szczepią ich wybór ale tu chodzi o to co oni pierdzielą na tej hali osobiście dostałam (usunięte przez administratora) od jednej zaszczepionej dlaczego się nie zaszczepię będe wszystkich zarażać to jest normalne podejście? Nie nie będę nie mam szczepionki noszę maskę tak jak inni,a niektórym zaszczepionym już się w głowie przewraca jakie mają prawa drugi dzień z identyfikatorami a już robią (usunięte przez administratora) burzę i mają się za lepszych wyróżnionych nie wszyscy oczywiście.

Jon
@Klim

Jakby było mało nerwowo,to jeszcze skłóca załogę między sobą.Proponuję osobie podejmującej takie decyzję o doinformowanie się co to covid 19,jak się przenosi i kto może zachorować?Ogólnie ,co daje taki ,,sort"ludzi?.Wielkie gów...dosłownie,bo zaszczepiony i niezaszczepiony może zachorować,a jak chorobę przejdziesz,to Twój wybór (szczepiony bądź nie).Nie rozumiem postawy osób,które się zaszczepiły,dlaczego boją się nieszczepionych?przecież powinno być odwrotnie,bo nieszczepiony jest bardziej narażony i jeśli chce chodzić bez maseczki,to niech chodzi!Póki co nie ma prawnego obowiązku szczepienia,za to jest jawna dyskryminacja w firmie i jest nie zgodna z prawem.Nie mają prawa ujawniać kto jest szczepiony,kto nie!!Powoduje to tylko niepotrzebne spięcia i zwady.Ludzie przecież chodzicie do sklepu,restauracji,wyjeżdżacie na wakacje,mijacie dwie z ludźmi na ulicy i nie wiecie czy macie kontakt z osobą zaszczepiona,czy też nie.Nie rozumiem,czemu w pracy wzbudza to takie emocje.Na koniec Gratuluję podejmującym tak głupie decyzje.:(

Masakra
@Jon

Dokładnie... Jedyny tak beznadziejny zakład na tychach co nie szanuje pracownika i segreguje ludzi. Ludzie biurowi to chyba nie myślą. jakoś u nich identyfikatorów nie widać.

@Lewandowski R

Tutaj chodzi o identyfikację ludzi,poprzez odznaczenie kto zaszczepiony,a kto nie. Szczepionki ,to indywidualna sprawa wiadomo,ale żeby sortować ludzi w zakładzie pracy,to już przegięcie.!!co to zmienia w funkcjonowaniu zakładu?Tylko tyle,że są dodatkowe zwady,co można było przewidzieć podejmując taką decyzję.Albo wszyscy bez masek,albo wszyscy w maskach.Przecież szczepionka nie chroni przed zachorowaniem,pomaga łagodniej przejść covid19(czego do końca też nikt nie wie,bo na bieżąco jest badana właśnie na ludziach i non stop wychodzą nowe badania.)Jak już wiadomo na Deltę szczepionki działają średnio,więc gdzie jest sens podejmować takie decyzje???

Laska
@Xyz

Ale o czym my tu mówimy całe te maseczki. Dystans dezynfekcjia i teraz zaszczepiony i nie zaszczepiony to jest pić na wodę od początku wprowadzili bo się góra bała że im ludzi zabraknie a i tak brakuje ale wszyscy czyści no przecież są maseczki to że to nic nie daje każdy wie tak samo ze szczepieniami.

@Laska

Nie wiedzą chyba że przez swoją postawę (okradanie nas z premii i śmieszne podwyżki) ludzie idą na L4 bo po prostu nie mają chęci i zapału do pracy

XD

Osoby nie zaszczepione maja prawo do komentowania osób zaszczepionych i kto tu uważa się za lepszego od " innych "

@XD

Hmm wystarczy że niektóre osoby zaszczepione po otrzymaniu inentyfikatorów zaczęły mówić o swoich prawach w firmie na ringu. Raczej na forum gdzie napewno pojawiają się tu osoby z biura nie będą komentować niezaszczepionych z obawy,że dyrektor ich przywileje usunie. Tym bardziej,że wiele z tych osób szczepiło się po to by móc wyjechać tylko na wakacje,a nie z obawy przed tym by osoby niezaszczepione ich zarażały w firmie. My odbieramy to jako dyskryminację a dlaczego bo zostaje nam nałożone z góry,że jak się nie zaszczepimy to będziemy wiecznie w maseczkach gdzie na hali już bez maseczki w upały ledwo się oddycha. Może to jest zrobione po to by bardziej zachęcić ludzi do szczepień by mogli robić bez maseczek niewiew ale co z osobami które po prostu nie chcą się szczepić bo nie ufają tym szczepionką? Pozatym jest Rodo dlaczego ujawniają publicznie kto jest zaszczepiony,a kto nie mogę sobie pogadać z kumpelą,czy się szczepiła czy nie ale identyfikatory? Temat zakończyłam

Obserwator

Anegdota o (usunięte przez administratora) "A opaski dla nieszczepionych też planujecie wprowadzać? Prawie jak w 1940r... Rodo nie istnieje, dyskryminacja na całego a barany uśmiechnięte chodzą... żal mi was owieczki. Każdy z was ponosi pełną odpowiedzialność za zniewolenie i totalitaryzm który waszymi rękami powstaję na naszych oczach, a jajec brak żeby się postawić... Ps w Mogilnie oferują żurek za zaszczepienie jakby ktoś chciał ????????????"

Placek
@Obserwator

Poczekaj ktoś się poskarży do sądu pracy to zaraz będą udawać i umywać ręce że nie o to chodziło tak jest zawsze a odnośnie ludzi dużo tam robi baranów to fakt.

Diwa
@Obserwator

Haha już to widzę nie ma kto robić przyjmują byle kogo byle ktoś był na kilka dni i jeszcze będą ich oznaczać jak narod wybrany kto tam rządzi niemiecka firma i segregacjia.

Reeeessss

Co z premią kwartalną???

@Reeeessss

Zapewne nie będzie bo będą się zakrywać ile to strat jest przez te badziewne nowe modele które weszły :/

@Nieznana

Dokładnie tylko,że do tej krwaltalnej była by garstka ludzi ale cóż nowe modele produkują tyle braków,że tragedia najgorsze jest to,że nikt tego nie ogarnia by polepszyć sytuację by tyle tych braków nie było:/

Nieznana

Zgodzę się z Tobą, zresztą akie niby " WIELKIE SZYCHY" A nic doprowadzić do porządku nie potrafią...a zwykły pracownik musi zapieprzać do samego dzwona żeby zrobić normę...

Yre
@Nieznana

Pracownika nie interesują straty na które zresztą firma jest gotowa wprowadzając nowy model. Patrząc po ilości pracy,zapotrzebowania na nowych ludzi obstawiam , że będzie.

@Nieznana

Potrafią zwalać za wszystko winę na pracownika bo nitownica nie ucina nitów wina pracownika bo zle trzyma nitownicę dziwne,że przychodzi inna partia nitów nagle jest ok nituje się normalnie,i wiele innych przykładów cykające sprężynki no ba wina pracownika bo zle wkłada itp itd. Te Wielkie Szychy przyjdą na 20 min i są najmądrzejsi,a ty zapiepszasz cały tydzieñ po 8h na danym modelu i jeszcze ci mówią,że ty nie potrafisz bo oni ci pokażą na jednej sztuce,że wszystko działa niech robią z nami minimum godzinę i zobaczymy czy każdą sztukę zrobią idealnie gdzie norma goni,a części są jakie są ale cóż wina pracownika musi być zawsze. Mamy nadzieję,że za ten zapiepsz i tą nerwówkę którą mamy z tymi brakami właśnie chociaż ta krwaltalna będzie bo rypiemy non stop pełną parą normy schodzą zobaczymy już dyrektor powinien się określić. :/

Jfa

A co ich obchodzi oni raz pokażą i tak ma być nie widzą problemów dalszych.. normy podniesione bo jedna zrobi bo ma 20 lat druga ma 40 (usunięte przez administratora) ich obchodzi.. Technolodzy pamiętajcie ze kazdy czlowiek jest inny mam (usunięte przez administratora) tez okres i muszę iść do ubikacji częściej niż twoj kalkulator liczy

@Jfa

Właśnie dokładnie tak jest,a normy co chwilę w górę bo nie ma ludzi i żeby zrobić większą normę jak najmniejszą ilością osób. Zainteresowanie pracownikiem zerowe rób męcz się przecież masz normę nieważne,że części i maszyny są do .....! Gdyby nie chłopcy z kontroli jakości,a przynajmniej nasz dopiero byśmy leżały z robotą bo nie można mu nic zażucić potrafi 10 razy przyjść i nam pomóc bez pretensji bez dowalania,że to nasza wina. Zero zainteresowania biurowych pracownik wykonuje ich robotę bo to nam bardziej zależy by rozwiązać te problemy by nie robić braków by ich nie nadrabiać masz 20 braków ABR i musisz je nadrobić by norma się zgadzała żenada. O złym samopoczuciu czy okresie nawet nie ma mowy masz być zawsze monter zdychać możesz w domu.Maseczka i norma musi być to jest motto :/

Owbsh

Odrabianie braków powinno być zgłoszone kierownikowi!

@Owbsh

Przecież kierownicto o tym wie i nic z tym nie robi

Xx

Noo baaa....jedna szefowa,to była by w stanie zajechać człowieka bez mrugnięcia powieką:(zastanawiające jest ,kto dobiera ludzi na te stanowiska?Niektórzy nie wiedzą na czym polega taka funkcja.Żaden z przełożonych nie stanie w obronie swoich pracowników,a wręcz przeciwnie jeszcze dowali.Najgorzej,że mają świadomość,że to Ty masz rację,ale on/ona nie może się narazić.Czasem zastanawiam się ,czy oni nas mają za takich głupków,czy oni nimi są ?hmm....

Nemo
@Xx

Po tym szkolenie NIE JEMY SMARU i innych jakże mądrych stwierdzam,że mają nas za totalnych debili.A co do biurowych niektórzy chyba serio ukończyli studia hybrydowo lub online nie wszyscy ale większość chyba tak

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.