Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Jfa

A odpowiedź w sprawie pożyczek firmowych kiedy miała być???

@Jfa

Z tego co wiem to teraz we wtorek lub w środę ma być spotkanie z dyrektorem w sprawie kwartalnej o pożyczkach raczej sprawa ucichła

Bgf

Czy to (usunięte przez administratora)całkiem normalne ze pracujemy normalnie w warunkach 33 stopni??!! I to pełne normy ? (usunięte przez administratora)

@Bgf

Wsadz sobie wiatrak w majtki i zapier...przecież wszyscy są na to przygotowani,że i tak musisz zrobić normę albo oddaj pół swojej pensji i produkuj miej biedne owce ci w tym nie pomogą!

Go
@Bgf

Tez mnie to zastanawia.. To przechodzi ludzkie pojęcie!!!

Bf

Covida juz nie ma ze znow się zaczyna mieszanie ludzi nadgodzinami ???? Widać firmę trzeba zgłosić do odpowiednich służb.

Ftu
@Bf

Jak mamy skończyć z pandemia jak takie firmy nie respektują tak ważnych spraw. Narażacie moje zdrowie!!!

zzz
@Ftu

Zostań w domu ... a może L4 i pieniążki z zus ?, wszyscy będą na Ciebie pracować

Ups
@Bf

A są nadgodziny?Ludzie ,dajcie spokój z tym Covidem,bo to już jest nudne!Domyślam się ,że zaszczepiona/y jesteś(taki cykor na 100 szczepiony:)Jakies obawy?

Ktos
@Bf

Pisz tak dalej to znowu trzeba będzie zostawać w soboty na 2 zmiany za wybranie boisz się zostań w domu.

Łowca konfidentów
@Bf

Zgłaszaj!Leć szybko żeby się spełnić jako rasowy konfident:)widzisz potężne zagrożenie w zakładzie , ale poza zakładem zachowujesz oczywiście wszystkie zasady bezpieczeństwa i nie ryzykujesz zarażeniem się??????

Yyy
@Łowca konfidentów

Firma ma mi zapewnić bezpieczeństwo a nie narażać! tyle mnie interesuję!

Odp
@Yyy

Ty tak serio?!Jak robisz zakupy,idziesz na spacer,do fryzjera itp.kto Ci zapewnia bezpieczeństwo?.Jak sam-a o siebie i swoje zdrowie nie zadbasz,to nikt tego nie zrobi.Przestrzegaj higieny,a reszta się ułoży:)Niektóre firmy zrezygnowały z maseczek i jakoś funkcjonują.Przez takich jak Ty nigdy nie będzie normalnie:(

To są podwyżki ???? 100 zł na zamknięcie ust ??? KPINA

????
@Pr.p

Po sześciu latach pracy w firmie Bos, pracy na prawie wszystkich ringach zarabiam 300 zł więcej od nowo przyjętych to jest dopiero Kpina!!!

Ttt

Dziś usłyszałam odnośnie tych 100zł, że mamy być wdzięczni bo mamy pracę

Tak

Są tacy co po 6 latach pracy zarabiają mniej od nowych więc jesteś szczęściarą

@????

Teraz widać że nie warto pokazywać że sie potrafi więcej . Będzie trzeba - Nie potrafię , źle się czuję, brać L4 a i tak 100 zł wpadnie za rok . KPINA to zbyt łagodne określenie

@Pr.p

Mnie zastanawia to jak to jest skoro nie było oceny pracownika,a nawet jak jest to dlaczego osoba która nie potrafi wszystkiego u siebie na modelu dostaje większą lub taką samą podwyżkę co ta która potrafi wszystko nie wszystkie umią lamować np,a dostają tyle samo co te które lamują lub więcej tak samo te które nie chodzą na inne ringi robią wolno i mają wysrane na wszystko dostają tyle co te które skaczą wszędzie gdzie trzeba robić i robią szybko. Zamiast umiejętności co oni oceniają piękne oczy? To po cholere ta ocena pracownika!

@Ttt

Ciekawe co za mądra glowa takie coś powiedziała

Trele

Ocena pracownika która jest picem nawodę przez wszystkie lata .A w tym roku przez to że dużo ludzi przemieszczało się pomiędzy ringami zrezygnowali z oceny i tak im było zrobić najprościej Bo Podejrzewam że ludzie by się wykłócal o swoje bo jak wychodzisz to podnosisz swoje kwalifikacje.A co z tymi którzy całkowicie zmienili swoje stanowiska nie mając na to wpływu?Czuję że firma mnie (usunięte przez administratora) jestem rozczarowanym pracownikiem i to bardzo.Także nie warto się starać bo ten co ma dwie lewe ręce i pali głupa na końcu dostanie tak samą podwyżkę a może lepszą.

@Ttt

Hmm nie wiadomo jak to rozkminić z jednej strony tak nikogo nie zwolnili itp mimo takiego spadku zamówień bo to co się dzieje to masakra wiecznie szło wszystko pełną parą,a teraz na każdym modelu idą jeden góra dwa ringi na pare osób o Fordach to już chyba wszyscy zapomnieli,że taki model jest na vw audi,volvo itp też idzie jeden dwa ringi żadko 3 tak jak było kiedyś wiecznie ludzi brakowało.Teraz to jedynie pełną parą idą non stop tylko dwa modele z Hyundaia.Ale z drugiej strony my roboty nie mamy co piątek kto chce ma wolne,a tu na firmie pomarańczowo i po co im tyle nowych ludzi przecież takich przyjęć nie było jak wszystko szło pełną parą i nas brakowało,a teraz? To lepiej zatrudnić połowę mniej tych nowych bo roboty i tak nie ma i nie wiadomo czy ruszy i dać starym pracowniką lepsze podwyżki dla motywacji itp niż dać tyle wypłat tym nowym,a wspomnę,że oni wcale mało nie zarabiają! Ale widocznie tylko ja tego nie rozumię

@????

Dokladnie tak jest.Bardzo to krzywdzące dla tych którzy pracują po kilka lat.Nie ma sprawiedliwości. No więc gdzie tu szukać jakiejkolwiek motywacji .do pracy.W każdej firmie powinno być osobno placone stażowe oprócz "podwyżki" za umiejętności z każdym rokiem aby unikać sytuacji że nowo przyjęty pracownik zarbia prawie tyle samo co pracownik z długim stażem.

Bfu
@Abc

Zauważ ,że czasem jest tak ze pracownik który pracuje w firmie 10/15lat umie tylko pracować na jednym stanowisku dlatego krzywdzące będzie również stażowe.

Polecam po 4h :)

@Bfu

Ja uważam że powinno być stażowe jak na innych zakładach , natomiast podwyżki dla tych którzy pracują na różnych stanowiskach i są dyspozycyjni. Teraz to wygląda tak ze nie ważne ile miałaś L4 i czy się starasz dostali wszyscy . Pokazują że nie warto się starać

@Bfu

Owszem.Dlatego takich pracowników nie powinno się trzymać.

@Pr.p

Stażowe i podwyżki ok ale nie zakopujmy ludzi z L4 do jednego wora każdy się może rozchorować nie jesteśmy niezniszczalni! Niektórzy mają po pół roku L4 ale poważnie mają problem ze zdrowiem,a niektórzy w ciągu roku biorą po 8 razy L4 bo boli ją palec ma katarek albo po prostu jest oburzona bo majster dał ją na inny ring i na drugi dzień L4 też są takie. Były też takie co miały pół roku L4 wróciły i za miesiąc zaś pół roku L4 i tak ciągły pare lat ale na szczęście ich się pozbyli. Są też osoby które w rok potrafią się więcej nauczyć i szybciej robić niż osoba która robi 10 lat na swoim modelu każdy powinien umieć robić wszystko od lamowania do kontroli,a nie liderka sobie wybiera kto ma robić wszystko,a inni mają jakieś ulgi skoro nowy jest w stanie ogarnąć w 3 mies wszystkie stanowiska to osoba która robi 7 lat nie? I jeszcze płacze,że nowy tyle zarabia nie jeden nowy powinien zarobić więcej jak ci co 10 lat robią ,a czemu bo się stara robi szybko i potrafi wszystko, a taka 10 latka nie ogarnia i niestety na niektórych modelach tak jest pozdrawiam

Emsiaki
@Pr.p

Jedni 100 drudzy 150 .... znam z potwierdzonego zdrodla wiadomosc ,ze nie wszyscy dostali po 100 zl takze ...::: soryyyy jedni bardziej sie pucuja inni mniej. Ahhhh bosie . Co z Toba ?!!?!

Pupusiaboliiii
@Emsiaki

A co ?!?!?! Boli ,nie :-D

Mądryczlowiek
@Pupusiaboliiii

Chyba komentarz nie na miejscu ...

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

Leszno
Obserwator

????"Samoreplikujące się cząsteczki RNA zawarte w „szczepionce”, oprócz bardzo prawdopodobnej ingerencji w nasz genom, o czym wcześniej mówiłem, mogą wywołać jeszcze wiele innych niekorzystnych efektów. Zacznę od tego, że ten konstrukt genetyczny musi przedostać się przez błonę komórkową, aby wniknąć do wnętrza komórki. W tym celu jest on otoczony osłonką lipidową z udziałem glikolu polietylenowego (PGE), który jest nierozpuszczalny w komórce i działa na nią toksycznie. Cząstki wirusowego RNA znajdujące się w cytoplazmie są bardzo reaktywne i mogą rekombinować z innymi wirusami, zarówno w procesie rekombinacji homologicznej jak i heterologicznej. Może to dotyczyć również konstruktu mRNA znajdującego się w szczepionce. Ten konstrukt może być też identyfikowany jako obcy mRNA, ponieważ mRNA gospodarza jest odpowiednio znakowany. Może to skutkować reakcją autoimmunologiczną. Trwałość konstruktu mRNA mają zapewnić wstawione w tym celu zmodyfikowane nukleotydy, toksycznie oddziałujące na komórkę. RNA komórkowe uczestniczy w rozlicznych szlakach sygnałowych, a obcy konstrukt mRNA może szlaki te zakłócać. Generalnie, nasza wiedza dotycząca szlaków sygnałowych w komórce jest bardzo skromna i dlatego z wielką obawą należy patrzeć na możliwe efekty tej manipulacji genetycznej po przyjęciu „szczepionki”. W odniesieniu do szczepionki mRNA na SARS-CoV-2 odpowiedź immunologiczną ma wywołać jedynie pojedynczy antygen, jedno białko S, wytwarzane przez nasz organizm na wirusowej matrycy. Najnowsze badania wskazują, że taka szczepionka, np. u kotów wzmaga ich zachorowalność i śmiertelność. Podobnego zdania są naukowcy odnośnie możliwych efektów zastosowania tej szczepionki u ludzi. osoby zaszczepione na SARS-CoV-2 nie uchronią się przed zakażeniem koronawirusem, a nawet mogą mieć poważniejsze objawy COVID-19, a co za tym idzie, będą rozsadnikiem tego wirusa."

Jeje
@Obserwator

To nie jest forum medyczne pozaty kto ma ochotę to się szczepi kto nie to nie zmuszają was masowo do szczepień grożą,że was zwolnią jak się nie zaszczepicie ludzie to jest sprawa indywidualna każdego z nas będziemy sobie chcieli o szczepionkach poczytać to jest wujek goglle człowieku ogarnij się fora ci się pomyliły

Abc

Dzięki, czyli jako osoba która nie chce się szczepić a zostaje pominięta jeśli chodzi o dodatkowy urlop to jest dyskryminacja oraz zerwanie rodo (każdy na zakładzie zobaczymy kogo nie MA i wnioski nasuną się same). Teraz pytanie czy muszę porozmawiać z prawnikiem czy wegzekwować samemu. Dziękuję za pomoc

Rst
@Abc

A co Ciebie obchodzi kogo nie będzie a kto będzie

Prawnik
@Abc

Ty z innym specjalista pogadaj lepiej :)))))

@Abc

Tutaj jest wszystko opisane , oraz gotowe wzory. (usunięte przez administratora)

@Rst

Skoro ciebie nie interesuje kto dostanie gratyfikacje za wzięcie udziału w terapii genowej a KTO JEST GORSZY BO NIE CHCE BRAĆ W TYM UDZIAŁU to nie znaczy że innych to nie interesuje , łamanie praw powinno interesować każdego jest to obywatelski obowiązek. Dziwi mnie to że nierówne traktowanie ciebie nie interesuje ????

Wilkam

Upsss a tobie to co żal że z tobą nie gada. Ze mną tylko służbowo i nie mam z tym problemu. Upsss pisząc to pod kogo się podszywasz komuś chcesz zaszkodzić. Mi dzień dobry to nawet trzy razy dziś mówił.

Nie tylko
@Wilkam

Nie tylko to sie jego tyczy . Pani majstrowa odpowiada tylko mezczyznom bo przeciez kazdy wie ,ze kobiet nie szanuje . Ludzie ,ktorzy powinni te kulture wrecz na kazdym kroku pokazywac wyzej(usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) maja ... niestety. Tania sila robocza ma jej wiecej niz szefostwo .

Wilkam
@Nie tylko

Nie ma tu co szufladkować ludzi że ci na stanowiskach powinni mieć większą kulturę, to co Ci pracownicy są lepsi. Po prostu niech każdy ma swuj rozum i nim się kieruje.

Klim
@Wilkam

Dokładnie tylko służbowo i mi to wystarcza nawet nie mam ochoty z nim dyskutować na inne tematy bo jego żarty śmieszą tylko jego. Jak chcę pożartować z kimś to wolę niektórych ludzi z biura technologów itp nie wszyscy ci biurowi są jacy są!

Upsss

Jak dla mnie to troche wstyd jak nowy majster STŁ wychodzi na hale i nie potrafi powiedziec (nawet odpowiedziec ) DZIENDOBRY !Nowy cudowny majster lazi sie tylko spoufalac do osob ,z ktorymi mozna porozmawiac na zberezne tematy ! Gratulacje ! Kultura ludzi wyzej postawionych !

Ureghy
@Upsss

LST najlepszy majter! Ewer. Proszę się odpierwiastowac ????

Klim
@Upsss

A co ty byś chciała żeby codziennie na rozpoczęciu zmiany brał megafon i witał pracowników? Jak ci przeszkadza,że nie mówi ci dzień dobry sama powiedz to ci odpowie proste

W jaki sposób odczuwacie ten mobbing?

@Michał

Też z chęcią się dowiem może to te osoby za które trzeba non stop robić normę bo nie wyrabiają i się je prosi by przyśpieszyły

Nowa

Do kogo najlepiej się zapisać . Która zmiana jest dobra i ludzie fajni?

x
@Nowa

Do nikogo, wszędzie (usunięte przez administratora)

@Nowa

Każda zmiana jest obozowa. Omijaj zakład... Wykończają starych pracowników, a nowym lepiej nie będzie.

@Nr.

Sorki za błąd... Wykańczają.. To jedna z oznak właśnie.

@Nowa

Najlepsza zmiana jest od majstra Łukasza i majsterki Renaty, ludzie są tam najlepsi

Lili
@Tmbg

Uzasadnij.Pod jakim względem?Lepszy sort,czy co?Mam inne doświadczenia z tą zmianą zwłaszcza na podmontażu.Moim zdaniem wszędzie jest tak samo.Na każdej zmianie są ludzie uczynni,pomocni i robotni ,a są też i złośliwi,naśmiewający się z innych(to robią z reguły osoby zakompleksione,żeby się dowartościować)i totalnie nie nadający się do pracy fizycznej , tym bardziej w grupie.

@Lili

Nie zabierają premii i luźna relacja z kierownikiem. A na innej zmianie dyscyplina i kierownik zabrania muzyki słuchać.

Lili
@Tmbg

To są argumenty?Przecież chodzi o atmosferę w pracy.Ja tak rozumiem pytanie.To prawda,że na tej zmianie jest luźniej niż na innych,ale czy ludzie lepsi?Twiom wpisem o muzyce i premii ,,pozamiatałaś" wszystko,bo teraz po przeczytaniu tego się za to wezmą,a kierownik będzie na dywaniku.

Xxxxx
@Nr.

Dalej pracujemy za miske ryżu.... O podwyżkach wciąż cisza, wszystko frożeje a My dalej w miejscu....

Bsh
@Xxxxx

Bo w tej firmie dowiesz się wszystkiego na ostatnią chwilę.. Nic nie działa poprawnie nawet Kaizen pomysły wiszą po 10 miesięcy jeszcze nie rozpatrzone. Dramat i pic na wodę zawracają (usunięte przez administratora) pracownikom niech to zlikwidują to i kasa sie znajdzie z fikcyjnych stanowisk.

@Tmbg

Fakt majster Łukasz jest ok tak samo jak Majstrowa Basia. Twoim zdaniem dyscyplina nie jest potrzebna? Nowi by dopiero robili co chcą przychodzą do pracy i tego nie będzie robić bo za ciężko, tego też nie, nie będzie pracować za taką kasę na dwóch stanowiskach, nie będzie tego i tego. Co to wogóle ma być? Gdyby nie ta dyscyplina to by wszyscy weszli majstrą na głowę i tak dużo ci nowi teraz mogą mają większe prawa jak my starzy pracownicy! Co do muzyki nie wypowiem się bo to śmieszne! Na każdej zmianie są fajni ludzie i mniej fajni tego nie obejdziesz, zapraszam do firmy gdzie lider majster potrafią ludzi wyzywać od różnych... u nas tego nie ma. Każdy jest człowiekiem jak nie wyskakujesz z ryjem itp z każdym można się dogadać.Niektórzy się nawet dogadują z majstrem Markiem ale osobiście nie wiem jak to robią to zbyt długi temat...! Jedynie wadą są nasze zarobki i to, że nowym pozwala się poprostu na wszystko i to, że niektórzy tu pracują parę ładnych lat,a dalej przychodzą sobie jak na wczasy i trzeba za nich ciągle nadganiać normę mimo,że nam za to nie płacą dodatkowo. Pozdrawiam

Yyy

Jestem pracownikiem ze stażem 6lat jakie większe prawa maja nowi bo nie zauważyłam? Jestem na zmianie STL i nic mi niewiadomo aby nowy pracownik miał większe prawa! Jeśli możesz wymienić bardzo proszę chętnie się dowiem. Moze i ja z tych prawa postanowię skorzystać.

@Yyy

Takie,że stawiają warunki gdzie będą pracować,a gdzie nie takie,że bez problemu dostają urlopy,a my musimy się prosić z wyprzedzeniem, takie,że potrafią nie przyjść do pracy 2-3 dni nie dając znaku ani Majstrowi ani Liderowi,a po 3 dniach wraca jak gdyby nic i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Zrób tak Ty to wylądujesz na dywaniku u Majstra

gh

Czy ktoś mi odpowie skąd oni tych pomarańczowych biorą? Co chwilę ktoś nowy...

Olx
@gh

Z olx.Bardzo zachęcająco brzmiące ogłoszenie.Sprawdziłam,bo szukam pracy:)Luzik. Do pierwszej wypłaty pod firmą BOS.Jako pomarańczowi zarabiają więcej niż Ty na umowie pod Bosem.Poki co soboty pracują za 100%,kiedy Ty za free,a to już robi robotę na cyferkach.

Holender

Z Holandii

@gh

Jak to skąd z tym ogłoszeniem ile zarobią sama bym chętnie się zwolniła i zatrudniła z tą stawką co nowi teraz mają. Oni mają takie wypłaty jak niektórzy co robią po 3 lata.Ba jeszcze stawiają warunki gdzie będą pracować a gdzie nie! Są traktowani jak małe słodkie bobaski żeby tylko nie uciekli! I na to są pieniądze żeby taki bobasek nie uciekł trzeba mu dać wypłatę, a my jako starsi pracownicy zasuwajcie za grosze, bo przecież się nałowiliśmy śmiesznej stawki po tylu latach pracy.

A

Firma Bos uważa, że tą garstką ludzi, która została zrobi wszystko, gdy ci będą chodzić w soboty na 1 i 2 zmianę za darmo i tu się myli, bo ta garstka, która chodzi do pracy non stop też ma już dość, kiedy mamy odpocząć, kiedy po przebywać z rodziną, chcesz urlop nie dostaniesz zapomnij kto będzie pracować jak nie ty, to się skończy bo my też mamy dość.

Merry
@A

A do pracy zatrudniają samą (usunięte przez administratora).

X
@Merry

Tak tak same asy przychodzą tacy, których już nigdzie indziej nie chcą zatrudniać bo się na nich poznali Bos to ich ostatnia deska ratunku, mało płacą ale co tam tu wolne sobie zrobię, tam L4 jakoś to będzie a starzy niech (usunięte przez administratora)

@X

Tak kończy się rekrutacja otwarta przez agencję pracy. Biorą każdego z ulicy kto się zgłosi. Czy kogoś odrzucili na rozmowie o pracę? A student zaoczny w weekendy nie będzie pracował.

@X

Niestety teraz tak jest kiedyś patrzyli kogo przyjmują nie nadawał się wara, a ci nowi teraz porażka wystarczy wyjść na palarnie i posłuchać robią tydzień, a już sobie sami ustalają warunki co będą robić jak będą robić itp. Ale to też jest wina niektórych liderek bo pozwalają na to by taka osoba robiła dalej zamiast zgłosić majstrowi,że się nie wyrabia nawet się nie stara by się wyrobić, a my musimy ciągle robić za nią.Niektóre liderki potrafią się odezwać i majster lub majstrowa przeżuca tą osobę na inny model z nadzieją, że tam da radę

Aa

Jestem pracownicą oraz matką chciałabym się dowiedzieć od firmy kiedy mam odpocząć, kiedy przygotować dziecko do zajęć?! Firma kręci na siebie bicz bo już po hali chodzą słuchy że jak uruchomią sobotę drugą zmianę to ludzie idą na L4 także i w tygodniu nie będziecie mieli kim robić! Moze dyrekcja zajmie się moim domem oraz dzieckiem?!

@Aa

Zgadzam się. My nie mamy prawa do prywatnego życia! Nie mamy prawo do równego traktowania z mężczyznami pracujacymi6w tym zakładzie. Nie ma nagród kwartalnych i ludzie trochę stracą idąc na L4 ale odpoczną. Może biura też przyjdą do pracy w sobotę? Raz na pierwszą, a raz na drugą zmianę. Zapraszamy! Nie miejcie również czasu na odpoczynek i dla rodziny!

@Nr.

Biura nie odorabiają wolnego. Oni mają wolne weekendy i urlopy.

O co kaman

Nie wiem od czego tu zacząć, bo pozytywa tu nie będzie. Brak premii kwartalnej, gdzie wiemy jaka jest sytuacja! Podwyżki owszem info jest, ale brak anesu nadal nie wiesz jaka stawka! I znów się zaczęło soboty pracujące za śmieszne W! Ludzie jak słyszą BOS to uciekają! Nowi pracownicy robią co chcą! Albo pracują albo nie! To jest masakra, nie mają ludzi do pracy! A co kogo to obchodzi niech zatrudnia! Niech płacą za soboty, to będą chętni oczywiście z miesiąca na miesiąc a tak naprawdę nie wiesz czy pracujesz za W czy za kasę! Do tego normy wyśrubowane totalnie! Ludzie w tym zakdzie są coraz starsi wiekowo jak i stażem, więc będa coraz częściej dbali o swojej zdrowie u lakarza ????. No jest tragedia.. Jak to mówią SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO. Aaa i nie zapominajmy o oszczędnościach których szukają! Ale tam gdzie nie powinni! Morał tej historii jest smutny. Pozytyw yyy bidony które dali ????????

Pracownica
@O co kaman

Za oknem wiosna Sobota zmiana druga w pracy. BOS dba o rodziny pracowników. Dziecko za oknem czeka na mamę.

Opinia

Stary dbał o ludzi, płacił za soboty. Młody myśli tylko o oszczędnościach. Jak każdy młody dyrektor w każdej firmie. Stare się skończyło. Za pół roku na hali będzie pomarańczowo.

Helella

Dziekujemy zakladowi BOS ,ze mimo naszego zapierdzielania na nadgodzinach ,skakania po gniazdach prodykcyjnych w czasie postoju przez pandemie gdzie szly modele wyrywkowo i starania sie jak zwykle zreszta raczyliscie nie dawac nam podwyzek w tym roku ! Brawo , niech teraz ta firma opiera sie na samych nowoprzyjetych bo nie wiel kto tam bedzie chcial robic . Docenieni pracownika haha smieszne ,ze nie znacie tego pojecia ...

XYZ
@Helella

I bardzo dobrze niech robią sami nowi nie szanują ludzi czas uciekać z tego (usunięte przez administratora) ;)

???

przyjmują każdego, są zdesperowani bo brakuje ludzi. Kto przyjdzie na rozmowę już jest przyjęty. Ciekawe jaką normę by kierownikom hali wyznaczono gdyby kazano im składać na linii. Niech dyrektor zrobi egzamin montażu dla kierowników i od tego wyznacza normy.

XXX
@???

Zobaczcie jak nowi pracownicy są traktowani (jak jajeczka) w sobotę "nie mogą "przyjść do pracy bo mają inne plany, przepustka -bardzo proszę , urlop - bez problemu . Stali pracownicy muszą iść w sobotę, muszą nadgodziny a o urlop musisz sie dlugo prosić. Wszystko za tą samą stawkę krajową . Widać jak zależy im na pracownikach stałych , nie ma sensu się starać

Zzz
@XXX

Zgłosiłam do kierowniczki urlop. Powiedziała że urlopu nie podpisze, mogę mieć wolne w grafiku ale mam to odrobić w sobotę.

Jeny
@Zzz

Hmmm.....Bo nie jesteś nowym pracownikiem:)oni nie mają problemów,a wręcz przeciwnie.Maja wszystko czego chcą wolne w soboty,urlopy,nawet soboty za 100%kiedy Ty robisz za wolne(ciekawe kiedy wydadzą te wszystkie urlopy)Teraz powinni się wszyscy skrzyknąć i w wakacje wziąć tylko dwa tygodnie*,),Dzwoń po urlop na żądanie,pewnie to usłyszałaś?!! Firma bezprawia!.Problem z urlopami był od zawsze,ale to co teraz się wyprawia,to jakieś nieporozumienie.Zgłaszasz urlop tydzień wcześniej,a ona mówi zadzwoń po ,,żądacza",bo będzie miała kryte plecy.Zgloszenie tydzień wcześniej to już jest planowany urlop,mają czas,aby zaplanować produkcję na tyle osób ile jest na,, stanie"Jakim prawem,?kodeks wyraźnie mówi to jest Twój urlop wypoczynkowy,którą połowę masz prawo wziąć kiedy Tobie pasuje.Chcesz zaplanować urlop w styczniu,słyszysz,,za wcześnie",idziesz później jak potrzebujesz jest problem.Połowa urlopu ma być w porozumieniu z pracownikiem,a tutaj wychodzi na to ,że firma dysponuje całym Twoim urlopem.Wakacji nie planuj,bo kiedy im będzie pasowało ,to dadzą urlop.Między świętami nawet jak nie chcesz wolnego jesteś zmuszona,bo firma stoi,długie weekendy stoi.Wiec tak naprawdę zarządzają załym urlopem.Pojedyńczy dzień,który potrzebujesz też problem.Sprawa nadaje się do PIPu.

O
@Jeny

Ludzie mają po 35-40 dni urlopu a firma nie pozwala na wypisywanie wniosków urlopowych. Jak wypiszesz wniosek to zostanie on wycofany i zamieniony za przepracowaną sobotę. Dlatego wprowadzono tak długi okres rozliczeniowy. I kto by chciał pracować jako (usunięte przez administratora).....bo przyjęcia nadal szukają.

Jeny
@O

Dlatego piszę,że to co dzieje się w firmie nadaje się do zgłoszenia w odpowiednie miejsce.Jak mogą kazać dzwonić po ,,żądacza"kiedy zgłaszasz urlop tydzień wcześniej?za to nowy tylko powie,że nie może przyjść i luzik.Boja się ,że zostaną bez ludzi do pracy,to godzą się na wszystko.Jak nie przywrócą premii kwartalnej,to i tak każdy będzie miał w czterech literach i kiedy będzie potrzebował to pójdzie na L4 ,bo co ma do stracenia.Wtedy zobaczymy co ugrają.,,Chytry dwa razy traci"

barabasz

Koniec marca... a o podwyżkach wciąż cisza hmm??

@barabasz

Spokojnie, czekajcie dajcie im szansę ostatni jest jutro może się wyrobią bo tyle roboty mają

Yolo
@barabasz

Już wisi informacja o podwyżkach.

Krystek

Jaki system zmianowy panuje na zakładzie pracy? Chodzi mi o to w jakiej kolejności pracownik ma zmiany najpierw 1 potem 2 i 3 ?

Krycha

1,3,2.

Krycha

1.3.2

Hellella

3/2/1

Zink
@Hellella

Jak wyglądają nadgodziny w weekend tylko 1 zmiana czy 2 też?

Ursz
@Zink

podbijam jak w weekendy które zmiany pracują?

...
@Ursz

jak ci rozkażą tak masz przyjść. zależy od zamówień.

A

Coraz więcej ludzi chorych z naszego zakładu też, a tu jakieś nadgodziny i mieszanie ludzi z różnych zmian-co to ma być!!! Za niedługo to nie będziecie mieli kim robić.

Aaaa
@A

Co ma mieszanie ludzi do Covid??Wiesz jak działa ten wirus?Co za głupie myślenie!Twój tok myślenia jest powalający.Myślisz,że od koleżanki ze zmiany się nie zarazisz,a od koleżanki z innej zmiany już tak?wyjaśnij co ma mieszanie ludzi do covida?Przypominam zarazić się możesz wszędzie!!!!

Lolcia

Tak się zastanawiam.... Jakie inne wnioski BOS wyciągnie z tych komentarzy oprócz zawieszenia nadgodzin...Bo pisze się tu bardzo dużo. Ale Oni mają ludzi gdzieś. Na pierdoły na hali i w biurach pieniądze są. Dla zwykłego pracownika na podwyżki, premie już nie ma. My widzimy na co idzie kasa i jaki WY macie "KRYZYS". Ludzie zasuwaja na produkcji tak jak z poprzednich latach, więcej - latają po modelach, szkolą się wszędzie żeby norma była, ale jest kryzys i pewnie zasłanie się covidem będzie jeszcze przez 20 lat.

Op

Zobaczcie na fb jak traktują pracowników w Czechach ! Nasza dyrekcja ma się czego uczyć !! Tam są pieniądze u nas nie ma na nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.