Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Ppp

Mierzenie temperatury...hmm...Dla mnie osobiście cała sytuacja z Covidem jest przerysowana,ale skoro są jakieś wymogi to stosujmy się do nich.Jak można mierzyć temperaturę zepsutymi termometrami?równie dobrze można w ogóle tego nie robić.Świeci na czerwono,ale dla świętego spokoju puszczane są osoby na halę.Ok 10 osobą zaświeci i będą zdrowe,a 11 chory,ale i tak wejdzie.Byłam świadkiem,kiedy zatrzymano pracownika do ponownego pomiaru,to było wielkie oburzenie i śmiechy .W ten właśnie sposób cały zakład w niedługim czasie będzie na L4.Oczywiscie nie żebym miała coś przeciwko*)Gdzie sens takich pomiarów?

Nana

Jeżeli firma chce zatrudniać nowe osoby to powinno ją stać żeby wypłacić premie kwartalne! To jest skandal!

Nikt

Obóz pracy , kobiety nie mają tu głosu. Karzą Ci jeść na zawołanie ,paranoja. Wszystkim zmieniają przerwy,nawet jeden ring idzie o dwóch różnych godzinach.A chłopcy o tej co chodzili.Dlaczego??? Dlaczego się nie odzywacie tylko siedzicie cicho?? Tu trzeba walczyć o swoje prawa a nie pozwalać sobie na takie traktowanie!!!

Hermenegilda

Wszyscy się boją koronawirusa a na hali 99,9% osób maseczki ma spuszczone a jakieś 60% nie myje rąk wychodząc z ubikacji bądź przesiaduje w ubikacji z telefonem w ręku bo to takie sterylne miejsce wolne od wirusa cyrk na kółkach

Yuoo
@Hermenegilda

Pomyśl zanim coś napiszesz. Same na siebie bicz kręcicie.

Ona
@Hermenegilda

Wina kierowników którzy nie pilnują dyscypliny i dyrektora że nie wyciąga konsekwencji. Widoczne każdemu to pasuje. No ale każdy wie jak w bos pracują kierownicy.

Oshs
@Ona

Nie wiem o jakiej zmianie piszesz ale na zmianie STL i MAR już dawno temu wyciągnęli konsekwencję za spuszczoną maseczkę,także pilnują.

T
@Oshs

A na której zmianie problem z wirusem się pojawił.... Każdy wie. Powinno się wysłac na testy pracowników tej zmiany skoro jedna osoba była zarażona. Ale kto by wtedy normy robił gdyby połowa firmy miała wynik pozytywny

Xyz
@Oshs

No szczególnie za siedzenie na palarni i przebieranie się w szatni na 15 minut przed końcem zmiany.

UgryzMnie
@Oshs

Co Ty gadasz na każdej zmianie WIĘKSZOŚĆ OSÓB nie stosuje się do zasad noszenia maski apropo dzisiaj z pewnej zmiany (A dokładniej z wczorajszej nocnej 6.07)widziana była osoba bez maski na stołówce weszła jakby nigdy nic posiedziała i wyszła również bez maski. Że niby kto to pilnuje? Nikt. Wszyscy bronicie własnej du** i nagadujecie na inne zmiany tylko to potraficie jedna zmiana nagaduje na inne.

UgryzMnie
@Xyz

Nie ma nic takiego żeby siedzieć szatni 15 minut przed bo pilnują i równo z gongiem idziemy pod zegar

Oshs
@UgryzMnie

Ale na tej zmianie o której piszę wzietą kase za niestosowanie się do noszenia. Nie interesuję mnie kto idzie wczesniej kto nosi maskę a kto nie. 30 stopni i ludzie w maskach parodia..Jeżeli sie obawiacie o swoje zdrowie zostańcie w domu. W innych firmach nie noszą w ogole masek i jakoś jeszcze nikt nie umarł.

Lolo
@Hermenegilda

A czy biura się stosują do zaleceń?zwłaszcza pijąc kawę przy okrągłym stole zapewne zachowują dystans i oka przez maseczkę.?

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

Pracownik produkcji

Proponuję wyłączyć telewizor i włączyć myślenie. Mam duże "ale" co do tego zakładu ale ... polecam wejść na stronę rządową i zapoznać się z przepisami... "Wyjątki. Gdzie nie trzeba zakrywać ust i nosa? w pracy – jeśli nie masz styczności z osobami z zewnątrz (np. podczas obsługi klientów i interesantów"-źródło strona rządowa, resztę proszę sobie dopowiedzieć... Nie będę się wypowiadać w kwestii poglądów, ale proszę logicznie myśleć... Codziennie mamy styczność z ludźmi których historii nie znamy (i mogą być chorzy) , nie wiadomo kto przed nami dotknął w sklepie danego produktu czy na niego Kichał... Ale czy każdy chodzi w rękawiczkach? Niee Co do maseczek życzę powowedzenia pracować w 30stopniowym upale... Kiedy bez maski jest duszno. Skuteczność ich jest jak majtki założone na twarz żeby miała sens musiałby być filtr pp3. Stygmatyzować pracowników o to że mają koronę , jest złe i chore. Na innych zakładach nawet maseczek nie noszą, więc w kwestii koronaświrusa akurat nasz zakłady ma mocne wymagania. Dbajmy sami o swoją odporność, dystans jak boimy się wirusów i bakterii... To nie przechodzi powietrzem tylko kropelkami (kichanie smarkanie itp.). Nie wzbudzajmy niepotrzebnej paniki. Ps Czy ktoś słyszał o złamaniu bez złamania? Lub bezobjawowej anginie? To tak dla przemyśleń

T
@Pracownik produkcji

A kwarantanna ile trwa, 14 czy 5 dni na innych zakładach? Czy są prowadzone testy? Czy tylko kopalnie potrafią działać i być stygmatyzowanie?

@T

Sprawa kopalni i zachorowań to inna bajka- stygmatyzacja jest ich ale po za Śląskim województwem a... Mam na to swój pogląd. Jeśli osoba która jest zidentyfikowana jako chora na covid jest wpisana w papiery u lekarza ( czyli idzie to dalej, statystyki, sanepid pewnie itp) więc L4 bądź kwarantanna jestt wypisana chyba przez lekarza? Czy lekarz się na to zgodził? Bo na L4 chodzić do pracy nie wolno- a może znów z tych afer - to plotki?! ... Nie wiem nie orientuje się. Kwestia kwarantanny to temat sporny jak cały koronawirus. Pozdrawiam życzę dużo zdrowia i spokoju

?

Firma was naraża ? Czy ludzie sami się narażają ma kontakt bo chodzi gdzie chce a później szuka dziury w całym. Najlepiej zakład zamknąć ale oczywiście pieniążki na konto bo się należą.Co niektórzy to myślą że kasa z nieba spada boisz się to się zastanowić czy siedzisz w domu na garnuszku u mamy czy pracujesz i się nie nakrecaj. Życzę trochę rozumu .

Lusi
@?

Tu chodzi o kwarantannę kilku osób aby nie zarazić innych a nie zamknąć cały zakład.Co daje 5 dniowa kwarantanna?

Bubiba
@Lusi

Szkoda tylko, że nagonka zrobiła się dopiero gdy dziewczyny musiały się wstawić na polecenie góry do pracy a to, że od poniedziałku pracujecie z osobami, które miały również kontakt z zakażona osobą powyżej 15minut już Was nie boli. Po za tym logicznie myśląc dziewczyny cały zeszły tydzień pracowały, korzystały z jadalni, ubikacji, szatni, rozmawiały z różnymi osobami - teoretycznie więc KAŻDY z nas może być zakażonym i cała zmiana powinna iść na kwarantannę. Zamiast wylewać pomyje na obcym forum proponuję udać się do biura i tam z właściwymi osobami wyjaśnić zaistniałą sytuację. Życzę wszystkim pogody ducha oraz bezpiecznych wakacji :)

JJ
@Lusi

Kwarantanna to min. 14 dni, 5 dni to żadna kwarantanna.

Aaaa
@Bubiba

Dobry dyrektor zrobiłby porządek i wyjaśnił pracownikom dlaczego nie stosuje się zaleceń i przepisów, tylko trzeba pracować z osobami które mogą być zarażone. Może gdy wirus dojdzie do biurowych to się wystraszą i będą działania. Na razie są chronieni za szybą. Dlaczego firma nie przeprowadziła testów? Boją się wyniku?

@Bubiba

Każdy z nas może mieć styczność z zarażonym... Bez sensu jest cała ta nagonka l... Codziennie możemy mieć z kimś styczność... Bo nie uwierzę że ludzie zamknęli się w domach... Nie wyjeżdżają... Odwiedzają... Itp. Pomyślcie logicznie...

Blabla

Dlaczego każą nam pracować z osobami które miały styczność z osobą zarażoną? Chore to jest wszystko

Blabla1
@Blabla

a dlaczego taka osoba nie jest na kwarantannie? zgłoś to do senapidu

Nieznana521
@Blabla

No dokładnie.... aż strach iść do roboty skoro takie coś miało miejsce w naszej firmie... jakieś niedopilnowanie czy co? Po co mierzą temperaturę skoro jednak ktoś bym zarazony na zakładzie? Niby bezobjawowo? (usunięte przez administratora)

@Blabla

Proponuję wyłączyć telewizor i włączyć myślenie. Mam duże "ale" co do tego zakładu ale to co pani/pan pisze to ręce opadają... polecam wejść na stronę rządową i zapoznać się z przepisami... "Wyjątki. Gdzie nie trzeba zakrywać ust i nosa? w pracy – jeśli nie masz styczności z osobami z zewnątrz (np. podczas obsługi klientów i interesantów"-źródło strona rządowa, resztę proszę sobie dopowiedzieć... Nie będę się wypowiadać w kwestii poglądów, ale proszę logicznie myśleć... Codziennie mamy styczność z ludźmi których historii nie znamy (i mogą być chorzy) , nie wiadomo kto przed nami dotknął w sklepie danego produktu czy na niego Kichał... Ale czy każdy chodzi w rękawiczkach? Niee Co do maseczek życzę powowedzenia pracować w 30stopniowym upale... Kiedy bez maski jest duszno. Skuteczność ich jest jak majtki założone na twarz żeby miała sens musiałby być filtr pp3. Jeśli pani się boi pracować bo ktoś zachorował... Brać L4.. W dzisiejszych czasach to nie trudne. Stygmatyzować pracowników o to że mają koronę , jest złe i chore. Na innych zakładach nawet maseczek nie noszą, więc w kwestii koronaświrusa akurat nasz zakłady ma mocne wymagania. Dbajmy sami o swoją odporność, dystans jak boimy się wirusów i bakterii... To nie przechodzi powietrzem tylko kropelkami (kichanie smarkanie itp.). Nie wzbudzajmy niepotrzebnej paniki. Ps Czy ktoś słyszał o złamaniu bez złamania? Lub bezobjawowej anginie? To tak dla przemyśleń

Szok

To forum powinno zmienić nazwę na " bezkarne wylewanie pomyj " tyle nienawiści i obrażania innych

Blabla

Przyszły do pracy i pracują a mogły przecież odmówić i nas nie narażać .Firma nas naraża .Gdzie jest sanepid?

Kamil
@Blabla

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Tychach Budowlanych 131, 43-100 Tychy ????

Bla0
@Blabla

Może trzeba zgłosić do dyrektora. Która zmiana, które osoby. Albo wypisać tutaj by sobie ulżyć i napiętnować te osoby.

Blabla

Wszystkiemu winna jest firma nikt inna. kosztem ludzi,byle by norma była zrobiona.

Xxx

Kryzys jest A dyrektor sobie nowe auto kupuje ????Firma oszczędza na ludziach, a ludzie nic nie robią bo się boją stracić pracę która i tak daje marne zarobki ????

Nww
@Xxx

Co ciebie to interesuje że ktoś kupuje sobie nowe auto? Stać kogoś to kupuje, nie patrz komuś w portfel. Nikt nie trzyma nikogo na siłę, możesz zawsze zmienić pracę jeżeli nie odpowiadają ci zarobki.

Xxx
@Nww

Tylko to firmowe auto. Czyli kasa firmowa?? to w końcu jest ten kryzys czy niee. Tylko pracownicy mają zaciskac pasa??

Jon
@Xxx

Nie rozumiem,co Ciebie tak dziwi?Przecież nagroda za podpisanie tarczy musi być!

Czy pracownicy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

W jakim celu takie pytanie ??

Podaj wiec tak dużą firmę gdzie wszyscy się lubią , z chęcią się dowiem

AaA

Czy chodzi o to aby rozpocząć spór na forum ??? A może za mała aktywność pracowników na forum ???

Wojtek

Macie postojowe teraz ?

krasnal

Jak myślicie co czeka zaklad w najbliższych miesiącach?

@krasnal

To co powiedzieli 3 miesiące 80% płatne itp itd mam nadzieję że chociaż wczasy pod gruszą wypłacą

Jaja

Chyba 60 % jeszcze nam z stawiki (usunięte przez administratora) wzięli

Mila
@krasnal

I nie masz prawa człowieku zaplanować sobie urlopu bo powiedzą 2 tygodnie przed nim czy czasem do pracy nie przyjdziesz..... . Bardzo proszę kierownictwo o jakieś zrozumienie nas i szacunek oraz odrobinę wdzięczności bo normy wam robimy a za te 80% to nam się nie uśmiecha ciężko pracować :/

SŁAWEK
@krasnal

Będzie zamknięty, bo ludzie kryją że są zarażeni Cowid 19, dlaczego nie informuja

Nieznana
@SŁAWEK

Skąd w ogóle takie informacje ??

Xx

A,ja mam dziwne przeczucie,że dobrze wychodzą na tej ,,tarczy":( i mam wrażenie,że niestety ją wydłużą.Chcę się mylić!!

Niki

Czy ktoś może logicznie coś wyjaśnić?.Dlaczego nie ma premii kwartalnej!?Przecież do tej premii była by garstka ludzi.Tak właśnie docenia się dobrego pracownika w firmie BOS.Teraz będą się zasłaniać kryzysem.Przecież obecna premia powinna być za miesiące kiedy nie było jeszcze ,,korony".Rada pracownicza też powinna żądać wyjaśnień i dokumentów gdzie i na co idą pieniądze.Problem w tym,że są to osoby,które nic nie zrobią,bo boją się o własne tyłki.Podpisują i godzą się na wszystko.Imprezy integracyjnej nie było,wigilii nie było.Gdzie zaoszczędzone pieniądze?!Bezsensowne projekty(czyt.pomysły) są realizowane i komuś za to płacą.Po co??tego nie wie nikt.Przecież, to kpina z pracowników.

Zwolniona
@Niki

czy rada pracownicza podpisując porozumienie z firmą o obniżeniu wynagrodzenia za tarcze zabezpieczyła osoby którym kończy się umowa? Związki zawodowe.

@Zwolniona

Przykro mi.Umowa się kończyła,czy wypowiedzenie?.Właśnie tutaj nie ma związków i to jest bolączka.Nasza rada jest,żeby być,bo musi być.Podejrzewam,że nie ma tam żadnych negocjacji,tylko podpisują papiery jakie im podsuną.Słabo to wygląda.:(

Pro
@Niki

Po zakończeniu tarczy w lipcu okaże się co firma zrobi z pracownikami. Czy wróci stara wypłata czy nadal będą zabierać. Teraz -20% wypłaty, trzeba pracować i z oszczędności żyć a potem pożegnają pracownika który pracował za -20% produkował by utrzymywać firmę i krzesła kierowników. Szkoda ludzi którym kończy się umowa. Wiadomo że BOS nie przedłuży. Ciekawe czy Dyrektor ma odwagę powiedzieć im przepraszam w tych czasach.

@Pro

Brak słów:(Miejmy nadzieję,że wróci wszystko do normy.Najgorsze jest w tym wszystkim to,że znowu dobry pracownik zostanie zwolniony(koniec umowy),a ten który więcej jest na L4 niż w pracy,albo w ogóle mu nie zależy zostanie.Wkur......jąca jest taka niesprawiedliwość.Szkoda mi tych ludzi:(

O

Na drzwiach propagandowe plakaty zachowaj 1,5m odstępu a na ringu trudno 0,5m utrzymać. karzą pracować normalnie. Te maski materiałowe w tak małej przestrzeni to fikcja.

Nieznajoma

Witam. Czy w poniedziałek normalnie zakład pracuje?? Czy dalej postojowe?

Mila
@Nieznajoma

Kto pyta?pracownik?od takich odpowiedzi ma się przełożonych.Dzwoń do kogo trzeba,a nie na forum.Poza tym, jak będzie potrzeba sami się skontaktują.

Zadowolony

Witam was serdecznie. To co się dzieje u was firmie łamie nie tylko serce ale i prawo. To co się czyta jest straszne. Wasz Pracodawca dziewczyny i chłopcy żyje w innym świecie. Robi z wami co chce. A wy dajecie mu na to prawo. Wiem rozumiem boicie się o pracę jak każdy z nas ale to nie powód żeby dawać mu prawo na wszystko. Dziewczyny nie dajcie się jesteście silne to wy rządzicie światem nie jakiś Niemiec

Myślenie_nie_boli
@Zadowolony

@Zadowolony w jakim świecie żyje pracodawca? Rozwiń myśl i przedstaw konkretnie, które punkty prawa są łamane?

@Myślenie_nie_boli

Jakim prawem zakład pracy zmusza mnie do wybrania urlopu zaległego (chodzi mi o urlop z zeszłego roku) urlop jest mój. I tylko mój wypracowany przez cały okres mojego zatrudnienia. Nikt nie ma prawa nakazywać mi kiedy mam go wybrać. Inaczej jest tylko w firmie BOS

Ja mam przepracowanych już 23 lata. Moje pytanie skąd tys się chłopie urwal

@Zadowolony

Bo z tego co widzę jesteś zwykłą...... I tylko tyle mam Ci do powiedzenia

@Zadowolony

Widzę nie masz pojęcia o życiu tylko piszesz co ci mówią. Dostałeś pracę za 6000 i siedzisz w domu a dziewczyny i chłopski zapi........ Na twoje wynagrodzenie

Oooo
@Zadowolony

Niestety z przykrością muszę stwierdzić,że tylko połową urlopu możesz dysponować,a drugą połową Twój pracodawca.Twoja połowa jest z reguły w wakacje kiedy bierzesz urlop kiedy chcesz.Takie prawo jest odkąd pamiętam.Jeszcze jakieś ,,łamania "prawa??

Niemiec
@Zadowolony

@Zadowolony ...23 lata? Nie wiem w takim razie gdzie je przepracowałeś, ale szczerze współczuje, bo widać coś w główce mocno się podziało przez ta prace ;)

Xyz
@Zadowolony

O jakaś mąci woda? Skoro jak twierdzisz nie jest to Twoja firma to po co się odzywasz.Dasz nam wszystkim pracę? Twój komentarz świadczy o Twoim poziomie.

Lili
@Zadowolony

No,to rzeczywiście problem.Zaległy urlop,który się wypracowało będąc na L4.Zawsze możesz pójść na kolejne L4 i tym sposobem znowu sobie ,,szanujesz"urlop:)Druga sprawa,nikt siłą w firmie nie trzyma,a w obecnej sytuacji myślę,że każdy by się ucieszył jakbyś złożył/a wypowiedzenie.Jedna osoba mogłaby się poczuć bezpieczniej jak zaczną zwalniać po 3mc ,,ochronie tarczy kryzysowej".Nie rozumiem. W czym problem?

Myślenie_nie_boli
@Zadowolony

Specjalnie zadałem Ci to pytanie, bo spodziewałem się, że nie masz pojęcia o czym piszesz i twoja odpowiedź mnie w tym utwierdza. Idź się doinformuj w tym temacie zanim kolejny raz będziesz próbował swoją niewiedzą apelować do grupy i namówić do błędnego działania. To są ewidentne bezpodstawne oskarżenia z twojej strony a z taką wiedzą o prawie idź otwórz kancelarię! Zbijesz fortunę!

Katia
@Zadowolony

Z tego co mi wiadomo to pracownik musiał wyrazić zgodę na wybranie starego urlopu, więc nie wiem kto Cię zmusił, bo napewno nie BOS

Pp
@Myślenie_nie_boli

Widzę,że mamy wewnętrznego moderatora strony tzn człowiek z ,,góry"firmy bos:)Można odrazu to wyczuć w pisowni:)Nie,żeby to było złe.W tym przypadku się zgodzę.Pozdrawiam

Wader

Idzie produkcja od poniedziałku czy wszyscy mają postojowe???

ABC

I jak przyszły tydzień wszystkie zmiany idą czy postojowe???

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.