Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Pan pe

Po pierwsze płaca to śmiech jak na tereny przemysłowe Dwa praca w 40 stopniach Trzy możesz robić na 10 ringach i tak ludzie z większym stażem mają większa podwyżkę mimo ze nie pracują na innych stanowiskach (Stazowe) ku.. z jakiej racji ??!!! Cztery normy kosmos Pięć jedni zapierdzielają a inni nie muszą ?!!! Sześć kierownictwo nie wiem skąd o nic nie zapytasz zaraz foch ,mściwość. Firma po byku Ale to tak jest jak się zatrudnia dzieciaków na kierowników Peace

Xx
@Pan pe

Mściwi pewni siebie i swoich stanowisk Nie można się odezwać Skaczą koło Simona żeby się utrzymać a za chwilę żarciki na jego temat i kochanek

Porazka
@Pan pe

Oj mśćiwość u kierownictwa to na pierwszym miejscu niech kierownicy produkcji niech zaczną interesować się co dzieje się na produkcji nie podpisują co kierownicy zmiany podkładają ,ludzie pracownicy wykwalfikowani będą się zwalniać bo tak dłużej nie da się tak uczciwie pracować.Nie którzy kierownicy z powrotem wrócić na produkcje.

Klimo
@Pan pe

Proponuję doczytać co oznacza określenie stażowe,co ma wspólnego praca na kilku stanowiskach do pracy kilkuletniej? Widocznie pracujesz na kilku stanowiskach bo się nigdzie nie nadajesz,dlatego masz ból (usunięte przez administratora) o stażowe.Przepracuj odpowiednią ilość lat to tez może dostaniesz odpowiednie wynagrodzenie.Najgorsi są ludzie którzy mają staż pracy w zakładzie pracy co jogurt ważności !

Qqq
@Pan pe

Zawsze możesz się przenieść do innej firmy na strefie

Prawdziwa
@Pan pe

Podwyżki procentowe zawsze są dla lepiej zarabiających. Masz więcej, dostajesz więcej.

Bieda

Odp.kasia . Wyjdz z kanału jak jesteś taka odważna w internecie to idż do Dyrekcji jak piszesz że masz problem z liderką to nie długo pracujesz żeby czekać pół roku . Z tego co mi wiadomo to nie jest team z jednej osoby tylko więcej osób należy i trzeba potrafić się zintegrować ze wszystkimi. Jak uważasz ze masz problem z liderką to mogłaś się przenieś to innego ringu ,nawet na inną zmianę Kierownictwo na pewno by się zgodziło . Moje zdanie jest takie że nie chciało ci się pracować co miałaś powiedzieć w domu ,lepiej obwinić liderkę, jaka jesteś poszkodowana, biedactwo.

Wrr

(usunięte przez administratora) bo ja często chodzę na lama nikt mnie psychicznie nie męczy wręcz przeciwnie jest tak miło i liderka zawsze pomocna . .Z tego co wiem to nie 4 osoby tylko dużo wiecej osób się zwolniło.

@Wrr

Musisz się tam koniecznie przenieść Zobaczymy jak będzie miło i koleżeńsko ……. Czekam na twój kometarz do pół roku ……. Ona jest miła i pomocna tak tak dla osób które nie należą do tim nie wypowiadaj się jeśli jestes tam raz w miesiącu dziwne ze dziewczyny Wszytkie kłamią ….. a Pani Liderka wielkia jest żenująca swoim zachowaniem czyżby woda sodowa troszkę uderzyła ???????? Kobieta widocznie ma nudne życie prywatne … Ci co ja znaja wiedza jaka plotkara i ciekawska jest Kasiunia a to ze jest starym pracownikiem o niczym nie świadczy ….. Na każdego przychodzi czas !!!!! Współczuje tylko bycia taka osoba …..

Yo0
@Kasia

Taka odważna jestes w internecie droga wolna do kierownika czy dyrektora skoro uważasz że masz problem z liderka i majster nie reaguje. Pracuje na tej zmianie nie na łamie, nigdy tam nie byłam ale widzę jaka jest atmosfera na ringu i nie widzę żadnego problemu tam .Jesli masz jakiś problem z liderem zgłoś to a nie obrażaj kogoś w internecie. Tak samo reszta bandy kto wam dal prawo oczerniać dyrektora jak to łatwo pisac jak się jest anonimowym. Ja i może nie jestem zadowolona z norm i wypłat ale mam gdzieś co dyrektor robi z kim jest i ile pije poza pracą jego życie jego sprawa ! Nauczcie się pisać na tym forum o warunkach pracy a nie oczerniać innych !

dolores
@Kasia

nikt w Internecie nie jest anonimowy i istnieje coś takiego jak zniesławienie.

Pracownik.

Ciągle problemy od dłuższego czasu z ubraniami albo nie ma albo za małe albo zniszczone,problem na każdej ze zmian nie zrozumiałe dla mnie jest to ,że nie można z tym zrobić porządku.Zgloszenia u pani ,która jest w poniedziałki nic nie dają ,zgłoszenia w kadrach nic nie dają.Kto tym ma się zająć ?Bos płaci firmie,która nie wywiązuje się z zobowiązań. Kiedyś było nie do pomyślenia aby pracownik chodził w tak zniszczonych ubraniach.

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

Kwpp

Ludzie na terenach dostają podwyżkę inflacyjną a u nas dyrektor nie dostaje odpowiedzi widać jak powazna to jest firma. Wszystko poszło do góry a nasza wyplata stoi zaraz podniesienie najniższej krajowej ciekawe czy dostaną tylko Ci co nie mają najniższej a Ci co mają więcej figa z makiem. Nadejdzie czas ze praca na produkcji będzie nieoplacalna.

@Kwpp

Ile teraz mogę zarobić na produkcji? Pytam, bo jedynie jakieś archiwalne ogłoszenie znalazłem ze stawką 13-14 zł brutto / godz i max 150 zł premii...

Nieznajoma
@Kwpp

Zgadzam się za niedługo będziemy robić za darmo a Ukrainki (usunięte przez administratora) będą zarabiać kasę... To samo jak od Pani Wioli że zmiany UKRAINKA jest w biurze jako tłumaczka niby na praktykach ale wiadomo jak się sprawdzi to mogą ja zostawić skąd to (usunięte przez administratora) się bierze przecież tak NIE MOZE BYC

0li
@Kwpp

Chcę widzieć,te maile pisane przez dyrektora z prośbą o wyrównanie inflacyjne.Prośby może były,ale o dofinansowanie wyjazdu w góry.Zabawna jest polityka firmy w kwestii oszczędności.Pracownicy dostali poczęstunek +upominek wigilijny wartości 50zł.Biura wyjazd wartości 300zl.os. Taka mała różnica.Pytam za co?za to ,że tak ciężko pracują parząc kilka razy dziennie kawę?połowa zbędnych etatów na które my pracujemy.Skoro na produkcji dało się zrobić plan ,mniejsza liczba osób,nie widzę problemu zrobić tego samego z biurami.W sumie i tak pracownicy muszą sami sobie dopilnować,aby komponenty były,zgłaszać ich brak,chodzić na magazyn, więc....pytam od czego jest logistyk,planista,magazynier?,czy to system zawodzi?aaa...oczywiście teraz to wszystko wina covid,wojny,transportu itp.Płakać się chce,żeby Polak we własnym kraju był gorzej traktowany przez pracodawcę niż koleżanka z Ukrainy.Nas straszyli brakiem premii za słuchawkę w uchu,spodnie prywatne,a tu proszę im można wszystko,co ciekawe boją się zwrócić uwagę,bo co?bp SA z Ukrainy!?skoro pracują w firmie,to na naszych zasadach tak,czy nie!?

Max
@0li

Do Ukraińców nic nie mam a gora i dyro tez lubia zabawic to jak maja oszczedzac.

Agata
@Max

A nie ma możliwości żeby pracownicy spoza biura się załapali na taki wyjazd? Ktoś próbował na rozmowach rocznych poddać pomysł na takie nagrody, skoro tak bardzo chcecie jechać?

Asdf

Pan Jastrzebski to miał klasę ,żadnych skandali i umiar we wszystkim.

@Max

Już nie przesadzaj, że dla Ukrainy nic nie ma wystarczy, że zarabiają tyle samo co pracownicy Bosa pracujący tu kilka lat i jeszcze mają dodatek mieszkaniowy w imię czego się pytam i tylko wciąż mało im i mało, a i pracownicy z nich też świetni co chwila ich nie ma bo chorują chyba na lenia i z przepicia i jeszcze narzekają!!!

W punkt
@0li

Nic dodac nic ująć. Chyba ktoś lubi zaglądać do kieliszka zamiast zarządzać.

Faktycznie mamy problem ale z takimi pracownikami jak TY . Ciągle niezadowolony , mało kasy, za dużo pracy , pracodawca zły , wspópracownicy też źli , cała firma jest złem. Jak piszecie jest tyle fajnych firm obok - nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jakim trzeba być zgorzkniałym człowiekiem żeby wszystko było na NIE i jakim słabym żeby smarować innych na forum

Jkl

Może trzeba poruszać takie tematy i problemy dla dobra wszystkich.

Zx

Kto bywał z tą osobą na wyjazdach czy imprezach i ma oczy na codzień, ten widzi jak to wygląda.

Gh

Ocena TL jest a zastępcy i ich umiejętności znowu pominięci

Los

Podwyżki do 10% dyrektor to już odleciał bendziemy wszyscy zarabiać najnizsza krajowa chyba nie jest zorientowany jakie stawki są na terenach Normy potrafią podnieść bo pensji to w tej firmie nie będzie inflacja tak poszla do góry A tu zas sciepy po 200zl Na nq pracuje sie tak ze nawet do wc nie wyjdziesz do tego całe 7h musi pomagać trenerka bo ktoś sobie wymyślił normy nie do zrobienia to już uwłacza człowiekowi zeby do wc nie mieć czasu isc powinien się ktoś tym zająć tak praca nie może wyglądać!! no chyba że firma jeszcze zainwestuje w pampersy niech tak stanie technolog z kierownikiem i pokarzą jak się robi te ich normy za te (usunięte przez administratora) pieniądze wszyscy się powinni z tego zakładu zwolnić zeby do dyrektora doszło ze stawki w jego zakładzie są śmieszne

Węgry
@Los

Ok dawna są śmieszne tak to jest jak dyrektorem jest żyd i to nie tylko moje słowa Jastrzębski traktował nas jak ludzi ty nas traktujesz jak chłopów pańszczyźnianych.wiecej sobie Ukraińców zatrudnij bokiem ci wyjdą .

Ktt
@Węgry

Ta firma juz od dawna jest w tyle że stawką ja tez czekam na to co dadzą i zawijam żagle bo jeżeli po 6latach mam zarabiać 3600 czyli najnizsza krajowa to niech (usunięte przez administratora)! Śmiech na sali na innej firmie na start daja 4600 także polecam każdemu się zastanowić i nie dać się traktować jak śmiecia polecam zeby każdy z kierowników i dyrektor dostal 200zl podwyżki. Co rok ta sama śpiewka

Op

Niech (usunięte przez administratora) wyjdzie i zamiast pytań co poniedziałek do pracowników pokaże jak się robi normy! Bo ja w tym roku dostalam 2 podwyżki czynszu za co mam to zapłacić za te 200zl ??!! 3600 na produkcji ??? Zart

Usk
@Los

Nikt nie widzi ze rezygnuje liderka i zastępca ze swoich funkcji bo nie dają rady z tego (usunięte przez administratora) naprawdę szokujące to jest co się dzieje w tej firmie i szkoda mi ludzi ze sobie na to pozwalają (usunięte przez administratora)

Simon
@Węgry

cała prawda Jastrzębski traktował po ludzku i poważnie a tu tylko ploty romanse i drogie wyjazdy.

@Węgry

10 % podwyżki i w tych 10% wyrównanie najniższej krajowej i może jakiś ochłap wstyd wstyd wstyd się przyznać ile zarabiam tu pracują jak to się ma do tego że na dzień dzisiejszy nexteer przyjmuje zaczynając od stawki 4200!!! A pisanie że firma ponosi straty to stek bzdur i zatkane nam ust w każdej firmie są straty ale w każdej innej ludzie traktowani są po ludzku

Fakt

Prawda, nieodpowiednia osoba na stanowisku lidera. Znęcanie psychiczne nad ludźmi jak można takie coś tolerować Dobrze że ktoś to poruszył

Pinio

Co się dzieje u majstra Łukasza na zmianie a dokładnie na Lam ktoś musi zrobić z tym porządek już 4 osoba nie wytrzymała i co ta liderka wyprawia z ludźmi nie daje to komuś do myślenia Czas było by z tym zrobić porządek.

Koli

Czy ktoś ma jakieś informację kiedy dostaniemy aneksy ?

Heheszki

Jak się Państwu podobają jubileusze :⁠-⁠D .. Każdemu jak się mówi ile na naszej firmie się dostało . Śmiechem się nakryli, żenada .

Krystyna
@Heheszki

A co to za jubileusze? o co chodzi? Wpadłam w necie na stare ogłoszenie na stanowisko Pracownika Działu IT. Napisali tam że dają UoP na czas nieokreślony. Wtedy to było. Ma ktoś wiedze jak obecnie to wygląda? Jaka jest teraz umowa na początek jak się nie ma doświadczenia? Pytam dla taty

Hotel

Do hotelu jadą kierownicy? Jak? Gďzie? Kryzys jest!

Kris

Szefostwo i koledzy z biur bezpieczni bo kochanki juz nie ma.

Maria

(usunięte przez administratora), praca ponad ludzkie siły, teamliderka nieprofesjonalna, wyśmiewa i krytykuje pracowników za plecami. Unikajcie jak ognia.

Tomi
@Maria

A jaki to ring

Porazka
@Tomi

Jaki ring mechanizmy

Krasna
@Porazka

Wiemy jedno trzymamy się hahaha jak tam kierownicy

Kryzys
@Krasna

Chyba dobrze na wigilijkę znowu jadą? Podobno kryzys i bieda.

@Kryzys

Ty nie jedziesz

Robole nie jeżdżą Pracują na dyra i kierowników.

Ja1

Każdy pracuje na siebie

Bieda
@Ja1

Ten kryzys i bieda powinien dotyczyć wszystkich,kierowników też.

Ksp

To naprawdę przykre :( po podniesieniu najniższej krajowej będziemy wszyscy mogli zmienić pracę różnic w stawkach na produkcji a w handlu czy też innej robocie nie będzie. A nikt nie będzie zap.. na 3 zmiany za najnizsza krajową

Kukupu

Niestety jedna osoba nie zdziała nic choćby bardzo chciała .Jak dla mnie to nie wina przedstawiciela.To nie związki zawodowe.To góra musiałby robić wszystko żeby nam bylo lżej.Zeby godnie zarabiać za ciężką pracę. Prawda jest że pensji nie starcza juz od wypłaty do wypłaty wyraźnie widać jak wszystko jest teraz drogie. Nasze wypociny nasza praca napewno też zdrożały a wypłata szkoda gadać. No na czymś trzeba oszczędzić.

Joda

Panie sprzątaczki czas na fajke co 30min mają ale żeby kible umyć to już nie od 3 dni uwalone zmieńcie ta firmę sprzątająca albo chociaż te kobiety które sprzątają bo faceci na hali bez zarzutu

Hu

Bos tonie.Zwalniają się biurowi , starzy pracownicy z produkcji. Poczekajcie na podwyżki wtedy dopiero będzie Titanic  ;) najnizsza krajowa w 2024 -3400zł więc podwyżki 250zł nie przejdą

0wk
@Hu

Na pewno chodziło o 2023 ale racja wtedy wiele ludzi odejdzie

Yf
@0wk

No i racja nikt na produkcji nie będzie robił za 3500/3600 jak najnizsza w sklepiku na rogu 3400 ! Zlitujcie się ludzie trzeba będzie spie.. stąd i tyle niech (usunięte przez administratora) Góra za taką kasę. Roboty od (usunięte przez administratora) więc jak tak to będzie wyglądać tez ide w długą.

Hk
@Yf

No także przyszły rok bos siadzie.. 100/250 nikogo nie zadowoli jak najnizsza idzie o 390zl a te wasze dodatki mamy w (usunięte przez administratora) Stała wyplata się liczy Życzę powodzenia dyrekcji Ale ja tez spi.. jeżeli moja wyplata nie wyniesie więcej o 500zl niż najnizsza krajowa Ludzie ku. My pracujemy na produkcji tu się kiedyś najwięcej zarabiało a nie jak panie w kiosku jak ktoś wyżej napisał..

Kropka
@Hk

W przyszłym roku planowane są dwie podwyżki najniższej krajowej czyli 440 zł łącznie. Tak dla jasności. Więc też tego nie widzę .Mieć troszkę więcej po tylu latach pracy od najniższej krajowej to straszne i smutne:(

Nap
@Hu

Jak się oszczędzało tyle lat na podwyżkach pracowników to teraz trzeba będzie wyskoczyć z kasy i to nie malo

Danuta
@Kropka

A oprócz podwyzek, firma tez nie oferuje premii pracownikom? Np za wyniki, czy jakiś dodatek za staż?

Danuta

Zostaw heheh inni podwykonawcy się zajmą ;)

Hanna
@Danuta

w zasadzie to co ma się im zostawić, bo nie bardzo rozumiem?

Ggggxa

Wśród kolejarzy panuje (usunięte przez administratora) innych pracowników produkcji.. Niby nie mają ludzi a jak do nich przychodzisz odwalasz normę za wszystkich a oni mają czas na wszystko.. Na każdej zmianie tak jest z tego co się orientuje kierownictwo dawno powinno im wziąść się za (usunięte przez administratora)

Kolejorz
@Ggggxa

Gdzie Ty tu masz kolejarzy

Zidane
@Ggggxa

KLEJARZY ANALfabetko robisz tu tyle lat a kolejarze to robią na PKP

Tola
@Kolejorz

Raczej chodzi o klejarzy, i to święta racja. Zawsze potrzebują do pomocy ludzi z produkcji a w połowie zmiany już siedzą i dogadują wszystkim jacy my (usunięte przez administratora) że daliśmy sobie normy podnieść. Tylko jak im normy liczą ? I czy wszystko co odpisują jest zgodne z prawdą.

Wwwwww

Na rynku pracy są stawki które zaczynają się od 3300 nowi pracownicy mają stawkę 3192 a pracownik który pracuje już (usunięte przez administratora) lat jest na tym samym poziomie zarobkowym.. Gdzie w tej sytuacji ocena pracownika? Zdolności raczej nie są te same gdyż panie z Ukrainy nie umniejszajac nikomu stoją na klameczkach nie chcą się uczyć i nie chcą się przemęczać a stary pracownik praktycznie pracuje na całym zakładzie szyję montuje itp a wychodzi na to samo

Tmbg
@Wwwwww

Dokładnie tak wyglada praca na tym zakładzie przychodzisz na obcy ring gdzie praktycznie robią osoby stałe a panie z Ukrainy praktycznie nic nie umieją a stary pracownik musi robić wszędzie i wszystko.. To kiedyś wybuchnie i posypią się wypowiedzenia już się zaczyna..

Bbbb
@Wwwwww

Bo ocena pracownika to bzdura a podwyżki rozdają na zasadzie a temu dam bo nie jest konfliktowy a temu nie dam bo się odzywa i go nie lubię

Agajk
@Wwwwww

Jeszcze jakby praca była adekwatna do zarobków ale to jest charówka za marne pieniądze

Wwww
@Bbbb

Jaka ocena pracownika, skoro ludzie pracujący krótko mają stawki wyższe niż Ci co charuja od początku. Kierownicy mają gdzieś oceny dają temu komu chcą lub tak jak u Rudego, (usunięte przez administratora)

Xoxo
@Wwww

Stara dziurka mu się znudziła hehe …. Czas wymienić na nowszy model. Najlepiej w ukraińskiej wersji językowej .

Nio

Jestem pełen nadzieji ze firma zapewni mi pracę 16.09 na nocce nie mam ochoty odrabiać tego dnia w sobotę!!!tylko dlatego że firma organizuje piknik na który i tak mało kto ma chce jechac

Off
@Nio

Jaki piknik co gdzie jestem na urlopie?

Agajk
@Nio

Raczej nie, oni mają to w poszanowaniu ważne że oni się wyspia

NOWI VS STARZY PRACOWNICY

Z jakiej racji nowi co pracują tu rok lub parę miesięcy mają stawkę 3200 zł a osoba która pracuje 6 lub 7 lat ma taką samą stawkę ? Co Tu jest grane

WM
@NOWI VS STARZY PRACOWNICY

Dobre pytanie... To jest jakieś nieporozumienie!!!!

@NOWI VS STARZY PRACOWNICY

Mało tego stoi taka tylko na klameczkach bo gdzie indziej nie pójdzie bo nie bo nie będzie pracować na innym stanowisku i się męczyć niech Polaczki za... przychodzą na nadgodziny a norm nie wyrabiają co to ma być kierownictwo śpi??? Zarobki mają te same co ludzie którzy tu pracują 5, 6 lat dlatego starsi pracownicy się zwalniają i dobrze zobaczymy jak firma pociągnie bez doświadczonych pracowników

Oj.

Myślę, że pracownice z Ukrainy powinny pracować jak większość Polek na wszystkich ringach ,a nie tylko na ringach typu NQ5,zobaczyłyby co to jest charówa ,że pot się leje po (usunięte przez administratora) Ale nie jestem też całkiem przeciwko nim ,bo nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji.

Xxx
@NOWI VS STARZY PRACOWNICY

Bo firmy nie obchodzą starzy pracownicy, mają podejście.. Niech się zwolnią i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.