Neapco Europe Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Neapco Europe Sp. z o.o.
2 65 6 1

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

Kolo

Mam pytanie kiedy bedzie szansa na przyjecia na odlewnię bo chciałbym złożyć CV ? Kiedy przewidują jakies wolne wakaty?

Neapco Europe Sp. z o.o.
pracodawca
@Kolo 02.02.2019 20:55

W obecnej chwili niestety nie ma przyjęć na odlewnię. CV można jednak złożyć w każdym momencie na stronie kariery Neapco: neapco.es-candidate.com korzystając z opcji "aplikacja spontaniczna". Jeśli zaznaczy się, gdzie chciałoby się pracować - w chwili kiedy będą przyjęcia ktoś z Działu Personalnego się odezwie.

Kolo
@Neapco Europe Sp. z o.o. 04.02.2019 08:35

Dziękuję ale czy są wogóle jakieś szanse w tym roku?

Dyliżans
@Kolo 04.02.2019 12:12

Tylko jak zaczniesz pracować, to nie zapomnij nosić ze sobą wody z domu.

Cgggg

Ktoś wie, ile jest zakładów neapco w Polsce?

toto
@Cgggg 22.12.2018 13:49

Taka jak to w Praszce to tylko jeden, zwykła montownia na potrzeby niemieckiego zakładu w Dueren, bez perspektyw na przyszłość.

Janusz
@toto 13.01.2019 11:29

Wiesz może, ilu obecnie pracowników pracuje w firmie Neapco Europe? Fajnie, gdybyś potrafił również opowiedzieć nieco o tym, jak wygląda praca w tej firmie. Z tego, co wyczytałem, jest to firma zajmująca się produkcją części samochodowych, dlatego zastanawia mnie, jak wyglądają warunki zatrudnienie pracowników produkcyjnych, którzy tam pracują? Wiesz coś na ten temat?

Neapco Europe Sp. z o.o.
pracodawca
@Janusz 01.02.2019 08:46

Portal Gowork po za opiniami udostepnia rownież Profil Pracodawcy. Znajdują się tam informacje na temat naszych Zakładów w Polsce i na świecie, film, oferowane Pracownikom benefity oraz informacja o liczbie zatrudnionych. Zachęcamy do przeglądnięcia Profilu : https://www.gowork.pl/neapco-europe-sp.-z-o.o.,582329/poznaj_neapco

vdfbfbsdf

Kiedy będą deklaracje urlopowe? Ja już w styczniu chciałbym sobie zaplanować na cały rok, proszę...

bolo

Kolego moli, "Po pierwsze operator cnc wiele w zakladzie nidm robi tylko stoi na danym stanowisku i pilnuje sztuk bo reszte robi maszyna", jestem operatorem na wałkach, to nie jest takie proste jak Ci się wydaje. Często trzeba samemu usunąć usterkę a nie wspomnę już o pilnowaniu całej technologii, wymiarów oraz by detal nie posiadał wad. Więc jeżeli uważasz, że to takie łatwe i proste to zapraszam na dział i pokażesz jak to wygląda w praktyce.

bolo

Jesteś na chorobowym to spodziewaj się kontroli, nawet dwa razy w tygodniu. Nie jest ważne czy jesteś chory, ważne jest to aby podczas kontroli nie zastać Cię w domu. To jest nic innego jak nękanie...

moli

Nie wiem o co chodzi w tej firmie jakie wymogi należny spełnić aby dostać się do pracy ale na pewno nie umiejętności. Jestem po kursie cnc na wszystkie zadane pytania została udzielona poprawna odpowiedz. Wiem ze dostały tam prace osoby nie mające styczności z ta branża ale wydaje mi się ze wszystko odbyło się po znajomości. Jeśli się nie ma w środku ciotki, ojca, brata ,męża nie ma co liczyć na zatrudnienie w tej firmie takie jest moje zdanie.

0216
@moli 22.06.2017 18:09

Po pierwsze operator cnc wiele w zakladzie nidm robi tylko stoi na danym stanowisku i pilnuje sztuk bo reszte robi maszyna. Po drugie na rozmowie kwalifikacyjnej jest sprawdzian podstaw tzn. Sówmiarka czyli umiejetnosc pomiaru i podstawowa znajomosc odnosnie materialu (chodzi o montaz polosi) z czego sie sklada kapletna i z jakiego materialu jest wykonana. Ci ktorzy pisza ze przyjecie jest tylko po znajomosci niech lepiej zamilcza bo widocznie nie maja pojecia o tym co mieli by robic

Pracownik damski :)
@moli 22.06.2017 18:09

Nie prawda że znajomisci. Wszystkiego zależy od tego jak ci rozmowa kwalifikacyjna pójdzie

a
@0216 24.06.2017 21:38

A ciebie nie pytali jak się pisze wyraz "suwmiarka" na rozmowie?

hj
@moli 22.06.2017 18:09

No to troszkę moli pi... gadasz głupoty. Jako osoba "znikąd", bez znajomości i rodziny, normalnie przyjęli mnie do pracy (po 3 etapach rekrutacji). Zastanów się czy na pewno dobrze odpowiedziałeś na pytania, czy to Tobie się tak wydaje ;)

toto

kolejne opinie negatywne są usuwane, nawet, jeśli spełniają wymagania regulaminu, to działo się w Sierpniu, i dalej dzieje się we Wrześniu. Czyżby forma miała pełną kontrolę nad portalem? Bo inaczej to traci sens dalej to ciągnąć.

bogunio guzek

dlaczego tak zle wypowiadacie się o pracodawcy? ta praca to jak złapanie pana boga za nogi a wy jeszcze narzekacie . Zmiencie pracodawce jak wam nieodpowiada ta praca. Pozdrawiam :D

Koles
@bogunio guzek 02.09.2018 22:19

Pokaż mi druga firmę, gdzie po nockach masz pierwsze zmiany albo niedzielę płatne 50%.

toto

dlaczego opinie prawdziwe o spółce są usuwane

Na
@toto 29.08.2018 15:07

Widać zakład dogadał się z GW w tej kwestii.

toto

po co, jeżeli natychmiast jest usuwana

Karolina

Na forum pojawiło się sporo negatywnych komentarzy o Neapco Europe. A czy ktoś posiada odmienne zdanie? Czy na forum jest jakaś usatysfakcjonowana osoba pracą w tej firmie? Zapraszam do wypowiedzi. Czy mimo negatywnych komentarzy, ktoś jest zainteresowany pracą w Neapco Europe? Czy są obecnie otwarte jakieś rekrutacje?

Tomek
@Karolina 25.05.2018 01:48

Ja jestem zainteresowany. Gdzie znajdę ogłoszenia?

Neapco Europe Sp. z o.o.
pracodawca
@Tomek 06.06.2018 21:35

Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na stronie kariery Neapco: neapco.es-candidate.com

Toffler_usa
@Neapco Europe Sp. z o.o. 07.06.2018 07:58

Czy ludzie przeskakują przez bramę?

Marcin23

Praca w systemie 1-2-3, to jest chyba ewenement. Jak pracownik ma się wyspać po nocnych zmianach, kiedy zaraz wskakuje na pierwsze? Organizm nie jest w stanie sie przestawić. Nie polecam.

Remek
@Marcin23 12.06.2018 19:37

Za "komuny" bywało nawet tak, że normy na III zm. bywały nieco mniejsze (chyba każdy zdrowo myślący wie, że w nocy jest słabsza wydolność organizmu), natomiast w tym (usunięte przez administratora) ciągle mówi się pracownikom "mało", a to, że na konto przelewają nam "mało", to nieistotne . . . Ma być: dużo, tanio, szybko i na czas - czyli byle jak . . . Widocznie na reklamacje pieniążki są, po co dać je pracownikom . . . lepiej, jak podzieli się nimi kierownictwo wyjeżdżając na zakupy do Karolinki . . .

jancopaunco

kiedy na hali będzie normalna klimatyzacja??? bo od tych wiatrakow waszych śmiesznych do katar i gardło boli caly czas plecy i mięśnie również ,macie kase juz kit z tymi waszymi śmiesznymi podwyżkami ale zróbcie coś dla poprawienia warunkow pracy , stać was

Karolina

@Tadek, jestem moderatorem tego wątku i interesuje mnie opinia pracowników. W żaden sposób nie jestem powiązana z firmą Neapco. Możesz powiedzieć, czy za pracę w weekend wypłacana jest wyższa stawka? A może można odebrać dzień wolny w ciągu tygodnia? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca?

Marek

Praszka to mała miejscowość, jedyny tak duży zakład w promieniu wielu kilometrów, dlatego ten zarząd wyczynia z ludźmi co chce.

Ptahil
@Marek 17.05.2018 23:38

a kto się postawi?

anonymous

nie raz pokazaliście ze młodzi musza zarabiać na innych i nic się nie zmieni, My będziemy zarabiać na was

Ptahil

A co Pan zrobił z tym? Tadak? @Tadek? miszczami klawiatury możemy być wszędzie

porąbało was?

Półtora funta na/h i wy mowicie że to dobre zarobki?

brazowooka25
@porąbało was? 30.11.2015 23:02

To az 52,23 Hrywien

Karolina

W wątku pojawia się bardzo dużo negatywnych komentarzy o firmie Neapco Europe. Piszecie o kiepskich warunkach mieszkaniowych, nadgodzinach. A czy znajdą się także rzeczy, które podobają się wam u tego pracodawcy? @Bolesław, czy pracowałeś w tej firmie wcześniej? Możesz napisać, jakie zmiany w niej zaszły?

xyz
@Karolina 25.04.2018 05:14

Nie ma takich

Tadek
@Karolina 25.04.2018 05:14

Raczej nie ma takowych. Jak się przyjąłem to weekendy były wolne... Teraz mamy 3 w miesiącu, dla firmy to dobre bo płacą mniej za weekendy z grafiku.... Tyle o zmianach. A pani Karolina jest adminem czy wtyką z firmy?????

klik

W zakładzie jest nowa firma ochroniarska- gdy wychodzisz z zakładu a zapali ci się czerwona lampka zdarzyło się już że ludzie dmuchają w alkomat---- dlaczego dmuchają to nie wiem nie ma takiego prawa aby dmuchać w alkomat i każdy ma prawo odmówić badania alkomatem, do tego są tylko uprawnione organa jak POLICJA a nie ochroniarz, i w dodatku musi być podejrzenie ze jesteś w stanie po spożyciu tzn. dziwne zachowanie, zachowanie równowagi, a jeśli takiego czegoś nie ma to masz prawo odmówić i nic ci nie mogą zrobić. A jak chcą dokonać badania to muszą wezwać POLICJE-to wtedy musisz dmuchnąć. I nie ma takiego czegoś ze losowo cię będą sprawdzać, tego przepisy nie nakazują, to już podchodzi pod MOBING. Także ludziska nie gódźcie się na badanie - to jest tak, jak nie znacie praw , to poczytajcie sobie w necie, kodeksie pracy. I nie dmuchajcie w alkomat, bo to każdy musi wyrazić zgodę na badanie alkomatem. Po prostu nie chcę i nie dmucham. To wszystko jest nielegalne

Bolesław
@klik 13.04.2018 17:26

Płakać się chce, co oni zrobili z tego zakładu.

Tadek
@Bolesław 14.04.2018 11:06

Hm... Firma chyba sama tego nie wymyśliła... To raczej Doktor... Ale żaden z pracowników nie jest zobowiązany dmuchać. W razie potrzeby telefon do związkowca i po sprawie, no chyba że przyjedzie policja. Lecz jak każdy będzie odmawiać a uprą się i będą dzwonić po władze to szybko zrobi się z tego afera na miarę mediów... Takich które to dobrze opiszą heh... Jak pójdzie dalej to ktoś dostanie szpica na do widzenia

marek54
@klik 13.04.2018 17:26

Nie dawać się, ta firma od sprawdzania L4 ma sprawdzić tylko, czy ty jesteś w mieszkaniu i nie wykonujesz żadnych prac, żadnych dodatkowych pytań odnośnie stanu zdrowia i przybliżonego terminu powrotu do pracy nikt nie ma prawa zadawać. Tak jak z tym dmuchaniem, niech dzwonią po Policje. Jest źle, a to wina tylko jednego człowieka w tym zakładzie, który nienawidzi wszystkich dookoła.

://

Kawalerka w praszce odstępne 650zl opłaty 300zl jedzenie na 30 dni x25 750zl internet i telefon 100zl srodki czystosci 100zl lekarz dentysta 100zl razem 2000zl nie wpsominajac o rozrywce kino z synem/kolacja raz w miesiacu 100 i ile zostaje 500zl?(o ile ktos zarabia 2500 a nie 2100), nie mowice ze 2500 to na lape to jak na ta okolicje nie jest zle to jest zapomoga nie wyplata co jesli by sie chcialo odlozyc na samochod/wakacje. Praca zeby przezyc a nie zeby zyc;/

Hiena886

Również nie polecam tej firmy. Pracuje na montażu półosi i jest naprawdę ciężko. Ciągle tylko słyszy się dlaczego tak mało można było zrobić więcej. Od początku roku może z dwa weekendy w pełni wolne. Po 3 latach pracy czuje doskwierający ból rąk i pleców. Zarobki w stosunku do wykonywanej pracy na poziomie bardzo marnym. W branży automotive jedna z gorszych firm w kraju.

XYZ

A JAK KTOS TU PISZE ZE NA TEN REGION TO CALKIEM DOBRZE TO NIECH STUKNIE W LEB CO TO MA DO RZECZY REGION, W DIREN ZARABIAJA 4 RAZY TYLE O 100 PROCENT SIE MNIE NAROBIA WYWALCZYLI SOBIE 35 GODZINNY TYDZIEN PRACY A U NAS CO- SOBOTY NIEDZIELE I MALO I NAM SIE TLUMACZY BZDETY, NO ALE CO TACY U NAS PRACUJA CO ZAKLAD NASZ CHWALA, TYLKO NIE WIEM POD JAKIM WZGLEDEM BO MY POWINNISMY ZARABIAC RAZ TYLE CO ZARABIAMY, NO ALE CO SA TACY CO SA ZADOWOLENI Z TEGO Z E W POLOWIE SA ZADOWOLENI ---ROZUM TO BOGADZTWO NO9 ALE CO JAK KTOS GO NIEMA-------------------------- I NIE MYSLI RACJINALNIE

ZYX
@XYZ 06.04.2018 20:12

XYZ jeśli nie zrobisz kariery w Neapco to na 100% uda Ci się w zawodzie nauczyciela języka polskiego :)

xyz

NIE POLECAM TEJ FIRMY- ZAROBKI MARNE W MARKECIE WIECEJ ZARABIAJĄ- KILKA LAT PRZY TYCH PODWYŻKACH A JAKIE TE PODWYZKI , JAK IFLACJA JEST WIEKSZ A- TO ZENADA ZARABIAJA ALE MOZE W BIURACH I DYREKCJA ZARZAD ALE NIE FIZYCZNI-TAKA JEST PRAWDA A ZWIAZKI TAK DZIALAJA JAKBY ICH NIE BYŁO BO ICH NIE MA TAKA JEST CALA PRAWDA

Gold
@xyz 06.04.2018 20:03

Te związki to śmiech na sali.

kuba32

Pracujemy ciężko, praktycznie wszystkie weekendy w pracy, zachorujesz a oni wyślą ci na chatę jakieś śmieszne kontrole. Ludzie, dajcie sobie spokój z tym zakładem, tym bardziej, ze zarobki są marne przy tej pracy jaką wykonujemy.

Xxxx

Pracownicy z męskiej strony są zdania że kobiety nie powinny robić np na ml 5 na wałkach opowiadają bzdury pracowałam ale dla nich zawsze jesteśmy słabsze kierownik wybiera kogo chce nawet nie wie co jest w maszynie np ile ma osi a co dopiero reszta

anonim

(usunięte przez administratora)

Lechu

U mnie na wydziale czeka parę osób do wiosny i robią myk za granice, młodzi. Kto im tutaj będzie pracował za takie pieniądze? Jak ten "zarzad" po rozum nie pójdzie, to marnie widzę ten zaklad.

ewe

Witam Czy mogę się dowiedzieć jak wygląda praca na tulipanach?

niko
@ewe 28.02.2018 22:28

tez chetnie sie dowiem

Garbusek

chłopaki zrobić strajk pare dni i tyle na neapco świat sie nie kończy a takie grosze to zarobicie wszędzie nawet w markecie na kasie

Pytacz

Witam, jakieś opinie o pracy biurowej? Dział logistyki, z językiem angielskim.

anonim

(usunięte przez administratora)

perkol46

W tym co słyszysz jest dużo prawdy, atmosfera jest fatalna w stosunku do kilku lat do tyłu, wtedy to załoga stanowiła ZESPÓŁ, dzisiaj to zlepek kilku grup rodzinnych walczących o wpływy, Tak się dzieje w firmach w których Kierownictwo zachwyciło się sukcesami dotyczącymi zarobków, że zapomniało iż te ich zarobki 10 000 do 45 000 PLN pochodzą z pracy niby pracowników produkcyjnych 2 000 do 3 5000 PLN, Jeżeli chciałbyś przystąpić to tego pseudo Zespołu, to wiec, że będziesz potraktowany jako kolejna ''część zamienna maszyny, którą wstawiają'' w proces produkcyjny i musi pracować sprawnie, ku chwale Kierownictwa. Będziesz miał obowiązki a pracodawca prawa.

Lechu

Tylko nie chorujcie w tym zakladzie. Bo Was odwiedzi capo di tutti frutti.

Tadek
@Lechu 17.02.2018 15:16

Cappi di duppi dostaje przepustkę do zobaczenia i tyle trwa jego wizyta ???? bo to jest wystarczające dla pana z Seata

Danielo87

Jeśli chodzi o szkolenia to są one dla pracowników biurowych lub jakiś elektrykow,mechanikow.dla zwyklego szaraka (pracownika z produkcji)nie ma szkolen.Jak poszłam zapytałem o angielski to owszem jest kurs z tym ze jak mój lider się dowiedziałem że chce iść to powiedział w prost chcesz mieć umowę przedłużona to nie pchają się tam gdzie nie trzeba.co do zarobków jeśli porównać z prywatym zakladem to są dobre(2 000zl neto) bo niby są dodatki.ale jeśli porównamy z firmami takimi jak Tauryna.,pge,cementowa warta to slabo one wypadają. Mam kolegów w tych branżach to zarabiają o wiele wiecej niż ja:(

anonymous
@Danielo87 11.02.2018 18:54

Dziwne, bo ja nie miałem problemu z kursem , a pracuje na produkcji. Jeżeli lider Ci w ten sposób powiedział, to powinieneś się udać do odpowiedniej osoby w tym zakładzie.

Tadek
@anonymous 11.02.2018 19:11

Anonimowy kolego ,jakie kursy masz na myśli ( szkolenia jakościowe,BHP, itd...? ???) i na jakim wydziale pracujesz bo z kursami to słabo i biednie, ja mam jeden kurs oo 9 latach i nie miałem propozycji innych.????????????

anonymous
@Tadek 15.02.2018 17:14

Chodziło mi o kurs językowy, z tym kursem problemu nie miałem, jeśli chodzi o inne kursy to rzeczywiście kapa. Po drugie, lider nie mógł mu tak powiedzieć, że jak chce mieć umowę przedłużona to nie powinien się zapisywać na kurs językowy, w to akurat nie uwierzę .

Tadek
@anonymous 15.02.2018 20:21

Mógł jak najbardziej ????????????????słyszałem już teksty: " chcesz mieć umowę na stałe ? To lepiej przyjdź w niedzielę. Lub.... Albo praca albo wolne niedziele .. i wiele innych które są dla niektórych oddziałów normą. Oczywiście że tak nie można mówić lecz jak temu zapobiec ? Ciężka sprawa. Wystarczy posłuchać chłopaków na mieście i na ocenę firm tutaj w GW. Nie przekracza 3....

Zostaw opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neapco Europe Sp. z o.o.