Neapco Europe Sp. z o.o.

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

G

Jest

Zibi

A tak przy okazji jaka tam atmosfera w neapco? Dużo młodych?

Papi
@Zibi

Nie

Jerrry
@Zibi

Atmosfera jest codowna???? panie zwlasza 2 w kadrach pszemile. Kierownictwo zafsze hce pomuc. A dyrektory jak nie mają kontaktu radiowego lub telefonicznego z kimś to nawet pszyhodzom do pracy

@Jerrry

niektórym to nic sie nie podoba. zastanawiam się co jeszcze tu robią?

optymista

Prawdopodobnie firma przyjmuje jak leci, bo nie mogą wyrobić się z zamówieniami. Na początek 4500 to standard tej firmy, planowane duże inwestycje, nowe hale, nowe projekty, a Kierownictwo tej firmy to najbardziej zasłużeni ludzie Opolszczyźnie. Związki zawodowe to prawie ja rodzice, którzy nie dają nikogo skrzywdzić, Tą firmę czeka świetlana przyszłość, ale tylko przez ostatnie 3 lata

@optymista

I tak w tym roku ten zakład kryzys złapie.

maniek
@optymista

Do "optymisty", nie wiem czy pracujemy w tym samym zakładzie, ale nikt nie otrzymuje z pracowników na początek 4500zł.Kierownictwo tej firmy to najbardziej zasłużeni ludzie Opolszczyźnie?To już naprawdę pojechałeś, po całości :) Oni są zasłużeni ale dla siebie i chyba tylko dyrekcji.Związki zawodowe to prawie ja rodzice? No chyba, że któryś z twoich rodziców jest w tych związkach to się wtedy zgodzę, bo i są takie przypadki.

Mir

Czy są przyjęcia na neapco jaka stawka na początek czy gdzieś na jakieś działy pod firmą neapco jakie stawki

Wzka
@Mir

Pojawila sie informacja ze na maszynach cnc nowym dawaja 4500zl brutto ???? tylko ile w tym prawdy mysle ze wogole

Odp
@Mir

Mir, jak byś umiał czytać to znalazł byś odpowiedź na swoje spamowe pytania.

M
@Mir

Nie ma. idź do lübeck tam przyjęcia firma w Tychach nikt cię nie sprawdza jak wchodzisz wychodzisz

Gol

Co to za jaranie po ubikacjach

XYZ

Witam Chciał bym się orientacyjnie dowiedzieć jakie +\- są zarobki w laboratorium jakościowym na walkach

Dik

2400 ale się nie narobisz

Albert
@XYZ

Jak masz propozycje do laboratorium to śmiało wchodź. Luz. Spokojnie. Rytualna kawka o 11.00.bez pośpiechu. I za nic odpowiedzialności...

K

Sebol

Do "Pracownika", głupoty to kolega wypisuje ponieważ, nie kojarzy bądź pisze takie rzeczy z niewiedzy. Jeden z obecnych kierowników bardzo szybko awansował na to stanowisko ponieważ jego ojciec był znanym dyspozytorem, tak samo jak lider, którego ojciec był także znanym głównym technologiem w zakładzie a co do przewodniczących związków to też się mylisz ponieważ pracują ich dzieci w neapco i oczywiście mają z ich strony pełne wsparcie a reszta pracowników jest na drugim planie. Wujek jako przewodniczący ZZ "Metalowcy" załatwił przeniesienie i pracę w narzędziowni. Pisząc o znanym mam też na myśli znajomości i układy w/z.

Zezol

Nie ma Cię za co krytykować, bo wszystko to prawda. W zakładzie można się dorobić, garba, zawału albo psychozy. Powinni już ten zakład dawno sprzedać albo zamknąć, może wtedy by coś normalnego powstało.

Oko

100/100

Dorówna
@Zezol

Dobrze kolego napisałes????

Donowan

Możesz w Neapco nabrać doświadczenia i uciekać do innej firmy tylko....

Głupoty kolega wypisuje, w tej chwili są poszukiwani pracownicy do biura, jesli ktoś ma ochotę to trzeba się zgłaszać. Myślę że conajmniej połowa kierowników, czy technologów , inżynierów procesu to ludzie którzy zaczynali pracę w zakładzie od najniższych stanowisk produkcyjnych, i awansowali po latach pracy. Nie kojarzę którego dyrektora syn lub córka pracuje w firmie, nie znam także dzieci żadnego z przewodniczących związków które pracuje w zakładzie. Ale może nie znam jeszcze wszystkich choć pracuję już tutaj od wielu lat. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

rysiek

Podpinam się pod post. Być może jakiś związkowiec to przeczyta, chciałbym zapytać, do kiedy będziecie znów negocjować? Listopad? Hihihiiihi

Magda

Żadna firma w Praszce nie zasługuje tu jedynie dorobisz się reumatyzmu o marcegagli tam jest jeszcze gorzej siedzi 3 niedorobów zwanych kierownikami jeden paluszka skręcił to został kierownikiem z Dalachowa burak dwóch pozostałych bo byli we Włoszech to zostali kierownikiem bo pierwsi widzieli maszyny

Słyszałem również że syn szwagra mojej żony z pierwszego małżeństwa został naczelnym operatorem maszyn. Cóż za kariera. Ludzie litości. To widzę że awans na lidera produkcji lub przeniesienie do wydziału narzędziowni i dalsza praca jako operator maszyn to szczyty kariery, godne zazdrości które trzeba załatwić przez znajomości? Proszę przemyślcie zanim coś głupiego napiszecie.

s

wreszcie jakiś merytoryczny komentarz

Toki

Czy będą podwyżki wszystko idzie do góry może w tym zakładzie myślą że my pracownicy na hali nie mamy podwyżek gazu artykułów spożywczych itp czy góra tylko po 20 tysięcy p r e m i dostaje i dla robili już nie starcza

Yogii

Na jaki dział najlepiej się przyjąć do NEAPCO GDZIE NAJLZEJ GDZIE NAJGORZEJ GDZIE LEPSZE WYPLATY ???????

Tak jak
@Yogii

Jak poczytasz poniższe wypowiedzi, to będziesz miał odp na swoje pytania. A najlepsze wypłaty, od technologa w górę.

Magda
@Yogii

Zarobki nie różnią się znacznie 3 lub wyżej z przodu wyciągniesz bez sobót nawet zależy jak się dogadasz przy drugiej i następnej umowie

Haha
@Magda

3 lub więcej, chyba z premią od Świętego Mikołaja i reniferów. Dobry żart 3 lub więcej hahaha

I
@Haha

No ja mam a robię obok ????

superpraca
@Yogii

Co Ty człowieku w lesie mieszkasz?Najlepiej na basenie w Nemo w neapco tylko na bułki na zupke Ci braknie

Jozef
@Yogii

Chyba lepiej na odlewnie... Na półosiach kierownictwo każdy dzień powinno zacząć od snickersa. Gwiazdorza bardzo panowie

Maurycy

Dear Neapco Team, podobno jest masa chętnych do podjęcia pracy w zakładzie. Mam pomysł, trzeba ludzi jeszcze bardziej zachęcić, zielone znaczniki przyklejać do czoła a zamiast jednej zabranej dniówki za durne przewinienia, należy zabierać dwie.

Bobi 80

Kiedy będą te podwyżki czy będą czy będziemy je widzieli w CIENIU MGŁY ..........

@Bobi 80

Możesz je widzieć .....W cieniu mgły, bo może jeszcze Neapco W tym roku kryzys dopaść.

Jack

Będzie ten grafik od lutego ?????

Jezyk
@Jack

Będzie. Urodzony w parzysty dzień przychodzi do pracy w poniedziałek, środę, piątek. Nieparzyści rzychodza we wtorek, czwartek i sobotę

Tomasz

"Edmund M. został uhonorowany odznaką „Za zasługi dla województwa opolskiego” za swój wkład w rozwój przemysłu oraz utrzymanie tysiąca miejsc pracy w powiecie oleskim, długoletnią działalność na rzecz społeczności lokalnej Praszki oraz pracowników firmy. Kandydaturę Edmunda M. zgłosili pracownicy oraz związki zawodowe, działające przy Neapco." Kandydatura została zgłoszona przez ZZ bez wiedzy pracowników, tak samo większość jak nie wszystkie decyzje są podejmowane wewnątrz ZZ. Na terenie zakładu działają trzy ZZ, gdzie ZZPTIE współzałożycielem jest jeden z byłych dyrektorów zakładu. Więc nic dodać, nic ująć.

Karol
@Tomasz

Za utrzymanie miejsc pracy??? Kpina ,przecież zwolnili , z HA 5 sporo ludzi ,miał ich wybronić nowy przewodniczący związkufff no ale nie powiodło się ,hahhaha ciekawe jakie podwyżki wywalczy wasz "nowy zbawca" . Dalej oddawajcie swoje marne ciężko zarobione grosiki waszym cudoowym związkom zbawicielom. Macie to na co sobie sami pozwoliliście

Pracownik fizyczny
@Karol

Jakie mogą tu być podwyżki... Związki poinformowały pracowników że walczą o 600zl. Tylko coś im brakło tuszu żeby napisać że te pieniądze będą "wywalczone" ale łącznie na przestrzeni 3lat. Z całym szacunkiem do ludzi pracujących na dole. Szukajcie sobie innej pracy bo tu będzie tylko gorzej.

@Pracownik fizyczny

Bez względu czy zakład ma się dobrze, czy źle to podwyżek znacznych nie było, nie ma i nie będzie. Za to ludzią mówi się że jak się im coś nie podoba to niech szukają sobie innej pracy, bo na ich miejsce jest mnóstwo chętnych. No to ludzie odchodzą, lub są zwalniani. Oczywiście praca w zakładzie jest prosta i mało skomplikowana, dlatego nowy pracownik już zaledwie po paru dniach , pracuje w pełni wydajnie i samodzielnie jak ktoś po paru latach. Inflacja postępuje na tyle że obecne zarobki, są na granicy opłacalności. Jeśli zakład nie podniesie płac to ludzie zaczną się rozglądać za inną pracą. Oczywiście są wydziały gdzie człowiek się mało narobi a ma konkretną wypłatę. Najgorzej jest na montażu, śmieszne stawki za przerzucanie ton żelastwa. Ciągła nerwówka, poganianie, ręce i kręgosłup po paru latach do wymiany. PF ma rację, z miesiąca na miesiąc robi się tu coraz to gorzej.

Natura
@Karol

Zwolnili z HA 5 . To teraz wracają spowrotem do firmy na ten sam dział z kasą z odprawy i zapewne lepszą stawką. Kpina pokazująca jaką mamy myślącą góre bo przecież niema ludzi do montażu półosi. Związki bez komentarza niech biorą co daje dyrektor bo szkoda kartek do drukowania o co walczą.

Robi

Na jaki dział ,maszynę jest najlepiej dostać się do neapco ???????i gdzie najlepiej płacą ????????

Remik

W biurze :)

Odp
@Robi

Najlepiej do biurowca, przy komputerze. Tam najlepiej płacą. Oprócz tego, Biedronka albo Lidl. Pracę na hali raczej odpuść sobie, zarobisz trochę więcej niż najniższa krajowa, a wymagania i (usunięte przez administratora)jak byś zarabiał ze 4 tysiące. Poszukaj troszkę dalej, jest sporo innych zakładów z podwójną stawką, tylko trzeba dojeżdżać.

Superpraca
@Robi

Gdzie byś nie poszedł maszyna ,montaż i inne takie dostaniesz trochę więcej niż krajówka. Ludzie z wieloletnim stażem pracy dostają 3tysia z hakiem i nie wiedzą co z tym zrobić,a na przerwie będziesz się zastanawiał czy kupić bułkę za 5tkę.Jeśli singiel to przychodź na fajki Ci wystarczy (jak mało palisz). Jak masz rodzinkę to za tą pensję będzie słabo

Polityka płacowa w tej firmie jest niestety do poprawy, zarobki nie rozpieszczają, mam nadzieję że podwyżki w tym roku jeśli będą to wyższe niż zwykle. Oby.

TicTak

Tak podwyżki będą, więcej pracy, więcej normy i jakiś chorych i paranoicznych udziwnień. Tak abyś nie miał czasu się nawet po głowie podrapać.A jak Ci płace nie pasują to się zwolnij.

xyz

-abc- nie wprowadzaj ludzi w błąd- to jest przepis ogólnopolski, a nie zakładowy, tyle razy to już na forum pisałem, a wy dalej swoje- powtarzam- jeszcze raz- za krew należą się dwa dni, a nie niedowiarkiem to ty jesteś, nie wypisuj głupot, a jeśli nie wierzysz , to jedź oddać krew w czwartek, i będziesz miał dwa dni wolnego za które ci zakład musi zapłaci- głupot tu nie wypisuj

Roki
@xyz

A od niezaszczepionych pobierają????

Co za firma wchodzi za INVENIO na neapco warto się tam przyjąć? Na jakie stawki można liczyć ?

xyz

abc- wypisujesz głupoty- za krew należą się dwa dni, pisałem tyle razy a wy swoje- u nas jeżdżą oddawać krew na wydziale i mają dwa dni wolne, nie wprowadzajcie ludzi w błąd

abc

Za krew jest tylko jeden dzień ustalony wewnętrznymi przepisami zakładu, gdzie na to wszystko przymykają oczy związki zakładowe, proszę nie mylić ze związkami zawodowymi. Dla niedowiarków podaję nr. do R.C.K w Kluczborku gdzie Wam potwierdzą stosowaną praktykę przez zakład Neapco (77)447-15-15.

Zostaw merytoryczną opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neapco Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 41 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neapco Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neapco Europe Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neapco Europe Sp. z o.o.