Neapco Europe Sp. z o.o.

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

ania

Nie martwcie się zimnem, na ostatnim żebraniu zz zadeklarowały iż będą nosić ciepłą cherbatkę z wkładką :) Wy narzekacie na zz a oni tak się martwią o nas...

Remek

Domyślam się, że tym wpisem wywołam swoistą "(usunięte przez administratora), ale powtórzę pewien stary wpis: Czy komuś jeszcze zasadne wydaje się istnienie TRZECH Związków Zawodnych (pisownia celowa) "na garnuszku" pracodawcy, czy może lepiej rozwalić ten (usunięte przez administratora) układ i zbudować jeden wspólny ZZ z siedzibą poza zakładem . . .

Gonzales
@Remek

Ja nie rozumiem, po co Wy ludzie jeszcze w tych związkach siedzicie.

@Remek

Związki są tak silne, jak silni są ich członkowie. Co może zrobić kilka osób, gdy cała reszta ich obraża?

Kris
@Remek

Też tak uważam po być w związkach

Jarosław

Czemu tak mu radzisz? Nie podoba ci się tu coś? Jeśli tak, to co?

Sebol
@Remek

Masz rację kolego, jedynymi osobami, które dosłownie mają KORZYŚĆ ze zz jest zarząd i ich najbliższa rodzina. Jednemu przewodniczącemu zz tak służą iż ledwo za biurkiem się mieści.

George
@Remek

Jak wygląda spotkanie po podwyżke idą związki k mówi nie ma pieniędzy a naokoło zakład się rozwija buduje zjeżdżają nowe maszyny przetargi wygrane k powie nie ma no nie ma i związki łykają spławione moim zdaniem tam trzeba do tych związków konkretnych ludzi albo całkiem to rozwiązać ludzie musieliby się wypisać po co utrzymywać jak nic nie załatwione a w spółdzielni mieszkaniowej nie pytają czy masz masz dać za dom prąd wodę skąd brać jak wszystko idzie w górę tylko wypłata stoi w miejscu .Rozumiem że jak inflacja idzie do góry to nasze komponenty są sprzedawane drożej czyli jest kasa a ludzie mają robić za te same pieniądze co rok temu co napędza pracownika do efektywności w pracy co !!!!!KASA !!!!!!!

@George

No właśnie jak Ty mało rozumiesz. Inflacja do góry to towary są sprzedawane drożej, kolego do szkoły lub zacznij oglądać wiadomości na innym kanale telewizyjnym. Koniecznie nie z logo TVP.

@Remek

Cześć, chciałbym się dopytać jak idzie budowa związków poza zakładem, zrobiłeś coś w tym kierunku? czy tylko mądrzysz się anonimowo na portalu,

Też pracownik

Może ten wpis miał być kroplą, która miała przelać czarę goryczy . . . Swoistą sondą na temat dla niektórych drażliwy . . . Daruj sobie kolego sarkazm i zaproponuj może coś od siebie . . . Chyba, że tobie wszystko, co prezentuje propaganda zakładowa odpowiada i przyjmujesz to z całą świadomością . . . Pozdrawiam

R

To ZZ nie wolno krytykować (za ich nieudolność) bo to obraża (ich majestat)? Proponuję wsłuchać się z pokorą w głosy załogi, a nie odgrywać rolę obrażanej na każdym kroku dziewczynki z przedszkola . . . Pozdrawiam

@R

Umiar, pokora, praca, wsłuchiwanie się w głosy suwerena krzyczała premier Beata Szydło i co? i cyk 14 kopalni zamkniętych przez ostatnich siedem lat rządów (usunięte przez administratora) Brawo. Kolego lub koleżanko R nie idź tą drogą, włącz myślenie.

George

Może pora abyś to właśnie ty poszedł do szkoły i zaczął od podstawowych rzeczy, jeżeli zakład ma podpisane nowe umowy, większy ma obrót i dochód a pracownik z roku na rok ma dodawane, ale tylko w pracy. To coś chyba nie jest tu halo?!

Za oddanie krwi ile należy się dni wolnego ?

XYZ
@Marek

Za krew należą się 2 dni, już to nie raz tu opisywałem

Ktosia
@Marek

Oddałam krew kilka razy. Zawsze w konkretnym celu. Nigdy nie zrobiłam tego dla wolnego dnia, nie jestem krwiodawcą i nie otrzymuję za to medali, listów dziękczynnych. W Neapco nie oddaję, bo ta kłótnia o to ile i komu wolne się należy bardzo mnie zniechęca...

Kartofel

Ale jakie podwyżki? Suweren na własnej skórze musi odczuć skutki swoich wyborów, dokonanych w 2015 roku. Żeby tylko praca była, tym się wszyscy martwmy.

Picasso
@Kartofel

Martwisz się, żeby tylko praca była????? A podobno obowiązkowo musicie pracować w soboty i niedziele. To w końcu jest ta praca czy jej nie ma?? Bo ja już nic z tego nie rozumiem. (usunięte przez administratora)

Pik

Z tego co słyszałem na ostatnim spotkaniu (wiadomo jakim) pewien pan stanowczo stwierdził ze soboty i niedziele są obowiązkowe i bez gadania . Co na to przedstawiciel związków zawodowych który również był na tym spotkaniu obecny? Czekam na odpowiedź

@Pik

No właśnie co na to zwiazki

@Pik

wy chyba macie możliwość jakiś konsultacji bezpośrednich z nimi? Bo sama jestem ciekawa reakcji ale na forum to raczej trudno o odpowiedź? I co myślisz, że serio będą?

@Pik

Jakie spotkanie? Jaki przedstawiciel związku? , którego związku?, Jaki pan powiedział? Może tak trochę konkretniej bo w taki sposób to tylko plotki się rozchodzą.

R
@Kasia

Gdzie są ZZ? Jakie zajęły stanowisko wobec postawy pracodawcy, który bez porozumienia SAM określił sposób wypłacania i wielkość dodatku inflacyjnego . . .?

Kamil

Kiedy będzie podwyżka do stawki bo stawki dalej stoją w miejscu a to jest tylko po to dane żeby ludzie nie domagali się podwyżki na chwilę sprawa ucichnie i co dalej ??????

Mand

Dlaczego na wszystkie wycieczki jeżdżą tylko te same osoby jest im kasa dokładana jakieś spa itp przecież dużo jest ludzi którzy też by skorzystali

Donowan

W najbliźszym czasie kryzys dopadnie ten zakład, to I to kumoterstwo trochę przeczepie....

Czy na walkach i tulipanach osoby tam pracujące mają szkolenie CNC ? CZY NAWET BEZ TAKICH SZKÓL PRACUJĄ

Karol

Neapco już tylko do przyjęcia ma same kobiety dziś przyszło 10 dziwne że chcą za taką stawkę pracować

Olga
@Karol

A to jaka jest ta stawka?

Zbychu
@Olga

Stawka większa niż życie pożal się panie za tyle ton przerzucenia żelastwa to śmiech na sali za taką pracę ciężkie elementy na start to każdy powinien miec 4 czke z przodu NA START

Lol
@Zbychu

Są przyjęcia na NU. DLACZEGO nie złożysz podania?

@Lol

Gdzie??????

Ten zakład był kiedyś był chlubą Praszki, a teraz szkoda słów...

Robert

Podwyżki nie ma może trzeba wziąć przykład z nauczycieli ???

nick
@Robert

Tzn.? Zwolnić się?

Pozytywnie pracujący

Neapco to jest taka mieszanka starych i nowych czasów. Ze starych jest bogaty socjal m.in. kasa na święta jedne i drugie, wczasy pod gruszą i praca gdzie nie poganiają tak strasznie jak w nowoczesnych korpo. Z drugiej strony bardzo nowoczesna zrobotyzowana produkcja, możliwość zdobycia doświadczenia i pracy z klientami z samego topu. Dla ambitnych jest możliwość awansu poprzez rekrutacje wew., nauki języków i masę innych szkoleń. Jest też trochę tematów do poprawy, ale w moich oczach postrzegam tę firmę pozytywnie. Mam nadzieję, że pomimo tego hejtu na forum Neapco będzie się tak rozwijało jak dotychczas i pozyskiwało talenty z okolicy i nie tylko.

Ilona
@Pozytywnie pracujący

Ciekawe ile dają tych wczasów pod grusza? :D Dają od osoby - liczby członków w rodzinie - czy jak to wygląda?

@Pozytywnie pracujący

Dobrze tak oceniać jak fizycznie się nie narobisz

Donowan
@Pozytywnie pracujący

Neapco tak za bardzo nie będzie się rozwijało, bo kryzys puka do drzwi....

@Donowan

Jeśli tam pracujesz, to napisz mi, ile mogę zarobić na stanowisku Inżynier ds. CAE? Bo na stronie firmy jest ogłoszenie, ale bez stawki. A socjal faktycznie rozbudowany...

Okoń

Ludzie, zbierzmy się w końcu sami, bo te związki w życiu nie wywalczą dla nas godnej podwyżki. Ile można naginać za 3000 złotych na rękę? A góra, która notabene nie potrafi nic oprócz klepania się po plecach, zgarnia całą śmietankę.

Gizmo
@Okoń

3000 zł ??? To kolega i tak sporo zarabia. Pamiętajmy że jest załamanie rynku przez wirusa, tańsze części z Azji, podwyżki energii i gazu, duża inflacja, inwestycje wewnętrzne firmy, itp, itd. Nic się nie opłaca, pracownicy i tak już zarabiają ponad standard regionu. Więc o jakich podwyżkach tu mowa ??? Jak za chwilę się okaże że zakład jest w bardzo ciężkiej sytuacji. Jak się nie podoba to się zwolnij, a nie użalaj że tyle a nie tyle zarabiasz. Pamiętaj że na Twoje miejsce czeka już pod bramą 100 chętnych, za niższą stawkę.

@Okoń

Trzeba było pomyśleć zanim się zapisałeś do związków zakładowych, które są pod kierownictwem dyrekcji zakładu.

Olo
@Gizmo

Hahaha już widzę te kolejki chętnych. Nikt tu nie chce przyjść pracować. Wręcz zwalniać się chcą z tego co się rozmawia z ludźmi.

Grzes
@Olo

Właśnie dużo osób mówi że będzie odchodzić jeżeli nie dają podwyżek

Marzena
@Okoń

te 3000zł brutto/netto? to jest dla początkującego, czy dla osoby już ze stażem i doświadczeniem? i od jakiego czasu już o te podwyżki walczycie w zakładzie?

Hanna

nie przychodza bo niska pensja, to jest najwiekeszy problem ?

Gibi
@Gizmo

Mega dużo zarabia szkoda mi takich ludzi którzy swoje ambicje zatrzymują na 3000 tys zł jak tu kolega napisał podsumował (że kolega to i tak dużo zarabia ) 3000tys to jest dużo ????????‍♂️kobiety co najmniej powinny zarabiac4000 jak na taką prace

Oko
@Gibi

Polska języka trudna.

@Oko

Język, językiem, a Ty podzielasz tę opinię, że kobiety więcej powinny tu zarabiać? One w firmie mniej niż Panowie dostają czy po równo jednak jest?

@Gizmo

Buuuuaaashhhaaaa 3000tys to kolega i tak dużo zarabia ci napiszą co to jest przy tych cenach przy rachunkach

Opo
@Gibi

3000tys to bardzo dużo, nie sądze aby ktokolwiek tyle zarabiał, myślę że chodziło o 3 tys.

Rik

Nie wiem kto jest administratorem tej strony, ale wszystkie negatywne i zarazem prawdziwe informacje o tej firmie nagle zostają usunięte.

Ilona
@Rik

To jakie komentarze na przykład tutaj usunęli?

Remek
@Ilona

Kolega pisał, że prawdziwe (czyli negatywne) . . . Co z tego, że powtórzymy je ponownie, skoro i tak ten wpis zostanie usunięty. . .

Marian

Dlaczego do tej firmy przychodzą do pracy tylko kobiety?

Buhahahaa

Odlewnia kieruje prawdziwy fachowiec

@Buhahahaa

Kto taki?

XYZ
@Marian

bo mają mężów leniów śmierdzących

Ola

Gdzie jest najfajniejsza praca dla kobiet w neapco ?

Karol
@Ola

Daj sobie spokój ten zakład to jeden wielki cyrk , nie warto naprawde

Andrzejek

No jest jeszcze jedna ścieżka , trzeba iść do szkoły i coś sobą reprezentować.

Jarosław
@Karol

A to czemu? Od razu odradzasz, ale nawet nie napiszesz o co konkretnie chodzi. Atmosfera, kasa? Czy coś innego?

Zibi
@Andrzejek

Uczony po szkole się znalazł :)))

Adolf

Podań mężczyzn nie ma bo nikt nie chce tu robić za takie pieniądze.

A cóż to, nie ma chętnych do pracy w Neapco? Ciekawe dlaczego? Jeżeli Wy dalej myślicie, że ludzie będą walić do zakładu "bo małe miasto i za bardzo opcji nie ma", to jesteście w błędzie.

Marcel

Jasne że nie ma neapco strzeliło sobie w kolano przyjmując ludzi na parę miesięcy zwalniając facet który ma rodzinę szuka pracy stabilnej aby utrzymać rodzinę zarobić odłożyć jechać na wakacje a tu dają ci 300 zł więcej od najniższej i super przeżucasz kilka ton na zmianę praca nawet ciężka dla faceta a stawka co tu dużo pisać powinni pracownika po podnosic stawki to ludzie chcieliby przychodzić a tak widać jak jest

Gizi

Tu nie chodzi o pisownię tylko o stawkę pało

XXL
@Gizi

stawka większa niż życie

Garbusek

Jesteście nie..udacznikami skoro zakładacie rodziny i oracie tam za 3tys miesięcznie ,jak wam nie wstyd przed waszymi rodzinami ?? W dzisi3jszych czasach wyplata 3 tysiące za taką prace to jak splunięcie w twarz . Powodzenia mróweczki

Zostaw merytoryczną opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neapco Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 41 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neapco Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neapco Europe Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neapco Europe Sp. z o.o.