Neapco Europe Sp. z o.o.

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

Karol

Nie polecam nikomu tego pracodawcy , przyjmują ludzi a jak pracy jest mniej bez zadnych skrupołów zwalniają , pracaodawca nie stabilny i mało wiarygodny naprawde odradzam każdemu

NO
@Karol

No tak a w innych firmach zwalniają kiedy mają więcej zleceń a przyjmują kiedy mają mało roboty- tak tam jest dobrze. Nie wiem co palisz albo łykasz chłopie ale lepiej to odstaw bo na mózg ci to siada.

Donowan
@Karol

Trzeba mieć znajomości lub kogoś z rodziny w tej firmie żeby utrzymać się na dłużej,

Jogi
@Karol

Która firma nie stabilną invenio czy neapco ??????

Franek

Jaka firma wchodzi na NEAPCO za INVENIO ? OD STYCZNIA ?

xyz

-Marcin- Jestęś bardzo uparty , a głupoty to Ty wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd. Prawo jest jest jedno, a nie jak ty piszesz , że zakład rządzi się swoimi prawami to absurd i paranoja. A to że były dyrektor był posądzony o zbiorowy (usunięte przez administratora) to prawda, tylko tyle, że trzeba mieć odwagę zgłosić to do PIPu, czy do Sądu, koledzy to zrobili i wygrali sprawę. Ale Ty tej odwagi nie masz, wypisujesz głupoty z tym Krwiodastwem, że Kierownictwo zatwierdza jeden dzień, a tak nie jest, A jeśli chcesz sie przekonać, to po prostu zgłoś, że jedziesz oddać krew i masz wolne dwa dni, i będziesz miał zapłacone dwa dni, bo nie może być tak że u mnie na wydziale mają zapłacone dwa dni a u ciebie jeden dzień, tylko zdobądź się na odwagę, ale Ty tego nie zrobisz bo się boisz i tu jest pies pogrzebany, i głupoty wypisujesz. Nie gadaj tyle tylko się sam przekonaj i będzie moja racja- nie twoja- tylko trzeba czynu, ale ty tego nie zrobisz. Tak myślę i dalej będziesz głupoty wypisywał.

-xyz- Znowu wypisujesz tu takie głupoty i wprowadzasz ludzi w błąd!Każdy wie iż zakład rządzi się swoimi prawami, nie wiem czy to zrozumiałeś i do ciebie dotarło, ale niestety taka jest szara rzeczywistość.Może wspomnij o byłym dyrektorze,który był posądzony o zbiorowy mob-bing przez pracowników z montażu.

xyz

-Marcin- jestem pracownikiem fizycznym, ja pierw ciebie poprosiłem abyś się ujawnił, i tego nie zrobiłem, to dlaczego , ja mam się ujawniać, chociaż bym wiedział kto takie głupoty tu pisze

xyz

-Marcin-A ty znowu swoje, nie mając racji, na jakim wydziale pracuje to ci nie napisze- czy ty podasz swoje nazwisko, to chociaż będę wiedział, kto tak głupoty tu na forum wypisuje, a mnie zarządzenie dyrekcji nie obowiązuje, bo to jest zarządzenie odgórne-krajowe. Ale muszę ci podać prosty przykład, już prościej się nie da. Np przykład - Idę do lekarza, bo jestem chory, lekarz mi wystawia cały tydzień zwolnienia, a kierownik tego nie kwestionuje- no jakie ty głupoty wypisujesz, nikt nie może podważyć lekarza, dostałem tydzień zwolnienia i to jest święte, i tak samo jest z Krwiodastwem,- wypisują ci dwa dni zwolnienia za krew, i masz za dwa dni zapłacone 100 procent już prościej się tego nie da wytłumaczyć, czy to teraz zrozumiałeś?, a Kierownik ma nic do tego-ani Dyrekcja, no ale to jest twój wybór czy czesz dwa dni czy jeden dzień zapłacony. Koniec kropka.

Remek
@xyz

L4 (czyli zwolnienie chorobowe), a zwolnienie z pracy z tytułu oddania krwi, to nie to samo - mimo tego, że może wystawić je ten sam lekarz . . . Państwo wprowadziło sobie taki wymysł, by promować Honorowe Oddawanie Krwi, ale "nagradzanie" honorowych dawców krwi DWOMA dniami (roboczymi) wolnymi od pracy zrzuciło na pracodawców . . . Smutnym jest zachowanie naszego pracodawcy (uhonorowanego notabene na wniosek koła HDK odznaką Honorowego Dawcy Krwi za sprzyjanie temu kołu na terenie Neapco Europe Sp. z o.o) poprzez ograniczenie dni wolnych (przysługujących krwiodawcy) do JEDNEGO dnia . . . Oby nigdy MOJEJ krwi nie potrzebował

-xyz- po Twoim podejściu do sprawy i po tym,że nie potrafisz nawet podać wydziału mogę tylko wnioskować,że jesteś kimś z kierownictwa, "Dyrekcja","Kierownik" i zwracając się do kogoś "ci" i "Krwiodastwo" .Prawo jest prawem a przestrzeganie go w tym zakładzie to już inna historia, więc może sam się ujawnisz i się przedstawisz?

Co za uparta osoba pod nickiem: xyz, oczywiście iż krwiodawstwo wystawia zaświadczenie,ale to kierownik zatwierdza wniosek wystawiony w "KIOSK-u",więc nie opowiadaj głupot i mam nadzieję iż osoby,które otrzymały tylko jeden dzień zgłoszą sprawę PIP."U nas na wydziale zglaszają , że jadą oddać krew- jadą w czwartek i piątek, i mają dwa dni wolnego", na jakim wydziale pracujesz i dlaczego nie dotyczy Cię zarządzenie dyrekcji?

xyz

Do kolegów-fizyczny- Marcin-jestem pracownikiem zakładu, to po pierwsze, po drugie, koledzy nie mylcie pojęć- to nie Kierownik daje wolne, tylko Krwiodastwo, a za oddanie należą się dwa dni, to wasza sprawa jak tak dajecie się,manipulować - to wasza sprawa, czy wy w ogóle wiecie, że gdyby pracownik dał znać i zgłosił by to do PIP, to z tego tytułu Zakład miałby problem, bo to jest zarządzenie ogólno-polskie, ale oczywiście wy swoje. U nas na wydziale zglaszają , że jadą oddać krew- jadą w czwartek i piątek, i mają dwa dni wolnego, a zresztą to wasza sprawa, jak nie znacie przepisów i rozporządzeń, i przez tą niewiedze tracicie jeden dzień. Prawo jest prawo- jest jedno, koniec kropka

xyz

Jeszcze raz powtarzam- bo -fizyczny -piszesz głupoty- za krew należą sie dwa dni. takie jest zarządzenie, a kierownik ma nic do tego-j ty tylko zgłaszasz, ze jedziesz oddać krew, np. jedziesz w czwartek i masz dwa dni wolnego a zwolnienie wystawia ci Krwiodastwo, nie wprowadzaj ludzi w błąd, a jesli ktoś się boi to jedzie tylko w piątek, i ma jeden dzień wolny, to tylko zależy od pracownika. Koniec kropka

fizyczny

To co pisze xyz i inni niedowiarki bądź ktoś z kierownictwa nie jest prawdą. Powtarzam to jeszcze raz zakład nie udziela dwóch dni dla krwiodawców, jest tylko jeden dzień. Są komentarze iż tak nie jest, lecz nikt nie potrafi podać konkretów, teraz w czasie pandemii zarządzeniem firmy to kierownik potwierdza kiedy i ile dostajesz za oddanie krwi, lecz zarządzeniem z góry udzielany jest tylko jeden dzień. Kierownik z krzyżaków zatwierdza tylko jeden dzień i nie ma opcji aby było inaczej na innych wydziałach ponieważ jak już wcześniej było wspomniane jest to zarządzenie dyrekcji, które jest niezgodne z prawem ogólnokrajowym.

Garbusek

A pracuje jeszcze Garbolini?

XYZ

Karol- to się zaszczep i nie będziesz nosił maseczki

Na jakie benefity można liczyć w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Siłownia zakładowa, tańsze obiady na stołówce, kasa oszczędnościowa i pożyczkowa, do tego fundusz socjalny (bonusy świąteczne i wakacyjne)

rob

"Siłownia zakładowa"? To pomieszczenie z kilkoma przyrządami do ćwiczeń nazywasz siłownią? Tanie obiady na stołówce? Parówki z Biedronki za wielokrotność ich ceny, Ty to nazywasz tanim obiadem?Nie wspomnę o związkach zawodowych, jest to FIRMA RODZINNA!!!

Big
@rob

To się zwolnij jak ci nic nie odpowiada

NO
@rob

Chłopie to zwolnij się koniecznie , po co się męczyć . No chyba że się boisz, że gdzie indziej nie będzie jednak parówek z Biedronki na stołówce. Może nawet stołówki nie będzie .

Zzzy
@NO

Jesli Twoim priorytetem miejsca pracy jest stołówka(w dodatku z kosmicznymi cenami i marnym jedzeniem) to gratuluję ????

Karol

Ja chciałbym nadmienić że to ze ktoś jest zaszczepiony NIE ZWALNIA GO Z OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZKI W ZAMKNIĘTYCH STTEFACH POMIESZCZENIACH ,dziwne ze nasze "behape" zgodziło sie na takie niezgodne udogodnienia ,moze trzeba popchnąć to gdzieś dalej?

XYZ

To co pisze- fizol- Zakład nie udziela dwóch dni za oddanie krwi, jeśli ty jedziesz w piątek, jedź w czwartek i masz dwa dni wolnego za krew, to ty decydujesz, i głupot tu nie pisz bo Kierownictwo ma nic do tego, twoje decyzja twoja wola- to jest Zarządzenie ogólnopolskie, nie wprowadzaj tu ludzi w błąd- u nas jadą w czwartek na wydziale i mają dwa dni- koniec tematu, już to opisywałem

fizyczny

Powtarzam to jeszcze raz zakład nie udziela dwóch dni dla krwiodawców, jest tylko jeden dzień. Oczywiście wszystko jest do sprawdzenia i udowodnienia, więc wystarczy tylko napisać skargę do PIP w Opolu na ich stronie jest możliwość złożenia e-skargi podając swoje dane z brakiem możliwości okazania ich pracodawcy.

XYZ

Powtarzam- To nie zależy od kierownika, żeby mieć dwa dni wolnego za krew, to jest zarządzenie ogólnopolskie, ty tylko mówisz że jedziesz w czwartek oddać krew i po sprawie, kierownik do tego nie ma nic.

Fizol

Pracuję w tym zakładzie już prawie 10 lat. Teraz wyjdzie, że narzekam, a tyle tam robie i przecież mógłbym,jak to mawiał nasz były prezydent. Zmienić pracę, wziąć kredyt i odmienić swoje życie. Nad zmianą pracy dosyć poważnie się zastanawiam,a kredyt być może trzeba będzie wziąć. Porównam sytuację, kiedy zaczynałem, a teraz. Kiedyś był przeskok pomiędzy Neapco,a okolocznymi zakladami. Teraz podwyżki o ile są,to są minimlane. Są śmieszne przejścia dyrekcji, która wynajduję np.pajeczyny i ma pretensje, ze jest brudno. Ogolnie wzrost wymagań, który nie jest poparty adekwatnym wynagrodzeniem. Związki zawodowe? Śmiech na sali. Wszyscy maja swoja rodzinę powstawiana na lepsze stanowiska, więc krzywdy pracodawcy zrobić nie dadzą. Czysta fikcja,ktora ma zamydlić oczy robolowi,ze ktos walczy w jego sprawie. Nadmienie też łamanie prawa. Tak, łamanie prawa. Prawnie przysługuja 2 dni po oddaniu krwi. W Neapco? System w ktoeym nalezy zgłosić keidy chcę sie oddać krew. Nie ma szans,zeby ktos przyklepnal 2 dni, czyli np.czwartek i piatek. Na tablicach były pisma, które o tym zawiadamialy i zastraszaly pracownika. Proszę sobie sprawdzić,jak jets faktycznie. 3 minuty szukania i mamy wyniki,ze pracodawca nie ma prawa w to ingerować. Zwiazki? Olewka. Następne. Świeży temat. Dodatkowe 4 dni urlopu, które musi wybrać pracownik. Musi! 2 we Wrześniu i 2 w Październiku. Związki? Przyklepnely w imie ochrony miejsc pracy. Zaklad dysponuje 22 dniami urlopu. Gdzie prawnie nie ma prawa ingerować w urlop pracownika. Ochorna miejsc pracy? 20 osób do zwolnienia i na liście sa osoby ze stażem 20 letnim, które prawdopodobnie nie podpaswoaly wszechmogącym panujacym nadludziom. Kamery wszędzie. Czytniki na bramce i na samej hali. Kontrola jak w obozie. Kawa? Niech Cię zobaczy pan nadczłowiek,to się przekonasz kim jesteś. Nadludzie w biurach? Ekspresiki do kawy. Ja broń Boże nie żałuję,ale Chyba wszyscy jesteśmy pracownikami Nepaco i chyba kazdy moze chcieć wzmocnić sie kawka,zeby przerzucic kilka ton żelastwa. Kiedyś bym ten zakład polecił,a teraz naprawdę odradzam,bo moze was wprowadzic w chorobę psychiczną. (usunięte przez administratora) w czystej postaci.

Stokrota
@Fizol

Ogólna sytuacja nie jest najlepsza w branży automobile.Firma jedzie na oparach, może ledwo dociągnie do końca roku. Brak zamówień, brak pracy, zwolnienia, w dłuższej perspektywie może i upadłość. Jak tak dalej pójdzie to zostanie 1/4 załogi na podtrzymanie ewentualnych zamówień. Więc kwestia dnia za krew, czy pajęczyny pomiędzy maszynami to mały pryszcz.

XYZ

Muszę się odnieść co napisał Fizol- Za krew należą się dwa dni- i nikt w to nie może ingerować, po prostu mówisz kierownikowi ze np. jedziesz oddać krew w czwartek i masz wolne dwa dni, u na na wydziale tak robią i koniec kropka , wiesz co by to było jakby ten człowiek dał znać do PIP- to szefostwo miało by po (usunięte przez administratora) to jest zarządzenie ogólnopolskie - zakład z tego tytułu miałby problem, więc to jest wyłącznie wina po stronie pracownika, jadę oddać i ma m dwa dni ,ale jak ktoś się boi to ma 1 dzień

Remek
@XYZ

Na jakim (którym) wydziale pracujesz? Powinszować takiego kierownika, który daje DWA dni krwiodawstwa . . .

Zostaw merytoryczną opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neapco Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 41 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neapco Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neapco Europe Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neapco Europe Sp. z o.o.