Opinie o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FICO MIRRORS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FICO MIRRORS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FICO MIRRORS w Dąbrowa Górnicza

Wiesław

I od jutra rusza czy się coś przedłużylo? Wiecie cos? Bo ja niestety nic..

@Wiesław

Tak, od jutra zakład rusza.

@pracownik

Ale wszystkie działy łącznie z sqsem?

Kcin

Podobno jest lepszy od łysego z Brazzers.

Wyga
@Kcin

Testowałeś go? Spoko nie moja sprawa

pewnie ruszy w tym tygodniu ,albo z początkiem następnego ruszy to za mało powiedziane bo to będzie pełzanie to pewnie na jedną zmianę,max dwie zmiany ranki i popki,bez nocek teraz to zabardzo nie ma kto tam pracować po tym jak pognali to bydło Zza wschodniej granicy ,czyli jedna zmiana max dwie

Olo

To są Twoje domysły czy wiesz na sto procent? Bo z wypowiedzi wynika, ze srednio jestes zorientowany

Olo

Pięknie potraktowali wszystkich z produkcji obniżając im pensję o 50 %. Tymczasem jak to nazwali pracownicy administracji mają obniżony etat do 0,8.O ile napewno kilka osób jest potrzebnych do funkcjonowania zakładu(nawet w tym momencie) i z tym się trzeba zgodzić to już nie rozumiem co cały tabun inzynierków, leanowców i tym podobnych robi na tym 0,8 etatu w tym momencie. Co oni procesy usprawniaja, linie malują czy co??. Przyjdzie zakład uruchomić to niech go uruchomią tacy są niezbędni.

@Olo

Proszę się pode mnie nie podszywać!

@Olo

Nie jednemu psu burek! Nie podniecają się!

Tyśka
@Olo

Burek to świetne określenie.

@Olo

Dziwne, mnie nie obniżyli pensji o 50%. Jest wynagrodzenie postojowe, tj. bez premii i dodatków, ale w dalszym ciągu to nie jest 50% tylko jakieś 80%.

@pracownik

Pogadamy po wypłacie. Chyba nie wiesz co związki ustaliły z pracodawcą.

@Olo

A skąd miałbym wiedzieć co ustaliły związki jak w tym zakładzie nie istnieje coś takiego jak przepływ informacji, a co dopiero w trakcie przestoju.

@pracownik

I tu masz rację trudno się z tobą nie zgodzić. Przepływ informacji nie istnieje lub jest mega słaby.

popo
@Olo

nie ma przeplywu informacji. trzeba dzial hr i managerow wyslac na szkolenia....ale szkolen tez nie ms

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FICO MIRRORS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wiesław

I wiadomo coś więcej odnośnie postoju? Teoretycznie miał być do dzisiaj, a co dalej?

@Wiesław

Przedłużony jest do 24 kwietnia

vasiljev vasyljenskij

ilu jeszczu będziu trzebu siedziuć na offu???

vasiljev vasyljenskij

powiadomić 997,za molestowanie,ale z drugiej strony czy da się zgwałcić prostytutke...

Olo

Odpowie mi ktoś normalnie na pytanie do kiedy jest jest jeszcze postój? Dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

Mistrzu

Narazie oficjalnie do 17.04

P. T

Dokładnie, podobno jeden gość kapnal się i chciał łeb obić gościowi ale się opamiętał i napisał do jego żony i chyba się rozeszli. Inicjały P. T Podobno kilka lasek bajerował

Olo

A kiedy otwierają zakład?

Wyga
@Olo

Oby nigdy, życzę wszystkim żeby znalazły sobie lepsza pracę, nawet za mniejsza kasę, a wszyscy kierownicy do roboty a nad nimi ktoś z batem żeby zrozumieli co to mobbing.

Czy można tutaj się dostać tylko z rekrutacji przez firmę czy też rekrutują poprzez jakieś agencje?

www
@Kasia

sprobuj przez ranstad.maja biuro w budynku firmy.oczywiscie po epidemii

Iwona

To jeszcze nic. Znam parę która pracuje na jednej zmianie a jak jej nie ma to... I tu jestem ciekaw kiedy ona się dowie

dfcvgtd
@Iwona

teraz ukrainki beda musialy sie przebranżowić ,i stanąć pod lasem za zakładem w żopu pindziesiat,pizdu osiemdziesiat,a w paszczuu siedemidziesiat,a ja już ide sie zarejestrować do urzędu pracy jako bezrobotny ,nawet urząd pracy zamknięty,wszystko on-line wole siedzieć w domu na zasiłku dla bezrobotnych jak na zakładzie złapać tego syfa...

Maja

O którym kierowniku mowa?

Lady

Chyba mowa o innych inicjałach.Mi proponował wysyłanie zdjęć swoich stóp.Zwolnilam się po krótkim czasie

Kiwi
@Lady

A jakie są prawidłowe inicjały ?

antek

lepszej koleżanki znaleźć sobie nie mogła. kto z kim przystaje takim się staje.

Kiwi
@antek

Podaj inicjały tych koleżanek.

sbgfdd hhe hgg

później jak pozbędą się tych co umowy im się kończą, a może nawet wcześniej przyjdzie czas na delikatną redukcje zatrudnienia polecą pierwsze osoby które nie pracują w firmie dłużej niż 10 lat ,czyli zdecydowana większość ludzi tam zatrudnionych bo im zakład będzie musiał wypłacić najmniejszą odprawę(zostaną,same przydupasy,i ten który lepiej włazi w .upsko kierownikowy)

degvswg fsb rdc

pozbyli się ludzi z agencji...teraz pewnie pora na osoby które pracują pod fico a zbliża im się koniec umowy te osoby polecą najszybciej ,nie dostaną kontynuacji umowy tak najprościej ich się pozbyć bo nie trzeba płacić odpraw.. .

Dziwię się ludziom że trzymają się tej firmy. Ja już Tam nie pracuje???? i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Jakby taki jeden i drugi kierownik czy technik był w mojej obecnej firmie to po godzinie by wyleciał na zbity pysk za podejście do pracy i podejście do ludzi. Ficco to żenada ludzie szukajcie sobie pracy nie wracajcie do tego syfu !!!!!

nick2

pewnie po tym koszmarze dolaczy do ciebie jeszcze przynajmniej kilka osob .tez sie zastanawiam nad zmiana pracy .

On

Gratuluję że Tobie się udało...

On

Raczej tak chyba że jest elektroniczny

gfdcbbcdbhcdm

ile osób z agencji zwolnili?

Kasia!!!
@gfdcbbcdbhcdm

Ze 100 osób na pewno.W końcu były 3 firmy "kogucik".ale żeby było najlepiej dali wypowiedzenia pod koniec pracy.trzeba było wydoić pracownika do ostatniej minuty

fddgb xeghvc
@Kasia!!!

żekomo w momęcie uruchomienia silników produkcyjnych przez koncerny samochodowe ,to mają dzwonić do tych osób i ich przyjmować spowrotem pytanie tylko czy do tej pory te osoby nie znajdą sobie czegoś innego,prawie połowa jeśli nie większa połowa osób pracujących w ficomirorrs czyli około 200 to pracownicy tymczasowi ,gdyby pozbyli się wszystkich osób zatrudnionych przez pośrednika to później w momęcie nagłego uruchomienia zamówiem ,agecje pracy tymczasowej nie poradzą sobie z szybką rekrutacją 200 pracowników,nawet ukraińcami...

Kasia!!!
@fddgb xeghvc

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie powrotu do firmy znowu na zasadach typu firma kogucik...jeżeli nie będzie miał kto pracować proponuje aby Pan Kierownik stanął na 3 maszynach i pracował.Moze wtedy zrozumią że popełnili wielki błąd.Czlowiek uczy się na własnych błędach a teraz kierownictwo ma dużo czasu na przemyślenie swojego życia

@kasia na której zmienie pracowałaś?

Zwolnionych zostało kilkaset osób, kilkanaście z aluminium, kilkadziesiąt z trysków i chyba ponad setka z montażu. Nie wiem jak magazyn, ale pewnie też. Nie ma co się dziwić, cała motoryzacja stanęła więc pracownicy tymczasowi nie byli potrzebni, cięli koszta. W końcu po to są APT i takie są realia. Zapewne jak wszystko ruszy to ponownie będą zatrudniać.

Do kiedy

Do kiedy zakład będzie nieczynny? Bo doszły mnie słuchy, że przez tą epidemie może to potrwać jeszcze miesiąc, ale mam nadzieję, że to tylko plotki. Jak ktoś coś wie niech pisze ???? Z góry dzięki.

@Do kiedy

Na chwilę obecną postój trwa do 4 kwietnia

W tej sytuacji w jakiej teraz jest zakład i pracownicy, chciałem "POGRATULOWAĆ" tym którzy głosowali żeby 18% nie weszło do stawki, bo cyt. "Będziemy na tym stratni, na podwyżkach itp." Teraz jesteśmy jeszcze bardziej w (usunięte przez administratora) a może być gorzej.

Szczery

Dlaczego tą firmą nie zajmie się telewizja , przecież jak słyszę od znajomych którzy tam pracują co się tam dzieje to aż ciarki przechodzą , praca jak u Janusza 30 lat temu , są firmy które nie stosują mobbingu , aż dziw że nikt nie pozwał tej firmy .

NIE POLECAM PRACY W FICO ! Na wtryskach nie szanują ludzi , kary za nic. Odrabianie godzin za braki co jest niedopuszczalne. Kierownik uważa sie za nie wiadomog kogo, gnoi ludzi jak sie tylko da, za to ma kilka osób które podlizuja sie i mógłby je nosić na rękach. Mobbing i zastraszanie w tej firmie to normalka.

Przeczyszczony
@Gość

Chodziło mi o Maćka:D Biedny miał niebieską koszulkę i nikt go poważnie nie traktował... a trzeba było zmienić na żółtą jak liderzy... Oj Maciuś Maciuś....Równy gość z Ciebie.

Agata
@Gość

Postawiłeś bardzo poważny zarzut temu pracodawcy. Mobbing jest bowiem jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Skoro zatem - według Ciebie - takie sytuacje mają miejsce w firmie FICO MIRRORS to należałoby zgłosić ten problem wyżej postawionym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Anty
@Agata

Nie raz było zgłaszane do przełożonych i nawet nie dostali upomnienia , a jeszcze później mścili się na nas że poszliśmy z tym wyżej , cieszę się już tam nie pracuje , dopiero jak znalazłam pracę w innej firmie odczułam różnice , w obecnej firmie taki technik lub lider nie przepracował by ani jednego dnia , zostałby zwolniony dyscyplinarnie . To co się działo i pewnie dalej dzieje tam to się nadaje do uwagi TVN.

Zostaw merytoryczną opinię o FICO MIRRORS - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w FICO MIRRORS?

Zobacz opinie na temat firmy FICO MIRRORS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FICO MIRRORS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FICO MIRRORS
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Koksownicza 30
    41-300 Dąbrowa Górnicza