Czakram

Tarnów

Opinie o Czakram

Julita
użytkownik zarejestrowany

@justyna warto problemy z obsługą zgłaszać do kierownictwa. Często pracodawca nie jest w stanie kontrolować wszystkiego, wiec na pewno wszelkie sugestie przyjmie z otwartymi rękami.

justyna

nie wiem jak z pracą ale obsługa na stacji Lpg to po prostu porażka . jeden z pracujących tam panów ma wieczny problem chyba oto że żyje .... tragedia wiecznie jest niemiły naburmuszony i opryskliwy .

waldi
użytkownik zarejestrowany

firma Czakram poszukuje pracownika na stanowisko magazynier - kierowca @les może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia bo w ofercie nie ma o tym nic

nemo

kumpel pracuje i sobie chwali

Franek

naprawialem auto w czakramie naliczyli mnie 1500 zl chcialem tylko wymienic olej oni powieidzieli ze jeszcze tarcze ktore okazaly sie proste pozniej tylko ja nie mialem zielonego pojecia!!! (usunięte przez administratora)

tombas2006

Zdecydowanie polecam firmę Czakram .Firma inwestuje w pracowników różnego rodzaju szkoleniami ,zarobki są uważam bardzo dobre dla osób które naprawdę chcą pracować.Pracodawcę uważam za osobe uczciwą ,mądra i dobra dla swoich pracowników.

tombas2006

Klasyczne ,bezpodstawne bzdury wyssane z palca ...... Miło by było przeczytać prawdziwe informacje zamiast steku bzdur pisanych przez osobę podpisująca się akronimem anonim.....

marcin

(usunięte przez moderatora), Pracuje w tej firmie i uważam że jest to robota na poziomie. Jak ci nie pasuje, to proponuje zatrudnić się w jakiejś fabryce, tam jak dostaniesz w (usunięte przez moderatora), to wspomnisz jak dobrze było w Czakramie

Tom

Nie polecam, słabe warunki pracy i płacy. Firma nastawiona na(usunięte przez moderatora),.

Zostaw opinię o Czakram - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czakram