Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

P.B

Wydaje mi się że to nie wasza sprawa a jesli ktoś nic nie robi to powiedzcie danej osobie w oczy a od(usunięte przez moderatora) się od (usunięte przez administratora) cie!

z

I oto cała prawda bez żadnej ściemy,ale mówmy po imieniu że chodzi o (usunięte przez moderatora)

y

Na zmianie B była konkurencja.(usunięte przez moderatora) teraz też nic nie robi opierdziela się,robią kino z kierownikiem i to wszystko za przyzwoleniem dyrekcji i kierownika (usunięte przez moderatora).Ale takie cuda mogą się dziać tylko w victory.

X

Na zmianie a za to ze daje sie (usunięte przez administratora) y mozna nic nie robic. Wie o tym jedna z kolezanek ktora zadala sie z trenerem. No tak na zmianie b sie nie udalo to na a trzeba bylo sprobowac. Ale trener ze zmiany a bierze wszystko co sie da.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
alek

anonim - 2009-03-19 06:38:34 praca w viktory w łódzi to jeden wielki cyrk traktują tam ludzi jak zwierzęta ,zatrudniają a potem zwalniają .Nie ma tam osoby kompetentnej sami nie umią nic ,a wymagają od ludzi nie wiadomo czego tam opinie wystawiają osoby co nie mają zielonego pojęcia o pracy w tej firmie ,ale do zwalmiania to pierwsi są .Osobiście nie polecam tam pracy wręcz przeciwnie tą firmą powinien się zająć ktoś kto umie prowadzić zakładem a nie siedzieć na stołku i zbijać bąki ciekawe czy chinczyki wiedzą co się tam wogóle dzieje .hahaha z (usunięte przez moderatora)!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał Kaczmarski

Ale ściema

Kondtrat PL

Wzrosły koszty zatrudnienia i transportu. Nowych kontraktów na razie nie ma. Łódź okazała się być za droga. Firma w połowie roku będzie się zwijać w kolejności: najpierw podstawki, później wtryskarnia.

Cześć a co tam z ta durną laska ze zmiany "A"z jakości take czarne włosy cały czas chodzi naburmuszona jak by jej chłopak nie dawał.haha to jest porażka ..pracowałem tam jeden dzień bo więcej się nie dało atmosfera .... nie do opisania.. pozdawiam

ADAM

Witam ponownie z tego co czytam i rozumiem to ze (usunięte przez moderatora) laska tam nie zile się opierdziela ale tak zawsze było i też za (usunięte przez moderatora) bez urazy ale panowie kierownicy mówili iż panie i młode laski mają luz cóż takie życie . Ja znam (usunięte przez moderatora)ponieważ razem przyjmowaliśmy do pracy ale ona ma chłopaka lub męża i dziecko więc jestem trochę w lekkim szoku ale ja w to nie wnikam ich sprawa. A tak to pozdrowienia dla wszystkich i mam pytanie czy są lub będą przyjęcia i kiedy . Dzięki

:-)

ADAM - 2012-01-23 22:11:57 Dzięki za taką informacje i oczywiście ze tam pracowałem i to na zmianie B kiedyś u (usunięte przez moderatora) jest spoko koleś natomiast co o jego dziewczynie nic nie wiem jaka ona jest myślę ze tez jest spoko laska . Pozdrowienia dla wszystkich zmian i dla koleżki ziomka (usunięte przez moderatora)a jak będą przyjęcia to dajcie znać gorący taki temat ok No jesli pracowałeś za czasów(usunięte przez moderatora)to wtedy była spoko zmiana a przede wszystkim był ład i porządek. To co sie teraz dzieje to istna masakra. Laska (usunięte przez moderatora) to największy (usunięte przez moderatora) na zmianie,kompletnie nic nie robi, współczuję tylko trenerce (usunięte przez moderatora) i dziwie sie że to toleruje bo ja na jej miejscu poszłabym to załatwić i to nie do (usunięte przez moderatora) bo on nic z tym nie robi chociaż doskonale widzi ale do dyrektora. Bo gówniara bierze takie same pieniądze jak my wszyscy tzn. ja juz tam niepracuje ale reszta powinna sie odezwac i niebac sie (usunięte przez moderatora) bo tak naprawde to(usunięte przez moderatora) z niego nie kierownik. Razem z (usunięte przez moderatora)powinni sie troche zastanowic bo są żałośni. A z (usunięte przez moderatora) wszyscy sie śmieją i to nie tylko na zmianie B ale tez na innych zmianach. Pozdrawiam moją byłą zmiane B(usunięte przez moderatora)

mario

Murzyn był ale wygryżli go chinczyki

marta

podobno zwolnienia na montażu sie szykują nastepne, wiec tam przyjec nie bedzie,a kilka osób do odstrzału by sie znalazło..

ADAM

Dzięki za taką informacje i oczywiście ze tam pracowałem i to na zmianie B kiedyś u (usunięte przez moderatora) jest spoko koleś natomiast co o jego dziewczynie nic nie wiem jaka ona jest myślę ze tez jest spoko laska . Pozdrowienia dla wszystkich zmian i dla koleżki ziomka Jarka a jak będą przyjęcia to dajcie znać gorący taki temat ok

byla

Moze i masz racje pracowalam tam pol roku temu ale slyszalam od kumpeli z innej zmian ze nic sie nie zmienilo pozdrawiam

Victory 1908

To nie jest tak że w pracy zostają ci co są "kumplami" (usunięte przez moderatora) Zostają ci co umieją pracować i to nie tylko na jednej maszynie albo na jednym stanowisku pracy To też nie jest tak do końca jak sobie wszyscy myślicie... Każdemu kierownikowi nie jest łatwo kogoś zwolnić... Dostali taki przykaz z góry więc muszą to wykonać... Skoro jesteś byłą pracownicą to powinnaś dobrze to wiedzieć!! A jeżeli chodzi o J(usunięte przez moderatora)dziewczynę to jeżeli ktoś coś do niej ma to ciekawe czemu nie powiecie tego prosto w oczy tylko wypisujecie na forum!! Zajmijcie się lepiej własnym życiem a nie wciskacie nos w nie swoje sprawy!! Jak pracujecie to jest wszystko ok a jak tylko zostanie ktoś zwolniony to od razu najeżdżacie na kogo się tylko da... Popatrzcie najpierw na siebie co robicie i jak przykładacie się do pracy i dopiero zacznijcie swoje żałosne komentarze... Niby jesteście dorośli a zachowujecie się gorzej niż nie jeden 14 czy 15 latek... Takie jest moje zdanie na ten temat... A co do przyjęć to niestety ale na razie są zwolnienia bo nie ma pracy Pozdrowionka dla całej zm. B :) :p

byla

jesli jestes kumplem(usunięte przez moderatora)to masz szanse na prace i na pozostanie w niej inaczej nawet sie o to nie staraj nie warto no chyba ze zostaniesz jego dziewczyna tez tam pracuje i ma wielkie fory z racji tego takie zycie pozdrawiam

Victory1908

Tak to prawda że (usunięte przez moderatora) został kierownikiem Oczywiście na zmianie B :) Ludzie są ok :) A skąd o tym wiesz?? Pracowałeś już może u nas?? Przyjęć na razie nie ma... Pozdrowionka dla całej zmiany B :)

ADAM

Słyszałem ze(usunięte przez moderatora) został kierownikiem zmiany na wtryskarkach jeśli tak to jaka to jest zmiana i jacy na jego zmianie pracują ludzie

ADAM

Witam i mam pytanko czy sa tam przyjecia i na jaka zmiane a i jakie sa wynagrodzenie

Arecki38

Zmiana A jest najlepsza pozdrawiam wszystkich :)

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska