CFI Hotels Group
counter
3 12 5 5 1
anonim Nowy wpis

....... Nowy wpis

Niestety ale to prawda, po zatrudniali nowych dyrektorów, menagerow już nie wspomnę o Pani od audytów która tak naprawdę nie ma pojęcia na czym ta praca polega, wyszukując totalnych nieraz bzdur. Już nie wspomnę jak ktoś ma czelność podważyć tej Pani zdanie odrazu ląduje na tzw. dywaniku. Wprowadzają bzdurne zmiany w funkcjonowaniu hotelu, no bo przecież trzeba się wykazać. A teraz co robią z pracownikami? Wypłat nie dają bo rzekomo firma pieniędzy nie ma, zwalniają pracowników a jsk ktoś pyskuje to dyscyplinarnie chcą zwolnić. Ci co są na zwolnieniach lekarskich to trochę poczekają za kasą, bo firma dopiero na początku maja zgłosiła i wysłała wnioski do zus u o przejęcie wypłat chorobowego. Ale co zrobić ważne że Pani Dyrektor ma kasę, a zwykły pracownik niech się martwi za co ma dziecku kupić jedzenie i opłacić rachunki, bo co ich to obchodzi. Poprostu brak słów, człowiek chętnie by napisał dosłownie co o tej firmie sądzi(usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal CFI Hotels Group?

Łódź Nowy wpis
@Pytanie

Socjal? Jaki socjal? Mają pracowników za (usunięte przez administratora) kompletne, pensja za m-c marzec może było to jakieś 40%,a reszta kiedy? Podobno pieniędzy nie mają (ważne że oni mają) a ty zwykły robolu myśl za co masz rodzinę wyżywić i rachunki popłacić. Grożą zwolnieniami jak będzie jeden dzień nieusprawiedliwiony w pracy (tylko ja się pytam gdzie mamy się stawić jak hotele zamknięte).. Jak była potrzeba i to nie raz człowiek zostawał po godzinach, zasowal padając na twarz z braku sił, a teraz mamy tą wdzięczność i zapłatę ale przedewszystkim SZACUNEK DLA ZWYKŁEGO PRACOWNIKA

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.

Jaki dress code obowiązuje w CFI Hotels Group?

TakNie

Nie ma jeszcze na wątku informacji od Was jeśli chodzi o firmie CFI Hotels Group w mieście Łódź, może macie jakieś wieści z pierwszej ręki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o CFI Hotels Group - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CFI Hotels Group