Opinie o CFI Hotels Group w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CFI Hotels Group, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CFI Hotels Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CFI Hotels Group w Łódź

Byly pracownik

Popieram wszystkie negatywne komentarze. Są one w 100procentach prawdziwe. Brak szacunku do pracownika, brak wynagrodzeń. Jeśli zaczynasz zadawać pytania lub prosisz o swoje zarobione pieniądze zostajesz zwolniony. Osoba odpowoadajaca za hotele we Wrocławiu (manager) - nie przestrzega żadnego prawa pracy ani kultury osobistej. Współczuję wszystkim którzy przez nich są w złej sytuacji. Obecnie firma cfi ma 17 rozpraw sądowych z samego Wrocławia. Proszę unikać firmy

Alik

Nikomu, a nawet najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. Jeżeli chcecie pracować w hotelarstwie to na pewno nie polecam wybrać tej firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy CFI Hotels Group organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Byly pracownik

Jolanta Nowy wpis
@Byly pracownik

Bardzo niepokojąca opinia, czyli, że opóźnienia w wypłatach są częstym zjawiskiem w CFI Hotels Group? Jak myślicie, czym jest to spowodowane?

jdks Nowy wpis
@Jolanta

zadluzeniem firm slupow wyplacajacych wynagrodzenia pracownikom

Alik

Jolanta Nowy wpis
@Alik

Cześć @Alik, z chęcią dowiem się większej ilości szczegółów na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w CFI. Napisałeś, że nie polecasz najgorszemu wrogowi- ale czemu?

Jolanta

Hej, czy ktoś z Was rozpoczął swoją karier w CFI HOtels Group i udało mu się uzyskać awans? jeśli tak, na jakich zasadach, po jakim czasie i czy zmieniliście przy tym dział? Proszę o szczere opinie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CFI Hotels Group? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Recepcjonista hotelowy w Poznaniu?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w CFI Hotels Group?

Czy firma CFI Hotels Group w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Jako były pracownik mogę powiedzieć że mają cię za nic . Dyrektor mówi swoje w centrali a swoje ludziom żeby tylko zamknąć gęby. Nie szanują pracownika . Praca tu to (usunięte przez administratora) od kwietnia brak wynagrodzenia , ludziom co się sami zwolnili bądź ich zwolnili nie zapłacili za urlopy sprawy są w sądzie już . Wola zwolnić pracownika i zatrudnić nowego . Tłumacza że nie mają pieniędzy a kupują nowe rzeczy do hoteli . Robią remonty .

Haha
@Były pracownik

Jak byś się starał/a to by Cię docenili. :) nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem poza kwietniem gdzie za marzec była niewypłacona druga umowa. Postawcie się w sytuacji właściciela firmy, nie zwolnili byście ludzi gdyby przychody spadły wam o ponad 90? Wątpię, więc nie udawajcie wszyscy takich świętych bo najlepiej wam płacić za siedzenie na du.pie i wymaganie.

Haha
@Haha

Na pewno nikt normalny nie zwolnił by ludzi dyscyplinarnie... Szantaż, brak szacunku i wiele innych czynników spowodowało do zwolnienia mnóstwa osób z firmy. Jestem byłym patriotą firmy oraz byłym pracownikiem. Spędziłem ponad 5 lat w firmie i nie żałuję, ponieważ nauczyło to mnie dokładnie sprawdzać warunki zatrudnienia i nie udać się wykorzystywać... Życzę wam, (usunięte przez administratora) skończyć za kratami

Paweł

Ciężko jest się dostać do centrali?

Joanna

Przeszczegam wszystkich szukających pracy w Wrocławiu przed Hotel's Citi, Trio Hotel i boutique Hotel's. Omijajcie tą firmę z daleka, pracowników mają za nic. Wymagają bardzo dużo jeżeli chcesz dostać premię to nie możesz odmówić (praca po godzinach, praca prawie w każdy weekend). Od marca nie dostałam swojego wynagrodzenia, firma tłumaczy się brakiem przychodów z powodu kwarantanny. Za to przeprowadza w tym czasie remonty swoich obiektów. Napomknę, że hotel już prosperuje normalnie. Każdy kontakt z firmą kończy się odsyłaniem mnie do kadr, ZUS Lub pisaniem pisma do prezesa, z zapytaniem kiedy mi łaskawie zapłaci moje wynagrodzenie. Nie jestem jedynym pracownikiem w takiej sytuacji.

Co wchodzi w socjal CFI Hotels Group?

@Pytanie

Socjal? Jaki socjal? Mają pracowników za (usunięte przez administratora) kompletne, pensja za m-c marzec może było to jakieś 40%,a reszta kiedy? Podobno pieniędzy nie mają (ważne że oni mają) a ty zwykły robolu myśl za co masz rodzinę wyżywić i rachunki popłacić. Grożą zwolnieniami jak będzie jeden dzień nieusprawiedliwiony w pracy (tylko ja się pytam gdzie mamy się stawić jak hotele zamknięte).. Jak była potrzeba i to nie raz człowiek zostawał po godzinach, zasowal padając na twarz z braku sił, a teraz mamy tą wdzięczność i zapłatę ale przedewszystkim SZACUNEK DLA ZWYKŁEGO PRACOWNIKA

noname

Kompletnie nic, poza wypłatą

@Łódź

Nie polecam nikomu kto szuka pracy. Nie wypłacają pensji, szybciej okradną Cię z tego na co zapracowałes na przykładnie bez uprzedzenia w marcu wypłacili każdemu nawet na umówie o prace tylko po około 700-800zl Bez informacji kiedy Zostanie wypłacona reszta wynagrodzenia. Panuje tam ogólny brak szacunku dla pracowników. W kazdnym obiekcie. We Wrocławiu jest mobbing ze strony managera na bardzo wysokim poziomie. Wielu pracowników wytyczyło proces w sądzie pracy i każdy wygrał. Proszę dla własnego dobra strzec sie tego miejsca we Wrocławiu jakim jest hotel citi, Boutique hotel, hostel trio oraz całej tej firmy

Noname.

Beznadziejny pracodawca, zero szacunku do pracowników, cięcia pensji bez żadnych informacji, zero komunikacji tylko cały czas pretensje i traktowanie jak idiotów. NIE POLECAM pracy w tym obozie, napsujecie sobie nerwów, a dorobicie się tylko garba i nerwicy.

.......

Niestety ale to prawda, po zatrudniali nowych dyrektorów, menagerow już nie wspomnę o Pani od audytów która tak naprawdę nie ma pojęcia na czym ta praca polega, wyszukując totalnych nieraz bzdur. Już nie wspomnę jak ktoś ma czelność podważyć tej Pani zdanie odrazu ląduje na tzw. dywaniku. Wprowadzają bzdurne zmiany w funkcjonowaniu hotelu, no bo przecież trzeba się wykazać. A teraz co robią z pracownikami? Wypłat nie dają bo rzekomo firma pieniędzy nie ma, zwalniają pracowników a jsk ktoś pyskuje to dyscyplinarnie chcą zwolnić. Ci co są na zwolnieniach lekarskich to trochę poczekają za kasą, bo firma dopiero na początku maja zgłosiła i wysłała wnioski do zus u o przejęcie wypłat chorobowego. Ale co zrobić ważne że Pani Dyrektor ma kasę, a zwykły pracownik niech się martwi za co ma dziecku kupić jedzenie i opłacić rachunki, bo co ich to obchodzi. Poprostu brak słów, człowiek chętnie by napisał dosłownie co o tej firmie sądzi(usunięte przez administratora)

Nie ma jeszcze na wątku informacji od Was jeśli chodzi o firmie CFI Hotels Group w mieście Łódź, może macie jakieś wieści z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o CFI Hotels Group - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CFI Hotels Group