Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

p

jesli chodzi o kierownika ze zmiany d to go nie znam , ale wedlug mnie spoko jest kierownik zmiany B

mała mi

ooo - 2011-12-12 14:42:35 towarzyskapatrząc na ludzi, którzy wyłaniają się z tego zakładu jestem w stanie potwierdzić, że na pewno nie agencja pracy :)

ooo

towarzyska

samson

Marek - 2011-12-09 14:18:24 witam. mam oferte do tej firmy i prosze mi powiedziec jak z kierownictwem na moldingu, podobno najbardziej spoko jest kiero ze zm. d . czy to prawda?a czy jest tam jakas brygadzistka lub ktos taki -jaki jest. wiem ze kazdy faworyzuje swoja zmiane ale prosze o objektywna odpowiedz. dzieki i pozdrawiam wszystkich Marekhahahahahahahahahahahaha! dobre

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

[usunięte przez moderatora] jak sie dostać do viktory technology jaka agencja pracy was zatrudnia

gość

Nie musisz czytać i słyszeć.Było być na imprezie to byś zobaczyła jaki jest stan faktyczny.Co szanowane kobiety,matki robią aby się zaspokoić.

nikt:)

z tego co czytam i słyszę,to istny syf na każdej zmianie .zawsze znajda się w życiu jakieś badziewia co świnie podkładaja i tacy co niszcza swe życie dla przelotnych miłostek...ludzie to istny CHORY [usunięte przez moderatora] .MISZ MASZ!!!!!!!!!!!!!!!

P.B.

[usunięte przez moderatora] Pozdrawiam zmiane C i A

Na montazu straszny bałagan i tyle,pracownicy agencyjni co rusz są przymowani na inne stanowiska,według mnie powinno być tak że kazdy ma swoje stanowisko pracy a nie zmienia ciągle na nastepny dzien.Bardzo nie lubiłęm w firmie pani [usunięte przez moderatora] brygadzistki z wtryskarek bardzo sie nie ładnie zachowywała wobec mnie.Za to pozdrawiam panią Emilę jak dla mnie była super wyrozumiałą osoba.

xm3n

Firma nie jest najgorsza - pracowałem w lepszych ale też i w o wiele gorszych. Bałagan też nie wiele większy niż w innych firmach Może po prostu tu mniej to się ukrywa pod błyszczącym papierkiem. Większość ludzi - OK - na prawdę nie ma najgorszej atmosfery. A le jest niestety grupa ludzi którzy powinni być izolowani od normalnego społeczeństwa. Widać to było na imprezie...

koleżanka :-)

Oczywiscie ze nikt z dołu niechce isc na montaz bo nikt normalny nie pozwoli soba pomiatac ,my przynajmniej mamy jakies pieniadze w odroznieniu do góry ,nieraz wasi jak u nas byli to wracac nie chcieli spowrotem na góre i zalili sie jak to zle jest na górze i jak marnie płaca a wymagania jak niewiem co.Kierownicy u nas sa ok ,owszem maja swoje odbicia ...jak kazdy,ale wasza [usunięte przez moderatora] to poprostu porazka,mysli ze wszystkie rozumy pozjadała a tak naprawde to nie umie porzadku zaprowadzic na dziale. Bo bałagan jest na montazu jak diabli i wiele osób to potwierdzi. Pozdrawiam.

koleżanka :-) - 2011-12-05 12:35:03 anonim - 2011-12-01 21:06:43 Witam wszystkich. Mam pytanie dostałem okazje pracy w waszej firmie ,nie będę ukrywał trochę mnie to ucieszyło gdyż mam fatalną sytuacje (Kredyt) do tego mieszkam ok 15 kilosów od łodzi i za cholerę nie mogę nic znaleśc czy da sie wytrzymać na montażu 2 zmiany i powiedzmy ile bym tam zarobił 1100-1200? do ręki czy 1000złoty do góra ? na wtryskarkach robiłem ok 1,5 roku na ENGELACH a niestety mam okazje iść do was przez agencje na montaż jak to wygląda w praktyce na początek jeśli chodzi o pieniążki .roboty się nie boje . PZDR Tak szczerze to ...montaż to jedno wielkie nieporozumienie,walnieta kierowniczka,ktorej tylko bata brakuje,ciagle pogania ludzi a w zamian nic tylko krzyki.Praca moze i nie jest najgorsza ale atmosfera fatalna i rygor jak niewiem co,szczerze odradzam ,ja sama za takie marne pieniądze ani minuty bym tam nie pracowała.Ale skoro masz kiepską sytuacje to spróbuj ,moze tobie sie spodoba.Co innego wtryskarnia ,tu jest ok,praca lekka,normalni ludzie,mila atmosfera ,kierownicy spoko,tylko niewiem czy przyjecia sa do nas...moze zapytaj.Spróbuj...powodzenia... zwyczajnie nie jestescie przyzwyczajeni do pracy tylko do [usunięte przez moderatora] sie dlatego sobie nie radzicie na montazu! nie oszukujmy sie dla was nie ma gorszej kary niz to zeby przyjsc na montaz :P kierowniczke tez mamy fajna i wyobraz sobie ze nie krzyczy na tych co pracuja:D a co do waszych kierownikow to hm... nie powiedzialabym ze do konca tak jest :P owszem Piotrek jest w porzadku czego nie moge napisac o [usunięte przez moderatora] takze mysle ze kazdemu najlepiej u siebie a jest jak jest i wykonywana praca przez was bardzo rozni sie od naszej pracy i mysle ze nawet nie ma co porownywac bo pracowac musza wszyscy. Pozdrawiam ASY i MLD :)

koleżanka :-)

ktos

Czy da się wytrzymać na montażu?? Jasne,ze tak! Można też szybko awansować!! haha!! Trzeba tylko zostawać dwie godziny po pracy buhaha! Większość sobie radzi przez osiem godzin.. ale jest też osoba, która chyba sobie nie radzi i zostaje po godzinach:) [usunięte przez moderatora] . Może wszyscy pracownicy pokażą,że można zostawać po godzinach i nauczymy [usunięte przez moderatora] , ze tak można!! Hurrra! Bravo! No cóz, tak to bywa... Człowiek awansuje na różne sposoby. Nikt tu nikomu nie zazdrości,ale to żałosne....

Kto idzie na impreze ???

siwa7850

HEJ WSZYSTKIM , [usunięte przez moderatora] A CHCIALBYS ZARABIAC PORZĄDNE PIENIADZE W PORZĄDNEJ FIRMIE???KURCZE LUDZIE WY SIE W VT MARNUJECIE ZA TE NEDZNE PIENIADZE,!!!ROBICIE W W SOBOTY I NIEDZIELE ZA GROSZE ,ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE ZASTANOWCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESZCZE JEDNO ,WDAWALO MI SIE NA POCZATKU FAJNIE,ALE MYLILAM SIE,SA OSOBY GODNE !!!! A RESZTA RAZEM Z TRNERAMI I KIEROWNIKAMI TO PO PROSTU PORAZKA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

victoroviec

to dziwne ze o czyms takim nikt wlasnie nie slyszal. sorry ale jezeli tak było to nawet jesli zasluzyła to takie frajerki ktore pobiły ją w kilka osob na nią jedną to naprawde patologia. kiedys tu tak nie było. pracowalo rtu normalni ludzie były ploty i nieporozumienia ale nie było marginesu spolecznego, ludzie byli porządni.

victoroviec

widocznie zasłuzyła. a napewno tak zle nie było , mo ze dostala po [usunięte przez moderatora] i na tym sie skonvczy lo bo nikt nie slyszał o takim przypadku

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska