Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

Racjonalista Nowy wpis

Szef jest jednym z bardziej rozsądnych ludzi z jakimi miałem okazję współpracować. Zawsze fair. Ludzie w All-Medzie świetni, super atmosfera. Gdyby było tak jak tu niektórzy piszą, nie byłoby tak mocnego i stałego Zespołu - rotacji w AllMed prawie nie ma.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

Weronika

@Zarzenowana dlaczego napisałaś ,żeby lepiej nie myśleć o pracy na recepcji?

@Weronika

Z tego samego powodu co poprzednicy. Wyzysk, Wyzysk i później skomlenie o wypłatę.

ronnie Nowy wpis
Kandydat
@Zarzenowana

witam, czy mogłby mi Pani przybliżyć jak to wygląda jeżeli chodzi o pracę pielegniarek ? I co dokładnie oznacza skomplenie o wypłatę? Czy może się np zdarzyć, ze w jakimś miesiacu pracodawcy w ogóle nie wypłacają pieniędzy :o Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek? Czy kandydat na stanowisko Koordynator Badań Klinicznych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Żuczek

(usunięte przez administratora) Pacjenci na nfz są traktowani jak bydło. Obsługiwani są ci, co płacą!!!!!!! Ci, co na nfz mogą sobie załatwiać plac na cmentarzu! Mi lekarz na nfz powiedział, że jak chcę się wyleczyć, żebym poczytał sobie w książkach... :-D - fajny żart Przysięga Hipokratesa? Chyba nie w tym wcieleniu lekarz ją złożył. Nie płacisz, nie jesteś leczony!!!! Lekarze nie znają nawet historii choroby. Gadają rzeczy z kosmosu, bo nie chce im się nawet czytać :-D A może nie potrafią????

Dominik
@Żuczek

nie rozumiesz? chodzi o wabienie pacjentów z NFZ (początkowa faza ) na prywatne wizyty. Najpierw chodzisz na NFZ a potem, jak chcesz, to musisz przejść na płacenie kasy. Kumasz, po co to? Wabik

Tomasz

Czy firma płaci za badania ?

Obiektywny79

Nie polecam pracy w centrum medycznym ALL-Med !!! Nikomu !!! Zaczynając od lekarzy , rejestracji , kończąc na sprzątaczkach !!! Proszenie się o własne pieniądze jest uwłaczające ! Jak można tak traktować ludzi !?

Realista24
@Obiektywny79

Ja (lekarz) dostaję zawsze na czas więc nie wiem skąd to 'złe traktowanie'. Nic tylko życzyć takiego szefostwa :)

@Realista24

Ty lekarz może tak bo z Ciebie maja kasę... pozostały personel musi się prosic o pieniądze...

Jioanna66
@Obiektywny79

No nie dziwie się !!!

Jioanna66

Klinika, która nie powinna istnieć ! Zero profesjonalizmu ! Haos ! To chyba jakiś start up ! Panie w rececepcji nie potrafiły wskazać osoby której mogłabym złożyć skargę ! Nieporozumienie totalne ! Nie polecam !

Bardzo cierpliwa

(usunięte przez administratora) Wymagania z księżyca można jeszcze zaakceptować ale prosić sie o własne pieniądze ... (usunięte przez administratora)

Czy w ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Oczywiście, że są i bony i pączki... jak pracownicy kupią szefostwu !

Julka

Można pracować tu na recepcji na pół etatu?

@Julka

Nawet o tym nie myśl !!!

Pacjent Dariusz

Chciałem przede wszystkim Panu Jackowi Cywińskiemu Dr n. med. w dziedzinie chirurgii oraz pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego szpitala serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do swego zawodu. Doktor Cywiński jest znakomitym chirurgiem i otacza opieką pooperacyjną z wielką serdecznością i empatią. Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy! Pacjent - Dariusz

Dariusz

Bardzo serdecznie dziękuję całemu personelowi szpitala poczynając od Pań rejestratorek, poprzez panie pielęgniarki, kończąc na lekarzach (chirurg i anestezjolog ). Cały czas podczas pobytu w szpitalu czułem się podmiotem. Profesjonalne działania i pogoda ducha zmniejszyły mój ból i stres. Wdzięczny pacjent

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Grażyna

Fizjoterapeuci dostają najniższą krajową. Kolejni Janusze Biznesu.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad