Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Grażyna

Fizjoterapeuci dostają najniższą krajową. Kolejni Janusze Biznesu.

@Grażyna

teraz juz w ogole nie ma fizjo...

Racjonalista

Szef jest jednym z bardziej rozsądnych ludzi z jakimi miałem okazję współpracować. Zawsze fair. Ludzie w All-Medzie świetni, super atmosfera. Gdyby było tak jak tu niektórzy piszą, nie byłoby tak mocnego i stałego Zespołu - rotacji w AllMed prawie nie ma.

Firma zaczyna być niewypłacalna, coraz więcej lekarzy odchodzi przez zaległości finansowe, zaczynają się zwolnienia pracowników z rejestracji… osobiście nie polecam pracy w tym miejscu z racji niewypłacania pieniędzy w określonym czasie.

Na szczęście były pracownik

Nie polecam nikomu! „Dyrektor” nie opłaca faktur- ja już czekam 2 miesiące. Brak jakiegokolwiek kontaktu, wytłumaczenia, nic! Nie przypuszczałam, że mnie lekarza, za uczciwą, ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę będzie czekała taka przepychanka i dopominanie się o własne pieniądze. Przestrzegam wszystkich.

@Na szczęście były pracownik

Ja czekam na 4 miesięczny przelew za wykonaną przeze mnie pracę… nikomu nie polecam

Julka

Można pracować tu na recepcji na pół etatu?

Zarzenowana
@Julka

Nawet o tym nie myśl !!!

@Julka

chyba wszytskie są na caly etat, ale za darmo :D

Pacjent Dariusz

Chciałem przede wszystkim Panu Jackowi Cywińskiemu Dr n. med. w dziedzinie chirurgii oraz pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego szpitala serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do swego zawodu. Doktor Cywiński jest znakomitym chirurgiem i otacza opieką pooperacyjną z wielką serdecznością i empatią. Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy! Pacjent - Dariusz

@Pacjent Dariusz

to portal dla pracowników, nie klientów/pacjentów

Grażyna

Fizjoterapeuci dostają najniższą krajową. Kolejni Janusze Biznesu.

@Grażyna

teraz juz w ogole nie ma fizjo...

Racjonalista

What
@Racjonalista

Czego nie ma w Allmed? Rotacji??? Chyba żartujesz? Na rejestracji ciągle nowe twarze, w innych działach też. Nie (usunięte przez administratora)ludzi bo rotacja tu jest straszna.

@Racjonalista

Nieprawda - ciągła rotacja lekarzy na NFZ oraz ciagła rotacja Pań rejestracji - z powodu nieuczciwości firmy na poziomie finansowym.

Julita
@Lekarz

Co do pracy rejestratorek, to czy ta rotacja to wynik również niskiej pensji? Ile tu zarabia miesięcznie taka osoba? Rejestratorki, to pracują tylko przy zapisach pacjentów, czy też obowiązkami takich osób jest pomoc, jakaś asysta lekarzom?

@What

Rotacja lekarzy, rejestratorek i administracji jest ogromna.

Ale z czego wynika to, że wszystkie etaty się ciągle zmieniają? Jaki najdłuższy czas udaje się tu popracować ludziom? Ogólnie to zakład nie proponuje jakieś dodatkowej pensji, kiedy lekarz chce odejść albo inaczej go zatrzymać? Są tu stanowiska, które raczej są stałe?

@
@Racjonalista

Bo to kłamstwo ,nie płaci pensji ,kłamie, (usunięte przez administratora)

@@

Wspominacie ciągle o rotacji, a ja nowych ofert pracy nie widzę. A szukałam pracy w okolicznych punktach jako rejestratorka. To ciekawe dlaczego nic nowego nie ma, skoro rzekomo ciągle się ludzie zwalniają? Zakład zdecydował się póki co wstrzymać rekrutacje?

Pracownik Nowy wpis

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek? Czy kandydat na stanowisko Koordynator badań klinicznych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
SMART-HR
Na szczęście były pracownik

Kinia
@Na szczęście były pracownik

A jak się tłumaczą z takich opóźnień? Czy była mowa również wypłacaniu odsetek za spóźnienie w płatnościach? A tak w ogóle to ile można dostać jako lekarz z kilkuletnim doświadczeniem, wszystko jest do dogadania?

Tragedia
@Kinia

Nikt Ci się nie tłumaczy. Sam musisz się najpierw dodzwonić/napisać maile/ nachodzić. Wtedy się dowiesz, że "księgowa sprawdzi". Po tygodniu się dowiesz, że był jakiś błąd i naprawią. Po kolejnym tygodniu, że jakiś przelew do nich nie dotarł. I tak dalej i dalej. O odsetkach nie ma mowy. W święta zamiast dodatku, możesz dostać brak wypłaty. Z mojej praktyki są to kwoty między najniższą a średnią, ale nie ma to znaczenia, bo jestes traktowany jak trybik, pomoc na chwilę, ponieważ pacjentów dużo, ostatni pracownicy kasy nie dostali więc musi się znaleść ktoś nowy na ich miejsce. Zdecydowanie nie polecam tej placówki. Tworzą się sprawy sądowe. To jak się manewruje ludzkim życiem i finansami, (usunięte przez administratora) ludzi, przechodzi ludzkie pojęcie. Na szczęście w branży medycznej, lekarskiej takie historie szybko się roznoszą, i będą się dalej roznosić a to dopiero początek :)

Żaklina
@Tragedia

Czytam te wpisy o tym, ze brak kasy na czas, albo że późnienia są tygodniowe albo i dłużej, do tego niska pensja. No to mnie ciekawi, dlaczego ktoś tu jeszcze pracuje? Z jakiego powodu, czy chodzi tylko o zdobycie doświadczenia i wpis do CV?? Znacie motywy pracowników, to dajcie znać.

728 1446718
@Na szczęście były pracownik

Jest prawdziwa szef nie wypłaca pieniędzy lekarzom po prostu całemu pracującemu personelowi

@Na szczęście były pracownik

Dopiero co szukali specjalisty ds. obsługi pacjenta ze stawką do 6500 zł brutto. To nie tak źle jak pisali w komentarzach że mało się zarabia. Czy te górne widełki są trudne do osiągnięcia dla nowego? Pytam bo waham się czy wysyłać CV.

Były lekarz

Firma ma nieuczciwą praktykę finansową. Na umowie widnieje, że zapłacą w rzeczywistości tych pieniędzy "jeszcze nie ma".

Czy w ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE są paczki/bony świąteczne?

Zarzenowana

Oczywiście, że są i bony i pączki... jak pracownicy kupią szefostwu !

Jaki jest styl zarządzania w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

Joanna

Ja mogę odnieść się do klinki CHJD stylu żadnego, a właściwie(usunięte przez administratora). Od dwóch miesięcy nie wyplacona kwota 13 tys. Różnica ta wynika z nie przeprowadzenia drugiego etapu zabiegu, bo nie było takiej potrzeby. Śmieszne tłumaczenie pani, że już pieniążki będą wysłane, a na koniec miejskiego pana Patryka, że są w procesie inwrstycyjnym!!! A mnie to (usunięte przez administratora)Obchodzi na jakim etapie są. Nie oddali pieniędzy, czyli zwyczajnie nas okradli. Sprawa zgłoszona do sądu. Przestrzegam potencjalnych pacjentów o nierzetelności właścicieli!!!

Styl zarządzania? Średniowiecze. Rozmowy na bardzo niskim poziomie, brak wypłat, brak obiecanych benefitów, nie wiadomo kto czym zarządza właściwie - jest kilka osób, a żadna nie potrafi podjąć decyzji, poinformować o zmianach czy w czym kolwiek pomóc.

Dr

Jak nazwać firmę, która nie płaci za wykonaną pracę? Chyba jest na to jedno slowo. Nie polecam

@Dr

Jak to nie płaci? To jakaś pojedyncza sytuacja czy częściej nie płacą?

@Anna

Ponad 6 lat lat pracowałem dla All-Med. Nigdy nie otrzymałem zapłaty za wystawione faktury w terminie. Zawsze trzeba dosłownie musiałem błagać o zapłatę za wykonaną pracę. Czasami w rozmowie z włascicielami czułem sie dosłownie jakbym ich okradał prosząc o wypłate należnosci. Opóźnienia w płatnościach są normą w tej firmie(!!!), ja doswiadczyłem nawet 6 mcznych, u innych moich kolegów, którzy pracują w all med dodatkowo nawet roczne. Brak opłacania faktur bez kilkukrotnego upominania sie o należności (!!!). Brak rozmów, że faktury zostaną opłacone w późniejszym terminie. Słowa przepraszam za opóźnienia w płatności, skrucha właściciela - udawane, nieszczere - tylko po to aby nabrac współpracownika, aby przyszedł on pracowac za darmo kolejny miesiąc.

Miesiąc temu było dodane ogłoszenie dla specjalisty ds. obsługi pacjenta, czy mimo to nadal można aplikować? Rodzaj umowy jest dowolny do wyboru, samemu można do siebie to dopasować? Z jakim wyprzedzeniem czasu jest ustalany grafik żeby wiedzieć jakie ma się zmiany w danym miesiącu? Ile można maksymalnie dostać premii?

No przeglądałem. Ale z uwagi na dużą liczbę wpisów nie związanych z pracą dałem sobie luz. Wiem tylko, że ktoś pomstował w 2022, że pobrano pieniądze z NFZ na podwyżki dla pielęgniarek, a jak rozumiem pracownicy ich nie zobaczyli. No więc, jak tu jest z wynagradzaniem za pracę? Płacą adekwatnie do wymagań i terminowo?

Lekarz

Nie płacą terminowo. Mam nadzieję, że nie okaże się, że nie płacą wcale... Nie polecam współpracy.

Oszukanni

Nie polecam tej klinki i ostrzegam przed zabiegami w klinice chirurgii jednego dnia. Korekta faktury nie wypłacona od 2 miesięcy.

Małgorzata

Na stronie firmy czytam informacje na temat kariery w tym miejscu. Widnieje informacja, że można zarabiać nawet do 250 złotych na godzinę. Rozumiem, że to pewnie wraz ze stażem pracy. Ile w takim razie można otrzymać na start? Widzę, że grafik można ustalać elastycznie do swoich potrzeb. Jest jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba przepracować w miesiącu? I w ogóle na jaką umowę jest się zatrudnianym? Z góry dziękuje za odpowiedź, będę tu aplikować :)

bartolomeo

Polecam szczerze.Pani rejestratorka bardzo uprzejma ,pomocna z miłym ciepłym głosem.Bardzo profesjonalna.

Korzystam od kilku lat z poradni All-Med (poradnia laryngologiczna, ginekologiczna). Bardzo dobre podejście lekarzy, u których byłam, do pacjenta, a podkreślę, że wizyty były na NFZ. Również bardzo duże wyrazy szacunku dla Pań z rejestracji, które są bardzo miłe, pomocne i uczynne. Ostatnio w przypadku długiego oczekiwania na połączenie, zawsze oddzwaniają.

Wieslaw Antosik

Nikomu nie polecam.Lekarz onkolog obsługuje pacjentów ,,z automatu"Średnia obsługi pacjenta 5 minut.Zadnych pytań ,ani dyskusji.Bylem u pana doktora nauk medycznych.I jestem baardzo zniesmaczony .Za 5minutowy ,,zaszczyt "oglądania pana doktora zaplacilem180 zł i nie dowiedziałem się nic.Pan doktor nawet nie raczył zajrzeć do dokumentacji medycznej.Nigdy więcej.

Pacjent

Dzień dobry, jestem wieloletnią pacjentką przychodni. Ostatnio zostałam po raz drugi zlekceważona przez lekarza Panią Roszczyk - kardiologa. Pani dwukrotnie spóźniła sie na umówione wizyty, raz godzinę a kolejny raz pół godziny. Nie przeprosiła wręcz po raz kolejny mnie lekceważąc zaproponowała zwrot pieniędzy, przy tym udając jakby się nic nie stało. Żenujący brak kultury tym bardziej, że ja puktualnie pojawiłam się przyjeżdżając z daleka i pozostawiając dziecko w domu. Nie skorzystam już więcej z Państwa poradni, lekceważycie pacjentów biorąc za to pieniądze!!!

Łucja

Piszecie o braku wypłacania pieniędzy za nadgodziny. Czy sytuacja na tym polu poprawiła się? Jakieś podwyżki zaczęły napływać? I ile tych nadgodzin jest - można się jakoś dogadać czy po prostu stawia się pracownika przed faktem dokonanym?

NFZ

Proponuję, aby Właściciel oddał pieniądze pobrane z NFZ przez lata na podwyżki dla pielęgniarek. Sprawa już zgłoszona do NFZ, pielęgniarki z POZ pamiętają.......i nie zapomną......

Nonie!

Jedynym plusem tej firmy jest fajny zespół. Reszta to tragedia. Zarobki w okolicach najniższej krajowej, wieczne dowalanie pracy oczywiście za darmo, brak szacunku do pracowników, gburowaci właściciele a i lekarze tam pracujący nie lepsi. Nadgodziny tu to standard i nawet nie ma mowy żeby za nie zapłacili. Odebrać też nie ma jak. Co moment ktoś odchodzi bo ma dosyć i trzeba szkolić nowe osoby. Ogólnie nikomu nie polecam chyba że chcesz wpaść w nerwicę.

Justyna
@Nonie!

A zapowiada się na jakieś zmiany na lepsze z tą płacą i nadgodzinami czy raczej wygląda na to że tak sytuacja będzie jeszcze długo wyglądać?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek - Łódź

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29
    94-048 Łódź