ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

Łódź

Opinie o ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

Grażyna

Fizjoterapeuci dostają najniższą krajową. Kolejni Janusze Biznesu.

Obiektywny79

Nie polecam pracy w centrum medycznym ALL-Med !!! Nikomu !!! Zaczynając od lekarzy , rejestracji , kończąc na sprzątaczkach !!! Proszenie się o własne pieniądze jest uwłaczające ! Jak można tak traktować ludzi !?

Realista24
@Obiektywny79 24.08.2016 23:36

Ja (lekarz) dostaję zawsze na czas więc nie wiem skąd to 'złe traktowanie'. Nic tylko życzyć takiego szefostwa :)

Zostaw opinię o ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL - MED NZOZ SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE