Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek w Łódź

Weronika

@Zarzenowana dlaczego napisałaś ,żeby lepiej nie myśleć o pracy na recepcji?

Zarzenowana
@Weronika

Z tego samego powodu co poprzednicy. Wyzysk, Wyzysk i później skomlenie o wypłatę.

ronnie
@Zarzenowana

witam, czy mogłby mi Pani przybliżyć jak to wygląda jeżeli chodzi o pracę pielegniarek ? I co dokładnie oznacza skomplenie o wypłatę? Czy może się np zdarzyć, ze w jakimś miesiacu pracodawcy w ogóle nie wypłacają pieniędzy :o Pozdrawiam

Żuczek

(usunięte przez administratora) Pacjenci na nfz są traktowani jak bydło. Obsługiwani są ci, co płacą!!!!!!! Ci, co na nfz mogą sobie załatwiać plac na cmentarzu! Mi lekarz na nfz powiedział, że jak chcę się wyleczyć, żebym poczytał sobie w książkach... :-D - fajny żart Przysięga Hipokratesa? Chyba nie w tym wcieleniu lekarz ją złożył. Nie płacisz, nie jesteś leczony!!!! Lekarze nie znają nawet historii choroby. Gadają rzeczy z kosmosu, bo nie chce im się nawet czytać :-D A może nie potrafią????

Dominik
@Żuczek

nie rozumiesz? chodzi o wabienie pacjentów z NFZ (początkowa faza ) na prywatne wizyty. Najpierw chodzisz na NFZ a potem, jak chcesz, to musisz przejść na płacenie kasy. Kumasz, po co to? Wabik

Tomasz

Czy firma płaci za badania ?

Jioanna66

Klinika, która nie powinna istnieć ! Zero profesjonalizmu ! Haos ! To chyba jakiś start up ! Panie w rececepcji nie potrafiły wskazać osoby której mogłabym złożyć skargę ! Nieporozumienie totalne ! Nie polecam !

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek? Czy kandydat na stanowisko Koordynator badań klinicznych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Bardzo cierpliwa

(usunięte przez administratora) Wymagania z księżyca można jeszcze zaakceptować ale prosić sie o własne pieniądze ... (usunięte przez administratora)

Pacjent Dariusz

Chciałem przede wszystkim Panu Jackowi Cywińskiemu Dr n. med. w dziedzinie chirurgii oraz pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego szpitala serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do swego zawodu. Doktor Cywiński jest znakomitym chirurgiem i otacza opieką pooperacyjną z wielką serdecznością i empatią. Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy! Pacjent - Dariusz

Dariusz

Bardzo serdecznie dziękuję całemu personelowi szpitala poczynając od Pań rejestratorek, poprzez panie pielęgniarki, kończąc na lekarzach (chirurg i anestezjolog ). Cały czas podczas pobytu w szpitalu czułem się podmiotem. Profesjonalne działania i pogoda ducha zmniejszyły mój ból i stres. Wdzięczny pacjent

Grażyna

Fizjoterapeuci dostają najniższą krajową. Kolejni Janusze Biznesu.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek - Łódź

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotej All-Med Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek?

2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29
    94-048 Łódź